ne, Aug 16, 2026 · 19:15
FC Koper [1]
6 3
0 - 0
Celý zápas · Pol. 0-0
NK Bravo [1]
6 3
NejstaršíNedávné
VVRPRP
1.73
3.70
4.00
NedávnéNejstarší
RVPPVV

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 3.0
Góly celkem
Více 9.5
Rohy celkem
+0.75
NK Bravo
FC Koper
WWWWWWDLDLPokles-1.3 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 20
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůMéně3/10
Asijský handicapNekryje4/10
NK Bravo
WWWWWWLLWDPokles-0.6 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 22
Více než 9.5 rohůVíce7/10
Více než 2.5 gólůVíce8/10
Asijský handicapNekryje4/10
Poslední
FC Koper
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
NK Bravo
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
FC Koper
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
NK Bravo
Domácí– zápasů Celkem– zápasů Hosté– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

FC Koper Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Slovinsko - Prva Liga 2026-04-04 NK Bravo
1 - 0
1 - 1
FC Koper 4 R 0.0, +0.5 Méně
Slovinsko - Prva Liga 2026-01-31 1 FC Koper
5 - 0
6 - 2
NK Bravo 2 V -0.5 Více 8.5
Slovinsko - Prva Liga 2025-09-28 3 NK Bravo
2 - 1
4 - 2
FC Koper 3 P 0.0 Více 9.0
Slovinsko - Prva Liga 2025-07-20 1 FC Koper
0 - 0
2 - 1
NK Bravo 3 V 0.0, -0.5 Více 8.5
Slovinsko - Pohár 2025-04-23 2 3 FC Koper
3 - 0
3 - 0
NK Bravo 2 V 0.0, -0.5 Více 9.0
Slovinsko - Prva Liga 2025-04-19 5 FC Koper
0 - 0
1 - 0
NK Bravo V 0.0, -0.5 Méně 8.5 Více
10-2 (12) 3-2 (5) 1 (0-1) 3 (3-0)
Slovinsko - Prva Liga 2025-02-22 4 NK Bravo
1 - 1
2 - 1
FC Koper 1 P 0.0, -0.5 Více 8.5 Méně
1-7 (8) 1-3 (4) 2 (0-2) 1 (0-1)
Slovinsko - Prva Liga 2024-10-27 2 FC Koper
2 - 1
3 - 2
NK Bravo 1 V 0.0, -0.5 Více 8.5 Více
5-4 (9) 3-0 (3) 0 (0-0) 2 (0-2)
Slovinsko - Prva Liga 2024-08-12 1 NK Bravo
0 - 0
1 - 0
FC Koper 1 P 0.0, -0.5 Méně 9.5 Více
4-10 (14) 0-7 (7) 4 (0-4) 3 (1-2)
Slovinsko - Prva Liga 2024-04-21 2 FC Koper
0 - 0
0 - 0
NK Bravo 3 R 0.0 Méně 9.0 Více
7-8 (15) 2-3 (5) 3 (0-3) 6 (5-1)
Slovinsko - Prva Liga 2024-02-26 2 NK Bravo
0 - 0
0 - 0
FC Koper R 0.0 Méně 9.5 Více
3-7 (10) 2-1 (3) 0 (0-0) 4 (0-4)
Slovinsko - Prva Liga 2023-10-28 2 FC Koper
1 - 0
1 - 1
NK Bravo 1 R -0.5 Méně 9.5 Více
4-10 (14) 1-5 (6) 4 (0-4) 3 (2-1)
Slovinsko - Prva Liga 2023-08-18 3 NK Bravo
0 - 1
0 - 3
FC Koper 2 V 0.0, +0.5 Více 8.5 Více
8-4 (12) 4-4 (8) 3 (2-1) 3 (3-0)
Slovinsko - Prva Liga 2023-04-01 3 FC Koper
1 - 0
1 - 0
NK Bravo 1 1 V 0.0, -0.5 Méně 8.5 Méně
4-0 (4) 3-0 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Slovinsko - Prva Liga 2022-12-10 1 NK Bravo
0 - 1
0 - 1
FC Koper 1 V 0.0 Méně 9.5 Více
5-5 (10) 3-3 (6) 2 (0-2) 3 (1-2)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
FC Koper Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Slovinsko - Prva Liga 2026-08-09 NK Maribor
1 - 0
2 - 0
FC Koper 2 P -0.5 Méně 9.5
Slovinsko - Prva Liga 2026-08-02 2 3 NK Brinje Grosuplje
1 - 0
1 - 1
FC Koper 4 R +0.5 Méně 9.0
Konferenční liga UEFA - kvalifikace 2026-07-30 5 FC Koper
0 - 1
0 - 2
NSI Runavik P -1.0, -1.5 Méně 10.5
Slovinsko - Prva Liga 2026-07-26 1 FC Koper
0 - 2
2 - 2
NK Radomlje 4 R -1.0, -1.5 Více 9.5
Konferenční liga UEFA - kvalifikace 2026-07-23 1 1 NSI Runavik
0 - 0
0 - 2
FC Koper 2 V 0.0, +0.5 Méně 10.0
Slovinsko - Prva Liga 2026-07-17 1 NK Nafta 1903
0 - 1
0 - 2
FC Koper 2 V +1.0, +1.5 Méně 9.0 Více
6-4 (10) 1-3 (4) 2 (0-2) 4 (3-1)
Evropa - Přátelská utkání 2026-07-08 1 Dinamo Záhřeb
0 - 0
4 - 2
FC Koper P -2.0, -2.5 Více 8.5 Méně
5-2 (7) 3-1 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Evropa - Přátelská utkání 2026-07-02 1 FC Koper
0 - 0
1 - 0
CS Corvinul Hunedoara 2 V -1.0, -1.5 Méně
4-2 (6) 2-1 (3) 1 (0-1) 1 (1-0)
Evropa - Přátelská utkání 2026-06-27 2 FC Koper
2 - 1
4 - 2
Vllaznia Shkoder 2 V -1.5 Více
8-2 (10) 4-0 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Evropa - Přátelská utkání 2026-06-19 FC Koper
1 - 0
1 - 2
Shkendija Tetovo 3 P -0.5 Méně
2-6 (8) 1-4 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Slovinsko - Prva Liga 2026-05-16 2 NK Celje
0 - 1
1 - 2
FC Koper 3 V -0.5, -1.0 Méně 9.5 Více
3-8 (11) 0-4 (4) 3 (0-3) 3 (2-1)
Slovinsko - Prva Liga 2026-05-09 1 FC Koper
0 - 0
1 - 0
Aluminij Kidricevo 1 V -1.5 Méně 10.0 Méně
5-2 (7) 1-0 (1) 0 (0-0) 3 (1-2)
Slovinsko - Prva Liga 2026-05-03 2 NS Mura
0 - 1
0 - 1
FC Koper 2 V +0.5 Méně 9.0 Méně
5-2 (7) 2-1 (3) 1 (0-1) 2 (2-0)
Slovinsko - Prva Liga 2026-04-25 2 FC Koper
2 - 0
3 - 2
Olimpija Ljubljana 2 V -0.5 Více 8.5 Méně
4-4 (8) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (1-2)
Slovinsko - Prva Liga 2026-04-18 2 NK Radomlje
0 - 2
0 - 3
FC Koper 2 V +1.0, +1.5 Méně 9.5 Více
5-6 (11) 0-3 (3) 1 (0-1) 1 (1-0)
Slovinsko - Prva Liga 2026-04-14 5 FC Koper
1 - 0
3 - 1
NK Maribor 2 1 V 0.0 Více 9.5 Méně
6-2 (8) 5-2 (7) 2 (1-1) 0 (0-0)
Slovinsko - Prva Liga 2026-04-10 2 ND Primorje
0 - 2
0 - 4
FC Koper V +0.5 Více 9.0 Více
7-3 (10) 3-1 (4) 2 (2-0) 2 (1-1)
Slovinsko - Prva Liga 2026-04-04 NK Bravo
1 - 0
1 - 1
FC Koper 4 R 0.0, +0.5 Méně
9-9 (18) 7-7 (14) 2 (1-1) 0 (0-0)
Slovinsko - Prva Liga 2026-03-15 1 2 FC Koper
0 - 1
0 - 1
NK Celje 2 P 0.0 Méně 9.5 Více
10-3 (13) 6-2 (8) 2 (2-0) 1 (1-0)
Slovinsko - Prva Liga 2026-03-08 2 Aluminij Kidricevo
1 - 4
2 - 4
FC Koper 2 V +0.5 Více 9.5 Více
3-8 (11) 2-2 (4) 2 (1-1) 4 (0-4)
Slovinsko - Prva Liga 2026-03-01 1 FC Koper
1 - 0
3 - 0
NS Mura 2 V -1.0 Více 9.0 Méně
5-2 (7) 3-1 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Slovinsko - Prva Liga 2026-02-21 1 Olimpija Ljubljana
0 - 1
3 - 3
FC Koper 4 R 0.0 Více 9.0 Více
7-3 (10) 4-3 (7) 1 (0-1) 2 (2-0)
Slovinsko - Prva Liga 2026-02-15 1 2 FC Koper
1 - 0
2 - 2
NK Radomlje 3 R -1.0 Více 9.0 Více
7-5 (12) 4-4 (8) 3 (1-2) 2 (1-1)
Slovinsko - Prva Liga 2026-02-08 4 NK Maribor
1 - 0
2 - 0
FC Koper 2 P 0.0, -0.5 Méně 9.0 Více
6-6 (12) 3-1 (4) 2 (1-1) 2 (1-1)
Slovinsko - Prva Liga 2026-02-03 4 FC Koper
0 - 0
2 - 1
ND Primorje 3 V -1.0, -1.5 Push 9.5 Více
5-9 (14) 1-6 (7) 2 (0-2) 2 (1-1)
Slovinsko - Prva Liga 2026-01-31 1 FC Koper
5 - 0
6 - 2
NK Bravo 2 V -0.5 Více 8.5 Více
6-4 (10) 4-2 (6) 1 (1-0) 2 (1-1)
Evropa - Přátelská utkání 2026-01-10 HNK Gorica
0 - 1
1 - 1
FC Koper 1 R 0.0 Méně
3-4 (7) 1-3 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Slovinsko - Prva Liga 2025-12-05 1 FC Koper
1 - 1
2 - 1
NK Domzale 1 V -1.0, -1.5 Méně
8-5 (13) 3-1 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Slovinsko - Prva Liga 2025-11-30 NK Celje
1 - 1
1 - 1
FC Koper R -1.0 Méně 9.5 Více
10-6 (16) 4-4 (8) 4 (2-2) 5 (5-0)
Slovinsko - Prva Liga 2025-11-22 2 FC Koper
2 - 0
4 - 1
Aluminij Kidricevo V -1.0, -1.5 Více 9.5 Méně
4-4 (8) 2-2 (4) 2 (2-0) 0 (0-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
NK Bravo Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Slovinsko - Prva Liga 2026-08-09 2 NK Bravo
0 - 1
1 - 1
NK Brinje Grosuplje 2 R -0.5 Méně 9.0
Slovinsko - Prva Liga 2026-08-02 3 NK Radomlje
0 - 1
1 - 2
NK Bravo 1 V 0.0 Push 9.5
Konferenční liga UEFA - kvalifikace 2026-07-30 3 Shkendija Tetovo
1 - 1
3 - 1
NK Bravo 1 P -1.0 Více 9.0
Slovinsko - Prva Liga 2026-07-26 1 1 NK Bravo
0 - 1
0 - 3
NK Nafta 1903 3 P -0.5, -1.0 Více 9.0
Konferenční liga UEFA - kvalifikace 2026-07-23 2 NK Bravo
1 - 1
2 - 1
Shkendija Tetovo 3 V 0.0, -0.5 Více 9.0
Slovinsko - Prva Liga 2026-07-18 1 Olimpija Ljubljana
0 - 1
0 - 2
NK Bravo 2 V 0.0, -0.5 Méně 9.0 Více
12-2 (14) 6-0 (6) 2 (2-0) 3 (2-1)
Evropa - Přátelská utkání 2026-07-11 3 NK Bravo
0 - 0
0 - 1
Karpaty Lviv 4 P 0.0, -0.5 Méně
2-3 (5) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Evropa - Přátelská utkání 2026-07-04 1 NK Lokomotiva Záhřeb
2 - 0
3 - 1
NK Bravo 2 P -0.5 Více 8.0 Více
5-4 (9) 3-0 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Evropa - Přátelská utkání 2026-06-27 NK Bravo
0 - 2
1 - 2
HNK Rijeka P 0.0, +0.5 Více
1-4 (5) 0-4 (4) 4 (0-4) 1 (1-0)
Slovinsko - Prva Liga 2026-05-23 2 NK Bravo
0 - 1
2 - 1
Olimpija Ljubljana 4 V 0.0 Více 9.0 Méně
3-4 (7) 1-3 (4) 0 (0-0) 2 (2-0)
Slovinsko - Prva Liga 2026-05-09 6 NK Bravo
0 - 1
2 - 1
NK Radomlje 3 V -1.0, -1.5 Méně 9.5 Více
8-4 (12) 4-1 (5) 1 (1-0) 5 (2-3)
Slovinsko - Prva Liga 2026-05-02 4 NK Celje
0 - 3
2 - 3
NK Bravo 2 V -1.0 Více 10.0 Více
5-6 (11) 2-6 (8) 3 (0-3) 2 (2-0)
Slovinsko - Prva Liga 2026-04-26 2 NK Bravo
2 - 0
3 - 0
NK Maribor 2 V +0.5 Push 9.5 Více
2-13 (15) 0-9 (9) 1 (0-1) 2 (0-2)
Slovinsko - Pohár 2026-04-23 1 NK Bravo
0 - 0
0 - 1
Aluminij Kidricevo 1 P -1.0 Méně 9.5 Méně
4-1 (5) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Slovinsko - Prva Liga 2026-04-15 2 NK Bravo
0 - 1
2 - 1
ND Primorje 3 V -0.5, -1.0 Push 8.5 Více
7-3 (10) 6-1 (7) 2 (1-1) 1 (0-1)
Slovinsko - Prva Liga 2026-04-11 1 2 NS Mura
0 - 2
1 - 2
NK Bravo 1 V 0.0 Více 9.0 Více
10-0 (10) 6-0 (6) 1 (1-0) 1 (1-0)
Slovinsko - Prva Liga 2026-04-04 NK Bravo
1 - 0
1 - 1
FC Koper 4 R 0.0, +0.5 Méně
9-9 (18) 7-7 (14) 2 (1-1) 0 (0-0)
Slovinsko - Prva Liga 2026-03-21 5 Olimpija Ljubljana
1 - 0
1 - 2
NK Bravo 2 V -0.5 Více 9.0 Méně
4-2 (6) 3-1 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Slovinsko - Pohár 2026-03-12 1 NK Bravo
1 - 0
2 - 0
NK Nafta 1903 1 V -1.5, -2.0 Méně 9.0 Více
3-7 (10) 1-2 (3) 1 (0-1) 1 (0-1)
Slovinsko - Prva Liga 2026-03-09 2 NK Radomlje
0 - 2
1 - 3
NK Bravo 4 V 0.0, +0.5 Více 9.5 Méně
4-3 (7) 2-3 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Slovinsko - Prva Liga 2026-03-01 3 NK Bravo
1 - 0
1 - 0
NK Celje 2 1 V +0.5, +1.0 Méně 9.5 Méně
5-3 (8) 1-2 (3) 1 (0-1) 4 (3-1)
Slovinsko - Prva Liga 2026-02-22 1 NK Maribor
1 - 0
2 - 0
NK Bravo 1 P -1.0 Méně 9.5 Více
5-5 (10) 2-2 (4) 2 (1-1) 1 (0-1)
Slovinsko - Prva Liga 2026-02-16 3 NK Bravo
1 - 0
2 - 1
Aluminij Kidricevo 2 V -0.5 Push 9.5 Více
4-7 (11) 4-2 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Slovinsko - Prva Liga 2026-02-07 2 ND Primorje
3 - 0
3 - 2
NK Bravo 1 P 0.0, +0.5 Více 9.0 Méně
2-5 (7) 1-2 (3) 1 (0-1) 2 (0-2)
Slovinsko - Prva Liga 2026-02-03 3 NK Bravo
0 - 0
0 - 2
NS Mura 1 P -0.5 Méně 9.0 Méně
3-5 (8) 2-5 (7) 2 (0-2) 1 (1-0)
Slovinsko - Prva Liga 2026-01-31 1 FC Koper
5 - 0
6 - 2
NK Bravo 2 P -0.5 Více 8.5 Více
6-4 (10) 4-2 (6) 1 (1-0) 2 (1-1)
Slovinsko - Prva Liga 2025-12-07 2 NK Bravo
1 - 0
2 - 1
Olimpija Ljubljana 2 V 0.0, +0.5 Více 9.0 Méně
2-5 (7) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Slovinsko - Pohár 2025-12-03 2 NK Bravo
1 - 0
2 - 0
NK Rudar Velenje 1 V -1.5 Méně
6-4 (10) 3-1 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Slovinsko - Prva Liga 2025-11-30 1 NK Domzale
1 - 0
1 - 0
NK Bravo 1 P +0.5 Méně 10.0 Méně
3-4 (7) 3-2 (5) 2 (1-1) 1 (0-1)
Slovinsko - Prva Liga 2025-11-24 2 NK Bravo
0 - 2
0 - 4
NK Radomlje 1 P -1.0 Více 9.5 Méně
1-0 (1) 1-0 (1) 1 (1-0) 0 (0-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 1.727 3.7 4
Poločas 2.2 2.5 4.333
Asijský hendikep
Celý zápas (-0.75) Domácí@1.925 Hosté@1.875
Poločas (-0.25) Domácí@1.85 Hosté@1.95
Rohy celkem
Celý zápas (9.5) Ví[email protected] Méně@1.875
Poločas (4.5) Ví[email protected] Méně@1.775
Góly celkem
Celý zápas (3.0) Ví[email protected] Méně@1.975
Poločas (1.25) Ví[email protected] Méně@1.9


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 0 , Roh: 6 - 6

Roh: 9.5 , Hendikep: -0.5, -1.0 , Góly: 3.0

3
Střela na branku
6
16
Střela mimo
11
131
Útok
98
83
Nebezpečný útok
48
60
Držení míče %
40

Skóre: 0 - 0 , Roh: 3 - 1 Poločas

Roh: , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.0, 1.5

2
Střela na branku
4
4
Střela mimo
6
68
Útok
41
46
Nebezpečný útok
19
65
Držení míče %
35
  • 6' - 1st Corner - FC Koper
  • 21' - 2nd Corner - NK Bravo
  • 26' - 3rd Corner - FC Koper
  • 33' - 1st Yellow Card - FC Koper
  • Race to 4 Corners - FC Koper
  • 34' - 4th Corner - FC Koper
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 47' - 5th Corner - NK Bravo
  • 47' - 6th Corner - NK Bravo
  • 47' - 7th Corner - NK Bravo
  • 54' - 8th Corner - FC Koper
  • 57' - 9th Corner - NK Bravo
  • Race to 9 Corners - NK Bravo
  • 58' - 10th Corner - NK Bravo
  • 58' - 2nd Yellow Card - FC Koper
  • 60' - 3rd Yellow Card - NK Bravo
  • 78' - 11th Corner - FC Koper
  • 86' - 4th Yellow Card - NK Bravo
  • 90+2' - 5th Yellow Card - FC Koper
  • 90+5' - 6th Yellow Card - NK Bravo
  • 90+7' - 12th Corner - FC Koper
  • 0-0 score at the end of Second Half

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění