FC Ajka vs Csakvari TK Profil týmů
FC Ajka vs Csakvari TK Fakta o zápasu
6V-1R-3P v posledních 10 zápasech, s 14 vstřelenými a 9 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.4 pro, 0.9 proti. Výhry 60%, AH výhra 70%, góly Over 40%, rohy Over 30%.
5V-5R-0P v posledních 10 zápasech, s 15 vstřelenými a 6 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.5 pro, 0.6 proti. Výhry 50%, AH výhra 60%, góly Over 20%, rohy Over 40%.
| FC Ajka | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Csakvari TK | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| FC Ajka | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Csakvari TK | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
FC Ajka vs Csakvari TK Časové rozložení gólů/rohů
FC Ajka vs Csakvari TK Vzájemné zápasy
FC Ajka vs Csakvari TK Zobrazit celé H2H →| FC Ajka Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Maďarsko - NB II | 2022-05-22 | 2 Csakvari TK |
1 - 0
1 - 0
|
FC Ajka 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Maďarsko - NB II | 2021-12-05 | 1 1 FC Ajka |
1 - 0
1 - 1
|
Csakvari TK 2 1 | R | -0.5 | Méně |
|
||||||
| Maďarsko - NB II | 2021-02-07 | 4 FC Ajka |
1 - 1
2 - 2
|
Csakvari TK 3 | R | -0.5 | Více |
|
||||||
| Maďarsko - NB II | 2020-08-16 | 1 3 Csakvari TK |
0 - 1
0 - 5
|
FC Ajka 3 | V | 0.0 | Více |
|
||||||
| Maďarsko - NB II | 2019-11-03 | 1 FC Ajka |
0 - 1
0 - 2
|
Csakvari TK 1 | P | 0.0 | Méně |
|
||||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-07-13 | FC Ajka |
1 - 0
1 - 2
|
Csakvari TK 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně |
|
9-8 (17) | 7-3 (10) | 1 (0-1) | 3 (0-3) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| FC Ajka Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Maďarsko - NB II | 2022-08-17 | 2 Diosgyori VTK |
1 - 1
3 - 1
|
FC Ajka | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Maďarsko - NB II | 2022-08-14 | 1 FC Ajka |
2 - 2
4 - 2
|
Kozarmisleny SE 3 | V | -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2022-07-24 | FC Ajka |
0 - 0
0 - 1
|
Dorogi FC | P | -0.5, -1.0 | Méně |
|
||||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2022-07-16 | 1 FC Ajka |
1 - 0
1 - 0
|
Mosonmagyarovari | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Maďarsko - NB II | 2022-05-22 | 2 Csakvari TK |
1 - 0
1 - 0
|
FC Ajka 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Maďarsko - NB II | 2022-05-16 | 1 FC Ajka |
0 - 0
0 - 0
|
Diosgyori VTK 4 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Maďarsko - NB II | 2022-05-08 | 1 2 FC Ajka |
1 - 0
2 - 0
|
Budafoki MTE 1 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 2 (0-2) | ||
| Maďarsko - NB II | 2022-05-01 | 1 2 Soroksar |
0 - 1
1 - 3
|
FC Ajka 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
2-7 (9) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Maďarsko - NB II | 2022-04-24 | 1 FC Ajka |
1 - 0
2 - 1
|
Budaorsi SC 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Maďarsko - NB II | 2022-04-17 | 3 Szentlorinc SE |
0 - 1
0 - 1
|
FC Ajka 3 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Maďarsko - NB II | 2022-04-10 | 2 FC Ajka |
1 - 0
1 - 0
|
Szombathelyi Haladas 3 1 | V | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
7-1 (8) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Maďarsko - NB II | 2022-04-06 | Tiszakecske FC |
2 - 1
4 - 1
|
FC Ajka 3 | P | 0.0 | Více |
|
4-9 (13) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Maďarsko - NB II | 2022-03-20 | Szeged-Csanad Grosics |
3 - 0
3 - 0
|
FC Ajka 1 | P | -0.5,-1.0 | Více |
|
2-11 (13) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Maďarsko - NB II | 2022-03-13 | 1 FC Ajka |
0 - 1
1 - 1
|
III Keruleti TVE 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
10-4 (14) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Maďarsko - NB II | 2022-03-09 | 5 Bekescsabai Elore SE |
0 - 2
3 - 2
|
FC Ajka 2 | P | 0.0 | Více |
|
7-10 (17) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Maďarsko - NB II | 2022-02-27 | 1 4 Gyor Eto FC |
0 - 1
0 - 2
|
FC Ajka 3 | V | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
3-8 (11) | 3-4 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Maďarsko - NB II | 2022-02-06 | 2 FC Ajka |
0 - 3
1 - 3
|
Kecskemeti TE 1 | P | +0.5 | Více |
|
3-4 (7) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Maďarsko - NB II | 2022-01-30 | 2 BFC Siofok |
1 - 1
2 - 1
|
FC Ajka 3 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
5-0 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2022-01-23 | FC Ajka |
2 - 2
2 - 2
|
Papai Perutz 1 | R | -1.0 | Více |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Maďarsko - NB II | 2021-12-12 | 1 FC Ajka |
2 - 0
2 - 2
|
Vasas SC 1 | R | +0.5, +1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
1-8 (9) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Maďarsko - NB II | 2021-12-05 | 1 1 FC Ajka |
1 - 0
1 - 1
|
Csakvari TK 2 1 | R | -0.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Maďarsko - NB II | 2021-11-28 | Diosgyori VTK |
2 - 0
2 - 0
|
FC Ajka 3 | P | -0.5, -1.0 | Méně |
|
9-3 (12) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 4 (2-2) | ||
| Maďarsko - NB II | 2021-11-24 | Budafoki MTE |
0 - 0
1 - 1
|
FC Ajka 1 | R | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
1-3 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Maďarsko - NB II | 2021-11-21 | 1 FC Ajka |
1 - 0
1 - 2
|
Soroksar 2 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
8-2 (10) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Maďarsko - NB II | 2021-11-07 | 1 Budaorsi SC |
0 - 1
1 - 2
|
FC Ajka | V | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
4-7 (11) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Maďarsko - NB II | 2021-10-31 | 1 FC Ajka |
2 - 1
3 - 1
|
Szentlorinc SE 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
12-1 (13) | 7-0 (7) | 3 (3-0) | 2 (2-0) | ||
| Maďarsko - NB II | 2021-10-24 | 2 Szombathelyi Haladas |
1 - 0
2 - 1
|
FC Ajka 4 1 | P | -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
1-4 (5) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Maďarsko - NB II | 2021-10-17 | 2 FC Ajka |
1 - 0
5 - 1
|
Tiszakecske FC 2 | V | -1.0 | Více | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Maďarsko - NB II | 2021-10-03 | 2 Dorogi FC |
0 - 0
0 - 0
|
FC Ajka 2 1 | R | 0.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Maďarsko - NB II | 2021-09-29 | 4 FC Ajka |
0 - 1
0 - 1
|
Szeged-Csanad Grosics 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Csakvari TK Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Maďarsko - NB II | 2022-08-17 | 5 Csakvari TK |
1 - 0
1 - 1
|
Tiszakecske FC 3 | R | -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Maďarsko - NB II | 2022-08-07 | 3 Csakvari TK |
1 - 0
1 - 0
|
BFC Siofok 2 | V | 0.0 | Méně |
|
||||||
| Maďarsko - NB II | 2022-07-31 | 2 Szombathelyi Haladas |
0 - 1
1 - 1
|
Csakvari TK 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2022-07-24 | 1 1 Kazincbarcikai BSC |
0 - 0
0 - 3
|
Csakvari TK 2 | V | 0.0, +0.5 | Push |
|
||||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2022-07-01 | Csakvari TK |
1 - 0
1 - 1
|
Ivancsa | R | -1.0, -1.5 | Méně |
|
||||||
| Maďarsko - NB II | 2022-05-22 | 2 Csakvari TK |
1 - 0
1 - 0
|
FC Ajka 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
7-4 (11) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 4 (3-1) | ||
| Maďarsko - NB II | 2022-05-08 | Csakvari TK |
1 - 1
1 - 1
|
Budaorsi SC 4 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
7-10 (17) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Maďarsko - NB II | 2022-05-01 | 1 Szentlorinc SE |
0 - 1
1 - 3
|
Csakvari TK 4 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Maďarsko - NB II | 2022-04-17 | 2 Tiszakecske FC |
0 - 0
0 - 2
|
Csakvari TK 5 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Maďarsko - NB II | 2022-04-10 | 2 Csakvari TK |
0 - 1
1 - 1
|
Dorogi FC 8 | R | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
10-2 (12) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Maďarsko - NB II | 2022-04-06 | 4 Szeged-Csanad Grosics |
1 - 0
1 - 0
|
Csakvari TK 5 1 | P | -1.0, -1.5 | Méně |
|
7-2 (9) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 2 (0-2) | ||
| Maďarsko - NB II | 2022-04-03 | 1 Csakvari TK |
1 - 0
5 - 1
|
III Keruleti TVE 3 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
7-2 (9) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Maďarsko - NB II | 2022-03-20 | 1 5 Bekescsabai Elore SE |
1 - 1
1 - 1
|
Csakvari TK 1 | R | -0.5 | Méně |
|
0-13 (13) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 5 (0-5) | ||
| Maďarsko - NB II | 2022-03-13 | 1 3 Csakvari TK |
1 - 2
2 - 3
|
Nyíregyháza 4 | P | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Maďarsko - NB II | 2022-03-09 | 3 Gyor Eto FC |
3 - 2
4 - 3
|
Csakvari TK 3 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
8-4 (12) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Maďarsko - NB II | 2022-03-06 | 3 Csakvari TK |
0 - 0
0 - 1
|
Pécsi MFC 4 1 | P | 0.0 | Méně |
|
8-5 (13) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 5 (5-0) | ||
| Maďarsko - NB II | 2022-02-27 | 2 Szolnoki Máv FC |
0 - 0
0 - 0
|
Csakvari TK 2 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Maďarsko - NB II | 2022-02-20 | 3 Csakvari TK |
0 - 1
2 - 1
|
Kecskemeti TE 2 | V | +0.5 | Push | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Maďarsko - NB II | 2022-02-06 | 1 Csakvari TK |
0 - 2
1 - 4
|
Vasas SC 4 | P | +0.5,+1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Maďarsko - NB II | 2022-01-30 | 2 Csakvari TK |
0 - 0
2 - 1
|
Budafoki MTE 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
13-7 (20) | 4-6 (10) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Maďarsko - NB II | 2021-12-12 | Diosgyori VTK |
0 - 1
3 - 2
|
Csakvari TK 2 | P | -1.0 | Více | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Maďarsko - NB II | 2021-12-05 | 1 1 FC Ajka |
1 - 0
1 - 1
|
Csakvari TK 2 1 | R | -0.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Maďarsko - NB II | 2021-11-28 | 3 Csakvari TK |
2 - 1
4 - 3
|
Soroksar | V | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
4-14 (18) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 5 (0-5) |
| Maďarsko - NB II | 2021-11-24 | 3 Budaorsi SC |
1 - 1
1 - 1
|
Csakvari TK 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
11-4 (15) | 6-1 (7) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Maďarsko - NB II | 2021-11-21 | 1 2 Csakvari TK |
0 - 0
2 - 2
|
Szentlorinc SE 3 | R | 0.0 | Více | 9.5 | Více |
|
12-3 (15) | 7-3 (10) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Maďarsko - NB II | 2021-11-07 | 3 Szombathelyi Haladas |
3 - 0
4 - 1
|
Csakvari TK 2 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Maďarsko - NB II | 2021-10-31 | 4 Csakvari TK |
0 - 0
0 - 1
|
Tiszakecske FC 3 | P | -1.0 | Méně |
|
3-10 (13) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Maďarsko - Pohár | 2021-10-27 | 2 Csakvari TK |
2 - 0
2 - 0
|
Pécsi MFC 6 | V | +0.5, +1.0 | Méně |
|
6-8 (14) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 4 (0-4) | ||
| Maďarsko - NB II | 2021-10-24 | 1 1 Dorogi FC |
0 - 2
0 - 2
|
Csakvari TK 3 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
9-4 (13) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 2 (1-1) | ||
| Maďarsko - NB II | 2021-10-20 | 2 Csakvari TK |
2 - 0
2 - 2
|
Szolnoki Máv FC 3 | R | 0.0, -0.5 | Více |
|
3-6 (9) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.05 | 3.4 | 3.6 |
| Poločas | 2.6 | 2.2 | 3.75 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.25) | Domácí@1.75 | Hosté@2.05 |
| Poločas (-0.25) | Domácí@2.1 | Hosté@1.7 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.5) | Více@2 | Méně@1.8 |
| Poločas (5.0) | Více@2 | Méně@1.8 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.5) | Ví[email protected] | Méně@1.925 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@1.95 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 0 , Roh: 6 - 3
Roh: 10.5 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 2.5
Skóre: 1 - 0 , Roh: 5 - 1 Poločas
Roh: 5.0 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.0
-
3' - 1st Corner - Csakvari TK -
18' - 2nd Corner - FC Ajka -
21' - 3rd Corner - FC Ajka -
23' - 1st Goal - FC Ajka -
26' - 4th Corner - FC Ajka - Race to 3 Corners - FC Ajka
-
25' - 1st Yellow Card - Csakvari TK -
33' - 2nd Yellow Card - Csakvari TK -
36' - 3rd Yellow Card - FC Ajka -
44' - 5th Corner - FC Ajka -
45' - 6th Corner - FC Ajka - Race to 5 Corners - FC Ajka
-
1-0 score at the end of First Half -
66' - 4th Yellow Card - FC Ajka -
70' - 7th Corner - FC Ajka -
75' - 5th Yellow Card - FC Ajka -
89' - 6th Yellow Card - Csakvari TK -
90+4' - 8th Corner - Csakvari TK -
90+4' - 9th Corner - Csakvari TK -
1-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

