so, Dec 3, 2016 · 15:00
Elgin [4]
15
4 - 1
Celý zápas · Pol. 0-0
Montrose [9]
2 2 1
NejstaršíNedávné
PVVPPP
1.50
4.33
6.00
NedávnéNejstarší
PRPVPV

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 3.0
Góly celkem
–
Rohy celkem
+1.0
Montrose
Elgin
PVPVPVVPPPNedávnéStabilní0.0 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 22
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVíce7/10
Asijský handicapNekryje4/10
Montrose
PPVRVPVPRPNedávnéStabilní-0.2 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 23
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůMéně3/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Elgin

4V-0R-6P v posledních 10 zápasech, s 17 vstřelenými a 20 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.7 pro, 2.0 proti. Výhry 40%, AH výhra 40%, góly Over 50%, rohy Over 0%.

Výsledek v plném čase
Výhra 40%4 Remíza 0%0 Prohra 60%6
Góly celkem 3.0
Více 50%5 Neplatné 20%2 Méně 30%3
Asijský hendikep
Výhra 40%4 Neplatné 0%0 Prohra 60%6
Montrose

3V-2R-5P v posledních 10 zápasech, s 9 vstřelenými a 13 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.9 pro, 1.3 proti. Výhry 30%, AH výhra 50%, góly Over 20%, rohy Over 0%.

Výsledek v plném čase
Výhra 30%3 Remíza 20%2 Prohra 50%5
Góly celkem 3.0
Více 20%2 Neplatné 10%1 Méně 70%7
Asijský hendikep
Výhra 50%5 Neplatné 0%0 Prohra 50%5
Poslední
Elgin
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Montrose
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
Elgin
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
Montrose
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

Elgin Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Skotsko - League Two 2016-03-19 Elgin
1 - 0
1 - 1
Montrose 2 R -0.5, -1.0 Méně
Skotsko - League Two 2016-02-20 2 Montrose
1 - 0
3 - 1
Elgin P +0.5, +1.0 Více
Skotsko - League Two 2015-12-26 1 Elgin
0 - 0
2 - 0
Montrose 4 V -1.0 Méně
Skotsko - League Two 2015-09-05 1 Montrose
1 - 0
2 - 0
Elgin 2 P +0.5 Méně
Skotsko - League Two 2015-04-18 2 Montrose
1 - 1
2 - 1
Elgin 1 P +0.5 Push
Skotsko - League Two 2015-02-21 Elgin
3 - 0
4 - 0
Montrose 1 1 V -0.5 Více
13-1 (14) 5-1 (6) 2 (2-0) 2 (2-0)
Skotsko - League Two 2014-12-27 1 Montrose
0 - 2
2 - 3
Elgin 2 V 0.0, -0.5 Více 11.0 Více
8-5 (13) 1-3 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Elgin Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Skotsko - League Two 2016-11-19 Annan Athletic
1 - 0
1 - 0
Elgin P +0.5 Méně 10.0
Skotsko - League Two 2016-11-12 2 Elgin
1 - 0
2 - 3
Stirling 3 P -0.5, -1.0 Více
Skotsko - League Two 2016-11-05 3 Clyde
2 - 0
2 - 1
Elgin 3 P 0.0, -0.5 Více 10.5
Skotsko - League Two 2016-10-29 1 Elgin
2 - 0
3 - 1
Cowdenbeath 3 V -0.5, -1.0 Více
Skotsko - League Two 2016-10-08 3 Edinburgh City
0 - 2
1 - 2
Elgin 1 V +0.5, +1.0 Push
Skotsko - League Two 2016-10-01 2 Elgin
0 - 1
0 - 2
Annan Athletic 1 P -0.5 Méně
10-1 (11) 5-0 (5) 0 (0-0) 2 (1-1)
Skotsko - League Two 2016-09-24 3 Stirling
0 - 3
0 - 4
Elgin 1 V 0.0 Více
1-12 (13) 0-7 (7) 1 (0-1) 1 (0-1)
Skotsko - League Two 2016-09-17 2 Elgin
0 - 2
0 - 2
Clyde 4 1 P 0.0 Méně
7-7 (14) 1-2 (3) 0 (0-0) 6 (4-2)
Skotsko - League Two 2016-09-10 1 Berwick
1 - 2
2 - 4
Elgin 1 V 0.0, -0.5 Více
2-5 (7) 1-2 (3) 1 (1-0) 2 (1-1)
Skotsko - League Challenge Cup 2016-09-03 Falkirk
3 - 1
6 - 1
Elgin P -1.5, -2.0 Více
6-1 (7) 4-0 (4) 2 (2-0) 1 (0-1)
Skotsko - League Two 2016-08-27 1 Forfar
1 - 2
3 - 2
Elgin 1 P -0.5 Více
2-5 (7) 1-1 (2) 1 (1-0) 1 (0-1)
Skotsko - League Two 2016-08-20 1 Elgin
0 - 0
0 - 1
Arbroath 1 P -0.5 Méně
3-7 (10) 1-6 (7) 1 (1-0) 1 (1-0)
Skotsko - League Challenge Cup 2016-08-16 Elgin
1 - 0
2 - 0
Hearts U20 1 V 0.0, -0.5 Méně
7-6 (13) 2-4 (6) 4 (2-2) 3 (2-1)
Skotsko - League Two 2016-08-13 2 Elgin
3 - 0
3 - 0
Edinburgh City 7 V -1.0 Více
3-6 (9) 1-4 (5) 2 (1-1) 2 (2-0)
Skotsko - League Two 2016-08-06 2 Cowdenbeath
0 - 0
0 - 1
Elgin 1 V 0.0, -0.5 Méně
6-3 (9) 1-2 (3) 1 (1-0) 2 (2-0)
Skotsko - Ligový pohár 2016-07-26 Stirling
1 - 1
4 - 1
Elgin 1 P 0.0, -0.5 Více
5-4 (9) 0-2 (2) 0 (0-0) 3 (1-2)
Skotsko - Ligový pohár 2016-07-23 1 Elgin
2 - 1
4 - 2
Brechin 5 V 0.0, +0.5 Více
2-6 (8) 1-5 (6) 4 (1-3) 1 (0-1)
Skotsko - Ligový pohár 2016-07-19 Falkirk
2 - 0
3 - 0
Elgin P -1.5, -2.0 Méně 11.5 Více
9-4 (13) 4-0 (4) 1 (1-0) 4 (1-3)
Skotsko - Ligový pohár 2016-07-16 1 Elgin
0 - 1
1 - 3
St Johnstone P +1.5 Více 11.0 Více
4-15 (19) 1-10 (11) 4 (1-3) 0 (0-0)
UK Friendlies 2016-07-12 Elgin
0 - 1
0 - 3
Inverness CT P +1.0, +1.5 Push 10.0 Více
0-11 (11) 0-7 (7) 2 (0-2) 1 (0-1)
UK Friendlies 2016-07-09 Lossiemouth
0 - 0
0 - 2
Elgin V +1.0 Méně
5-8 (13) 1-1 (2) 2 (1-1) 4 (3-1)
UK Friendlies 2016-07-02 Keith
1 - 2
2 - 8
Elgin V +1.0, +1.5 Více
1-5 (6) 1-2 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Skotsko - 1. liga - play-off 2016-05-07 3 Elgin
0 - 0
0 - 2
Clyde 3 P -0.5 Méně
6-5 (11) 5-1 (6) 2 (1-1) 1 (0-1)
Skotsko - 1. liga - play-off 2016-05-03 3 Clyde
2 - 0
3 - 1
Elgin 2 P 0.0, -0.5 Více
1-7 (8) 0-2 (2) 0 (0-0) 3 (0-3)
Skotsko - League Two 2016-04-30 1 Elgin
2 - 0
4 - 1
Arbroath 2 V -1.0 Více
9-1 (10) 2-0 (2) 0 (0-0) 3 (3-0)
Skotsko - League Two 2016-04-23 3 East Stirling
0 - 2
0 - 3
Elgin V +1.0 Push
4-7 (11) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Skotsko - League Two 2016-04-16 Elgin
1 - 1
1 - 1
Queen's Park R 0.0, -0.5 Méně
1-7 (8) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Skotsko - League Two 2016-04-09 Stirling
0 - 0
0 - 0
Elgin 1 R 0.0 Méně
7-7 (14) 3-3 (6) 2 (1-1) 4 (4-0)
Skotsko - League Two 2016-04-02 1 Elgin
0 - 0
2 - 2
Annan Athletic 4 R 0.0, -0.5 Více
6-1 (7) 3-0 (3) 2 (2-0) 2 (2-0)
Skotsko - League Two 2016-03-26 2 Berwick
1 - 0
2 - 0
Elgin 4 P 0.0, +0.5 Méně
4-3 (7) 3-1 (4) 1 (1-0) 2 (1-1)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Montrose Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Skotsko - FA Cup 2016-11-29 2 Queen's Park
1 - 0
2 - 0
Montrose 2 P -0.5, -1.0 Méně 10.5
Skotsko - League Two 2016-11-19 1 Montrose
1 - 1
1 - 1
Forfar 4 R +0.5, +1.0 Méně
Skotsko - League Two 2016-11-12 Cowdenbeath
1 - 0
2 - 0
Montrose 3 1 P 0.0, -0.5 Méně
Skotsko - League Two 2016-11-08 1 Annan Athletic
1 - 2
2 - 3
Montrose 1 V -0.5 Více 10.0
Skotsko - League Two 2016-11-05 Montrose
0 - 0
0 - 1
Edinburgh City 1 P -0.5 Méně
Skotsko - League Two 2016-10-01 3 Forfar
0 - 1
1 - 3
Montrose 4 V -1.0 Více
5-5 (10) 3-4 (7) 0 (0-0) 1 (1-0)
Skotsko - League Two 2016-09-24 3 Montrose
0 - 0
0 - 0
Berwick 4 R 0.0, +0.5 Méně
6-3 (9) 3-2 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Skotsko - League Two 2016-09-17 1 Edinburgh City
0 - 0
0 - 1
Montrose 2 1 V 0.0 Méně
4-5 (9) 4-2 (6) 2 (2-0) 0 (0-0)
Skotsko - League Two 2016-09-10 3 Montrose
1 - 1
1 - 2
Cowdenbeath 1 P 0.0 Více
5-3 (8) 3-3 (6) 2 (1-1) 1 (1-0)
Skotsko - League Two 2016-08-20 4 Stirling
0 - 0
2 - 0
Montrose 4 P -0.5, -1.0 Méně
7-3 (10) 1-3 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Skotsko - League Challenge Cup 2016-08-17 2 Turriff United
0 - 0
1 - 0
Montrose 2 P +0.5, +1.0 Méně 10.5 Méně
6-2 (8) 3-1 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Skotsko - League Two 2016-08-13 2 Montrose
0 - 1
1 - 1
Arbroath 3 1 R 0.0 Méně
8-1 (9) 3-0 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Skotsko - League Two 2016-08-06 1 Clyde
1 - 0
2 - 1
Montrose 2 P -0.5, -1.0 Více 10.5 Více
10-3 (13) 4-2 (6) 0 (0-0) 2 (2-0)
Skotsko - League Challenge Cup 2016-08-02 1 3 East Stirling
0 - 1
0 - 3
Montrose 4 V 0.0 Push 11.0 Méně
1-8 (9) 1-5 (6) 1 (0-1) 0 (0-0)
Skotsko - Ligový pohár 2016-07-27 2 Cove Rangers
1 - 0
3 - 0
Montrose 1 P 0.0 Více 11.5 Více
12-8 (20) 4-4 (8) 2 (1-1) 0 (0-0)
Skotsko - Ligový pohár 2016-07-23 Montrose
0 - 1
0 - 2
Alloa 1 P +0.5 Méně 11.0 Méně
8-2 (10) 3-2 (5) 2 (2-0) 0 (0-0)
Skotsko - Ligový pohár 2016-07-19 Raith
1 - 0
2 - 1
Montrose 3 1 P -1.5, -2.0 Méně 11.0 Méně
5-3 (8) 4-2 (6) 1 (0-1) 0 (0-0)
Skotsko - Ligový pohár 2016-07-16 Montrose
0 - 0
0 - 1
Ross County P +1.5 Méně 11.0 Push
3-8 (11) 3-2 (5) 1 (1-0) 3 (0-3)
UK Friendlies 2016-07-05 Montrose
0 - 1
0 - 2
Peterhead P +0.5, +1.0 Méně
1-3 (4) 0-0 (0) 0 (0-0) 1 (1-0)
UK Friendlies 2016-07-01 Montrose
1 - 0
1 - 0
Deveronvale V -1.0 Méně 10.0 Méně
2-4 (6) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Skotsko - League Two 2016-04-30 4 Montrose
1 - 0
1 - 0
Berwick 1 V 0.0, +0.5 Méně
8-2 (10) 4-0 (4) 0 (0-0) 3 (3-0)
Skotsko - League Two 2016-04-23 1 Arbroath
0 - 0
0 - 0
Montrose 1 R -0.5 Méně
6-5 (11) 2-3 (5) 2 (2-0) 3 (3-0)
Skotsko - League Two 2016-04-16 Montrose
0 - 0
1 - 1
Stirling 2 R 0.0, +0.5 Méně
5-3 (8) 5-0 (5) 1 (1-0) 1 (0-1)
Skotsko - League Two 2016-04-09 East Fife
3 - 0
3 - 0
Montrose 2 P -1.5 Push
7-5 (12) 4-4 (8) 4 (1-3) 0 (0-0)
Skotsko - League Two 2016-04-02 1 Clyde
1 - 1
3 - 3
Montrose 2 R -1.0, -1.5 Více
3-3 (6) 2-2 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Skotsko - League Two 2016-03-26 Montrose
0 - 2
0 - 5
Annan Athletic P 0.0 Více
4-5 (9) 4-3 (7) 3 (3-0) 0 (0-0)
Skotsko - League Two 2016-03-19 Elgin
1 - 0
1 - 1
Montrose 2 R -0.5, -1.0 Méně
0-3 (3) 0-2 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Skotsko - League Two 2016-03-12 2 Montrose
0 - 1
1 - 1
Queen's Park 1 R +0.5 Méně
2-9 (11) 2-3 (5) 2 (0-2) 3 (0-3)
Skotsko - League Two 2016-03-05 1 East Stirling
0 - 1
2 - 4
Montrose 4 V 0.0, -0.5 Více
5-7 (12) 2-5 (7) 2 (0-2) 1 (1-0)
Skotsko - League Two 2016-02-27 Berwick
0 - 0
1 - 0
Montrose P -0.5 Méně
3-9 (12) 2-3 (5) 3 (1-2) 2 (1-1)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 1.5 4.33 6
Poločas 2.05 2.4 4.75
Asijský hendikep
Celý zápas (-1.0) Domácí@1.9 Hosté@1.95
Poločas (-0.5) Domácí@2.05 Hosté@1.75
Góly celkem
Celý zápas (3.0) Ví[email protected] Méně@1.95
Poločas (1.25) Více@2 Méně@1.8


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: Celý zápas , Skóre: 4 - 1 , Roh: 15 - 2

Roh: , Hendikep: -1.0 , Góly: 3.0

14
Střela na branku
3
8
Střela mimo
1
63
Útok
43
45
Nebezpečný útok
17
66
Držení míče %
34

Skóre: 0 - 0 , Roh: 7 - 1 Poločas

Roh: , Hendikep: -0.5 , Góly: 1.0, 1.5

4
Střela na branku
1
7
Střela mimo
1
35
Útok
25
26
Nebezpečný útok
8
60
Držení míče %
40
  • 2' - 1st Corner - Elgin
  • 6' - Red Card - Montrose
  • 16' - 2nd Corner - Montrose
  • 17' - 3rd Corner - Elgin
  • Race to 3 Corners - Elgin
  • 17' - 4th Corner - Elgin
  • 36' - 5th Corner - Elgin
  • Race to 5 Corners - Elgin
  • 36' - 6th Corner - Elgin
  • 41' - 7th Corner - Elgin
  • Race to 7 Corners - Elgin
  • 44' - 8th Corner - Elgin
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 51' - 1st Yellow Card - Montrose
  • 51' - 9th Corner - Elgin
  • Race to 9 Corners - Elgin
  • 51' - 10th Corner - Elgin
  • 52' - 11th Corner - Elgin
  • 53' - 2nd Yellow Card - Montrose
  • 54' - 1st Goal - Elgin
  • 56' - 12th Corner - Elgin
  • 60' - 13th Corner - Elgin
  • 62' - 2nd Goal - Elgin
  • 68' - 3rd Goal - Elgin
  • 78' - 14th Corner - Montrose
  • 78' - 4th Goal - Montrose
  • 80' - 15th Corner - Elgin
  • 86' - 16th Corner - Elgin
  • 87' - 17th Corner - Elgin
  • 88' - 5th Goal - Elgin
  • 4-1 score at the end of Second Half

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění