ne, Jan 14, 2018 · 15:00
Fatima
6 2
1 - 1
Celý zápas · Pol. 0-1
CD Mafra
3 2
NejstaršíNedávné
RRPVRV
3.30
3.25
2.00
NedávnéNejstarší
PVVVVV

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 2.25
Góly celkem
–
Rohy celkem
+0.25
Fatima
Fatima
VVPVRRPVRVNedávné
Více než 9.5 rohůVíce7/10
Více než 2.5 gólůVíce8/10
Asijský handicapKryje7/10
CD Mafra
VVVRVVVVVPNedávné
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůMéně3/10
Asijský handicapKryje7/10
Fatima

5V-3R-2P v posledních 10 zápasech, s 18 vstřelenými a 12 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.8 pro, 1.2 proti. Výhry 50%, AH výhra 70%, góly Over 80%, rohy Over 0%.

Výsledek v plném čase
Výhra 50%5 Remíza 30%3 Prohra 20%2
Góly celkem 2.0, 2.5
Více 80%8 Neplatné 0%0 Méně 20%2
Asijský hendikep
Výhra 70%7 Neplatné 0%0 Prohra 30%3
CD Mafra

6V-3R-1P v posledních 10 zápasech, s 13 vstřelenými a 4 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.3 pro, 0.4 proti. Výhry 60%, AH výhra 70%, góly Over 20%, rohy Over 0%.

Výsledek v plném čase
Výhra 60%6 Remíza 30%3 Prohra 10%1
Góly celkem 2.0, 2.5
Více 20%2 Neplatné 0%0 Méně 80%8
Asijský hendikep
Výhra 70%7 Neplatné 10%1 Prohra 20%2
Poslední
Fatima
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
CD Mafra
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
Fatima
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
CD Mafra
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

Žádná data

Fatima Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Portugalsko - Campeonato Nacional 2018-01-07 Fatima
1 - 0
2 - 1
Electrico 2 V -0.5 Více
Portugalsko - Campeonato Nacional 2017-12-17 3 Loures
0 - 0
0 - 0
Fatima 1 R -0.5 Méně 10.0
Portugalsko - Campeonato Nacional 2017-12-03 1 Fatima
1 - 0
3 - 0
SU Sintrense 1 1 V 0.0, -0.5 Více
Portugalsko - Pohár 2017-10-15 1 Fatima
0 - 2
0 - 3
Chaves 1 P +1.0, +1.5 Více 10.0
Portugalsko - Campeonato Nacional 2017-10-08 1 Fatima
1 - 1
2 - 2
Vilafranquense 1 R +0.5 Více
Portugalsko - Campeonato Nacional 2017-05-14 1 Fatima
0 - 1
1 - 1
Louletano DC 4 R -1.0 Méně 9.0 Více
16-2 (18) 7-2 (9) 2 (2-0) 3 (3-0)
Portugalsko - Campeonato Nacional 2017-04-30 5 Fatima
1 - 0
2 - 1
Sacavenense 4 V 0.0, -0.5 Více
1-11 (12) 1-4 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Portugalsko - Campeonato Nacional 2017-04-09 1 4 Fatima
0 - 2
2 - 3
Torreense P 0.0, -0.5 Více
3-5 (8) 0-4 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Portugalsko - Campeonato Nacional 2017-04-02 4 Operario Desportivo Lagoa
0 - 1
0 - 4
Fatima 4 V 0.0 Více
5-3 (8) 1-2 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Portugalsko - Campeonato Nacional 2017-03-26 1 Louletano DC
0 - 2
1 - 2
Fatima 3 V 0.0, -0.5 Více
5-6 (11) 2-3 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Portugalsko - Campeonato Nacional 2017-03-12 1 Sacavenense
1 - 0
2 - 0
Fatima 2 P 0.0, -0.5 Méně
0-7 (7) 0-3 (3) 0 (0-0) 2 (0-2)
Portugalsko - Campeonato Nacional 2016-11-20 4 SC Ideal
0 - 1
3 - 1
Fatima 4 P 0.0, -0.5 Více 10.5 Méně
2-5 (7) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Portugalsko - Pohár 2016-10-15 2 Fatima
0 - 2
1 - 2
Olhanense 3 1 P 0.0 Více 10.5 Méně
6-3 (9) 4-2 (6) 0 (0-0) 1 (1-0)
Evropa - Přátelská utkání 2016-08-03 Fatima
1 - 0
1 - 2
Caldas SC P +0.5 Více
6-2 (8) 6-0 (6) 2 (2-0) 0 (0-0)
Portugalsko - Campeonato Nacional 2015-06-10 1 Naval 1º de Maio
2 - 0
2 - 1
Fatima 1 P -0.5 Více
6-7 (13) 2-4 (6) 0 (0-0) 3 (1-2)
Portugalsko - Campeonato Nacional 2015-06-06 3 Fatima
1 - 1
2 - 2
Naval 4 R -0.5 Více
5-5 (10) 2-4 (6) 4 (0-4) 1 (1-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
CD Mafra Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Portugalsko - Campeonato Nacional 2018-01-07 3 Sacavenense
1 - 0
1 - 0
CD Mafra 1 P 0.0, +0.5 Méně 9.5
Portugalsko - Campeonato Nacional 2017-12-10 6 Coruchense
0 - 1
0 - 1
CD Mafra 2 V +0.5 Méně
Portugalsko - Campeonato Nacional 2017-12-03 CD Mafra
1 - 0
4 - 0
Guadalupe FC 2 V -2.0 Více
Portugalsko - Campeonato Nacional 2017-11-26 Pero Pinheiro
0 - 0
0 - 1
CD Mafra V +0.5 Méně
Portugalsko - Campeonato Nacional 2017-10-29 2 CD Mafra
1 - 0
2 - 1
Vilafranquense 5 V -0.5 Více
Portugalsko - Campeonato Nacional 2017-10-08 4 CD Mafra
0 - 0
1 - 0
Caldas SC 4 1 V -0.5 Méně 10.0 Méně
4-5 (9) 1-2 (3) 2 (1-1) 2 (2-0)
Portugalsko - Campeonato Nacional 2017-09-10 1 Loures
0 - 1
1 - 1
CD Mafra 1 R 0.0, -0.5 Méně 10.0 Méně
3-2 (5) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Portugalsko - Campeonato Nacional 2017-08-27 1 Electrico
0 - 1
0 - 2
CD Mafra 2 V 0.0 Méně
6-2 (8) 4-1 (5) 3 (3-0) 0 (0-0)
Evropa - Přátelská utkání 2017-08-15 3 Casa Pia
0 - 0
0 - 0
CD Mafra 2 R 0.0 Méně
3-2 (5) 2-1 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Evropa - Přátelská utkání 2017-08-11 CD Mafra
0 - 1
1 - 1
Clube Oriental Lisboa R -0.5 Méně
3-3 (6) 3-2 (5) 2 (1-1) 0 (0-0)
Portugalsko - Campeonato Nacional 2017-04-14 3 CD Mafra
0 - 0
2 - 0
ARC Oleiros V -0.5, -1.0 Méně 9.5 Méně
8-1 (9) 6-1 (7) 1 (0-1) 0 (0-0)
Portugalsko - Campeonato Nacional 2017-03-19 1 CD Mafra
9 - 0
14 - 1
Naval 1º de Maio 2 V -2.5 Více
8-1 (9) 4-1 (5) 2 (1-1) 2 (2-0)
Portugalsko - Campeonato Nacional 2017-03-12 1 Vilafranquense
0 - 0
0 - 0
CD Mafra R 0.0, +0.5 Méně
4-12 (16) 3-6 (9) 2 (0-2) 1 (0-1)
Portugalsko - Campeonato Nacional 2017-03-05 2 CD Mafra
0 - 1
3 - 2
Caldas SC 2 V 0.0, -0.5 Více
8-5 (13) 6-2 (8) 3 (3-0) 1 (0-1)
Portugalsko - Campeonato Nacional 2017-02-19 1 CD Mafra
0 - 0
1 - 0
Carapinheirense 1 V -1.0, -1.5 Méně
7-5 (12) 3-1 (4) 2 (2-0) 1 (1-0)
Portugalsko - Campeonato Nacional 2017-01-15 CD Mafra
0 - 0
0 - 0
SC Praiense 2 R -0.5 Méně 9.5 Více
8-5 (13) 4-3 (7) 2 (1-1) 2 (1-1)
Portugalsko - Campeonato Nacional 2016-11-13 Angrense
0 - 1
0 - 3
CD Mafra V +1.0, +1.5 Více
7-4 (11) 2-1 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Portugalsko - Campeonato Nacional 2016-11-06 3 Vilafranquense
0 - 0
0 - 0
CD Mafra 1 R +0.5 Méně
3-5 (8) 2-4 (6) 2 (1-1) 1 (0-1)
Portugalsko - Campeonato Nacional 2016-10-09 3 Lusitania
0 - 2
0 - 3
CD Mafra V +0.5, +1.0 Více
0-7 (7) 0-3 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Portugalsko - Campeonato Nacional 2016-10-05 CD Mafra
1 - 0
3 - 0
Angrense 2 V -1.5 Více
4-1 (5) 4-1 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Portugalsko - Pohár 2016-09-04 5 Torreense
0 - 0
1 - 0
CD Mafra 2 P 0.0 Méně
7-7 (14) 3-6 (9) 2 (1-1) 1 (1-0)
Evropa - Přátelská utkání 2016-08-10 Sacavenense
1 - 1
2 - 2
CD Mafra 1 R
6-2 (8) 1-1 (2) 1 (1-0) 3 (2-1)
Portugalsko - Segunda Liga 2016-05-14 1 Kristiansund BK U19
1 - 0
1 - 1
CD Mafra 1 1 R 0.0 Méně 10.0 Méně
3-6 (9) 1-6 (7) 1 (0-1) 0 (0-0)
Portugalsko - Segunda Liga 2016-05-08 3 CD Mafra
0 - 0
1 - 1
Academico Viseu 4 R 0.0, -0.5 Méně 10.0 Méně
0-2 (2) 0-1 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Portugalsko - Segunda Liga 2016-04-30 3 Varzim
0 - 2
0 - 3
CD Mafra V 0.0, -0.5 Více 10.0 Push
7-3 (10) 2-2 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Portugalsko - Segunda Liga 2016-04-24 2 CD Mafra
0 - 1
0 - 1
Chaves 1 P 0.0, +0.5 Méně 10.0 Push
5-5 (10) 2-2 (4) 1 (1-0) 2 (2-0)
Portugalsko - Segunda Liga 2016-04-17 2 UD Oliveirense
0 - 1
2 - 1
CD Mafra 4 P +1.0 Více 10.5 Více
10-5 (15) 4-3 (7) 2 (2-0) 5 (4-1)
Portugalsko - Segunda Liga 2016-04-13 2 CD Mafra
0 - 0
0 - 0
Penafiel R 0.0, -0.5 Méně 10.0 Více
14-8 (22) 3-3 (6) 1 (1-0) 7 (5-2)
Portugalsko - Segunda Liga 2016-04-10 4 Guimaraes B
1 - 0
1 - 0
CD Mafra 3 P 0.0, -0.5 Méně 10.0 Méně
6-1 (7) 4-0 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Portugalsko - Segunda Liga 2016-04-06 3 CD Mafra
1 - 0
2 - 1
FC Porto B 3 V 0.0, +0.5 Více 10.5 Více
7-9 (16) 1-4 (5) 4 (1-3) 6 (3-3)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 3.3 3.25 2
Poločas 4 2.05 2.75
Asijský hendikep
Celý zápas (+0.25) Domácí@1.95 Hosté@1.85
Poločas (+0.25) Domácí@1.65 Hosté@2.2
Góly celkem
Celý zápas (2.25) Ví[email protected] Méně@1.825
Poločas (0.75) Ví[email protected] Méně@2.1


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 1 , Roh: 6 - 3

Roh: , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 2.0, 2.5

4
Střela na branku
2
7
Střela mimo
6
123
Útok
145
77
Nebezpečný útok
56

Skóre: 0 - 1 , Roh: 1 - 1 Poločas

Roh: , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 0.5, 1.0

1
Střela na branku
2
3
Střela mimo
2
58
Útok
68
43
Nebezpečný útok
19
  • 21' - 1st Yellow Card - Fatima
  • 25' - 1st Corner - Fatima
  • 35' - 2nd Corner - CD Mafra
  • 41' - 1st Goal - CD Mafra
  • 45+2' - 2nd Yellow Card - CD Mafra
  • 0-1 score at the end of First Half
  • 47' - 3rd Corner - Fatima
  • 51' - 4th Corner - CD Mafra
  • 54' - 5th Corner - Fatima
  • Race to 3 Corners - Fatima
  • 61' - 6th Corner - Fatima
  • 61' - 7th Corner - Fatima
  • Race to 5 Corners - Fatima
  • 61' - 2nd Goal - Fatima
  • 65' - 8th Corner - Fatima
  • 75' - 3rd Yellow Card - Fatima
  • 83' - 4th Yellow Card - CD Mafra
  • 88' - 9th Corner - CD Mafra
  • 1-1 score at the end of Second Half

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění