ne, Sep 9, 2018 · 12:45
NejstaršíNedávné
VRVPRV
1.85
3.60
4.20
NedávnéNejstarší
RPPPRR
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 2.5
Góly celkem
Více 10.0
Rohy celkem
-0.5
FC Fredericia
FC Fredericia vs Nykobing Profil týmů
FC Fredericia
PPPPVRVPRVNedávnéZlepšení+0.4 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 19
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapKryje6/10
Nykobing
RVRVRRPPPRNedávnéPokles-0.8 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 20
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůMéně2/10
Asijský handicapNekryje3/9
Poslední
| FC Fredericia | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Nykobing | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| FC Fredericia | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Nykobing | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.5
Rozložení rohůLinie 10.0
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 3.00,
Sm. odch.: 2.26, Medián: 2,
Modus: 2,
Více: 48%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
FC Fredericia vs Nykobing Časové rozložení gólů/rohů
FC Fredericia vs Nykobing Vzájemné zápasy
FC Fredericia vs Nykobing Zobrazit celé H2H →| FC Fredericia Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Dánsko - 1. divize | 2018-04-20 | FC Fredericia |
0 - 0
1 - 0
|
Nykobing | V | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Dánsko - 1. divize | 2017-11-15 | 2 Nykobing |
0 - 2
2 - 3
|
FC Fredericia 1 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Dánsko - 1. divize | 2017-09-10 | FC Fredericia |
1 - 0
2 - 0
|
Nykobing 2 | V | -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Dánsko - 1. divize | 2017-04-23 | 1 Nykobing |
0 - 0
2 - 2
|
FC Fredericia | R | 0.0 | Více |
|
||||||
| Dánsko - 1. divize | 2016-11-27 | 2 FC Fredericia |
0 - 1
0 - 2
|
Nykobing 1 | P | -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Dánsko - 1. divize | 2016-08-28 | 3 FC Fredericia |
1 - 0
1 - 2
|
Nykobing 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
8-8 (16) | 6-4 (10) | 3 (1-2) | 3 (1-2) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| FC Fredericia Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Dánsko - 1. divize | 2018-09-01 | 3 FC Fredericia |
0 - 1
3 - 1
|
HB Køge 4 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Dánsko - 1. divize | 2018-08-26 | 2 Viborg |
2 - 1
2 - 2
|
FC Fredericia | R | -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Dánsko - 1. divize | 2018-08-22 | 3 FC Fredericia |
1 - 1
1 - 2
|
Thisted FC 2 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Dánsko - 1. divize | 2018-08-19 | FC Helsingor |
0 - 1
0 - 1
|
FC Fredericia 3 | V | -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Dánsko - 1. divize | 2018-08-12 | 1 FC Fredericia |
0 - 0
0 - 0
|
Hvidovre IF | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Dánsko - 1. divize | 2018-08-05 | FC Roskilde |
0 - 1
0 - 3
|
FC Fredericia 2 | V | 0.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
1-8 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Dánsko - 1. divize | 2018-07-29 | 2 Naestved IF |
1 - 2
3 - 2
|
FC Fredericia 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 9.0 | Push |
|
3-6 (9) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2018-07-18 | Silkeborg IF |
0 - 0
1 - 3
|
FC Fredericia 1 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2018-07-06 | 1 Hallescher FC |
1 - 0
3 - 0
|
FC Fredericia 1 | P | -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
3-9 (12) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2018-06-30 | 2 Midtjylland |
0 - 2
2 - 2
|
FC Fredericia | R | -1.5,-2.0 | Více |
|
4-6 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Dánsko - 1. divize | 2018-05-20 | 2 FC Fredericia |
1 - 1
1 - 3
|
Vendsyssel FF | P | +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
7-8 (15) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Dánsko - 1. divize | 2018-05-16 | 3 Vejle |
0 - 0
1 - 0
|
FC Fredericia 3 | P | -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Dánsko - 1. divize | 2018-05-12 | 2 FC Fredericia |
0 - 1
0 - 2
|
Fremad Amager 3 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
5-1 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Dánsko - 1. divize | 2018-05-05 | 1 HB Køge |
1 - 0
1 - 0
|
FC Fredericia 2 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
1-6 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Dánsko - 1. divize | 2018-05-02 | 2 FC Fredericia |
0 - 0
0 - 0
|
FC Roskilde 2 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-4 (11) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Dánsko - 1. divize | 2018-04-29 | 1 2 FC Fredericia |
0 - 1
1 - 3
|
Esbjerg 1 | P | 0.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
1-8 (9) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Dánsko - DBU Pokalen | 2018-04-25 | FC Fredericia |
0 - 0
0 - 1
|
Silkeborg IF 1 | P | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-12 (20) | 2-6 (8) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Dánsko - 1. divize | 2018-04-20 | FC Fredericia |
0 - 0
1 - 0
|
Nykobing | V | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
9-6 (15) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Dánsko - 1. divize | 2018-04-15 | 3 Viborg |
1 - 0
2 - 0
|
FC Fredericia 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Dánsko - DBU Pokalen | 2018-04-11 | 2 FC Fredericia |
3 - 0
3 - 1
|
AaB 4 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Dánsko - 1. divize | 2018-04-08 | 1 Skive |
0 - 0
0 - 1
|
FC Fredericia 1 1 | V | +0.5, +1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
9-4 (13) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Dánsko - 1. divize | 2018-04-05 | 3 FC Fredericia |
0 - 0
0 - 1
|
HB Køge 3 | P | -0.5 | Méně | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Dánsko - 1. divize | 2018-04-02 | 2 FC Fredericia |
0 - 0
1 - 1
|
Brabrand 1 | R | -1.5 | Méně | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Dánsko - 1. divize | 2018-03-29 | 4 Thisted FC |
0 - 1
1 - 1
|
FC Fredericia 3 | R | +0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Dánsko - 1. divize | 2018-03-18 | 4 Vendsyssel FF |
0 - 0
0 - 0
|
FC Fredericia 2 | R | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Dánsko - 1. divize | 2018-03-11 | 1 2 Esbjerg |
1 - 2
2 - 4
|
FC Fredericia 2 | V | -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2018-02-23 | 3 FC Fredericia |
0 - 0
0 - 1
|
Vejle 3 1 | P | +0.5 | Méně |
|
5-8 (13) | 1-6 (7) | 4 (0-4) | 2 (2-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2018-02-03 | Middelfart |
2 - 0
3 - 1
|
FC Fredericia 1 | P | +0.5,+1.0 | Více |
|
1-4 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2018-01-19 | 1 Sonderjyske |
1 - 2
2 - 3
|
FC Fredericia | V | -1.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Dánsko - 1. divize | 2017-11-26 | 1 Brabrand |
0 - 2
0 - 3
|
FC Fredericia | V | +1.0 | Push | 9.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Nykobing Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Dánsko - 1. divize | 2018-09-02 | 2 Nykobing |
0 - 0
0 - 0
|
FC Helsingor | R | 0.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Dánsko - 1. divize | 2018-08-26 | 2 Nykobing |
0 - 0
0 - 1
|
Fremad Amager 2 | P | -0.5 | Méně |
|
||||||
| Dánsko - 1. divize | 2018-08-22 | 1 Lyngby |
2 - 1
4 - 1
|
Nykobing 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Dánsko - 1. divize | 2018-08-19 | 3 HB Køge |
0 - 0
1 - 0
|
Nykobing 2 | P | -0.5 | Méně |
|
||||||
| Dánsko - 1. divize | 2018-08-12 | 1 Nykobing |
0 - 0
0 - 0
|
FC Roskilde 4 | R | -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Dánsko - DBU Pokalen | 2018-08-08 | 1 Nykobing |
0 - 0
0 - 0
|
Lyngby 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
11-8 (19) | 5-7 (12) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Dánsko - 1. divize | 2018-08-05 | 2 Thisted FC |
0 - 1
0 - 2
|
Nykobing | V | 0.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
2-11 (13) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Dánsko - 1. divize | 2018-07-29 | 1 Viborg |
0 - 0
0 - 0
|
Nykobing 3 | R | -0.5, -1.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 3 (3-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2018-07-14 | Hvidovre IF |
2 - 0
2 - 0
|
Nykobing 1 | P |
|
6-6 (12) | 4-4 (8) | 4 (2-2) | 2 (1-1) | ||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2018-07-07 | 2 Nykobing |
0 - 0
3 - 3
|
Naestved IF | R | 0.0, -0.5 | Více |
|
10-3 (13) | 10-1 (11) | 3 (3-0) | 0 (0-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2018-06-23 | FC Nordsjaelland |
3 - 0
4 - 0
|
Nykobing 1 | P | -1.5, -2.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Dánsko - 1. divize | 2018-05-20 | 1 Nykobing |
2 - 0
4 - 0
|
Skive | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Dánsko - 1. divize | 2018-05-16 | 4 Vendsyssel FF |
0 - 0
1 - 1
|
Nykobing 3 | R | -1.0 | Méně |
|
6-6 (12) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Dánsko - 1. divize | 2018-05-12 | 3 Nykobing |
1 - 1
1 - 2
|
Brabrand 2 | P | -0.5, -1.0 | Push |
|
3-4 (7) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Dánsko - 1. divize | 2018-05-06 | 3 Vejle |
2 - 0
2 - 1
|
Nykobing 3 | P | -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-0 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Dánsko - 1. divize | 2018-04-28 | 3 Nykobing |
2 - 1
3 - 2
|
Fremad Amager 3 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Dánsko - 1. divize | 2018-04-24 | 1 Nykobing |
1 - 3
3 - 3
|
Viborg 1 | R | +0.5 | Více |
|
3-10 (13) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Dánsko - 1. divize | 2018-04-20 | FC Fredericia |
0 - 0
1 - 0
|
Nykobing | P | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
9-6 (15) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Dánsko - 1. divize | 2018-04-02 | 1 Esbjerg |
3 - 1
5 - 2
|
Nykobing 2 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
9-8 (17) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Dánsko - 1. divize | 2018-03-29 | 1 FC Roskilde |
0 - 0
0 - 1
|
Nykobing | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
5-6 (11) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Dánsko - 1. divize | 2018-03-25 | 1 Nykobing |
1 - 2
3 - 3
|
Thisted FC 2 | R | -0.5 | Více |
|
4-1 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Dánsko - 1. divize | 2018-03-18 | 2 Fremad Amager |
0 - 0
0 - 0
|
Nykobing 1 | R | 0.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-4 (11) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Dánsko - 1. divize | 2018-03-04 | 1 Viborg |
2 - 0
3 - 1
|
Nykobing 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2018-02-17 | 2 3 Akademisk Boldklub |
1 - 1
2 - 3
|
Nykobing 1 | V | +0.5 | Více |
|
3-6 (9) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 1 (0-1) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2018-01-26 | 1 Nykobing |
1 - 0
2 - 0
|
FC Roskilde 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Dánsko - 1. divize | 2017-11-26 | 3 Skive |
1 - 4
4 - 4
|
Nykobing 1 | R | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Dánsko - 1. divize | 2017-11-19 | 4 Nykobing |
1 - 1
2 - 2
|
HB Køge 4 | R | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Dánsko - 1. divize | 2017-11-15 | 2 Nykobing |
0 - 2
2 - 3
|
FC Fredericia 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
6-8 (14) | 3-5 (8) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Dánsko - 1. divize | 2017-11-12 | Brabrand |
0 - 0
1 - 1
|
Nykobing 1 | R | +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
3-8 (11) | 1-7 (8) | 5 (0-5) | 1 (1-0) |
| Dánsko - 1. divize | 2017-11-05 | Nykobing |
0 - 0
3 - 2
|
FC Roskilde | V | 0.0 | Více | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.85 | 3.6 | 4.2 |
| Poločas | 2.5 | 2.2 | 4.33 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.5) | Domácí@1.875 | Hosté@1.975 |
| Poločas (-0.25) | Domácí@2 | Hosté@1.8 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.0) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
| Poločas (4.5) | Ví[email protected] | Méně@2.05 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.5) | Ví[email protected] | Méně@2 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 2 , Roh: 5 - 4
Roh: 10.0 , Hendikep: -0.5 , Góly: 2.5
Skóre: 0 - 0 , Roh: 2 - 2 Poločas
Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.0
-
17' - 1st Corner - FC Fredericia -
20' - 2nd Corner - FC Fredericia -
22' - 3rd Corner - Nykobing -
35' - 4th Corner - Nykobing -
0-0 score at the end of First Half -
48' - 1st Goal - Nykobing -
57' - 1st Yellow Card - FC Fredericia -
59' - 5th Corner - Nykobing - Race to 3 Corners - Nykobing
-
61' - 6th Corner - FC Fredericia -
64' - 2nd Goal - FC Fredericia -
65' - 7th Corner - FC Fredericia -
72' - 2nd Yellow Card - Nykobing -
79' - 3rd Goal - Nykobing -
87' - 8th Corner - Nykobing -
89' - 9th Corner - FC Fredericia - Race to 5 Corners - FC Fredericia
-
1-2 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

