so, Nov 28, 2020 · 15:00
Elgin [2]
3
5 - 2
Celý zápas · Pol. 2-0
Cowdenbeath [9]
8 2
NejstaršíNedávné
VPPPPV
1.55
3.80
5.25
NedávnéNejstarší
PPRVPR

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 2.5
Góly celkem
Více 10.0
Rohy celkem
-1.0
Elgin
Elgin
VVVVVPPPPVNedávnéPokles-1.3 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 24
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapKryje6/10
Cowdenbeath
RPPPRPVRPPNedávnéStabilní-0.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 20
Více než 9.5 rohůVíce8/10
Více než 2.5 gólůMéně2/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Elgin

6V-0R-4P v posledních 10 zápasech, s 17 vstřelenými a 13 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.7 pro, 1.3 proti. Výhry 60%, AH výhra 60%, góly Over 60%, rohy Over 60%.

Výsledek v plném čase
Výhra 60%6 Remíza 0%0 Prohra 40%4
Góly celkem 2.5
Více 60%6 Neplatné 0%0 Méně 40%4
Rohy celkem 10.0
Více 60%6 Neplatné 0%0 Méně 40%4
Asijský hendikep
Výhra 60%6 Neplatné 0%0 Prohra 40%4
Cowdenbeath

1V-3R-6P v posledních 10 zápasech, s 4 vstřelenými a 13 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.4 pro, 1.3 proti. Výhry 10%, AH výhra 50%, góly Over 20%, rohy Over 60%.

Výsledek v plném čase
Výhra 10%1 Remíza 30%3 Prohra 60%6
Góly celkem 2.5
Více 20%2 Neplatné 0%0 Méně 80%8
Rohy celkem 10.0
Více 60%6 Neplatné 20%2 Méně 20%2
Asijský hendikep
Výhra 50%5 Neplatné 10%1 Prohra 40%4
Poslední
Elgin
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Cowdenbeath
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
Elgin
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
Cowdenbeath
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

Elgin Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Skotsko - League Two 2020-03-10 1 Elgin
0 - 1
3 - 2
Cowdenbeath 5 1 V -0.5, -1.0 Více 9.5
Skotsko - League Two 2019-12-07 3 Cowdenbeath
0 - 0
0 - 0
Elgin 3 R 0.0, +0.5 Méně 10.0
Skotsko - League Two 2019-08-03 2 Elgin
1 - 0
3 - 0
Cowdenbeath 3 1 V -0.5 Více 9.5
Skotsko - League Two 2019-04-13 1 Cowdenbeath
0 - 1
2 - 1
Elgin 2 P 0.0 Více 9.0
Skotsko - League Two 2019-01-12 Elgin
0 - 2
1 - 4
Cowdenbeath 3 P 0.0, -0.5 Více 9.5
Skotsko - League Two 2018-11-03 3 Cowdenbeath
1 - 0
1 - 2
Elgin 3 V 0.0, +0.5 Více 9.5 Více
3-7 (10) 1-3 (4) 2 (1-1) 4 (0-4)
Skotsko - League Two 2018-10-13 Elgin
1 - 1
3 - 1
Cowdenbeath 2 1 V -0.5, -1.0 Více 9.5 Méně
4-4 (8) 2-2 (4) 2 (2-0) 0 (0-0)
Skotsko - League Two 2018-03-17 Cowdenbeath
2 - 0
3 - 1
Elgin P 0.0, +0.5 Více 9.5 Více
5-7 (12) 3-2 (5) 2 (2-0) 1 (0-1)
Skotsko - League Two 2018-01-13 3 Elgin
0 - 0
1 - 0
Cowdenbeath 1 1 V -0.5 Méně 10.0 Méně
3-2 (5) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (2-0)
Skotsko - League Two 2017-11-11 2 6 Cowdenbeath
0 - 2
1 - 3
Elgin V 0.0, +0.5 Více 10.0 Méně
2-6 (8) 0-5 (5) 3 (0-3) 0 (0-0)
Skotsko - League Two 2017-08-05 1 Elgin
1 - 1
1 - 1
Cowdenbeath R -0.5 Méně 10.5 Více
2-11 (13) 0-8 (8) 2 (0-2) 2 (1-1)
Skotsko - League Two 2017-05-06 1 Elgin
0 - 0
0 - 0
Cowdenbeath 3 R -0.5 Méně
4-9 (13) 2-4 (6) 1 (0-1) 6 (1-5)
Skotsko - League Two 2017-03-14 1 Cowdenbeath
0 - 1
1 - 1
Elgin 2 R 0.0, +0.5 Méně
2-2 (4) 0-2 (2) 2 (0-2) 0 (0-0)
Skotsko - League Two 2016-10-29 1 Elgin
2 - 0
3 - 1
Cowdenbeath 3 V -0.5, -1.0 Více
6-6 (12) 2-1 (3) 0 (0-0) 5 (1-4)
Skotsko - League Two 2016-08-06 2 Cowdenbeath
0 - 0
0 - 1
Elgin 1 V 0.0, -0.5 Méně
6-3 (9) 1-2 (3) 1 (1-0) 2 (2-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Elgin Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Skotsko - League Two 2020-11-21 Stirling
0 - 1
1 - 2
Elgin V 0.0 Více 10.0
Skotsko - Ligový pohár 2020-11-14 1 Arbroath
2 - 0
3 - 0
Elgin P -1.0, -1.5 Méně 10.0
Skotsko - Ligový pohár 2020-11-10 2 Elgin
0 - 2
1 - 4
Ross County P +1.5, +2.0 Více
Skotsko - League Two 2020-11-07 1 3 Elgin
0 - 1
0 - 1
Queen's Park 4 P 0.0, +0.5 Méně 10.0
Skotsko - League Two 2020-10-31 2 Edinburgh City
1 - 0
1 - 0
Elgin 2 P 0.0, -0.5 Méně 9.5
Skotsko - League Two 2020-10-24 1 Elgin
1 - 0
3 - 0
Brechin 2 V -1.5 Méně 10.0 Méně
4-3 (7) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Skotsko - League Two 2020-10-17 1 Stranraer
0 - 1
1 - 4
Elgin 1 V 0.0, -0.5 Více 9.5 Více
9-5 (14) 5-3 (8) 2 (2-0) 1 (0-1)
Skotsko - Ligový pohár 2020-10-13 3 Montrose
0 - 2
0 - 2
Elgin 1 V -0.5, -1.0 Méně
2-6 (8) 1-4 (5) 4 (1-3) 1 (1-0)
Skotsko - Ligový pohár 2020-10-10 1 1 Elgin
0 - 0
2 - 0
Stirling 3 V 0.0, -0.5 Méně
5-4 (9) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Skotsko - League Two 2020-03-10 1 Elgin
0 - 1
3 - 2
Cowdenbeath 5 1 V -0.5, -1.0 Více 9.5 Více
9-2 (11) 6-2 (8) 4 (2-2) 0 (0-0)
Skotsko - League Two 2020-03-07 1 Elgin
3 - 1
3 - 1
Stirling 4 V 0.0, -0.5 Více 10.5 Méně
5-3 (8) 3-0 (3) 0 (0-0) 3 (2-1)
Skotsko - League Two 2020-02-29 3 Albion
1 - 2
1 - 2
Elgin 2 V 0.0, +0.5 Více 10.0 Více
9-5 (14) 3-2 (5) 1 (1-0) 4 (4-0)
Skotsko - League Two 2020-02-15 1 Queen's Park
1 - 0
2 - 0
Elgin P 0.0, -0.5 Méně 10.0 Méně
1-3 (4) 0-3 (3) 2 (0-2) 0 (0-0)
Skotsko - League Two 2020-02-08 1 Elgin
2 - 0
3 - 0
Cove Rangers 5 V +1.0 Méně 9.5 Více
4-8 (12) 4-1 (5) 1 (1-0) 3 (0-3)
Skotsko - League Two 2020-02-01 2 Brechin
1 - 0
1 - 2
Elgin 1 V +0.5, +1.0 Push 10.0 Více
6-8 (14) 1-4 (5) 3 (0-3) 1 (1-0)
Skotsko - League Two 2020-01-25 4 Stirling
0 - 1
1 - 2
Elgin 2 V 0.0, -0.5 Více 10.0 Více
11-2 (13) 3-1 (4) 2 (2-0) 3 (3-0)
Skotsko - League Two 2020-01-18 3 Elgin
0 - 2
2 - 3
Stenhousemuir 2 P -0.5, -1.0 Více 10.0 Méně
5-3 (8) 2-1 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Skotsko - League Two 2020-01-11 3 Annan Athletic
0 - 1
0 - 4
Elgin V 0.0 Více 10.0 Méně
2-7 (9) 2-3 (5) 2 (0-2) 2 (0-2)
Skotsko - League Two 2020-01-04 1 Elgin
0 - 1
0 - 1
Edinburgh City 3 P 0.0, +0.5 Méně 9.5 Méně
3-3 (6) 2-2 (4) 1 (1-0) 2 (1-1)
Skotsko - League Two 2019-12-28 2 Cove Rangers
1 - 0
2 - 0
Elgin 4 P -1.5, -2.0 Méně 10.0 Méně
6-2 (8) 3-0 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Skotsko - League Two 2019-12-21 2 Elgin
1 - 0
3 - 1
Brechin 3 V -1.0 Více 10.0 Méně
3-5 (8) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (0-2)
Skotsko - League Two 2019-12-14 1 Elgin
0 - 1
2 - 2
Albion 3 R -1.0 Více 10.0 Méně
7-2 (9) 5-2 (7) 3 (3-0) 1 (1-0)
Skotsko - League Two 2019-12-07 3 Cowdenbeath
0 - 0
0 - 0
Elgin 3 R 0.0, +0.5 Méně 10.0 Méně
3-2 (5) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Skotsko - League Two 2019-12-03 2 Stenhousemuir
1 - 2
2 - 2
Elgin 1 R +0.5 Více 10.0 Více
7-7 (14) 1-4 (5) 2 (0-2) 3 (2-1)
Skotsko - League Two 2019-11-30 3 Elgin
0 - 1
1 - 2
Stirling 2 P -0.5, -1.0 Více 10.0 Méně
5-3 (8) 2-2 (4) 2 (1-1) 2 (1-1)
Skotsko - League Challenge Cup 2019-11-15 Raith
2 - 1
3 - 2
Elgin 1 1 P -1.0, -1.5 Více 10.0 Push
6-4 (10) 1-2 (3) 1 (0-1) 2 (1-1)
Skotsko - League Two 2019-11-09 Edinburgh City
0 - 1
1 - 1
Elgin 1 R -0.5 Méně 9.5 Méně
4-5 (9) 2-4 (6) 1 (1-0) 1 (1-0)
Skotsko - League Two 2019-11-02 Elgin
3 - 0
4 - 0
Annan Athletic 4 1 V -0.5 Více 9.5 Více
12-5 (17) 9-2 (11) 5 (5-0) 4 (2-2)
Skotsko - League Two 2019-10-26 2 Elgin
3 - 1
3 - 1
Queen's Park 4 V 0.0, -0.5 Více 9.5 Méně
4-4 (8) 2-2 (4) 2 (1-1) 1 (1-0)
Skotsko - League Challenge Cup 2019-10-12 2 Airdrieonians
0 - 0
0 - 2
Elgin V -0.5, -1.0 Méně
8-2 (10) 1-2 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Cowdenbeath Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Skotsko - Ligový pohár 2020-11-14 3 Cowdenbeath
0 - 1
0 - 1
Raith 1 P +1.5, +2.0 Méně 10.0
Skotsko - League Two 2020-11-07 3 Stranraer
1 - 0
2 - 0
Cowdenbeath 5 1 P -0.5 Méně 9.5
Skotsko - League Two 2020-10-31 1 Cowdenbeath
0 - 0
1 - 1
Stenhousemuir 2 R 0.0 Méně 10.0
Skotsko - League Two 2020-10-24 1 Edinburgh City
0 - 0
0 - 1
Cowdenbeath 2 1 V -1.0 Méně 9.5
Skotsko - League Two 2020-10-17 Cowdenbeath
0 - 2
0 - 3
Annan Athletic P 0.0 Více 9.5
Skotsko - Ligový pohár 2020-10-13 3 Inverness CT
0 - 0
0 - 0
Cowdenbeath 1 R -2.0, -2.5 Méně 11.0 Méně
8-2 (10) 4-1 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Skotsko - Ligový pohár 2020-10-10 4 Cowdenbeath
0 - 0
0 - 1
Hearts 1 P +2.0, +2.5 Méně
2-11 (13) 1-4 (5) 2 (0-2) 1 (0-1)
Skotsko - Ligový pohár 2020-10-06 2 East Fife
0 - 0
2 - 0
Cowdenbeath 2 P -1.0 Méně 10.0 Více
10-6 (16) 3-3 (6) 0 (0-0) 3 (2-1)
Skotsko - League Two 2020-03-10 1 Elgin
0 - 1
3 - 2
Cowdenbeath 5 1 P -0.5, -1.0 Více 9.5 Více
9-2 (11) 6-2 (8) 4 (2-2) 0 (0-0)
Skotsko - League Two 2020-03-07 2 Annan Athletic
0 - 0
0 - 0
Cowdenbeath 2 R 0.0, -0.5 Méně 9.5 Více
5-5 (10) 2-2 (4) 1 (0-1) 2 (0-2)
Skotsko - League Two 2020-02-29 4 Cowdenbeath
1 - 0
1 - 1
Edinburgh City 1 R 0.0, +0.5 Méně 9.5 Více
4-7 (11) 1-2 (3) 1 (0-1) 4 (0-4)
Skotsko - League Two 2020-02-15 1 3 Cowdenbeath
1 - 3
1 - 4
Stirling P 0.0 Více 10.0 Více
9-5 (14) 6-3 (9) 3 (1-2) 2 (2-0)
Skotsko - League Two 2020-02-08 4 Stenhousemuir
1 - 2
2 - 2
Cowdenbeath 4 R 0.0, -0.5 Více 10.0 Méně
0-6 (6) 0-4 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Skotsko - League Two 2020-02-01 2 Queen's Park
1 - 0
1 - 0
Cowdenbeath 4 P 0.0, -0.5 Méně 9.5 Méně
7-1 (8) 3-1 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Skotsko - League Two 2020-01-25 Cowdenbeath
2 - 0
3 - 2
Brechin 1 V -1.0 Více 10.0 Méně
1-5 (6) 1-3 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Skotsko - League Two 2020-01-18 2 Cove Rangers
2 - 0
3 - 1
Cowdenbeath 6 1 P -1.5 Více 9.5 Méně
8-0 (8) 3-0 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Skotsko - League Two 2020-01-04 2 Cowdenbeath
3 - 0
3 - 1
Annan Athletic 4 1 V 0.0, -0.5 Více 9.5 Méně
5-3 (8) 2-1 (3) 2 (2-0) 1 (0-1)
Skotsko - League Two 2019-12-28 1 Edinburgh City
0 - 0
2 - 0
Cowdenbeath 2 P -0.5, -1.0 Méně 9.5 Méně
6-2 (8) 3-1 (4) 1 (1-0) 2 (1-1)
Skotsko - League Two 2019-12-21 2 Cowdenbeath
2 - 1
3 - 1
Stenhousemuir 3 V 0.0, -0.5 Více 10.0 Push
5-5 (10) 3-2 (5) 2 (1-1) 2 (1-1)
Skotsko - League Two 2019-12-14 1 3 Brechin
2 - 0
2 - 1
Cowdenbeath 3 1 P +0.5 Více 10.0 Push
7-3 (10) 2-2 (4) 1 (0-1) 2 (2-0)
Skotsko - League Two 2019-12-07 3 Cowdenbeath
0 - 0
0 - 0
Elgin 3 R 0.0, +0.5 Méně 10.0 Méně
3-2 (5) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Skotsko - League Two 2019-11-16 1 6 Cowdenbeath
1 - 0
1 - 0
Queen's Park 5 1 V 0.0, +0.5 Méně 9.5 Méně
3-3 (6) 1-3 (4) 2 (1-1) 2 (2-0)
Skotsko - League Two 2019-11-09 3 Annan Athletic
0 - 0
1 - 0
Cowdenbeath 2 P 0.0 Méně 9.5 Více
6-5 (11) 3-4 (7) 2 (0-2) 0 (0-0)
Skotsko - League Two 2019-11-02 3 Cowdenbeath
1 - 2
1 - 3
Cove Rangers 2 P +1.0 Více 9.5 Více
2-9 (11) 1-5 (6) 3 (1-2) 1 (0-1)
Skotsko - League Two 2019-10-29 Stirling
0 - 0
0 - 0
Cowdenbeath R 0.0 Méně 10.0 Více
13-2 (15) 9-2 (11) 4 (3-1) 3 (3-0)
Skotsko - FA Cup 2019-10-19 2 Cowdenbeath
0 - 0
1 - 1
Broxburn Athletic R -1.5 Méně
9-7 (16) 5-5 (10) 3 (3-0) 0 (0-0)
Skotsko - League Two 2019-10-05 2 Cowdenbeath
1 - 0
1 - 0
Edinburgh City 1 1 V 0.0, +0.5 Méně 9.5 Méně
3-5 (8) 3-4 (7) 1 (0-1) 1 (0-1)
Skotsko - League Two 2019-09-28 2 Cowdenbeath
1 - 0
1 - 0
Albion 2 V -0.5 Méně 9.5 Více
7-8 (15) 4-3 (7) 2 (1-1) 5 (2-3)
Skotsko - League Two 2019-09-21 1 Queen's Park
0 - 0
0 - 3
Cowdenbeath 5 V 0.0, -0.5 Více 9.5 Více
7-3 (10) 3-0 (3) 2 (2-0) 3 (3-0)
Skotsko - League Two 2019-09-14 3 Stenhousemuir
0 - 1
0 - 3
Cowdenbeath 3 V 0.0, -0.5 Více 10.0 Méně
3-4 (7) 1-2 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 1.55 3.8 5.25
Poločas 2.2 2.25 4.75
Asijský hendikep
Celý zápas (-1.0) Domácí@2.05 Hosté@1.8
Poločas (-0.25) Domácí@1.8 Hosté@2
Rohy celkem
Celý zápas (10.0) Ví[email protected] Méně@1.925
Poločas (4.5) Ví[email protected] Méně@2.025
Góly celkem
Celý zápas (2.5) Ví[email protected] Méně@1.975
Poločas (1.0) Ví[email protected] Méně@2.05


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: Celý zápas , Skóre: 5 - 2 , Roh: 3 - 8

Roh: 10.0 , Hendikep: -1.0 , Góly: 2.5

6
Střela na branku
5
8
Střela mimo
6
88
Útok
93
55
Nebezpečný útok
55
53
Držení míče %
47

Skóre: 2 - 0 , Roh: 3 - 5 Poločas

Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.0

2
Střela na branku
2
2
Střela mimo
3
45
Útok
47
28
Nebezpečný útok
24
55
Držení míče %
45
  • 5' - 1st Corner - Cowdenbeath
  • 12' - 2nd Corner - Cowdenbeath
  • Race to 3 Corners - Cowdenbeath
  • 13' - 3rd Corner - Cowdenbeath
  • 23' - 4th Corner - Cowdenbeath
  • 24' - 1st Yellow Card - Cowdenbeath
  • 24' - 2nd Yellow Card - Cowdenbeath
  • 26' - 1st Goal - Elgin
  • 32' - 5th Corner - Elgin
  • 38' - 2nd Goal - Elgin
  • 41' - 6th Corner - Elgin
  • 41' - 7th Corner - Elgin
  • 43' - 8th Corner - Cowdenbeath
  • Race to 5 Corners - Cowdenbeath
  • 2-0 score at the end of First Half
  • 55' - 3rd Goal - Cowdenbeath
  • 56' - 9th Corner - Cowdenbeath
  • 60' - 10th Corner - Cowdenbeath
  • Race to 7 Corners - Cowdenbeath
  • 63' - 4th Goal - Elgin
  • 77' - 5th Goal - Elgin
  • 90+2' - 11th Corner - Cowdenbeath
  • 90+2' - 6th Goal - Cowdenbeath
  • 90+5' - 7th Goal - Elgin
  • 5-2 score at the end of Second Half

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění