ne, Jan 26, 2020 · 13:30
NejstaršíNedávné
VRPPRP
2.40
3.20
2.60
NedávnéNejstarší
RPVVRV
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.5
Góly celkem
–
Rohy celkem
0.0
Rouen
FC Fleury 91 vs Rouen Profil týmů
FC Fleury 91
VPVVVRPPRPNedávné
Více než 9.5 rohůMéně1/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapNekryje4/10
Rouen
VPRVVRVVPRNedávnéPokles-1.0 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 14
Více než 9.5 rohůMéně2/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Udává tempoVíce než 2.5 karty v 10 z posledních 10
FC Fleury 91 vs Rouen Fakta o zápasu
FC Fleury 91
4V-2R-4P v posledních 10 zápasech, s 17 vstřelenými a 16 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.7 pro, 1.6 proti. Výhry 40%, AH výhra 40%, góly Over 50%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 40%4
Remíza 20%2
Prohra 40%4
Góly celkem 2.5
Více 50%5
Neplatné 0%0
Méně 50%5
Asijský hendikep
Výhra 40%4
Neplatné 0%0
Prohra 60%6
Rouen
5V-3R-2P v posledních 10 zápasech, s 15 vstřelenými a 11 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.5 pro, 1.1 proti. Výhry 50%, AH výhra 50%, góly Over 50%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 50%5
Remíza 30%3
Prohra 20%2
Góly celkem 2.5
Více 50%5
Neplatné 0%0
Méně 50%5
Asijský hendikep
Výhra 50%5
Neplatné 0%0
Prohra 50%5
Poslední
| FC Fleury 91 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Rouen | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| FC Fleury 91 | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Rouen | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.5
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 20,
Prům.: 2.35,
Sm. odch.: 1.46, Medián: 2,
Modus: 1,
Více: 45%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
FC Fleury 91 vs Rouen Časové rozložení gólů/rohů
FC Fleury 91 vs Rouen Vzájemné zápasy
FC Fleury 91 vs Rouen Zobrazit celé H2H →| FC Fleury 91 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Francie - Championnat National | 2019-10-19 | 4 Rouen |
1 - 0
2 - 0
|
FC Fleury 91 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| FC Fleury 91 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Francie - Championnat National | 2020-01-11 | Lorient II |
0 - 0
2 - 0
|
FC Fleury 91 1 | P | -0.5 | Méně |
|
||||||
| Francie - Championnat National | 2019-11-30 | 4 FC Fleury 91 |
1 - 0
1 - 1
|
AS Poissy 2 | R | -0.5 | Méně | 8.0 |
|
|||||
| Francie - Championnat National | 2019-11-02 | 1 Vitre |
1 - 1
3 - 2
|
FC Fleury 91 2 | P | 0.0 | Více |
|
||||||
| Francie - Championnat National | 2019-10-19 | 4 Rouen |
1 - 0
2 - 0
|
FC Fleury 91 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Francie - Championnat National | 2019-08-17 | 3 FC Fleury 91 |
0 - 0
1 - 1
|
Lorient II 1 | R | -0.5 | Méně |
|
||||||
| Francie - Championnat National | 2019-08-10 | 2 CMS Oissel |
0 - 1
0 - 2
|
FC Fleury 91 4 | V | -0.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Francie - Championnat National | 2019-05-25 | 1 3 FC Fleury 91 |
3 - 2
5 - 4
|
Arras 1 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
3-3 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Francie - Championnat National | 2019-05-11 | FC Fleury 91 |
2 - 0
3 - 0
|
Croix IC 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
2-1 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Francie - Championnat National | 2019-04-20 | 2 Lille II |
1 - 0
2 - 1
|
FC Fleury 91 2 | P | -0.5 | Více |
|
2-11 (13) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | ||
| Francie - Championnat National | 2019-04-13 | 2 FC Fleury 91 |
0 - 1
2 - 1
|
US Lusitanos Saint-Maur 4 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
3-4 (7) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | ||
| Francie - Championnat National | 2019-03-24 | 3 FC Fleury 91 |
1 - 1
3 - 2
|
Lens II 2 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
6-6 (12) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 4 (2-2) | ||
| Francie - Championnat National | 2019-03-16 | 2 Sedan |
0 - 0
0 - 0
|
FC Fleury 91 3 | R | -0.5, -1.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Francie - Championnat National | 2019-02-16 | 2 FC Fleury 91 |
0 - 1
2 - 1
|
Schiltigheim 2 | V | 0.0 | Více |
|
7-2 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Francie - Championnat National | 2018-12-22 | 1 FC Fleury 91 |
1 - 1
1 - 2
|
Remeš II 3 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Francie - Championnat National | 2018-12-15 | 3 Croix IC |
1 - 0
3 - 2
|
FC Fleury 91 3 1 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Francie - Championnat National | 2018-11-10 | 3 US Lusitanos Saint-Maur |
0 - 2
3 - 3
|
FC Fleury 91 3 | R | 0.0, +0.5 | Více |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Francie - Championnat National | 2018-10-20 | 2 Lens II |
0 - 0
2 - 2
|
FC Fleury 91 6 | R | +0.5 | Více |
|
3-8 (11) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Francie - Championnat National | 2018-10-06 | 1 FC Fleury 91 |
1 - 2
3 - 2
|
Sedan 3 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
2-4 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Francie - Championnat National | 2018-09-15 | 2 FC Fleury 91 |
2 - 1
3 - 1
|
Sainte Genevieve Sports 1 | V | 0.0 | Více |
|
6-9 (15) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 8 (3-5) | ||
| Francie - Championnat National | 2018-09-08 | 2 Schiltigheim |
1 - 0
2 - 2
|
FC Fleury 91 1 1 | R | 0.0, -0.5 | Více |
|
3-5 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Francie - Championnat National | 2018-08-11 | 1 Arras |
1 - 0
1 - 2
|
FC Fleury 91 1 | V | 0.0 | Více | 8.5 | Více |
|
7-6 (13) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Francie - Championnat National | 2018-04-28 | 1 FC Fleury 91 |
0 - 0
2 - 0
|
Beauvais | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
8-4 (12) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Francie - Championnat National | 2018-04-21 | Viry-Chatillon |
4 - 1
4 - 2
|
FC Fleury 91 1 | P | 0.0 | Více | 8.0 | Méně |
|
1-0 (1) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Francie - Championnat National | 2018-03-17 | FC Fleury 91 |
2 - 0
2 - 0
|
AS Poissy | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
8-4 (12) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Francie - Championnat National | 2018-02-24 | FC Fleury 91 |
0 - 0
1 - 3
|
Lens II | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Francie - Championnat National | 2018-02-17 | 2 Sedan |
1 - 0
1 - 2
|
FC Fleury 91 4 1 | V | -0.5 | Více |
|
4-6 (10) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Francie - Championnat National | 2018-02-03 | 2 Furiani Agliani |
0 - 0
2 - 1
|
FC Fleury 91 3 | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
3-6 (9) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Francie - Championnat National | 2018-01-27 | 4 Remeš II |
1 - 0
2 - 1
|
FC Fleury 91 5 1 | P | 0.0 | Více |
|
3-6 (9) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Francie - Championnat National | 2017-12-16 | 1 6 Beauvais |
2 - 1
3 - 2
|
FC Fleury 91 3 | P |
|
4-5 (9) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 1 (0-1) | ||||
| Francie - Championnat National | 2017-11-25 | 1 Drancy |
0 - 0
0 - 1
|
FC Fleury 91 3 | V | 0.0 | Méně |
|
10-1 (11) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 4 (4-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Rouen Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Francie - Championnat National | 2020-01-25 | 4 Rouen |
1 - 0
1 - 1
|
Vannes OC 2 | R | -0.5 | Méně | 8.5 |
|
|||||
| Francie - Pohár | 2020-01-19 | 2 Rouen |
1 - 3
1 - 4
|
Angers 1 | P | +0.5, +1.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Francie - Championnat National | 2020-01-11 | 2 FC Gobelins |
0 - 1
1 - 2
|
Rouen 2 | V | 0.0 | Více |
|
||||||
| Francie - Pohár | 2020-01-06 | 2 Rouen |
1 - 0
3 - 0
|
Metz 2 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Francie - Championnat National | 2019-12-21 | 3 Rouen |
0 - 0
2 - 2
|
CMS Oissel 2 1 | R | -1.0, -1.5 | Více |
|
||||||
| Francie - Pohár | 2019-12-07 | 3 Rouen |
0 - 0
1 - 0
|
US Orleans 45 3 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Francie - Championnat National | 2019-11-30 | 3 Rouen |
0 - 0
2 - 0
|
Stade Briochin | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Francie - Championnat National | 2019-11-23 | 3 AS Poissy |
0 - 0
0 - 0
|
Rouen 2 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 8.0 | Méně |
|
1-5 (6) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Francie - Championnat National | 2019-11-09 | 1 2 Rouen |
1 - 2
1 - 3
|
C'Chartres 4 | P | -0.5 | Více |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Francie - Championnat National | 2019-10-19 | 4 Rouen |
1 - 0
2 - 0
|
FC Fleury 91 3 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
3-0 (3) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Francie - Championnat National | 2019-10-05 | 1 Vitre |
0 - 1
0 - 1
|
Rouen 3 | V | +0.5 | Méně |
|
9-3 (12) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Francie - Championnat National | 2019-09-14 | 5 Rouen |
1 - 0
1 - 0
|
Angers II | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
2-1 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Francie - Championnat National | 2019-08-31 | 1 4 Rouen |
0 - 0
1 - 0
|
Mantes 78 4 | V | -0.5 | Méně |
|
5-0 (5) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 1 (1-0) | ||
| Francie - Championnat National | 2019-08-17 | 4 Rouen |
1 - 1
3 - 2
|
FC Gobelins 3 | V | -0.5 | Více | 8.5 | Více |
|
8-3 (11) | 7-3 (10) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Francie - Championnat National | 2019-08-10 | 3 Lorient II |
0 - 0
0 - 1
|
Rouen 3 | V | -0.5 | Méně |
|
3-1 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Francie - National 2 | 2019-04-27 | 3 Rouen |
1 - 0
1 - 0
|
Caen II 3 | V | -0.5 | Méně |
|
6-0 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Francie - National 2 | 2019-02-02 | 1 Rouen |
1 - 0
3 - 1
|
Caen PTT 2 | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
7-2 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Francie - National 2 | 2019-01-12 | 2 Rouen |
1 - 0
3 - 0
|
Alenconnaise 3 | V | -0.5 | Více |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Francie - National 2 | 2019-01-05 | 1 2 Rouen |
1 - 0
1 - 0
|
Dieppe 3 1 | V | -0.5 | Méně |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Francie - National 2 | 2018-05-19 | 1 Rouen |
1 - 0
2 - 1
|
Bayeux 1 | V | 0.0, -0.5 | Push |
|
4-3 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Francie - Pohár | 2017-12-02 | 2 Rouen |
0 - 1
0 - 2
|
FC Chartres 2 | P | +0.5 | Méně |
|
8-2 (10) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 2 (2-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.4 | 3.2 | 2.6 |
| Poločas | 3 | 2.1 | 3.25 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (0.0) | Domácí@1.85 | Hosté@1.95 |
| Poločas (0.0) | Domácí@1.8 | Hosté@2 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.5) | Více@2 | Méně@1.8 |
| Poločas (1.0) | Více@2 | Méně@1.8 |
Živé události
Stav: 36 ' , Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 0
Roh: , Hendikep: 0.0 , Góly: 2.5
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

