st, May 31, 2017 · 19:30
NejstaršíNedávné
VVRVVP
3.30
3.50
2.10
NedávnéNejstarší
VVVRVV
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.5
Góly celkem
Méně 9.5
Rohy celkem
0.0
Elversberg
Elversberg vs Unterhaching Profil týmů
Elversberg
VPVRVVRVVPNedávnéPokles-0.4 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 22
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Unterhaching
PRVVVVRVVVNedávnéStabilní+0.4 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 23
Více než 9.5 rohůMéně3/10
Více než 2.5 gólůVíce7/10
Asijský handicapKryje6/10
Poslední
| Elversberg | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Unterhaching | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Elversberg | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Unterhaching | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.5
Rozložení rohůLinie 9.5
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 3.60,
Sm. odch.: 2.18, Medián: 3,
Modus: 3,
Více: 70%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Elversberg vs Unterhaching Časové rozložení gólů/rohů
Elversberg vs Unterhaching Vzájemné zápasy
Elversberg vs Unterhaching Zobrazit celé H2H →| Elversberg Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Německo - Regionalliga - play-off | 2017-05-28 | 2 Unterhaching |
0 - 0
3 - 0
|
Elversberg 3 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Elversberg Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Německo - Regionalliga - play-off | 2017-05-28 | 2 Unterhaching |
0 - 0
3 - 0
|
Elversberg 3 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Německo - Regionalliga - Jihozápad | 2017-04-22 | 3 Saarbrucken |
1 - 0
1 - 2
|
Elversberg 4 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Německo - Regionalliga - Jihozápad | 2017-04-15 | 2 Elversberg |
1 - 0
1 - 0
|
FC Astoria Walldorf | V | -1.0, -1.5 | Méně |
|
||||||
| Německo - Regionalliga - Jihozápad | 2017-04-08 | 3 Wormatia Worms |
0 - 0
0 - 0
|
Elversberg 2 | R | +0.5 | Méně |
|
||||||
| Německo - Landespokal | 2017-04-04 | FV Diefflen |
1 - 2
2 - 5
|
Elversberg 1 | V | +1.0, +1.5 | Více |
|
||||||
| Německo - Regionalliga - Jihozápad | 2017-03-31 | 1 Elversberg |
3 - 0
3 - 1
|
VfB Stuttgart II 2 | V | -1.0, -1.5 | Více | 9.0 | Více |
|
5-7 (12) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Německo - Regionalliga - Jihozápad | 2017-03-25 | 3 Kickers Offenbach |
0 - 0
0 - 0
|
Elversberg 3 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 8.5 | Více |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Německo - Regionalliga - Jihozápad | 2017-03-17 | 1 Elversberg |
0 - 0
2 - 0
|
TuS Koblenz 5 | V | -1.0 | Méně | 8.5 | Více |
|
7-3 (10) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Německo - Regionalliga - Jihozápad | 2017-03-11 | 2 SSV Ulm 1846 |
0 - 0
2 - 1
|
Elversberg 1 | P | +0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
5-5 (10) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Německo - Regionalliga - Jihozápad | 2017-03-04 | 3 Elversberg |
0 - 0
2 - 0
|
Hessen Kassel 2 | V | -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
1-6 (7) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2017-01-25 | Eintracht Trier |
3 - 0
4 - 2
|
Elversberg | P | +0.5 | Více |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2017-01-21 | FSV Frankfurt |
1 - 0
2 - 1
|
Elversberg | P | -0.5 | Více |
|
1-5 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2017-01-14 | Elversberg |
1 - 1
2 - 1
|
Nurnberg II | V | -1.0 | Méně |
|
7-2 (9) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Německo - Regionalliga - Jihozápad | 2016-12-11 | 1 Kaiserslautern II |
0 - 1
0 - 2
|
Elversberg 2 | V | +0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
0-4 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Německo - Regionalliga - Jihozápad | 2016-12-04 | 2 TSG 1899 Hoffenheim II |
0 - 0
1 - 2
|
Elversberg 3 | V | 0.0 | Více | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Německo - Regionalliga - Jihozápad | 2016-11-25 | 1 Elversberg |
0 - 0
1 - 2
|
Waldhof Mannheim 4 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Německo - Regionalliga - Jihozápad | 2016-11-19 | 2 Stuttgarter Kickers |
0 - 0
0 - 1
|
Elversberg 3 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
4-8 (12) | 4-4 (8) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Německo - Regionalliga - Jihozápad | 2016-11-11 | 2 Elversberg |
1 - 0
2 - 0
|
Eintracht Trier 2 1 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 8.5 | Více |
|
9-1 (10) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Německo - Regionalliga - Jihozápad | 2016-11-02 | 1 FC Nottingen |
0 - 1
0 - 2
|
Elversberg 1 | V | +1.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
3-9 (12) | 2-7 (9) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Německo - Regionalliga - Jihozápad | 2016-10-29 | 1 Elversberg |
3 - 1
6 - 1
|
Teutonia Watzenborn-Steinberg 5 1 | V | -1.5 | Více |
|
6-1 (7) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Německo - Regionalliga - Jihozápad | 2016-10-22 | 1 2 Pirmasens |
0 - 1
0 - 1
|
Elversberg 1 | V | +1.0 | Méně | 9.0 | Více |
|
4-10 (14) | 0-7 (7) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Německo - Regionalliga - Jihozápad | 2016-10-15 | 4 Elversberg |
1 - 1
2 - 1
|
Saarbrucken 4 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
7-4 (11) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Německo - Regionalliga - Jihozápad | 2016-10-08 | 4 FC Astoria Walldorf |
0 - 0
0 - 0
|
Elversberg 1 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 8.5 | Více |
|
5-6 (11) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 6 (2-4) |
| Německo - Regionalliga - Jihozápad | 2016-10-05 | 1 Elversberg |
0 - 0
0 - 0
|
Wormatia Worms 6 | R | -1.0 | Méně |
|
11-1 (12) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Německo - Regionalliga - Jihozápad | 2016-10-01 | 3 VfB Stuttgart II |
0 - 0
0 - 2
|
Elversberg 1 | V | +0.5 | Méně |
|
1-9 (10) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | ||
| Německo - Regionalliga - Jihozápad | 2016-09-24 | 5 Elversberg |
0 - 0
0 - 0
|
Kickers Offenbach 3 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 8.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Německo - Regionalliga - Jihozápad | 2016-09-17 | 1 Elversberg |
1 - 1
2 - 1
|
SSV Ulm 1846 3 | V | -1.0 | Více |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Německo - Regionalliga - Jihozápad | 2016-09-03 | 1 Elversberg |
1 - 0
5 - 0
|
Steinbach 3 | V | -0.5, -1.0 | Více | 8.5 | Více |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Německo - Regionalliga - Jihozápad | 2016-08-30 | 5 Homburg |
0 - 1
0 - 2
|
Elversberg 1 | V | +0.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Německo - Regionalliga - Jihozápad | 2016-08-27 | Elversberg |
2 - 0
3 - 0
|
Kaiserslautern II 1 | V | -1.0 | Více |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Unterhaching Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Německo - Regionalliga - play-off | 2017-05-28 | 2 Unterhaching |
0 - 0
3 - 0
|
Elversberg 3 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Německo - Regionalliga - Bavorsko | 2017-05-19 | 1 TSV 1860 Munich II |
0 - 1
0 - 3
|
Unterhaching | V | +0.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Německo - Regionalliga - Bavorsko | 2017-05-13 | 1 Unterhaching |
1 - 0
5 - 1
|
SpVgg Bayreuth 3 | V | -1.5 | Více |
|
||||||
| Německo - Regionalliga - Bavorsko | 2017-05-05 | 2 FC Ingolstadt II |
1 - 1
2 - 2
|
Unterhaching 3 | R | +0.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Německo - Regionalliga - Bavorsko | 2017-05-01 | 1 Wacker Burghausen |
0 - 0
0 - 1
|
Unterhaching 2 | V | +0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Německo - Regionalliga - Bavorsko | 2017-04-28 | 1 Bayern Hof |
2 - 2
2 - 4
|
Unterhaching 1 | V | +1.0, +1.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Německo - Regionalliga - Bavorsko | 2017-04-22 | Unterhaching |
0 - 1
2 - 1
|
Memmingen 2 | V | -1.0, -1.5 | Push |
|
10-6 (16) | 3-3 (6) | 3 (3-0) | 4 (2-2) | ||
| Německo - Regionalliga - Bavorsko | 2017-04-17 | 1 Unterhaching |
3 - 0
5 - 0
|
Buchbach 2 | V | -1.5 | Více |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Německo - Regionalliga - Bavorsko | 2017-04-08 | 2 Unterhaching |
0 - 1
1 - 1
|
SV Seligenporten 1 | R | -2.0, -2.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Německo - Landespokal | 2017-03-29 | 1 Wacker Burghausen |
1 - 0
1 - 0
|
Unterhaching 3 | P | 0.0, +0.5 | Méně |
|
8-3 (11) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Německo - Regionalliga - Bavorsko | 2017-03-24 | 1 3 Schweinfurt 05 |
1 - 0
2 - 1
|
Unterhaching 1 | P | +0.5, +1.0 | Více |
|
9-8 (17) | 9-0 (9) | 2 (2-0) | 5 (0-5) | ||
| Německo - Regionalliga - Bavorsko | 2017-03-18 | Unterhaching |
0 - 0
0 - 0
|
Nurnberg II 2 | R | -1.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
16-1 (17) | 10-0 (10) | 4 (4-0) | 2 (1-1) |
| Německo - Regionalliga - Bavorsko | 2017-03-11 | 1 Unterhaching |
0 - 0
0 - 0
|
SV Schalding-Heining 3 | R | -2.0, -2.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
6-4 (10) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2017-02-15 | Buchbach |
0 - 0
1 - 0
|
Unterhaching | P | +1.0, +1.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2017-02-01 | Unterhaching |
3 - 0
6 - 1
|
TSV 1860 Rosenheim 2 | V | -1.5 | Více | 9.0 | Více |
|
6-4 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Německo - Regionalliga - Bavorsko | 2016-11-27 | 1 Unterhaching |
1 - 0
2 - 1
|
Bayern Mnichov II 5 | V | -1.0 | Push | 9.0 | Více |
|
9-3 (12) | 4-3 (7) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Německo - Regionalliga - Bavorsko | 2016-11-19 | 3 Greuther Furth II |
0 - 1
0 - 3
|
Unterhaching 1 | V | +1.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
5-5 (10) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Německo - Regionalliga - Bavorsko | 2016-11-13 | 1 VfR Garching |
0 - 5
1 - 8
|
Unterhaching | V | +1.0, +1.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Německo - Regionalliga - Bavorsko | 2016-11-05 | Unterhaching |
1 - 0
4 - 0
|
TSV 1860 Rosenheim 1 | V | -2.0 | Více |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Německo - Regionalliga - Bavorsko | 2016-10-29 | Unterhaching |
0 - 0
0 - 0
|
TSV 1860 Munich II 4 1 | R | -1.0, -1.5 | Méně |
|
9-2 (11) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 2 (2-0) | ||
| Německo - Regionalliga - Bavorsko | 2016-10-21 | 1 2 SpVgg Bayreuth |
0 - 2
0 - 4
|
Unterhaching 2 | V | +1.0 | Více | 9.0 | Více |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Německo - Regionalliga - Bavorsko | 2016-10-08 | Unterhaching |
4 - 0
4 - 1
|
Bayern Hof 2 | V | -2.5 | Více |
|
10-6 (16) | 6-2 (8) | 1 (1-0) | 4 (1-3) | ||
| Německo - Regionalliga - Bavorsko | 2016-09-30 | Buchbach |
0 - 2
0 - 3
|
Unterhaching 1 | V | +1.0, +1.5 | Více |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Německo - Regionalliga - Bavorsko | 2016-09-24 | 2 Unterhaching |
0 - 0
2 - 0
|
Wacker Burghausen 3 | V | -1.0, -1.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Německo - Regionalliga - Bavorsko | 2016-09-20 | 1 Bayern Mnichov II |
0 - 0
2 - 2
|
Unterhaching 2 | R | +0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
4-8 (12) | 1-7 (8) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Německo - Regionalliga - Bavorsko | 2016-09-16 | 1 2 SV Seligenporten |
0 - 0
0 - 0
|
Unterhaching | R | +1.5, +2.0 | Méně |
|
1-4 (5) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Německo - Regionalliga - Bavorsko | 2016-09-10 | 1 Unterhaching |
4 - 0
5 - 0
|
FV Illertissen 1 | V | -1.0, -1.5 | Více | 9.0 | Více |
|
8-2 (10) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Německo - Landespokal | 2016-09-07 | 1 FV Illertissen |
1 - 1
3 - 4
|
Unterhaching 1 | V | +0.5 | Více |
|
2-7 (9) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 3 (1-2) | ||
| Německo - Regionalliga - Bavorsko | 2016-09-03 | 1 Nurnberg II |
1 - 2
1 - 4
|
Unterhaching 2 | V | +1.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Německo - Regionalliga - Bavorsko | 2016-08-27 | 1 Unterhaching |
1 - 0
5 - 0
|
Schweinfurt 05 2 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 3.3 | 3.5 | 2.1 |
| Poločas | 3.25 | 2.3 | 2.75 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (0.0) | Domácí@2.2 | Hosté@1.65 |
| Poločas (0.0) | Domácí@2.05 | Hosté@1.75 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (9.5) | Ví[email protected] | Méně@1.95 |
| Poločas (4.5) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.5) | Ví[email protected] | Méně@2.075 |
| Poločas (1.25) | Ví[email protected] | Méně@1.725 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 2 , Roh: 6 - 2
Roh: 9.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 2.5
Skóre: 0 - 1 , Roh: 3 - 1 Poločas
Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0, 1.5
-
5' - 1st Corner - Unterhaching -
6' - 1st Yellow Card - Unterhaching -
8' - 2nd Corner - Elversberg -
14' - 3rd Corner - Elversberg -
15' - 4th Corner - Elversberg -
36' - 2nd Yellow Card - Elversberg -
45' - 1st Goal - Unterhaching - 0-1: First Half Score
-
48' - 5th Corner - Unterhaching -
64' - 3rd Yellow Card - Elversberg -
75' - 6th Corner - Elversberg -
76' - 2nd Goal - Unterhaching -
78' - 3rd Goal - Elversberg -
88' - 7th Corner - Elversberg -
90' - 8th Corner - Elversberg -
90' - 4th Goal - Elversberg - 2-2: Second Half Score
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

