Estoril vs Boavista Profil týmů
Estoril vs Boavista Fakta o zápasu
2V-3R-5P v posledních 10 zápasech, s 11 vstřelenými a 16 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.1 pro, 1.6 proti. Výhry 20%, AH výhra 70%, góly Over 50%, rohy Over 50%.
4V-4R-2P v posledních 10 zápasech, s 11 vstřelenými a 7 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.1 pro, 0.7 proti. Výhry 40%, AH výhra 90%, góly Over 30%, rohy Over 50%.
| Estoril | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Boavista | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Estoril | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Boavista | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Estoril vs Boavista Časové rozložení gólů/rohů
Estoril vs Boavista Vzájemné zápasy
Estoril vs Boavista Zobrazit celé H2H →| Estoril Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-10-29 | 1 Boavista |
0 - 0
0 - 0
|
Estoril | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-04-16 | 1 Estoril |
0 - 0
1 - 0
|
Boavista 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Portugalsko - Primeira Liga | 2015-12-11 | 1 4 Boavista |
1 - 0
1 - 1
|
Estoril 3 1 | R | 0.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Portugalsko - Primeira Liga | 2015-05-23 | 4 Estoril |
2 - 0
2 - 0
|
Boavista 3 | V | -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Portugalsko - Primeira Liga | 2015-01-18 | 3 Boavista |
0 - 0
1 - 2
|
Estoril 6 | V |
|
||||||||
| Portugalsko - Primeira Liga | 2015-01-17 | 3 Boavista |
1 - 1
1 - 2
|
Estoril 6 | V | +0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
6-7 (13) | 2-4 (6) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Estoril Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2017-03-12 | 2 3 Guimaraes |
0 - 1
3 - 3
|
Estoril 5 1 | R | -1.0 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Portugalsko - Primeira Liga | 2017-03-06 | 6 Estoril |
0 - 1
0 - 2
|
Rio Ave | P | 0.0, +0.5 | Push | 11.0 |
|
|||||
| Portugalsko - Pohár | 2017-02-28 | 3 Estoril |
1 - 1
1 - 2
|
Benfica | P | +1.0, +1.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Portugalsko - Primeira Liga | 2017-02-25 | 1 Estoril |
0 - 1
0 - 2
|
Sporting | P | +1.0, +1.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Portugalsko - Primeira Liga | 2017-02-18 | 4 Moreirense |
1 - 0
1 - 1
|
Estoril 1 | R | -0.5 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Portugalsko - Primeira Liga | 2017-02-11 | 2 Estoril |
2 - 1
2 - 1
|
Pacos Ferreira 3 | V | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2017-02-06 | 3 Braga |
0 - 1
1 - 1
|
Estoril 4 | R | -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
11-6 (17) | 7-5 (12) | 4 (1-3) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2017-01-28 | Estoril |
0 - 0
1 - 2
|
FC Porto | P | +1.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
1-4 (5) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2017-01-22 | 3 Feirense |
1 - 0
1 - 0
|
Estoril 4 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
6-7 (13) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Pohár | 2017-01-17 | 5 Estoril |
1 - 0
2 - 1
|
Academica 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
2-11 (13) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2017-01-13 | 1 Arouca |
0 - 0
2 - 1
|
Estoril | P | -0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
6-4 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2017-01-07 | 1 Estoril |
0 - 1
0 - 1
|
Maritimo 3 | P | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-12-22 | 2 Chaves |
0 - 0
1 - 0
|
Estoril 2 | P | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
10-5 (15) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 3 (2-1) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-12-17 | 3 Estoril |
0 - 0
0 - 1
|
Benfica | P | +1.5, +2.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
4-10 (14) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Pohár | 2016-12-14 | 3 Estoril |
0 - 1
2 - 2
|
Sanjoanense 3 | R | -1.0, -1.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-12-09 | 2 Vitoria Setubal |
1 - 0
2 - 0
|
Estoril 3 | P | 0.0, -0.5 | Push | 10.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-12-04 | 2 Estoril |
0 - 0
1 - 1
|
Belenenses 1 | R | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-11-26 | 1 Nacional |
0 - 2
0 - 1
|
Estoril 4 | V | -0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
6-4 (10) | 10-6 (16) | 8 (6-2) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Pohár | 2016-11-19 | 2 Estoril |
1 - 0
2 - 0
|
Cova de Piedade 2 | V | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-11-05 | 2 Estoril |
0 - 0
2 - 0
|
Tondela 1 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-10-29 | 1 Boavista |
0 - 0
0 - 0
|
Estoril | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Ligový pohár | 2016-10-26 | 3 Moreirense |
0 - 0
1 - 0
|
Estoril 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-6 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-10-23 | 3 Estoril |
0 - 1
0 - 2
|
Guimaraes 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
4-6 (10) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Portugalsko - Pohár | 2016-10-16 | 1 Caldas SC |
0 - 0
0 - 1
|
Estoril 2 1 | V | +1.0, +1.5 | Méně | 11.5 | Více |
|
5-7 (12) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 6 (3-3) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-10-01 | 3 Rio Ave |
1 - 2
1 - 2
|
Estoril 2 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
10-5 (15) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 6 (5-1) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-09-23 | Sporting |
1 - 0
4 - 2
|
Estoril | P | -2.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
8-2 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-09-17 | 1 Estoril |
1 - 0
2 - 0
|
Moreirense 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
9-5 (14) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-09-11 | 3 Pacos Ferreira |
0 - 0
0 - 0
|
Estoril 2 | R | -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
5-7 (12) | 3-5 (8) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-08-27 | 1 2 Estoril |
0 - 2
1 - 3
|
Braga 1 | P | +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-08-20 | FC Porto |
0 - 0
1 - 0
|
Estoril | P | -1.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
17-0 (17) | 9-0 (9) | 3 (3-0) | 3 (3-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Boavista Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2017-03-12 | 1 Boavista |
1 - 0
3 - 0
|
Maritimo 3 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Portugalsko - Primeira Liga | 2017-03-03 | 3 Moreirense |
0 - 0
0 - 0
|
Boavista 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Portugalsko - Primeira Liga | 2017-02-26 | 7 Boavista |
0 - 1
0 - 1
|
FC Porto 3 1 | P | +1.0, +1.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Portugalsko - Primeira Liga | 2017-02-18 | 1 Feirense |
0 - 0
0 - 1
|
Boavista 4 1 | V | 0.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Portugalsko - Primeira Liga | 2017-02-12 | 1 Boavista |
1 - 1
1 - 1
|
Braga 1 | R | 0.0, +0.5 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Portugalsko - Primeira Liga | 2017-02-04 | 1 Chaves |
0 - 0
0 - 0
|
Boavista 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
9-1 (10) | 7-1 (8) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2017-01-28 | 1 Boavista |
0 - 0
0 - 1
|
Belenenses 6 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
7-5 (12) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 5 (5-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2017-01-21 | 2 Arouca |
1 - 1
1 - 2
|
Boavista 3 | V | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
13-4 (17) | 7-3 (10) | 4 (4-0) | 3 (3-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2017-01-15 | 2 Benfica |
1 - 3
3 - 3
|
Boavista 5 | R | -1.5, -2.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
8-0 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2017-01-08 | 3 Boavista |
1 - 0
1 - 0
|
Vitoria Setubal 4 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-12-22 | 1 Nacional |
0 - 2
0 - 2
|
Boavista 2 | V | -0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-12-18 | 2 Tondela |
1 - 0
1 - 1
|
Boavista 4 | R | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Více |
|
8-5 (13) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-12-10 | 1 Boavista |
1 - 1
1 - 2
|
Guimaraes 3 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
7-5 (12) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 5 (2-3) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-12-05 | 1 3 Pacos Ferreira |
2 - 0
2 - 1
|
Boavista 4 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
5-6 (11) | 3-5 (8) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-11-26 | 3 Boavista |
0 - 1
0 - 1
|
Sporting 5 1 | P | +1.0, +1.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
6-7 (13) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Portugalsko - Pohár | 2016-11-20 | 1 3 Boavista |
0 - 1
1 - 1
|
Guimaraes 3 | R | 0.0, +0.5 | Push | 10.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-11-05 | 2 Rio Ave |
1 - 1
1 - 2
|
Boavista 3 | V | -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
10-3 (13) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 4 (4-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-10-29 | 1 Boavista |
0 - 0
0 - 0
|
Estoril | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-10-21 | 1 Maritimo |
1 - 0
1 - 1
|
Boavista 5 | R | -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
8-4 (12) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Portugalsko - Pohár | 2016-10-15 | 1 1 UD Leiria |
0 - 2
0 - 2
|
Boavista 4 | V | +1.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
8-4 (12) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Ligový pohár | 2016-10-08 | 2 Boavista |
0 - 0
0 - 1
|
Belenenses | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
4-10 (14) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-10-02 | 3 Boavista |
1 - 0
2 - 0
|
Moreirense 4 | V | 0.0, -0.5 | Push | 10.5 | Více |
|
5-6 (11) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-09-23 | 1 FC Porto |
2 - 1
3 - 1
|
Boavista 2 | P | -2.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
7-1 (8) | 6-1 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-09-18 | 1 2 Boavista |
0 - 1
1 - 2
|
Feirense 4 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
13-3 (16) | 6-1 (7) | 4 (3-1) | 4 (4-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-09-11 | 3 Braga |
1 - 0
3 - 0
|
Boavista 3 | P | -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-08-28 | 2 Boavista |
1 - 0
2 - 2
|
Chaves 4 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
5-7 (12) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-08-19 | 1 Belenenses |
0 - 0
0 - 0
|
Boavista 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2016-08-14 | 1 Boavista |
2 - 0
2 - 0
|
Arouca 4 | V | 0.0 | Více | 10.5 | Více |
|
6-6 (12) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-08-05 | RD Agueda |
0 - 1
0 - 2
|
Boavista | V | +1.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-08-03 | Boavista |
1 - 0
2 - 0
|
Celta de Vigo B 1 | V | -1.0 | Méně |
|
10-3 (13) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 3.25 | 3 | 2.37 |
| Poločas | 4 | 1.9 | 3.25 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (+0.25) | Domácí@1.86 | Hosté@2.04 |
| Poločas (0.0) | Domácí@2.1 | Hosté@1.7 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.5) | Ví[email protected] | Méně@1.85 |
| Poločas (5.0) | Více@2 | Méně@1.8 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.0) | Ví[email protected] | Méně@1.8 |
| Poločas (0.75) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 0 , Roh: 6 - 2
Roh: 10.5 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 2.0
Skóre: 0 - 0 , Roh: 2 - 2 Poločas
Roh: 5.0 , Hendikep: 0.0 , Góly: 0.5, 1.0
-
10' - 1st Corner - Estoril -
19' - 2nd Corner - Boavista -
35' - 3rd Corner - Boavista -
41' - 4th Corner - Estoril -
0-0 score at the end of First Half - Race to 3 Corners - Estoril
-
46' - 5th Corner - Estoril -
55' - 6th Corner - Estoril -
64' - 1st Yellow Card - Boavista - 68' Substitution - Rochinha for Renato Santos - Boavista
- 70' Substitution - Gustavo for Allano - Estoril
- Race to 5 Corners - Estoril
-
78' - 7th Corner - Estoril -
79' - 8th Corner - Estoril - 81' Substitution - Mahmudov for Fabio Espinho - Boavista
- 88' Substitution - Bruno Gomes for Matheus Indio - Estoril
- 89' Substitution - Carraca for Anderson Carvalho - Boavista
- 90' Substitution - Yartchuk for Carlinhos - Estoril
-
0-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5
