ne, Oct 23, 2016 · 13:30
NejstaršíNedávné
VVRPPP
3.50
3.75
1.95
NedávnéNejstarší
PRRPRV
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.75
Góly celkem
Více 10.0
Rohy celkem
-0.25
AZ
FC Groningen vs AZ Profil týmů
FC Groningen
PPPRRVVRPPNedávnéStabilní+0.2 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 17
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapNekryje3/10
AZ
VVRVVRPRRPNedávnéPokles-1.5 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 19
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapNekryje4/10
Poslední
| FC Groningen | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| AZ | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| FC Groningen | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| AZ | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.5, 3.0
Rozložení rohůLinie 10.0
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 3.70,
Sm. odch.: 1.90, Medián: 4,
Modus: 4,
Více: 73%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
FC Groningen vs AZ Časové rozložení gólů/rohů
FC Groningen vs AZ Vzájemné zápasy
FC Groningen vs AZ Zobrazit celé H2H →| FC Groningen Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2016-02-20 | 2 AZ |
2 - 0
4 - 1
|
FC Groningen 3 | P | -1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2015-09-20 | 1 FC Groningen |
1 - 0
2 - 0
|
AZ 3 | V | -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2015-02-08 | 1 FC Groningen |
2 - 0
2 - 4
|
AZ 1 | P | 0.0 | Více |
|
||||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2014-10-25 | 1 AZ |
0 - 1
2 - 2
|
FC Groningen 1 | R | -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| FC Groningen Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2016-10-15 | 2 5 FC Groningen |
0 - 1
0 - 3
|
Heerenveen 1 | P | 0.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-10-06 | FC Groningen |
0 - 0
0 - 1
|
NAC | P | -0.5 | Méně |
|
||||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2016-10-01 | 2 Vitesse |
1 - 1
2 - 1
|
FC Groningen 1 | P | -0.5, -1.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2016-09-24 | 1 FC Groningen |
0 - 0
0 - 0
|
Heracles 1 | R | -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Nizozemsko - Pohár | 2016-09-20 | 1 Capelle |
0 - 2
0 - 4
|
FC Groningen | V | +2.0 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2016-09-16 | FC Utrecht |
0 - 2
1 - 5
|
FC Groningen | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
3-9 (12) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2016-09-11 | FC Groningen |
1 - 1
1 - 1
|
Sparta Rotterdam | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
16-6 (22) | 8-4 (12) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2016-08-28 | 1 PSV |
0 - 0
0 - 0
|
FC Groningen 5 1 | R | -2.0, -2.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
9-1 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2016-08-21 | 3 FC Groningen |
0 - 3
3 - 4
|
FC Twente 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2016-08-13 | 3 Excelsior |
1 - 0
2 - 0
|
FC Groningen 3 | P | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
2-11 (13) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2016-08-07 | 1 FC Groningen |
0 - 3
0 - 5
|
Feyenoord 2 | P | +0.5, +1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-07-30 | 1 2 FC Groningen |
0 - 0
0 - 1
|
Southampton 2 | P | +1.0 | Méně | 9.0 | Více |
|
7-4 (11) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-07-23 | FC Groningen |
5 - 2
6 - 2
|
FC Emmen | V | -1.0 | Více |
|
10-1 (11) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-07-16 | FC Groningen |
0 - 2
3 - 3
|
Sparta Rotterdam | R | 10.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-07-11 | 1 FC Groningen |
1 - 0
3 - 1
|
QPR | V | 9.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-07-08 | ACV Assen |
0 - 2
0 - 4
|
FC Groningen | V | +3.0, +3.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
4-11 (15) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-07-04 | 1 Djurgarden |
0 - 0
0 - 1
|
FC Groningen 2 | V | 0.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
8-4 (12) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie - Play-off | 2016-05-15 | 1 Heracles |
0 - 0
2 - 1
|
FC Groningen 3 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
8-1 (9) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie - Play-off | 2016-05-12 | 1 FC Groningen |
1 - 1
2 - 1
|
Heracles 3 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2016-05-08 | FC Groningen |
0 - 0
2 - 1
|
Heracles | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
9-3 (12) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2016-05-01 | 1 Heerenveen |
1 - 1
1 - 2
|
FC Groningen 1 | V | -0.5 | Push | 10.0 | Méně |
|
5-0 (5) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2016-04-19 | FC Groningen |
0 - 0
1 - 0
|
Roda JC 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
10-5 (15) | 9-1 (10) | 3 (3-0) | 3 (0-3) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2016-04-16 | 2 Feyenoord |
0 - 1
1 - 1
|
FC Groningen 1 | R | -1.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
6-1 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2016-04-10 | 1 FC Groningen |
1 - 1
3 - 1
|
De Graafschap 2 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
7-5 (12) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2016-04-03 | ADO Den Haag |
0 - 0
0 - 1
|
FC Groningen 3 1 | V | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
9-3 (12) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-03-24 | Werder Brémy II |
3 - 0
3 - 0
|
FC Groningen | P | 0.0, +0.5 | Push |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2016-03-20 | 1 FC Groningen |
0 - 0
0 - 3
|
Vitesse 3 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2016-03-12 | 1 Excelsior |
0 - 0
2 - 1
|
FC Groningen 2 | P | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2016-03-05 | 2 FC Groningen |
0 - 1
0 - 3
|
PSV 1 | P | +1.0 | Push | 10.0 | Více |
|
5-7 (12) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2016-02-27 | 1 FC Twente |
1 - 0
2 - 0
|
FC Groningen 2 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
11-7 (18) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 5 (2-3) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| AZ Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Evropská liga UEFA | 2016-10-20 | AZ |
0 - 1
1 - 2
|
Maccabi Tel Aviv 2 | P | 0.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2016-10-15 | 2 AZ |
0 - 1
2 - 2
|
Vitesse 3 | R | -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2016-10-02 | 1 2 Sparta Rotterdam |
1 - 1
1 - 1
|
AZ 2 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Evropská liga UEFA | 2016-09-29 | 2 Zenit Petrohrad |
1 - 0
5 - 0
|
AZ 2 | P | -1.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2016-09-24 | 1 AZ |
1 - 0
2 - 2
|
Go Ahead Eagles 1 | R | -1.5, -2.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Nizozemsko - Pohár | 2016-09-21 | 1 FC Lienden |
0 - 1
1 - 4
|
AZ 2 | V | +1.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2016-09-18 | 2 PEC Zwolle |
0 - 1
0 - 2
|
AZ 4 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
0-11 (11) | 0-8 (8) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Evropská liga UEFA | 2016-09-15 | 1 AZ |
0 - 0
1 - 1
|
Dundalk 3 1 | R | -1.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
7-2 (9) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2016-09-10 | 1 AZ |
1 - 0
2 - 0
|
Willem II 3 | V | -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2016-08-28 | 1 AZ |
1 - 0
2 - 0
|
NEC 2 1 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
8-6 (14) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 5 (2-3) |
| Evropská liga UEFA - kvalifikace | 2016-08-25 | 1 AZ |
0 - 0
0 - 0
|
FK Vojvodina 2 | R | -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-1 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2016-08-21 | FC Utrecht |
0 - 1
1 - 2
|
AZ 1 | V | 0.0 | Push | 10.0 | Více |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Evropská liga UEFA - kvalifikace | 2016-08-18 | 1 FK Vojvodina |
0 - 2
0 - 3
|
AZ 3 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2016-08-14 | 2 PSV |
0 - 0
1 - 0
|
AZ 1 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
7-2 (9) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2016-08-07 | 2 AZ |
2 - 1
2 - 2
|
Heerenveen 5 1 | R | -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Evropská liga UEFA - kvalifikace | 2016-08-04 | 3 Giannina |
1 - 2
1 - 2
|
AZ 1 | V | +0.5, +1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-07-29 | AZ |
1 - 2
3 - 2
|
FC Emmen 1 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Evropská liga UEFA - kvalifikace | 2016-07-28 | 1 AZ |
1 - 0
1 - 0
|
Giannina 3 | V | -2.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
7-0 (7) | 5-0 (5) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-07-23 | 1 AZ |
2 - 0
3 - 0
|
Hertha Berlín 4 1 | V | 0.0 | Více | 9.0 | Více |
|
4-8 (12) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-07-20 | AZ |
3 - 0
5 - 0
|
Fleetwood Town | V | -1.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
10-0 (10) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-07-16 | 1 AZ |
2 - 0
3 - 0
|
Telstar 1 | V | 10.0 | Méně |
|
4-0 (4) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-07-16 | 1 AZ |
3 - 0
4 - 0
|
Almere City FC 1 | V |
|
4-3 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-07-09 | AZ |
5 - 0
8 - 1
|
FC Volendam 2 | V |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2016-05-08 | 1 FC Utrecht |
0 - 2
1 - 3
|
AZ 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
6-7 (13) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2016-05-01 | 1 AZ |
3 - 1
4 - 1
|
De Graafschap 2 | V | -1.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2016-04-21 | 1 ADO Den Haag |
1 - 1
1 - 2
|
AZ 2 | V | +0.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2016-04-16 | AZ |
2 - 0
5 - 1
|
PEC Zwolle 2 1 | V | -1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
11-2 (13) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2016-04-10 | 1 Heerenveen |
1 - 0
4 - 2
|
AZ | P | +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
2-1 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2016-04-02 | 1 AZ |
0 - 2
2 - 4
|
PSV 1 | P | +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
4-8 (12) | 3-5 (8) | 4 (3-1) | 1 (0-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2016-03-20 | 1 2 FC Twente |
0 - 0
2 - 2
|
AZ 3 1 | R | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 3.5 | 3.75 | 1.95 |
| Poločas | 3.6 | 2.4 | 2.6 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (+0.25) | Domácí@2.15 | Hosté@1.775 |
| Poločas (+0.25) | Domácí@1.725 | Hosté@2.075 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.0) | Ví[email protected] | Méně@1.925 |
| Poločas (4.5) | Ví[email protected] | Méně@2.025 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.75) | Ví[email protected] | Méně@2.05 |
| Poločas (1.25) | Ví[email protected] | Méně@1.75 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 0 , Roh: 5 - 6
Roh: 10.0 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 2.5, 3.0
Skóre: 2 - 0 , Roh: 2 - 4 Poločas
Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 1.0, 1.5
-
4' - 1st Corner - FC Groningen -
9' - 2nd Corner - AZ -
9' - 3rd Corner - AZ - Race to 3 Corners - AZ
-
13' - 4th Corner - AZ -
15' - 5th Corner - FC Groningen -
18' - 1st Goal - FC Groningen -
39' - 6th Corner - AZ - 46' Substitution - Bel Hassani for Johansson - AZ
-
45+2' - 2nd Goal - FC Groningen -
2-0 score at the end of First Half -
52' - 7th Corner - FC Groningen - Race to 5 Corners - AZ
-
66' - 8th Corner - AZ - 69' Substitution - Weghorst for Vlaar - AZ
- 69' Substitution - Muhren for Fred Friday - AZ
- 71' Substitution - van Nieff for Davidson - FC Groningen
-
72' - 1st Yellow Card - FC Groningen -
77' - 2nd Yellow Card - FC Groningen - 80' Substitution - Mahi for Linssen - FC Groningen
- 84' Substitution - Bacuna for Rusnak - FC Groningen
-
84' - 9th Corner - AZ -
86' - 3rd Yellow Card - FC Groningen -
87' - 4th Yellow Card - AZ -
87' - 10th Corner - FC Groningen -
90+1' - 11th Corner - FC Groningen -
2-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

