FC Twente vs NEC Profil týmů
FC Twente vs NEC Fakta o zápasu
4V-3R-3P v posledních 10 zápasech, s 19 vstřelenými a 13 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.9 pro, 1.3 proti. Výhry 40%, AH výhra 40%, góly Over 40%, rohy Over 50%.
4V-2R-4P v posledních 10 zápasech, s 17 vstřelenými a 15 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.7 pro, 1.5 proti. Výhry 40%, AH výhra 44%, góly Over 50%, rohy Over 30%.
| FC Twente | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| NEC | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| FC Twente | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| NEC | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
FC Twente vs NEC Časové rozložení gólů/rohů
FC Twente vs NEC Vzájemné zápasy
FC Twente vs NEC Zobrazit celé H2H →| FC Twente Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2022-08-07 | 1 NEC |
0 - 0
0 - 1
|
FC Twente 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2022-04-09 | 1 1 NEC |
0 - 0
0 - 2
|
FC Twente | V | +0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-10-24 | 2 FC Twente |
0 - 0
1 - 2
|
NEC 4 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2019-04-26 | NEC |
3 - 0
4 - 0
|
FC Twente | P | -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2018-12-21 | 2 FC Twente |
1 - 0
2 - 0
|
NEC 1 1 | V | -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2017-04-15 | FC Twente |
1 - 0
3 - 0
|
NEC 2 | V | -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
5-7 (12) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2016-11-26 | 1 NEC |
2 - 0
3 - 2
|
FC Twente | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
1-4 (5) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2016-01-27 | 1 NEC |
0 - 0
2 - 0
|
FC Twente 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
5-8 (13) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2015-10-18 | FC Twente |
0 - 0
1 - 0
|
NEC 1 | V | -0.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| FC Twente Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2023-05-07 | FC Emmen |
0 - 0
0 - 3
|
FC Twente 2 | V | +0.5, +1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2023-04-23 | 1 FC Twente |
1 - 2
3 - 3
|
Sparta Rotterdam 3 1 | R | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2023-04-16 | FC Utrecht |
0 - 0
1 - 0
|
FC Twente 2 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2023-04-09 | 1 FC Twente |
3 - 0
4 - 0
|
Cambuur Leeuwarden 2 | V | -2.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2023-04-01 | 3 Excelsior |
0 - 0
0 - 0
|
FC Twente 1 | R | +1.0, +1.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2023-03-19 | 2 FC Twente |
2 - 0
2 - 1
|
AZ 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2023-03-11 | 3 Fortuna Sittard |
0 - 0
0 - 3
|
FC Twente 2 | V | +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
0-4 (4) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2023-03-04 | FC Twente |
1 - 1
3 - 3
|
Heerenveen 3 | R | -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
6-6 (12) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 5 (2-3) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2023-02-26 | 1 PSV |
1 - 0
3 - 1
|
FC Twente 1 | P | -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
6-5 (11) | 4-4 (8) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2023-02-19 | Go Ahead Eagles |
2 - 0
2 - 0
|
FC Twente 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
1-4 (5) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2023-02-12 | 1 FC Twente |
3 - 0
3 - 0
|
FC Volendam | V | -1.5, -2.0 | Méně | 11.0 | Push |
|
9-2 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Nizozemsko - Pohár | 2023-02-09 | 3 FC Twente |
0 - 0
0 - 1
|
Ajax 3 | P | +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-7 (15) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2023-02-05 | FC Groningen |
0 - 1
1 - 1
|
FC Twente 1 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2023-01-29 | 2 FC Twente |
0 - 1
1 - 1
|
Feyenoord 2 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-6 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2023-01-25 | 2 Vitesse |
1 - 1
2 - 2
|
FC Twente | R | +0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
6-8 (14) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2023-01-22 | 1 FC Twente |
1 - 0
2 - 0
|
FC Utrecht 1 | V | -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 4 (1-3) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2023-01-14 | 1 1 Ajax |
0 - 0
0 - 0
|
FC Twente 4 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Pohár | 2023-01-10 | FC Twente |
2 - 0
3 - 1
|
Telstar 2 | V | -1.5, -2.0 | Více | 9.5 | Více |
|
7-7 (14) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2023-01-06 | 1 FC Twente |
1 - 0
2 - 0
|
FC Emmen 2 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
11-3 (14) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Svět - Přátelská utkání klubů | 2022-12-21 | 1 2 Alajuelense |
1 - 0
3 - 2
|
FC Twente 3 | P | +0.5, +1.0 | Více |
|
3-4 (7) | 3-2 (5) | 3 (3-0) | 2 (0-2) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2022-12-10 | FC Twente |
1 - 1
2 - 1
|
Sparta Rotterdam | V | -0.5, -1.0 | Více | 8.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 4 (2-2) | 1 (0-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2022-12-03 | 2 Almere City FC |
1 - 0
1 - 1
|
FC Twente | R | +0.5 | Méně |
|
3-7 (10) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2022-11-11 | 2 Sparta Rotterdam |
0 - 0
1 - 1
|
FC Twente | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2022-11-06 | 4 FC Twente |
1 - 0
1 - 1
|
Go Ahead Eagles 2 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2022-10-30 | 1 FC Twente |
2 - 0
3 - 0
|
RKC 2 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2022-10-23 | 3 Cambuur Leeuwarden |
0 - 0
0 - 1
|
FC Twente 2 | V | +0.5, +1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
7-5 (12) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2022-10-16 | 1 FC Twente |
0 - 0
3 - 0
|
FC Groningen 2 | V | -1.0, -1.5 | Více | 9.5 | Více |
|
9-2 (11) | 6-1 (7) | 5 (5-0) | 2 (1-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2022-10-09 | 2 Feyenoord |
1 - 0
2 - 0
|
FC Twente 1 1 | P | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
10-3 (13) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2022-10-01 | 1 FC Twente |
1 - 0
3 - 0
|
Vitesse 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2022-09-18 | 3 Heerenveen |
2 - 1
2 - 1
|
FC Twente 2 | P | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
9-11 (20) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 5 (5-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| NEC Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2023-05-06 | NEC |
1 - 1
2 - 3
|
Heerenveen 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2023-04-25 | 1 1 FC Groningen |
0 - 0
0 - 1
|
NEC | V |
|
||||||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2023-04-16 | 2 NEC |
0 - 2
1 - 4
|
Vitesse 3 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2023-04-09 | FC Emmen |
0 - 0
0 - 0
|
NEC 1 | R | 0.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2023-04-01 | 2 NEC |
0 - 3
2 - 4
|
PSV 2 | P | +1.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2023-03-18 | 2 RKC |
0 - 3
1 - 3
|
NEC 1 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2023-03-12 | 1 NEC |
1 - 0
2 - 2
|
FC Utrecht 3 | R | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-7 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2023-03-05 | 1 Ajax |
0 - 0
1 - 0
|
NEC 3 | P | -2.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
10-2 (12) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2023-02-25 | NEC |
0 - 0
3 - 0
|
FC Volendam 3 | V | -1.0, -1.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
6-1 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2023-02-19 | 1 2 Excelsior |
0 - 1
0 - 3
|
NEC 2 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2023-02-11 | 2 NEC |
0 - 0
0 - 0
|
Cambuur Leeuwarden 4 | R | -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
14-4 (18) | 7-3 (10) | 4 (2-2) | 3 (3-0) |
| Nizozemsko - Pohár | 2023-02-08 | 2 Feyenoord |
0 - 2
2 - 2
|
NEC 2 1 | R | -1.5 | Více | 10.5 | Více |
|
14-2 (16) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 4 (4-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2023-02-05 | Go Ahead Eagles |
1 - 0
1 - 0
|
NEC 4 | P | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-6 (8) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2023-01-28 | 1 NEC |
0 - 0
1 - 1
|
Sparta Rotterdam 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
11-3 (14) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2023-01-25 | 1 Feyenoord |
2 - 0
2 - 0
|
NEC 2 1 | P | -1.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
12-4 (16) | 2-4 (6) | 4 (1-3) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2023-01-21 | NEC |
2 - 1
3 - 1
|
FC Emmen 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
9-5 (14) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 4 (2-2) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2023-01-15 | 1 Vitesse |
0 - 0
0 - 0
|
NEC 4 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
11-4 (15) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Nizozemsko - Pohár | 2023-01-11 | 1 Almere City FC |
0 - 2
0 - 4
|
NEC | V | +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2023-01-08 | 1 NEC |
0 - 1
1 - 1
|
Ajax 3 | R | +1.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
1-9 (10) | 0-8 (8) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2022-12-17 | 1 FC Emmen |
3 - 2
3 - 2
|
NEC | P | 0.0, +0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
2-5 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2022-11-13 | 1 NEC |
1 - 1
6 - 1
|
RKC 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
7-3 (10) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2022-11-04 | 1 Cambuur Leeuwarden |
0 - 1
0 - 1
|
NEC | V | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2022-10-30 | PSV |
1 - 0
3 - 0
|
NEC 2 | P | -2.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2022-10-23 | 3 NEC |
1 - 2
3 - 3
|
Go Ahead Eagles 1 | R | -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Pohár | 2022-10-19 | 1 NEC |
1 - 1
3 - 2
|
Fortuna Sittard 1 | V | -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2022-10-16 | 2 Sparta Rotterdam |
2 - 0
2 - 0
|
NEC 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2022-10-08 | 2 NEC |
0 - 0
1 - 1
|
Excelsior 3 | R | -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-4 (12) | 4-3 (7) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2022-10-02 | 1 NEC |
1 - 1
1 - 1
|
Feyenoord 6 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
4-10 (14) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2022-09-16 | 3 FC Utrecht |
0 - 0
0 - 0
|
NEC 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
6-5 (11) | 3-5 (8) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2022-09-10 | NEC |
0 - 0
1 - 1
|
Fortuna Sittard 5 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
13-4 (17) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 5 (2-3) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.4 | 5 | 6.5 |
| Poločas | 1.909 | 2.625 | 5.5 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-1.25) | Domácí@1.93 | Hosté@1.97 |
| Poločas (-0.5) | Domácí@1.925 | Hosté@1.875 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.5) | Ví[email protected] | Méně@2.05 |
| Poločas (5.0) | Ví[email protected] | Méně@2.025 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.25) | Více@2 | Méně@1.85 |
| Poločas (1.25) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 4 - 0 , Roh: 7 - 3
Roh: 10.5 , Hendikep: -1.0, -1.5 , Góly: 3.0, 3.5
Skóre: 1 - 0 , Roh: 3 - 1 Poločas
Roh: 5.0 , Hendikep: -0.5 , Góly: 1.0, 1.5
- 1' - 1st Shot Off Target - Schone (NEC)]
- 5' - 1st Offside - NEC
-
9' - 1st Corner - FC Twente - 8' - 1st Shot On Target - Misidjan (FC Twente)]
-
9' - 2nd Corner - FC Twente - 10' - 2nd Shot On Target - Brenet (FC Twente)]
- 12' - 2nd Shot Off Target - Sadilek (FC Twente)]
- 16' - 4th Shot Off Target - Cerny (FC Twente)]
- 12' - 5th Shot Off Target - Ugalde (FC Twente)]
-
21' - 1st Yellow Card - NEC - 23' - 6th Shot Off Target - Misidjan (FC Twente)]
- 27' - 7th Shot Off Target - Zerrouki (FC Twente)]
- 30' - 3rd Shot On Target - Vlap (FC Twente)]
-
32' - 2nd Yellow Card - FC Twente - 33' - 8th Shot Off Target - Mattsson (NEC)]
- 33' - 4th Shot On Target - Tannane (NEC)]
-
35' - 3rd Corner - NEC - 36' - 5th Shot On Target - Propper (FC Twente)]
-
38' - 1st Goal - FC Twente - 38' - 6th Shot On Target - Cerny (FC Twente)]
- 38' - 1st Assist - Misidjan (FC Twente)]
-
41' - 3rd Yellow Card - FC Twente - 44' - 2nd Offside - FC Twente
- Race to 3 Corners - FC Twente
-
45' - 4th Corner - FC Twente - 45' - 7th Shot On Target - Smal (FC Twente)]
- 45' - 9th Shot Off Target - Misidjan (FC Twente)]
- 44' - 3rd Offside - FC Twente
- 45+1' - 10th Shot Off Target - Misidjan (FC Twente)]
-
1-0 score at the end of First Half -
47' - 5th Corner - NEC -
49' - 6th Corner - FC Twente - 49' - 11th Shot Off Target - Ugalde (FC Twente)]
- Race to 5 Corners - FC Twente
-
51' - 7th Corner - FC Twente - 51' - 8th Shot On Target - Smal (FC Twente)]
-
53' - 8th Corner - FC Twente - 53' - 12th Shot Off Target - Vlap (FC Twente)]
- 53' - 9th Shot On Target - Pleguezuelo (FC Twente)]
- 56' - 13th Shot Off Target - Misidjan (FC Twente)]
- 55' - 14th Shot Off Target - Brenet (FC Twente)]
-
61' - 2nd Goal - FC Twente - 60' - 15th Shot Off Target - Kramer (NEC)]
- 60' Substitution - Marques for Tavsan - NEC
- 59' Substitution - Kramer for Mattsson - NEC
- 61' - 10th Shot On Target - Misidjan (FC Twente)]
- 60' - 11th Shot On Target - Dimata (NEC)]
- 61' - 2nd Assist - Cerny (FC Twente)]
- 53' - 15th Shot Off Target - Vlap (FC Twente)]
- 63' - 16th Shot Off Target - Brenet (FC Twente)]
-
77' - 9th Corner - FC Twente - Race to 7 Corners - FC Twente
- 70' Substitution - Steijn for Vlap - FC Twente
- 71' Substitution - van Wolfswinkel for Ugalde - FC Twente
-
82' - 10th Corner - NEC - 71' - 17th Shot Off Target - Smal (FC Twente)]
- 74' - 18th Shot Off Target - Sadilek (FC Twente)]
- 75' - 12th Shot On Target - Steijn (FC Twente)]
-
76' - 3rd Goal - FC Twente - 76' - 13th Shot On Target - Misidjan (FC Twente)]
- 76' - 3rd Assist - Zerrouki (FC Twente)]
- 79' - 19th Shot Off Target - El Karouani (NEC)]
- 81' - 20th Shot Off Target - Smal (FC Twente)]
-
83' - 4th Goal - FC Twente - 82' - 14th Shot On Target - van Wolfswinkel (FC Twente)]
- 82' - 4th Assist - Smal (FC Twente)]
- 85' - 15th Shot On Target - Smal (FC Twente)]
- 89' - 21st Shot Off Target - Bruijn (NEC)]
-
4-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

