pá, Feb 6, 2015 · 12:49
NejstaršíNedávné
PPVPVV
NedávnéNejstarší
PVPRVV
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
–
Góly celkem
–
Rohy celkem
–
Asijský hendikep
FC Botosani vs AS Trenčín Profil týmů
FC Botosani
RRVRVPPVPVNedávnéPokles-0.5 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 13
Více než 9.5 rohůMéně3/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapVyrovnané5/9
AS Trenčín
VPVVRPVPVVNedávnéStabilní-0.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 18
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVíce7/10
Asijský handicapVyrovnané4/9
Poslední
| FC Botosani | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| AS Trenčín | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| FC Botosani | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| AS Trenčín | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólů
Rozložení rohů
Rozložení karet
Pro tento zápas není linie
FC Botosani vs AS Trenčín Časové rozložení gólů/rohů
FC Botosani vs AS Trenčín Vzájemné zápasy
FC Botosani vs AS Trenčín Zobrazit celé H2H →Žádná data
| FC Botosani Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Evropa - Přátelská utkání | 2015-02-04 | 2 FC Botosani |
0 - 0
3 - 0
|
Jagiellonia Bialystok 2 | V |
|
||||||||
| Rumunsko - Liga I | 2014-12-05 | 1 Viitorul Constanta |
1 - 1
1 - 2
|
FC Botosani 5 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Rumunsko - Liga I | 2014-12-01 | 4 FC Botosani |
0 - 1
0 - 2
|
Steaua Bukurešť 2 | P | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Rumunsko - Liga I | 2014-11-23 | Pandurii Targu Jiu |
0 - 1
1 - 2
|
FC Botosani | V | -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Rumunsko - Liga I | 2014-11-08 | 3 FC Botosani |
0 - 1
0 - 1
|
CFR Kluž 4 | P | 0.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Rumunsko - Liga I | 2014-11-01 | 2 CS U Craiova |
1 - 1
2 - 1
|
FC Botosani 4 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Rumunsko - Liga I | 2014-10-25 | 1 FC Botosani |
2 - 0
3 - 0
|
Rapid Bukurešť 4 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
9-2 (11) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Rumunsko - Liga I | 2014-10-17 | 1 4 CSMS Iasi |
1 - 1
2 - 2
|
FC Botosani 4 1 | R | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Rumunsko - Liga I | 2014-10-04 | 3 FC Ceahlăul Piatra Neamţ |
0 - 1
0 - 1
|
FC Botosani 4 | V | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-6 (9) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Rumunsko - Liga I | 2014-09-27 | 2 FC Botosani |
0 - 0
0 - 0
|
FC Brašov 3 | R | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
9-2 (11) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Rumunsko - Pohár | 2014-09-23 | 4 Rapid Bukurešť |
0 - 0
0 - 0
|
FC Botosani 1 | R | 0.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| Rumunsko - Liga I | 2014-09-20 | CS Concordia Chiajna |
2 - 1
3 - 3
|
FC Botosani | R | 0.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Rumunsko - Liga I | 2014-09-14 | 4 FC Botosani |
1 - 1
3 - 2
|
Dinamo Bukurešť 4 2 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-1 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Rumunsko - Liga I | 2014-08-31 | FC Targu Mures |
1 - 0
2 - 1
|
FC Botosani | P | -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
0-3 (3) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Rumunsko - Liga I | 2014-08-24 | FC Botosani |
0 - 0
1 - 0
|
Universitatea Cluj | V | Méně | 10.0 | Méně |
|
7-1 (8) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | |
| Rumunsko - Liga I | 2014-08-17 | Otelul Galati |
0 - 0
0 - 1
|
FC Botosani | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
4-8 (12) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Rumunsko - Liga I | 2014-08-10 | FC Botosani |
0 - 0
1 - 0
|
Astra Giurgiu | V | +1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-5 (11) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Rumunsko - Liga I | 2014-08-03 | Petrolul Ploiesti |
3 - 1
4 - 1
|
FC Botosani | P | Více | 9.5 | Více |
|
7-3 (10) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | |
| Rumunsko - Liga I | 2014-07-27 | FC Botosani |
0 - 1
0 - 3
|
Gaz Metan Medias | P |
|
6-5 (11) | 2-3 (5) | (-) | (-) | ||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2014-07-14 | FC Botosani |
0 - 2
0 - 3
|
Dynamo Kyjev | P | +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
7-5 (12) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2014-07-10 | FC Botosani |
1 - 0
2 - 0
|
FK Příbram U19 | V | Méně |
|
1-1 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |||
| Evropa - Přátelská utkání | 2014-07-09 | Dynamo Drážďany |
2 - 2
3 - 5
|
FC Botosani | V | Více |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | |||
| Evropa - Přátelská utkání | 2014-07-04 | FC Botosani |
1 - 0
3 - 0
|
Neftchi Baku | V | 0.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-3 (5) | (-) | (-) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| AS Trenčín Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Evropa - Přátelská utkání | 2015-01-24 | Sparta Praha |
1 - 0
2 - 1
|
AS Trenčín | P | -1.0 |
|
|||||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2015-01-21 | Slavia Praha |
0 - 0
1 - 2
|
AS Trenčín | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2015-01-20 | Slovan Liberec |
1 - 0
2 - 0
|
AS Trenčín 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2015-01-17 | AS Trenčín |
2 - 0
2 - 2
|
Sigma Olomouc | R |
|
||||||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2015-01-14 | AS Trenčín |
1 - 1
4 - 1
|
MFK Skalica 1 | V | -1.0 | Více |
|
||||||
| Slovensko - Superliga | 2014-11-22 | AS Trenčín |
2 - 1
3 - 1
|
FK Senica | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
14-3 (17) | 8-1 (9) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Slovensko - Pohár | 2014-11-12 | 3 FC ViOn Zlaté Moravce |
1 - 2
1 - 3
|
AS Trenčín 3 | V | +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Slovensko - Superliga | 2014-11-08 | 3 MFK Košice |
1 - 0
2 - 0
|
AS Trenčín 2 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
7-4 (11) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Slovensko - Superliga | 2014-10-31 | 2 AS Trenčín |
1 - 1
4 - 3
|
Ružomberok 3 | V | -1.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
8-0 (8) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Slovensko - Superliga | 2014-10-25 | 4 Spartak Trnava |
1 - 0
1 - 0
|
AS Trenčín 3 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
5-8 (13) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Slovensko - Superliga | 2014-10-18 | 3 ŽP Šport Podbrezová |
1 - 2
2 - 2
|
AS Trenčín 1 1 | R | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Slovensko - Superliga | 2014-10-05 | 1 AS Trenčín |
1 - 0
4 - 0
|
Slovan Bratislava 2 | V | Více | 10.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | |
| Slovensko - Superliga | 2014-09-30 | 1 Dukla Banska Bystrica |
1 - 1
1 - 3
|
AS Trenčín 2 | V | +0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
9-3 (12) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Slovensko - Superliga | 2014-09-27 | 2 Dunajská Streda |
0 - 2
3 - 2
|
AS Trenčín 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 3-2 (5) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Slovensko - Superliga | 2014-09-24 | 1 Slovan Bratislava |
0 - 1
0 - 2
|
AS Trenčín 2 | V | -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
7-6 (13) | 2-3 (5) | 4 (2-2) | 4 (3-1) |
| Slovensko - Superliga | 2014-09-20 | FC ViOn Zlaté Moravce |
0 - 0
0 - 1
|
AS Trenčín | V | +0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| Slovensko - Superliga | 2014-09-17 | AS Trenčín |
0 - 2
2 - 2
|
MŠK Žilina | R | Více | 11.0 | Více |
|
8-7 (15) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 3 (2-1) | |
| Slovensko - Superliga | 2014-08-30 | AS Trenčín |
1 - 0
2 - 0
|
Spartak Myjava | V | Méně | 10.5 | Méně |
|
9-1 (10) | 6-0 (6) | 4 (4-0) | 1 (1-0) | |
| Slovensko - Superliga | 2014-08-22 | FK Senica |
0 - 0
1 - 1
|
AS Trenčín | R | 0.0, +0.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
3-11 (14) | 2-7 (9) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Slovensko - Superliga | 2014-08-17 | AS Trenčín |
1 - 1
4 - 2
|
MFK Košice | V | Více | 11.0 | Více |
|
14-1 (15) | 6-1 (7) | 4 (3-1) | 1 (1-0) | |
| Slovensko - Superliga | 2014-08-10 | Ružomberok |
0 - 0
1 - 1
|
AS Trenčín | R | 0.0, +0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Evropská liga UEFA - kvalifikace | 2014-08-07 | Hull |
1 - 1
2 - 1
|
AS Trenčín | P | Více | 10.0 | Méně |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | |
| Slovensko - Superliga | 2014-08-03 | AS Trenčín |
0 - 0
2 - 0
|
Spartak Trnava | V | Méně | 11.0 | Méně |
|
8-2 (10) | 3-2 (5) | 3 (3-0) | 0 (0-0) | |
| Evropská liga UEFA - kvalifikace | 2014-07-31 | AS Trenčín |
0 - 0
0 - 0
|
Hull | R | +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
9-4 (13) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 5 (5-0) |
| Slovensko - Superliga | 2014-07-27 | AS Trenčín |
1 - 0
2 - 0
|
ŽP Šport Podbrezová | V |
|
9-1 (10) | 4-1 (5) | (-) | (-) | ||||
| Evropská liga UEFA - kvalifikace | 2014-07-24 | FK Vojvodina |
1 - 0
3 - 0
|
AS Trenčín | P | 0.0 | Více | 10.5 | Více |
|
7-12 (19) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 6 (3-3) |
| Evropská liga UEFA - kvalifikace | 2014-07-17 | AS Trenčín |
1 - 0
4 - 0
|
FK Vojvodina | V | Více | 10.5 | Méně |
|
7-2 (9) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | |
| Slovensko - Superliga | 2014-07-12 | AS Trenčín |
1 - 0
2 - 1
|
Dunajská Streda | V | Více | 10.5 | Více |
|
10-6 (16) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | |
| Evropa - Přátelská utkání | 2014-07-08 | AS Trenčín |
1 - 0
1 - 0
|
Slavia Praha | V | Méně | 10.0 | Více |
|
8-5 (13) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | |
| Evropa - Přátelská utkání | 2014-07-01 | AS Trenčín |
0 - 2
4 - 2
|
Ruch Chorzów | V | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 1 , Roh: 4 - 8
Roh: , Hendikep: , Góly:
-
7' - 1st Corner - AS Trenčín -
13' - 2nd Corner - FC Botosani -
24' - 3rd Corner - AS Trenčín -
34' - 4th Corner - AS Trenčín - Race to 3 Corners - AS Trenčín
-
0-0 score at the end of First Half -
47' - 5th Corner - AS Trenčín -
48' - 6th Corner - AS Trenčín - Race to 5 Corners - AS Trenčín
-
54' - 7th Corner - AS Trenčín -
59' - 8th Corner - FC Botosani -
76' - 9th Corner - AS Trenčín - Race to 7 Corners - AS Trenčín
-
76' - 10th Corner - AS Trenčín -
84' - 1st Yellow Card - FC Botosani -
85' - 1st Goal - AS Trenčín -
87' - 11th Corner - FC Botosani -
89' - 12th Corner - FC Botosani -
0-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

