FC Arouca vs Guimaraes Fakta o zápasu
4V-3R-3P v posledních 10 zápasech, s 15 vstřelenými a 15 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.5 pro, 1.5 proti. Výhry 40%, AH výhra 60%, góly Over 70%, rohy Over 20%.
4V-1R-5P v posledních 10 zápasech, s 11 vstřelenými a 15 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.1 pro, 1.5 proti. Výhry 40%, AH výhra 40%, góly Over 60%, rohy Over 50%.
Fotbalové predikce: Góly Over 2.75, Rohy Under 10.0, FC Arouca +0.25 (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
| FC Arouca | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Guimaraes | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| FC Arouca | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Guimaraes | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Celkem– zápasů | Hosté– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
FC Arouca vs Guimaraes Časové rozložení gólů/rohů
FC Arouca vs Guimaraes Vzájemné zápasy
FC Arouca vs Guimaraes Zobrazit celé H2H →| FC Arouca Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2024-01-15 | Guimaraes |
1 - 1
2 - 1
|
FC Arouca 3 | P | -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Portugalsko - Primeira Liga | 2023-03-11 | 2 Guimaraes |
0 - 0
0 - 2
|
FC Arouca 2 | V | -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Portugalsko - Primeira Liga | 2022-09-18 | 5 FC Arouca |
1 - 0
2 - 2
|
Guimaraes 3 | R | 0.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Portugalsko - Primeira Liga | 2022-02-19 | 4 Guimaraes |
1 - 3
1 - 3
|
FC Arouca 4 | V | -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Portugalsko - Primeira Liga | 2021-09-18 | 1 FC Arouca |
0 - 1
2 - 2
|
Guimaraes 2 | R | +0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Portugalsko - Pohár | 2020-11-21 | FC Arouca |
0 - 0
0 - 0
|
Guimaraes | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
8-4 (12) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| FC Arouca Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2024-05-12 | 2 Benfica |
3 - 0
5 - 0
|
FC Arouca 2 | P | -1.5, -2.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Portugalsko - Primeira Liga | 2024-05-05 | 1 FC Arouca |
0 - 0
0 - 0
|
Estrela Amadora 4 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Portugalsko - Primeira Liga | 2024-04-26 | 3 Gil Vicente |
0 - 0
2 - 2
|
FC Arouca 1 | R | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Portugalsko - Primeira Liga | 2024-04-19 | 3 Rio Ave |
1 - 0
1 - 1
|
FC Arouca 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Portugalsko - Primeira Liga | 2024-04-14 | 3 FC Arouca |
2 - 0
2 - 1
|
Boavista 3 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Portugalsko - Primeira Liga | 2024-04-06 | 1 Braga |
0 - 2
0 - 3
|
FC Arouca 3 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
10-9 (19) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2024-03-30 | 4 FC Arouca |
1 - 0
2 - 1
|
SC Farense 2 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
13-4 (17) | 10-1 (11) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2024-03-17 | 1 Moreirense |
1 - 0
1 - 0
|
FC Arouca 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2024-03-10 | 2 FC Arouca |
0 - 1
0 - 3
|
Sporting | P | +1.0, +1.5 | Push | 9.5 | Méně |
|
2-0 (2) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2024-03-01 | 1 Chaves |
1 - 2
1 - 5
|
FC Arouca 2 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2024-02-23 | 2 FC Arouca |
2 - 1
3 - 2
|
Famalicao 6 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2024-02-18 | Casa Pia |
0 - 0
1 - 0
|
FC Arouca 2 | P | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2024-02-12 | 3 FC Arouca |
2 - 1
3 - 2
|
FC Porto 3 1 | V | +1.0, +1.5 | Více | 9.5 | Více |
|
3-7 (10) | 1-5 (6) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2024-02-03 | 4 Portimonense |
0 - 0
1 - 2
|
FC Arouca 1 | V | +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2024-01-28 | 1 FC Arouca |
2 - 0
5 - 0
|
Vizela 2 | V | -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
1-2 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2024-01-20 | 1 Estoril |
1 - 2
1 - 2
|
FC Arouca 1 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 4-3 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2024-01-15 | Guimaraes |
1 - 1
2 - 1
|
FC Arouca 3 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
10-1 (11) | 9-0 (9) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Pohár | 2024-01-10 | 2 Vizela |
0 - 0
1 - 0
|
FC Arouca 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 5 (3-2) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2024-01-06 | 2 FC Arouca |
0 - 1
0 - 3
|
Benfica 2 | P | +1.0, +1.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
1-3 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2023-12-28 | 1 Estrela Amadora |
1 - 0
1 - 4
|
FC Arouca 2 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2023-12-16 | 2 FC Arouca |
1 - 0
3 - 0
|
Gil Vicente | V | -0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 1-4 (5) | 4 (0-4) | 1 (0-1) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2023-12-10 | 1 FC Arouca |
0 - 2
2 - 2
|
Rio Ave 5 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2023-12-03 | 1 5 Boavista |
0 - 3
0 - 4
|
FC Arouca 3 1 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
8-1 (9) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Portugalsko - Pohár | 2023-11-26 | 2 FC Arouca |
1 - 0
1 - 1
|
Boavista 5 | R | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2023-11-12 | 2 FC Arouca |
0 - 1
0 - 1
|
Braga 4 | P | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
3-8 (11) | 2-3 (5) | 4 (2-2) | 2 (0-2) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2023-11-06 | 1 SC Farense |
2 - 0
2 - 0
|
FC Arouca 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
6-6 (12) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 4 (0-4) |
| Portugalsko - Ligový pohár | 2023-10-31 | 3 FC Arouca |
0 - 1
0 - 2
|
Benfica 2 | P | +1.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
0-4 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2023-10-27 | 2 FC Arouca |
0 - 1
0 - 1
|
Moreirense 1 1 | P | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-5 (12) | 5-5 (10) | 7 (3-4) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Pohár | 2023-10-21 | 1 Felgueiras 1932 |
0 - 0
1 - 3
|
FC Arouca 3 | V | +0.5, +1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
8-3 (11) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2023-10-08 | 1 3 Sporting |
1 - 0
2 - 1
|
FC Arouca 6 1 | P | -2.0 | Push | 10.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Guimaraes Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2024-05-11 | 3 Guimaraes |
1 - 1
2 - 3
|
Braga 3 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Portugalsko - Primeira Liga | 2024-05-04 | 4 Rio Ave |
1 - 0
2 - 1
|
Guimaraes 6 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Portugalsko - Primeira Liga | 2024-04-27 | 3 Guimaraes |
1 - 0
1 - 0
|
Boavista 4 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Portugalsko - Primeira Liga | 2024-04-21 | 1 Sporting |
2 - 0
3 - 0
|
Guimaraes 1 | P | -2.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Portugalsko - Pohár | 2024-04-17 | 1 FC Porto |
2 - 1
3 - 1
|
Guimaraes 5 | P | -1.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Portugalsko - Primeira Liga | 2024-04-13 | 2 Guimaraes |
0 - 1
1 - 1
|
SC Farense 4 | R | -1.0 | Méně | 11.5 | Méně |
|
8-1 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2024-04-07 | 1 2 FC Porto |
1 - 2
1 - 2
|
Guimaraes 6 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
6-1 (7) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Pohár | 2024-04-03 | 3 Guimaraes |
0 - 0
0 - 1
|
FC Porto 3 | P | +0.5, +1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
4-10 (14) | 1-8 (9) | 6 (1-5) | 2 (0-2) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2024-03-30 | 5 Guimaraes |
0 - 0
1 - 0
|
Moreirense 2 | V | -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
7-2 (9) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2024-03-17 | 3 Chaves |
1 - 1
1 - 2
|
Guimaraes 3 | V | +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
3-10 (13) | 0-6 (6) | 5 (0-5) | 2 (1-1) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2024-03-09 | 1 Guimaraes |
1 - 0
1 - 0
|
Famalicao 3 | V | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
10-4 (14) | 7-0 (7) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2024-03-02 | 1 Estoril |
0 - 3
1 - 3
|
Guimaraes 5 | V | 0.0, +0.5 | Více | 11.5 | Více |
|
9-4 (13) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2024-02-24 | 1 Guimaraes |
0 - 2
0 - 2
|
Casa Pia 3 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 3-2 (5) | 4 (3-1) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2024-02-17 | 3 Portimonense |
0 - 1
1 - 1
|
Guimaraes 5 | R | +0.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
9-6 (15) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 5 (2-3) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2024-02-11 | 1 4 Guimaraes |
1 - 1
2 - 2
|
Benfica 3 | R | +0.5, +1.0 | Více | 11.0 | Více |
|
6-11 (17) | 4-4 (8) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| Portugalsko - Pohár | 2024-02-08 | 1 Guimaraes |
3 - 1
3 - 1
|
Gil Vicente 3 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-6 (10) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2024-02-04 | 4 Vizela |
0 - 0
0 - 1
|
Guimaraes 2 | V | +0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
4-9 (13) | 3-5 (8) | 4 (0-4) | 2 (1-1) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2024-01-28 | 1 Gil Vicente |
0 - 0
1 - 0
|
Guimaraes 2 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2024-01-21 | 1 Guimaraes |
1 - 0
3 - 0
|
Estrela Amadora 1 1 | V | -1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
8-5 (13) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2024-01-15 | Guimaraes |
1 - 1
2 - 1
|
FC Arouca 3 | V | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
10-1 (11) | 9-0 (9) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Pohár | 2024-01-11 | 2 Guimaraes |
0 - 0
1 - 0
|
Penafiel 1 | V | -1.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
11-4 (15) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2024-01-06 | 2 Braga |
0 - 0
1 - 1
|
Guimaraes | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
5-6 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2023-12-23 | 4 Guimaraes |
0 - 0
1 - 0
|
Rio Ave 3 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
4-8 (12) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 6 (0-6) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2023-12-16 | 6 Boavista |
0 - 1
1 - 1
|
Guimaraes 2 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
7-8 (15) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2023-12-09 | 2 Guimaraes |
1 - 1
3 - 2
|
Sporting 1 | V | +0.5, +1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
1-6 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2023-12-02 | 1 2 SC Farense |
0 - 1
1 - 2
|
Guimaraes 3 | V | 0.0, +0.5 | Více | 11.5 | Méně |
|
1-7 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Portugalsko - Pohár | 2023-11-25 | Guimaraes |
2 - 0
4 - 1
|
Vilaverdense | V | -2.0 | Více | 11.5 | Méně |
|
8-1 (9) | 7-0 (7) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2023-11-11 | 3 Guimaraes |
1 - 1
1 - 2
|
FC Porto 3 | P | +0.5, +1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
10-6 (16) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 4 (4-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2023-11-05 | 1 Moreirense |
0 - 0
1 - 0
|
Guimaraes 2 | P | 0.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
4-12 (16) | 2-6 (8) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2023-10-28 | Guimaraes |
3 - 0
5 - 0
|
Chaves 2 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 3.1 | 3.5 | 2.2 |
| Poločas | 3.5 | 2.3 | 2.75 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (+0.25) | Domácí@1.93 | Hosté@1.97 |
| Poločas (0.0) | Domácí@2.1 | Hosté@1.7 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.0) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
| Poločas (4.5) | Ví[email protected] | Méně@2 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.75) | Ví[email protected] | Méně@1.925 |
| Poločas (1.25) | Ví[email protected] | Méně@1.7 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 3 , Roh: 3 - 7
Roh: 10.0 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 2.5, 3.0
Skóre: 1 - 0 , Roh: 2 - 5 Poločas
Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0, 1.5
-
9' - 1st Corner - Guimaraes - 9' - 1st Shot On Target - Manu (Guimaraes)]
-
15' - 2nd Corner - Guimaraes - Race to 3 Corners - Guimaraes
-
23' - 3rd Corner - Guimaraes -
23' - 4th Corner - Guimaraes - 24' - 1st Shot Off Target - Oliveira (Guimaraes)]
-
26' - 5th Corner - FC Arouca - 29' - 2nd Shot On Target - Gonzalez (FC Arouca)]
- 29' - 1st Shot Off Target - Trezza (FC Arouca)]
- 30' - 1st Offside - FC Arouca
- 29' - 1st Offside - FC Arouca
- 29' - 2nd Shot Off Target - Jason (FC Arouca)]
- 31' - 3rd Shot Off Target - Gonzalez (FC Arouca)]
- 29' - 3rd Shot On Target - Jason (FC Arouca)]
- 29' - 3rd Shot Off Target - Jason (FC Arouca)]
- 29' - 3rd Shot On Target - Jason (FC Arouca)]
-
33' - 1st Yellow Card - Guimaraes - Race to 5 Corners - Guimaraes
-
36' - 6th Corner - Guimaraes -
39' - 1st Goal - FC Arouca - 39' - 4th Shot On Target - Gonzalez (FC Arouca)]
- 44' - 2nd Offside - FC Arouca
-
45+2' - 2nd Yellow Card - FC Arouca -
45+3' - 3rd Yellow Card - Guimaraes -
45+4' - 7th Corner - FC Arouca -
1-0 score at the end of First Half - 51' - 3rd Shot Off Target - Silva (Guimaraes)]
-
50' - 2nd Goal - Guimaraes - 50' - 5th Shot On Target - Oliveira (Guimaraes)]
- 50' - 1st Assist - Andre Andre (Guimaraes)]
-
53' - 3rd Goal - Guimaraes - 55' ~ Substitution ~ Lawal ~ Jason ~(FC Arouca)
- 57' - 6th Shot On Target - Silva (Guimaraes)]
-
61' - 8th Corner - Guimaraes - Race to 7 Corners - Guimaraes
- 62' - 4th Shot Off Target - Andre Andre (Guimaraes)]
-
62' - 9th Corner - Guimaraes -
62' - 4th Goal - Guimaraes - 62' - 7th Shot On Target - Manu (Guimaraes)]
- 62' - 2nd Assist - Oliveira (Guimaraes)]
-
64' - 4th Yellow Card - FC Arouca - 65' - 5th Shot Off Target - Tiago Silva (Guimaraes)]
- 67' ~ Substitution ~ Busquets ~ Trezza ~(FC Arouca)
- 67' ~ Substitution ~ Puche ~ Eboue ~(FC Arouca)
- 68' - 6th Shot Off Target - David Simao (FC Arouca)]
-
72' - 5th Yellow Card - Guimaraes - 71' ~ Substitution ~ Kaio Cesar ~ Oliveira ~(Guimaraes)
- 79' ~ Substitution ~ Ze Carlos ~ Tiago Silva ~(Guimaraes)
-
82' - 6th Yellow Card - FC Arouca - 84' ~ Substitution ~ Vitinho ~ Pedro Santos ~(FC Arouca)
- 84' ~ Substitution ~ Moses ~ David Simao ~(FC Arouca)
-
88' - 10th Corner - FC Arouca - 87' ~ Substitution ~ Maga ~ Bruno Gaspar ~(Guimaraes)
- 87' ~ Substitution ~ Nogueira ~ Andre Andre ~(Guimaraes)
- 90+1' - 7th Shot Off Target - Kaio Cesar (Guimaraes)]
-
90+2' - 7th Yellow Card - Guimaraes -
1-3 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

