FC Brno vs Pardubice Profil týmů
FC Brno vs Pardubice Fakta o zápasu
10V-0R-0P v posledních 10 zápasech, s 40 vstřelenými a 12 inkasovanými góly. Průměr gólů: 4.0 pro, 1.2 proti. Výhry 100%, AH výhra 90%, góly Over 80%, rohy Over 80%.
8V-1R-1P v posledních 10 zápasech, s 22 vstřelenými a 4 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.2 pro, 0.4 proti. Výhry 80%, AH výhra 80%, góly Over 30%, rohy Over 60%.
| FC Brno | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Pardubice | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| FC Brno | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Pardubice | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
FC Brno vs Pardubice Časové rozložení gólů/rohů
FC Brno vs Pardubice Vzájemné zápasy
FC Brno vs Pardubice Zobrazit celé H2H →| FC Brno Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Česko - 2. liga | 2019-11-23 | 6 Pardubice |
1 - 2
1 - 2
|
FC Brno 4 | V | 0.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Česko - 2. liga | 2019-07-26 | 1 FC Brno |
1 - 1
1 - 1
|
Pardubice 1 | R | 10.0 |
|
|||||||
| Česko - 2. liga | 2019-04-17 | FC Brno |
2 - 1
3 - 1
|
Pardubice 2 | V | -1.0 | Více |
|
||||||
| Česko - 2. liga | 2018-09-22 | 1 3 Pardubice |
1 - 0
1 - 1
|
FC Brno 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Česko - Tipsport liga | 2018-01-06 | FC Brno |
1 - 1
3 - 1
|
Pardubice 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Tipsport Liga | 2017-01-07 | Pardubice |
3 - 0
5 - 0
|
FC Brno | P | 0.0 | Více | 10.5 | Více |
|
7-6 (13) | 7-1 (8) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| FC Brno Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Evropa - Přátelská utkání | 2020-02-22 | MFK Vyškov |
0 - 1
1 - 2
|
FC Brno | V | +3.0 | Méně |
|
||||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2020-02-19 | FC Petrzalka |
1 - 2
1 - 3
|
FC Brno | V | +1.0, +1.5 | Méně |
|
||||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2020-02-15 | 1 FC Brno |
3 - 3
6 - 3
|
ŽP Šport Podbrezová 1 | V | -1.5, -2.0 | Více |
|
||||||
| Česko - Tipsport liga | 2020-01-25 | 1 FC Brno |
1 - 2
3 - 2
|
Baník Ostrava | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
||||||
| Česko - Tipsport liga | 2020-01-22 | FC Brno |
3 - 1
3 - 1
|
MFK Skalica | V | -1.0 | Více |
|
||||||
| Česko - Tipsport liga | 2020-01-18 | Dunajská Streda |
0 - 2
0 - 5
|
FC Brno | V | -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
6-8 (14) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2020-01-10 | FK Blansko |
2 - 0
2 - 7
|
FC Brno | V | +1.0 | Více |
|
3-12 (15) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||
| Česko - 2. liga | 2019-11-23 | 6 Pardubice |
1 - 2
1 - 2
|
FC Brno 4 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
8-1 (9) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Česko - 2. liga | 2019-11-08 | FC Brno |
1 - 0
5 - 0
|
SK Prostějov 2 1 | V | -1.5, -2.0 | Více | 11.0 | Push |
|
9-2 (11) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Česko - 2. liga | 2019-11-01 | FC Brno |
3 - 0
4 - 1
|
Slavoj Vyšehrad 3 | V | -1.5, -2.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-0 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Česko - 2. liga | 2019-10-26 | Viktoria Žižkov |
0 - 0
1 - 0
|
FC Brno 3 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Česko - 2. liga | 2019-10-18 | FC Brno |
3 - 0
4 - 1
|
Varnsdorf 1 | V | -1.5 | Více | 10.0 | Více |
|
11-1 (12) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Česko - 2. liga | 2019-10-05 | 1 MFK Chrudim |
1 - 1
1 - 4
|
FC Brno 4 | V | +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Česko - Pohár | 2019-10-01 | FK Jablonec |
1 - 1
3 - 2
|
FC Brno 4 | P | -1.5 | Více | 10.0 | Více |
|
12-3 (15) | 9-1 (10) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Česko - 2. liga | 2019-09-28 | 3 FC Brno |
1 - 0
2 - 1
|
Hradec Králové 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
8-5 (13) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Česko - 2. liga | 2019-09-20 | 2 Vysočina Jihlava |
1 - 0
3 - 2
|
FC Brno 2 | P | 0.0 | Více | 10.5 | Více |
|
8-5 (13) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Česko - 2. liga | 2019-09-14 | 2 FC Brno |
1 - 0
2 - 0
|
SK Lisen 3 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
9-5 (14) | 7-2 (9) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Česko - 2. liga | 2019-08-31 | Třinec |
0 - 0
1 - 1
|
FC Brno 2 | R | +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-6 (13) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Česko - Pohár | 2019-08-28 | 3 FC Odra Petřkovice |
0 - 2
3 - 3
|
FC Brno 2 | R | +1.0, +1.5 | Více |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Česko - 2. liga | 2019-08-23 | 4 FC Brno |
1 - 0
1 - 0
|
MFK Vitkovice 5 | V | -2.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-7 (15) | 3-2 (5) | 3 (3-0) | 2 (0-2) |
| Česko - 2. liga | 2019-08-17 | 4 Dukla Praha |
0 - 0
2 - 1
|
FC Brno 2 | P | 0.0 | Více |
|
6-6 (12) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Česko - Pohár | 2019-08-14 | 1 HFK Olomouc |
0 - 2
0 - 3
|
FC Brno | V | +3.0 | Méně |
|
2-15 (17) | 1-8 (9) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Česko - 2. liga | 2019-08-09 | 1 3 FC Brno |
1 - 1
2 - 2
|
FK Ústí nad Labem 3 1 | R | -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
6-5 (11) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Česko - 2. liga | 2019-08-03 | 2 Baník Sokolov |
0 - 0
0 - 2
|
FC Brno 2 | V |
|
6-5 (11) | 6-2 (8) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||||
| Česko - 2. liga | 2019-07-26 | 1 FC Brno |
1 - 1
1 - 1
|
Pardubice 1 | R | 10.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Česko - 2. liga | 2019-07-19 | 1 FC Sellier & Bellot Vlasim |
0 - 1
2 - 2
|
FC Brno 2 | R | +0.5, +1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
4-12 (16) | 2-7 (9) | 4 (1-3) | 4 (1-3) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-07-13 | FC Brno |
3 - 1
9 - 1
|
MFK Vyškov 1 | V | -2.5, -3.0 | Více |
|
7-1 (8) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-07-06 | FC Brno |
2 - 0
4 - 0
|
FC Nitra | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
7-4 (11) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-06-29 | FC Brno |
2 - 2
5 - 2
|
Vysočina Jihlava 1 | V | -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
12-4 (16) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-06-19 | 1 FC Fastav Zlín |
0 - 0
0 - 1
|
FC Brno | V | -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Pardubice Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Evropa - Přátelská utkání | 2020-02-23 | Pardubice |
1 - 0
1 - 0
|
Viktoria Plzen II | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
||||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2020-02-22 | Pardubice |
0 - 0
2 - 1
|
Viktoria Žižkov | V | -0.5 | Push | 8.5 |
|
|||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2020-02-15 | Pardubice |
0 - 0
4 - 0
|
Usti N Orlici | V | -2 | Více |
|
||||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2020-02-01 | Vysočina Jihlava |
0 - 0
0 - 2
|
Pardubice | V | 0.0 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2020-01-25 | Slovan Liberec |
0 - 0
1 - 1
|
Pardubice | R | -1.0 | Méně |
|
||||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2020-01-22 | Pardubice |
1 - 0
1 - 0
|
Slovan Liberec B 1 | V | -2.0 | Méně |
|
7-3 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2020-01-11 | Pardubice |
3 - 0
4 - 0
|
Sokol Zivanice | V | -1.5, -2.0 | Více |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Česko - 2. liga | 2019-11-23 | 6 Pardubice |
1 - 2
1 - 2
|
FC Brno 4 | P | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
8-1 (9) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Česko - 2. liga | 2019-11-09 | Slavoj Vyšehrad |
0 - 1
0 - 2
|
Pardubice | V | +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Česko - 2. liga | 2019-11-02 | Pardubice |
3 - 0
4 - 0
|
MFK Chrudim 2 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Česko - 2. liga | 2019-10-25 | 2 Vysočina Jihlava |
3 - 0
3 - 2
|
Pardubice 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Česko - 2. liga | 2019-10-19 | 2 Pardubice |
1 - 0
1 - 0
|
Třinec 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Česko - 2. liga | 2019-10-05 | 3 Hradec Králové |
1 - 0
1 - 0
|
Pardubice 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Česko - 2. liga | 2019-09-28 | 4 Pardubice |
1 - 0
2 - 0
|
SK Lisen 4 1 | V | -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-5 (10) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Česko - 2. liga | 2019-09-21 | 4 Varnsdorf |
1 - 1
1 - 2
|
Pardubice 1 | V | +0.5, +1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
0-5 (5) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Česko - 2. liga | 2019-09-14 | 2 Pardubice |
2 - 1
3 - 1
|
Dukla Praha 5 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
2-7 (9) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Česko - Pohár | 2019-09-03 | 2 SK Benešov |
2 - 0
2 - 1
|
Pardubice | P | +1.5, +2.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
1-13 (14) | 0-11 (11) | 4 (0-4) | 0 (0-0) |
| Česko - 2. liga | 2019-08-30 | 4 MFK Vitkovice |
1 - 3
1 - 3
|
Pardubice 2 | V | +0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
6-5 (11) | 3-5 (8) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Česko - 2. liga | 2019-08-24 | 2 Pardubice |
2 - 0
4 - 0
|
Baník Sokolov 4 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
0-4 (4) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Česko - Pohár | 2019-08-20 | 4 SK Vysoké Mýto |
0 - 1
0 - 2
|
Pardubice 1 | V | +3.0, +3.5 | Méně |
|
2-13 (15) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | ||
| Česko - 2. liga | 2019-08-16 | 1 FK Ústí nad Labem |
0 - 0
0 - 1
|
Pardubice 3 | V | -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Česko - 2. liga | 2019-08-10 | 2 SK Prostějov |
0 - 0
0 - 0
|
Pardubice 4 | R | 0.0 | Méně | 11.0 | Méně |
|
1-6 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Česko - 2. liga | 2019-08-03 | 1 Pardubice |
1 - 0
1 - 0
|
FC Sellier & Bellot Vlasim 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
10-3 (13) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Česko - 2. liga | 2019-07-26 | 1 FC Brno |
1 - 1
1 - 1
|
Pardubice 1 | R | 10.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Česko - 2. liga | 2019-07-20 | 1 Pardubice |
2 - 0
2 - 1
|
Viktoria Žižkov 3 | V | -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-07-09 | Pardubice |
0 - 0
1 - 0
|
SK Uničov | V | -1.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-07-06 | Pardubice |
1 - 2
2 - 2
|
Vysočina Jihlava | R | 0.0 | Více | 9.0 | Více |
|
7-5 (12) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-07-02 | Pardubice |
2 - 3
4 - 3
|
AS Trenčín | V | 0.0 | Více |
|
4-3 (7) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-06-29 | Sigma Olomouc |
0 - 1
2 - 1
|
Pardubice | P | -0.5 | Push |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-06-26 | FK Baumit Jablonec |
3 - 0
4 - 1
|
Pardubice | P | -1.0 | Více | 9.0 | Více |
|
4-8 (12) | 3-6 (9) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.8 | 4.2 | 3.3 |
| Poločas | 2.3 | 2.6 | 3.4 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.5) | Domácí@1.875 | Hosté@1.925 |
| Poločas (-0.25) | Domácí@2 | Hosté@1.8 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (8.5) | Ví[email protected] | Méně@1.925 |
| Poločas (4.0) | Ví[email protected] | Méně@1.925 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.5) | Ví[email protected] | Méně@1.925 |
| Poločas (1.5) | Více@2 | Méně@1.8 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 2 , Roh: 4 - 4
Roh: 8.5 , Hendikep: -0.5 , Góly: 3.5
Skóre: 0 - 0 , Roh: 2 - 2 Poločas
Roh: 4.0 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.5
-
17' - 1st Corner - FC Brno -
20' - 2nd Corner - FC Brno -
23' - 3rd Corner - Pardubice -
29' - 4th Corner - Pardubice -
40' - 1st Yellow Card - Pardubice -
0-0 score at the end of First Half -
46' - 1st Goal - Pardubice -
52' - 2nd Goal - Pardubice -
54' - 5th Corner - Pardubice - Race to 3 Corners - Pardubice
-
55' - 6th Corner - Pardubice -
61' - 7th Corner - FC Brno -
67' - 8th Corner - FC Brno -
71' - 3rd Goal - FC Brno -
74' - 2nd Yellow Card - Pardubice -
1-2 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

