ES Setif U21 vs USM Alger U21 Profil týmů
ES Setif U21 vs USM Alger U21 Fakta o zápasu
5V-3R-2P v posledních 10 zápasech, s 18 vstřelenými a 11 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.8 pro, 1.1 proti. Výhry 50%, AH výhra 50%, góly Over 40%, rohy Over 0%.
7V-2R-1P v posledních 10 zápasech, s 25 vstřelenými a 9 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.5 pro, 0.9 proti. Výhry 70%, AH výhra 80%, góly Over 50%, rohy Over 0%.
| ES Setif U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| USM Alger U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| ES Setif U21 | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| USM Alger U21 | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
ES Setif U21 vs USM Alger U21 Časové rozložení gólů/rohů
ES Setif U21 vs USM Alger U21 Vzájemné zápasy
ES Setif U21 vs USM Alger U21 Zobrazit celé H2H →| ES Setif U21 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Alžírsko - Juniorská liga | 2018-10-19 | 2 USM Alger U21 |
0 - 3
1 - 4
|
ES Setif U21 2 | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
||||||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2018-03-13 | 1 1 USM Alger U21 |
0 - 1
0 - 1
|
ES Setif U21 4 1 | V | 0.0 | Méně |
|
||||||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2017-12-12 | 3 ES Setif U21 |
0 - 0
1 - 0
|
USM Alger U21 3 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2016-12-09 | USM Alger U21 |
3 - 0
3 - 0
|
ES Setif U21 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 8.0 |
|
|||||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2016-01-23 | 2 ES Setif U21 |
0 - 1
1 - 1
|
USM Alger U21 2 | R | -0.5 | Méně |
|
||||||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2015-08-25 | 3 USM Alger U21 |
0 - 0
1 - 1
|
ES Setif U21 1 | R | -0.5 | Méně |
|
5-9 (14) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 3 (0-3) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| ES Setif U21 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Alžírsko - Juniorská liga | 2019-04-02 | 2 CS Constantine U21 |
0 - 0
0 - 1
|
ES Setif U21 3 | V | +0.5, +1.0 | Méně |
|
||||||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2019-03-17 | 3 ES Setif U21 |
1 - 0
3 - 2
|
MC Oran U21 3 | V | -1.5 | Více |
|
||||||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2019-03-09 | 2 ES Setif U21 |
0 - 1
3 - 1
|
MC Alger U21 2 | V | -1.5 | Více |
|
||||||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2019-03-02 | 1 JS Kabylie U21 |
2 - 0
2 - 2
|
ES Setif U21 1 | R | 0.0 | Více |
|
||||||
| Alžírsko - Pohár U21 | 2019-02-27 | 1 ES Setif U21 |
0 - 1
0 - 1
|
RC Relizane U21 3 | P | -2.5 | Méně |
|
||||||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2019-02-13 | 1 ES Setif U21 |
1 - 0
3 - 0
|
Olympique Medea U21 3 | V | -1.5, -2.0 | Méně |
|
9-3 (12) | 7-1 (8) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2019-02-09 | 4 DRB Tadjenant U21 |
2 - 0
2 - 1
|
ES Setif U21 1 | P | +0.5 | Push |
|
4-6 (10) | 3-4 (7) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2019-02-05 | 3 CR Belouizdad U21 |
0 - 1
2 - 2
|
ES Setif U21 1 | R | +1.5 | Více |
|
2-5 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Alžírsko - Pohár U21 | 2019-01-21 | 1 JSM Skikda U21 |
0 - 1
0 - 2
|
ES Setif U21 2 | V | +1.0 | Méně |
|
3-9 (12) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2019-01-18 | 1 Paradou AC U21 |
1 - 1
1 - 1
|
ES Setif U21 2 | R | -0.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 3 (1-2) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2019-01-11 | 1 ES Setif U21 |
0 - 0
1 - 0
|
AS Ain M'lila U21 2 | V | -3.0 | Méně |
|
15-0 (15) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2019-01-04 | 1 USM Bel Abbes U21 |
1 - 0
2 - 0
|
ES Setif U21 3 | P | +1.5 | Méně |
|
5-6 (11) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Alžírsko - Pohár U21 | 2018-12-28 | 3 ES Setif U21 |
1 - 0
3 - 1
|
JS Saoura U21 1 | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
5-4 (9) | 4-2 (6) | 3 (3-0) | 0 (0-0) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2018-11-22 | 1 MO Bejaia U21 |
0 - 3
0 - 3
|
ES Setif U21 1 | V | +0.5, +1.0 | Push |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2018-11-10 | 1 1 ES Setif U21 |
3 - 0
6 - 0
|
JS Saoura U21 2 1 | V | -0.5 | Více |
|
3-2 (5) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2018-11-05 | CA Bordj Bou Arreridj U21 |
0 - 1
0 - 1
|
ES Setif U21 2 | V | +0.5 | Méně |
|
8-9 (17) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2018-10-30 | 1 ES Setif U21 |
0 - 0
1 - 1
|
NA Hussein Dey U21 2 | R | -1.0 | Méně | 8.5 | Méně |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Alžírsko - Juniorská liga | 2018-10-19 | 2 USM Alger U21 |
0 - 3
1 - 4
|
ES Setif U21 2 | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
4-8 (12) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2018-10-11 | 1 ES Setif U21 |
2 - 0
4 - 0
|
CS Constantine U21 5 | V | -1.0, -1.5 | Více | 8.5 | Více |
|
9-3 (12) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Alžírsko - Juniorská liga | 2018-09-27 | 2 ES Setif U21 |
1 - 0
3 - 1
|
JS Kabylie U21 1 | V | -1.5, -2.0 | Více | 8.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Alžírsko - Juniorská liga | 2018-09-15 | ES Setif U21 |
2 - 0
8 - 1
|
DRB Tadjenant U21 | V | -2.5 | Více | 8.5 | Více |
|
6-5 (11) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Alžírsko - Juniorská liga | 2018-09-10 | 2 ES Setif U21 |
4 - 0
5 - 0
|
CR Belouizdad U21 1 | V | -1.0, -1.5 | Více | 8.5 | Více |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Alžírsko - Juniorská liga | 2018-09-01 | 1 MC Alger U21 |
1 - 1
1 - 2
|
ES Setif U21 | V | 0.0 | Více |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2018-08-28 | ES Setif U21 |
2 - 2
4 - 4
|
Paradou AC U21 4 | R | 0.0 | Více | 8.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Alžírsko - Juniorská liga | 2018-08-25 | AS Ain M'lila U21 |
0 - 0
0 - 1
|
ES Setif U21 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Alžírsko - Juniorská liga | 2018-08-11 | 1 ES Setif U21 |
1 - 0
5 - 0
|
USM Bel Abbes U21 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 8.5 | Více |
|
9-3 (12) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Alžírsko - Juniorská liga | 2018-05-19 | 1 2 ES Setif U21 |
0 - 0
0 - 0
|
USM Bel Abbes U21 1 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 8.0 | Méně |
|
6-1 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Alžírsko - Juniorská liga | 2018-05-12 | DRB Tadjenant U21 |
0 - 0
0 - 3
|
ES Setif U21 | V | +1.0 | Více | 8.5 | Více |
|
5-4 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Alžírsko - Juniorská liga | 2018-04-27 | 1 ES Setif U21 |
1 - 1
2 - 2
|
NA Hussein Dey U21 3 | R | -1.0, -1.5 | Více | 8.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Alžírsko - Juniorská liga | 2018-04-24 | 1 Paradou AC U21 |
0 - 0
3 - 1
|
ES Setif U21 1 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| USM Alger U21 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Alžírsko - Juniorská liga | 2019-04-03 | 1 USM Alger U21 |
1 - 1
1 - 2
|
CR Belouizdad U21 2 | P | -1.0 | Více |
|
||||||
| Alžírsko - Pohár U21 | 2019-03-26 | 1 RC Relizane U21 |
0 - 0
0 - 1
|
USM Alger U21 4 1 | V | +0.5, +1.0 | Méně |
|
||||||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2019-03-14 | 2 MC Alger U21 |
1 - 1
1 - 3
|
USM Alger U21 4 | V | -0.5 | Více |
|
||||||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2019-03-04 | 1 4 USM Alger U21 |
1 - 1
2 - 2
|
Paradou AC U21 1 1 | R | 0.0, +0.5 | Více |
|
||||||
| Alžírsko - Pohár U21 | 2019-02-27 | 1 USM Alger U21 |
0 - 0
2 - 0
|
Olympique Medea U21 3 | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
||||||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2019-02-21 | 2 AS Ain M'lila U21 |
0 - 1
2 - 2
|
USM Alger U21 1 1 | R | +1.0, +1.5 | Více |
|
3-10 (13) | 1-7 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2019-02-09 | 2 USM Alger U21 |
0 - 1
4 - 1
|
USM Bel Abbes U21 1 | V | -1.0 | Více |
|
10-0 (10) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2019-02-05 | 2 MO Bejaia U21 |
0 - 1
0 - 1
|
USM Alger U21 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2019-01-26 | 1 5 USM Alger U21 |
0 - 0
1 - 0
|
JS Saoura U21 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 4 (0-4) | ||
| Alžírsko - Pohár U21 | 2019-01-21 | 2 USM Alger U21 |
4 - 0
8 - 1
|
NC Magra U21 2 | V | -0.5 | Více |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2019-01-18 | CA Bordj Bou Arreridj U21 |
1 - 0
3 - 2
|
USM Alger U21 1 | P | -0.5 | Více |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2019-01-15 | 4 USM Alger U21 |
1 - 0
1 - 0
|
NA Hussein Dey U21 2 | V | 0.0 | Méně |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2019-01-04 | 2 DRB Tadjenant U21 |
0 - 0
1 - 1
|
USM Alger U21 1 | R | -0.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Alžírsko - Pohár U21 | 2018-12-29 | 3 USM Alger U21 |
1 - 0
2 - 1
|
MC Alger U21 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
1-3 (4) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 0 (0-0) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2018-11-15 | 1 3 USM Alger U21 |
0 - 0
0 - 2
|
CS Constantine U21 3 | P | -0.5 | Méně |
|
8-3 (11) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2018-11-12 | 1 MC Oran U21 |
0 - 1
2 - 1
|
USM Alger U21 2 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
3-3 (6) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2018-11-06 | 1 USM Alger U21 |
0 - 0
1 - 1
|
JS Kabylie U21 4 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
8-5 (13) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2018-10-30 | 1 7 Olympique Medea U21 |
1 - 0
1 - 0
|
USM Alger U21 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
1-7 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Alžírsko - Juniorská liga | 2018-10-19 | 2 USM Alger U21 |
0 - 3
1 - 4
|
ES Setif U21 2 | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
4-8 (12) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2018-10-10 | 3 CR Belouizdad U21 |
1 - 1
2 - 2
|
USM Alger U21 5 | R | +1.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
1-2 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Alžírsko - Juniorská liga | 2018-10-06 | 5 USM Alger U21 |
1 - 1
2 - 1
|
MC Alger U21 2 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
5-4 (9) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 3 (1-2) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2018-09-29 | 1 Paradou AC U21 |
1 - 0
2 - 0
|
USM Alger U21 1 | P | -1.5 | Méně |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2018-09-20 | 3 USM Alger U21 |
1 - 0
3 - 0
|
AS Ain M'lila U21 3 1 | V | -0.5 | Více | 8.5 | Méně |
|
5-1 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Alžírsko - Juniorská liga | 2018-09-15 | USM Bel Abbes U21 |
0 - 0
0 - 0
|
USM Alger U21 | R | 0.0 | Méně | 8.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Alžírsko - Juniorská liga | 2018-09-10 | 2 USM Alger U21 |
1 - 0
1 - 1
|
MO Bejaia U21 2 | R | -0.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2018-09-01 | 4 JS Saoura U21 |
0 - 0
1 - 0
|
USM Alger U21 6 3 | P | -0.5 | Méně |
|
6-0 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2018-08-28 | USM Alger U21 |
0 - 1
2 - 1
|
CA Bordj Bou Arreridj U21 1 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
6-5 (11) | 2-5 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2018-08-11 | 1 3 USM Alger U21 |
3 - 0
4 - 0
|
DRB Tadjenant U21 2 | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
2-2 (4) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2018-05-19 | 1 USM Alger U21 |
3 - 0
4 - 2
|
USM Blida U21 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Alžírsko - Juniorská liga | 2018-05-11 | 1 JS Kabylie U21 |
2 - 1
5 - 1
|
USM Alger U21 3 | P | 0.0 | Více | 8.5 | Méně |
|
1-7 (8) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.33 | 4.75 | 6.5 |
| Poločas | 1.83 | 2.6 | 5.5 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-1.25) | Domácí@1.9 | Hosté@1.9 |
| Poločas (-0.5) | Domácí@1.925 | Hosté@1.875 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.0) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
| Poločas (1.25) | Více@2 | Méně@1.8 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 1 , Roh: 2 - 5
Roh: , Hendikep: -1.0, -1.5 , Góly: 3.0
Skóre: 1 - 1 , Roh: 1 - 1 Poločas
Roh: , Hendikep: -0.5 , Góly: 1.0, 1.5
-
17' - 1st Goal - ES Setif U21 -
21' - 2nd Goal - USM Alger U21 -
45+1' - 1st Corner - USM Alger U21 -
45+3' - 2nd Corner - ES Setif U21 -
1-1 score at the end of First Half -
46' - 3rd Goal - ES Setif U21 -
53' - 1st Yellow Card - ES Setif U21 -
59' - 3rd Corner - USM Alger U21 -
66' - 4th Corner - ES Setif U21 -
78' - 2nd Yellow Card - USM Alger U21 -
83' - 5th Corner - USM Alger U21 - Race to 3 Corners - USM Alger U21
-
89' - 6th Corner - USM Alger U21 -
90+5' - 7th Corner - USM Alger U21 - Race to 5 Corners - USM Alger U21
-
2-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

