čt, May 19, 2016 · 19:33
NejstaršíNedávné
RVV
2.00
4.00
2.75
NedávnéNejstarší
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 3.25
Góly celkem
–
Rohy celkem
-0.5
FC Maksima
FC Maksima vs Parus Profil týmů
FC Maksima
RVVNedávné
Více než 9.5 rohůMéně1/3
Více než 2.5 gólůVíce2/3
Asijský handicapKryje3/3
Parus
Žádná data
FC Maksima vs Parus Fakta o zápasu
FC Maksima
2V-1R-0P v posledních 3 zápasech, s 5 vstřelenými a 3 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.7 pro, 1.0 proti. Výhry 66%, AH výhra 100%, góly Over 33%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 66%2
Remíza 33%1
Prohra 0%0
Góly celkem 3.0, 3.5
Více 33%1
Neplatné 0%0
Méně 66%2
Asijský hendikep
Výhra 100%3
Neplatné 0%0
Prohra 0%0
Parus
Poslední
| FC Maksima | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Parus | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| FC Maksima | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Parus | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 3.0, 3.5
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 0,
Prům.: 0.00,
Sm. odch.: 0.00, Medián: 0,
Modus: ,
Více: 100%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
FC Maksima vs Parus Časové rozložení gólů/rohů
FC Maksima vs Parus Vzájemné zápasy
FC Maksima vs Parus Zobrazit celé H2H →Žádná data
| FC Maksima Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Rusko - 3. divize | 2016-05-05 | 1 3 Lokomotiv Petrohrad |
0 - 1
0 - 1
|
FC Maksima 2 | V | -0.5 | Méně |
|
||||||
| Rusko - 3. divize | 2015-09-05 | 1 FC Maksima |
2 - 0
2 - 1
|
FC Meteor St Petersburg 1 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
||||||
| Rusko - 3. divize | 2015-08-13 | 3 4 FC Maksima |
1 - 1
2 - 2
|
Lokomotiv Petrohrad 2 | R | 0.0,+0.5 | Více |
|
||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Parus Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2 | 4 | 2.75 |
| Poločas | 2.5 | 2.5 | 3.4 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.5) | Domácí@2 | Hosté@1.8 |
| Poločas (-0.25) | Domácí@2.075 | Hosté@1.725 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.25) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
| Poločas (1.25) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 5 - 1 , Roh: 7 - 5
Roh: , Hendikep: -0.5 , Góly: 3.0, 3.5
Skóre: 2 - 1 , Roh: 7 - 2 Poločas
Roh: , Hendikep: , Góly:
- Delayed Kick-off
-
5' - 1st Corner - FC Maksima -
8' - 1st Yellow Card - FC Maksima -
14' - 2nd Corner - FC Maksima -
15' - 1st Goal - FC Maksima - Race to 3 Corners - FC Maksima
-
16' - 3rd Corner - FC Maksima -
17' - 2nd Goal - FC Maksima -
20' - 4th Corner - FC Maksima -
21' - 2nd Yellow Card - Parus - Race to 5 Corners - FC Maksima
-
22' - 5th Corner - FC Maksima -
22' - 6th Corner - FC Maksima -
31' - 7th Corner - Parus - Race to 7 Corners - FC Maksima
-
37' - 8th Corner - FC Maksima -
38' - 3rd Goal - Parus -
40' - 9th Corner - Parus -
42' - 3rd Yellow Card - Parus -
2-1 score at the end of First Half -
48' - 4th Goal - FC Maksima -
52' - 4th Yellow Card - FC Maksima -
54' - 10th Corner - Parus -
57' - 11th Corner - Parus -
59' - 5th Yellow Card - Parus -
66' - 6th Yellow Card - FC Maksima -
75' - 7th Yellow Card - Parus -
78' - 5th Goal - FC Maksima -
84' - 6th Goal - FC Maksima -
90' - 12th Corner - Parus -
5-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

