Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.25
Góly celkem
Méně 10.0
Rohy celkem
-0.75
FC Inter
FC Inter vs KTP Profil týmů
FC Inter
PRRVVRVRPVNedávnéStabilní+0.3 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 24
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůMéně3/10
Asijský handicapKryje6/9
KTP
RRPRPRPVPNedávné
Více než 9.5 rohůVyrovnané4/9
Více než 2.5 gólůMéně3/9
Asijský handicapVyrovnané4/7
FC Inter vs KTP Fakta o zápasu
FC Inter
4V-4R-2P v posledních 10 zápasech, s 18 vstřelenými a 10 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.8 pro, 1.0 proti. Výhry 40%, AH výhra 66%, góly Over 30%, rohy Over 40%.
Výsledek v plném čase
Výhra 40%4
Remíza 40%4
Prohra 20%2
Góly celkem 2.0, 2.5
Více 30%3
Neplatné 0%0
Méně 70%7
Rohy celkem 10.0
Více 40%4
Neplatné 10%1
Méně 50%5
Asijský hendikep
Výhra 66%6
Neplatné 11%1
Prohra 22%2
KTP
1V-5R-4P v posledních 10 zápasech, s 8 vstřelenými a 12 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.8 pro, 1.2 proti. Výhry 10%, AH výhra 57%, góly Over 30%, rohy Over 30%.
Výsledek v plném čase
Výhra 10%1
Remíza 50%5
Prohra 40%4
Góly celkem 2.0, 2.5
Více 30%3
Neplatné 0%0
Méně 70%7
Rohy celkem 10.0
Více 30%3
Neplatné 10%1
Méně 60%6
Asijský hendikep
Výhra 57%4
Neplatné 0%0
Prohra 42%3
Poslední
| FC Inter | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| KTP | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| FC Inter | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| KTP | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.0, 2.5
Rozložení rohůLinie 10.0
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 10,
Prům.: 2.00,
Sm. odch.: 1.55, Medián: 2,
Modus: 2,
Více: 30%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
FC Inter vs KTP Časové rozložení gólů/rohů
FC Inter vs KTP Vzájemné zápasy
FC Inter vs KTP Zobrazit celé H2H →Žádná data
| FC Inter Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Finsko - Veikkausliiga | 2015-05-11 | 2 FC Inter |
2 - 0
2 - 0
|
FF Jaro 3 | V | -1.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Finsko - Veikkausliiga | 2015-05-08 | 1 HIFK |
1 - 0
2 - 1
|
FC Inter 2 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Finsko - Veikkausliiga | 2015-05-03 | 3 Lahti |
0 - 0
1 - 1
|
FC Inter 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Finsko - Pohár | 2015-04-26 | 2 HIFK |
0 - 1
0 - 2
|
FC Inter 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
||||||
| Finsko - Veikkausliiga | 2015-04-23 | RoPS |
0 - 0
0 - 0
|
FC Inter | R |
|
||||||||
| Finsko - Veikkausliiga | 2015-04-19 | 2 FC Inter |
2 - 0
3 - 1
|
FC Ilves 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
5-6 (11) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Finsko - Pohár | 2015-04-16 | 1 FC Inter |
3 - 1
7 - 3
|
RoPS 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Finsko - Veikkausliiga | 2015-04-12 | 1 3 FC Inter |
1 - 1
1 - 1
|
SJK 5 | R | +0.5 | Push | 10.0 | Méně |
|
2-6 (8) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Finsko - Liigacup | 2015-03-08 | 4 FC Ilves |
0 - 1
1 - 1
|
FC Inter 2 | R | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Finsko - Veikkausliiga | 2014-10-25 | 1 FC Inter |
0 - 1
0 - 1
|
FF Jaro | P | 0.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
8-4 (12) | 5-4 (9) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Finsko - Veikkausliiga | 2014-10-19 | 3 MyPa |
1 - 2
2 - 2
|
FC Inter 2 1 | R | 0.0 | Více |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Finsko - Veikkausliiga | 2014-10-05 | 3 FC Inter |
1 - 0
4 - 1
|
RoPS 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
5-8 (13) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 4 (2-2) |
| Finsko - Veikkausliiga | 2014-09-28 | 1 VPS Vaasa |
0 - 0
1 - 0
|
FC Inter 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-5 (7) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Finsko - Veikkausliiga | 2014-09-22 | 2 FC Inter |
2 - 1
2 - 2
|
FC Honka 4 | R | -0.5, -1.0 | Více |
|
9-4 (13) | 5-2 (7) | 4 (4-0) | 1 (0-1) | ||
| Finsko - Veikkausliiga | 2014-09-17 | 1 3 TPS |
0 - 2
1 - 6
|
FC Inter 2 | V | +0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
4-11 (15) | 1-10 (11) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Finsko - Veikkausliiga | 2014-09-13 | 1 FC Inter |
0 - 0
0 - 2
|
IFK Mariehamn | P | -0.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Finsko - Veikkausliiga | 2014-08-31 | Lahti |
0 - 0
0 - 0
|
FC Inter | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Finsko - Veikkausliiga | 2014-08-13 | HJK Helsinki |
0 - 0
2 - 0
|
FC Inter | P | Méně | 10.0 | Více |
|
8-5 (13) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | |
| Finsko - Veikkausliiga | 2014-08-09 | FC Inter |
0 - 0
1 - 1
|
SJK | R | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Finsko - Veikkausliiga | 2014-08-03 | SJK |
0 - 1
2 - 2
|
FC Inter | R | Více |
|
9-2 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | |||
| Finsko - Veikkausliiga | 2014-07-26 | FC Inter |
1 - 1
3 - 3
|
HJK Helsinki | R |
|
3-6 (9) | 0-5 (5) | (-) | (-) | ||||
| Finsko - Veikkausliiga | 2014-07-14 | FC Inter |
0 - 1
0 - 1
|
Lahti | P | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
1-4 (5) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Finsko - Veikkausliiga | 2014-07-06 | IFK Mariehamn |
3 - 0
3 - 1
|
FC Inter | P | Více |
|
5-5 (10) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | |||
| Finsko - Veikkausliiga | 2014-07-02 | FC Inter |
2 - 2
3 - 2
|
TPS | V | Více |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | |||
| Finsko - Veikkausliiga | 2014-06-23 | FC Inter |
2 - 0
3 - 0
|
VPS Vaasa | V | Více |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 4 (3-1) | |||
| Finsko - Veikkausliiga | 2014-06-18 | RoPS |
1 - 0
3 - 0
|
FC Inter | P | Více |
|
5-7 (12) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | |||
| Finsko - Veikkausliiga | 2014-06-15 | FC Inter |
1 - 0
1 - 0
|
MyPa | V | Méně |
|
8-5 (13) | 7-0 (7) | 4 (4-0) | 1 (0-1) | |||
| Finsko - Veikkausliiga | 2014-06-11 | FF Jaro |
0 - 0
2 - 0
|
FC Inter | P | Méně |
|
3-8 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | |||
| Finsko - Veikkausliiga | 2014-06-08 | FC Inter |
0 - 1
2 - 1
|
TPS | V | Více |
|
6-5 (11) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | |||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| KTP Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Finsko - Veikkausliiga | 2015-05-08 | IFK Mariehamn |
2 - 1
2 - 1
|
KTP 2 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Finsko - Veikkausliiga | 2015-05-03 | KTP |
1 - 0
3 - 2
|
VPS Vaasa 3 | V | 0.0 | Více |
|
||||||
| Finsko - Veikkausliiga | 2015-04-29 | 2 HJK Helsinki |
0 - 0
1 - 0
|
KTP 3 | P | -1.5, -2.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Finsko - Veikkausliiga | 2015-04-23 | FC Ilves |
0 - 0
0 - 0
|
KTP 3 | R |
|
||||||||
| Finsko - Veikkausliiga | 2015-04-19 | 3 KTP |
0 - 0
0 - 1
|
KuPS Kuopio 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Finsko - Veikkausliiga | 2015-04-12 | Lahti |
0 - 0
1 - 1
|
KTP 2 | R | -0.5, -1.0 | Push | 10.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2015-03-28 | 1 HIFK |
0 - 1
1 - 1
|
KTP | R |
|
8-1 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||||
| Finsko - Liigacup | 2015-02-25 | 1 RoPS |
2 - 0
2 - 0
|
KTP 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
6-1 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Finsko - Liigacup | 2015-02-22 | 2 HJK Helsinki |
1 - 1
2 - 2
|
KTP 1 | R | -1.5, -2.0 | Více | 10.0 | Více |
|
8-5 (13) | 7-5 (12) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| Finsko - Ykkosliiga | 2014-10-04 | 2 KTP |
0 - 0
0 - 0
|
Jippo 3 1 | R |
|
16-0 (16) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.61 | 3.75 | 5.5 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.75) | Domácí@1.9 | Hosté@1.95 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.0) | Více@2 | Méně@1.8 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.25) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 4 - 1 , Roh: 3 - 3
Roh: 10.0 , Hendikep: -0.5, -1.0 , Góly: 2.0, 2.5
-
4' - 1st Goal - FC Inter -
10' - 1st Corner - KTP -
16' - 2nd Goal - FC Inter -
21' - 3rd Goal - FC Inter -
24' - 4th Goal - KTP -
34' - 2nd Corner - KTP -
38' - Red Card - KTP -
38' - 5th Goal - FC Inter -
42' - 3rd Corner - FC Inter -
4-1 score at the end of First Half - Race to 3 Corners - KTP
-
50' - 4th Corner - KTP -
55' - 5th Corner - FC Inter -
63' - 1st Yellow Card - FC Inter -
80' - 2nd Yellow Card - FC Inter -
90+1' - 6th Corner - FC Inter -
4-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

