Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 3.0
Góly celkem
Více 9.0
Rohy celkem
+0.75
Orebro SK
Elfsborg vs Orebro SK Profil týmů
Elfsborg
PPVRRPPVRPNedávnéPokles-0.5 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 19
Více než 9.5 rohůVíce7/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapNekryje2/10
Orebro SK
VRPRPPPVPRNedávnéStabilní-0.3 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 19
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapNekryje4/10
Poslední
| Elfsborg | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Orebro SK | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Elfsborg | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Orebro SK | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 3.0
Rozložení rohůLinie 9.0
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.70,
Sm. odch.: 1.65, Medián: 3,
Modus: 3,
Více: 38%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Elfsborg vs Orebro SK Časové rozložení gólů/rohů
Elfsborg vs Orebro SK Vzájemné zápasy
Elfsborg vs Orebro SK Zobrazit celé H2H →| Elfsborg Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-09-22 | 1 Elfsborg |
1 - 0
1 - 0
|
Orebro SK 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-07-08 | 1 Orebro SK |
0 - 0
1 - 2
|
Elfsborg 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Švédsko - Allsvenskan | 2017-08-05 | Orebro SK |
2 - 0
2 - 2
|
Elfsborg 3 | R | 0.0 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Švédsko - Allsvenskan | 2017-04-20 | 4 Elfsborg |
1 - 0
3 - 0
|
Orebro SK 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Švédsko - Allsvenskan | 2016-11-06 | 1 Elfsborg |
0 - 0
2 - 1
|
Orebro SK 3 1 | V | -1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Švédsko - Allsvenskan | 2016-05-15 | 2 Orebro SK |
0 - 0
1 - 0
|
Elfsborg 2 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 3-4 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2015-09-21 | 3 Orebro SK |
2 - 1
4 - 2
|
Elfsborg 2 | P | 0.0, +0.5 | Více | 11.0 | Push |
|
6-5 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2015-05-31 | 1 Elfsborg |
0 - 1
2 - 2
|
Orebro SK 1 | R | -1.0, -1.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
9-1 (10) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Švédsko - Pohár | 2015-03-22 | 4 Orebro SK |
1 - 0
2 - 0
|
Elfsborg 2 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
3-10 (13) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2014-10-05 | Orebro SK |
2 - 0
5 - 1
|
Elfsborg | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
7-10 (17) | 5-6 (11) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Elfsborg Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-03-08 | Elfsborg |
1 - 1
2 - 1
|
Trelleborgs FF 2 | V | -0.5, -1.0 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Švédsko - Pohár | 2019-03-03 | 2 Djurgarden |
0 - 1
3 - 2
|
Elfsborg 3 | P | -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Švédsko - Pohár | 2019-02-23 | 2 Elfsborg |
0 - 1
1 - 1
|
IK Frej 4 | R | -1.5, -2.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-02-18 | 4 BK Hacken |
2 - 0
2 - 1
|
Elfsborg 3 1 | P | -1.0 | Více |
|
||||||
| Švédsko - Pohár | 2019-02-17 | Hässleholms IF |
1 - 1
1 - 5
|
Elfsborg | V | +2.5, +3.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-02-08 | Elfsborg |
1 - 0
1 - 1
|
Falkenbergs FF | R | -1.0 | Méně |
|
7-9 (16) | 4-5 (9) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-01-31 | IFK Norrkoping |
2 - 0
3 - 1
|
Elfsborg | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 | Více |
|
8-5 (13) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-11-11 | 1 Malmo FF |
0 - 0
2 - 0
|
Elfsborg 4 | P | -2.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-11-05 | 2 Elfsborg |
1 - 0
1 - 2
|
Brommapojkarna 3 | P | -0.5, -1.0 | Push | 11.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-10-30 | 4 Elfsborg |
1 - 0
0 - 0
|
Dalkurd FF 1 | R | -1.0 | Méně |
|
13-2 (15) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 5 (4-1) | ||
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-10-26 | 2 Trelleborgs FF |
0 - 2
2 - 2
|
Elfsborg 2 | R | +0.5, +1.0 | Více | 11.0 | Více |
|
7-6 (13) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 5 (5-0) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-10-21 | Elfsborg |
0 - 0
2 - 0
|
GIF Sundsvall 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
10-5 (15) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 4 (3-1) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-10-06 | 1 Sirius |
2 - 2
4 - 2
|
Elfsborg 3 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-10-01 | 1 Elfsborg |
0 - 0
0 - 3
|
BK Hacken 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-09-26 | Hammarby |
0 - 1
0 - 1
|
Elfsborg 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
14-2 (16) | 6-2 (8) | 2 (2-0) | 4 (4-0) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-09-22 | 1 Elfsborg |
1 - 0
1 - 0
|
Orebro SK 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-6 (12) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-09-16 | 1 IFK Goteborg |
0 - 2
2 - 2
|
Elfsborg 4 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
8-6 (14) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-09-02 | 3 Elfsborg |
1 - 1
1 - 1
|
Kalmar FF 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-4 (11) | 6-2 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-08-26 | 3 Djurgarden |
0 - 0
2 - 2
|
Elfsborg 2 | R | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
9-9 (18) | 5-4 (9) | 2 (1-1) | 4 (0-4) |
| Švédsko - Pohár | 2018-08-22 | 1 Motala AIF FK |
0 - 4
0 - 4
|
Elfsborg | V | +2 | Více |
|
3-7 (10) | 3-6 (9) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-08-19 | 1 Elfsborg |
0 - 0
0 - 1
|
IFK Norrkoping 2 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-08-12 | AIK |
0 - 0
1 - 0
|
Elfsborg | P | -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-08-06 | Elfsborg |
0 - 2
0 - 2
|
Ostersunds FK 1 | P | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-07-28 | 1 Ostersunds FK |
1 - 0
1 - 0
|
Elfsborg | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 4-3 (7) | 4 (1-3) | 1 (0-1) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-07-23 | 1 IFK Norrkoping |
1 - 0
1 - 0
|
Elfsborg 2 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
1-7 (8) | 1-5 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-07-16 | 2 Elfsborg |
0 - 0
0 - 0
|
Hammarby 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
6-6 (12) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-07-08 | 1 Orebro SK |
0 - 0
1 - 2
|
Elfsborg 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
2-12 (14) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2018-06-29 | 1 FC Helsingor |
0 - 0
1 - 2
|
Elfsborg | V | +0.5 | Push | 9.5 | Více |
|
4-8 (12) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2018-06-21 | BK Hacken |
1 - 0
1 - 2
|
Elfsborg | V | -0.5, -1.0 | Push | 9.0 | Push |
|
3-6 (9) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-05-27 | 1 Elfsborg |
2 - 1
2 - 1
|
Trelleborgs FF 1 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Orebro SK Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Švédsko - Pohár | 2019-03-03 | Orebro SK |
3 - 1
3 - 3
|
IFK Goteborg 1 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Švédsko - Pohár | 2019-02-24 | 4 Nyköpings BIS |
0 - 0
1 - 0
|
Orebro SK 2 | P | +1.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Švédsko - Pohár | 2019-02-16 | Orebro SK |
1 - 0
2 - 1
|
GAIS 3 | V | -1.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-02-09 | 2 Orebro SK |
1 - 0
1 - 0
|
Degerfors 4 | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
||||||
| Svět - Přátelská utkání klubů | 2019-02-04 | Orebro SK |
1 - 1
2 - 2
|
Pakhtakor Tashkent | R | -0.5 | Více |
|
||||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-01-30 | FC Kodaň |
0 - 0
0 - 0
|
Orebro SK | R | -1.0 | Méně | 8.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-01-25 | Orebro SK |
2 - 1
3 - 2
|
Sirius | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
7-9 (16) | 5-5 (10) | 5 (2-3) | 3 (0-3) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-01-18 | 1 Orebro SK |
1 - 2
4 - 2
|
FC Linköping City | V | -2.5 | Více |
|
14-6 (20) | 5-5 (10) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-11-11 | 1 1 Orebro SK |
0 - 1
1 - 3
|
IFK Goteborg 2 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
11-5 (16) | 7-2 (9) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-11-04 | IFK Norrkoping |
0 - 1
3 - 2
|
Orebro SK | P | -1.5 | Více | 10.0 | Více |
|
11-1 (12) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-11-01 | 1 Malmo FF |
2 - 0
4 - 0
|
Orebro SK 2 | P | -1.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-10-28 | Orebro SK |
0 - 1
1 - 1
|
Djurgarden 3 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-10-20 | Dalkurd FF |
0 - 0
1 - 0
|
Orebro SK 4 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-10-07 | 1 2 AIK |
1 - 0
1 - 1
|
Orebro SK 1 | R | -1.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-10-01 | 1 Orebro SK |
2 - 0
4 - 0
|
Trelleborgs FF | V | -1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
7-5 (12) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-09-25 | 1 Orebro SK |
0 - 0
0 - 0
|
Sirius 1 | R | -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-09-22 | 1 Elfsborg |
1 - 0
1 - 0
|
Orebro SK 2 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-6 (12) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-09-15 | 1 Orebro SK |
0 - 1
2 - 1
|
GIF Sundsvall 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-6 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-09-01 | 1 Orebro SK |
1 - 0
2 - 1
|
Ostersunds FK 4 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
0-3 (3) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-08-27 | Kalmar FF |
0 - 0
0 - 1
|
Orebro SK | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
9-3 (12) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Švédsko - Pohár | 2018-08-23 | 2 Akropolis IF |
0 - 0
1 - 2
|
Orebro SK | V | +1.0, +1.5 | Push | 10.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-08-20 | 1 Hammarby |
1 - 0
2 - 0
|
Orebro SK 3 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-08-11 | 2 Orebro SK |
0 - 0
0 - 1
|
Brommapojkarna 2 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 11.0 | Méně |
|
10-0 (10) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-08-05 | 3 Orebro SK |
0 - 0
1 - 2
|
BK Hacken | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-07-29 | 2 BK Hacken |
0 - 0
1 - 1
|
Orebro SK 2 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
10-2 (12) | 8-1 (9) | 4 (4-0) | 1 (0-1) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-07-21 | Orebro SK |
0 - 0
1 - 2
|
Malmo FF | P | +0.5, +1.0 | Více | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-07-14 | 1 IFK Goteborg |
1 - 0
2 - 0
|
Orebro SK 3 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-07-08 | 1 Orebro SK |
0 - 0
1 - 2
|
Elfsborg 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
2-12 (14) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2018-06-21 | Orebro SK |
1 - 0
3 - 0
|
Sirius 1 | V | -0.5, -1.0 | Push | 9.5 | Více |
|
7-4 (11) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Švédsko - Allsvenskan | 2018-05-27 | 2 Brommapojkarna |
0 - 0
0 - 0
|
Orebro SK 2 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
10-6 (16) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.65 | 3.5 | 5 |
| Poločas | 2.2 | 2.37 | 4.5 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.75) | Domácí@1.775 | Hosté@2.025 |
| Poločas (-0.25) | Domácí@1.725 | Hosté@2.075 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (9.0) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
| Poločas (4.5) | Ví[email protected] | Méně@1.75 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.0) | Ví[email protected] | Méně@1.85 |
| Poločas (1.25) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 0 , Roh: 6 - 2
Roh: 9.0 , Hendikep: -0.5, -1.0 , Góly: 3.0
Skóre: 1 - 0 , Roh: 4 - 0 Poločas
Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.0, 1.5
-
6' - 1st Corner - Elfsborg -
13' - 2nd Corner - Elfsborg -
25' - 3rd Corner - Elfsborg - Race to 3 Corners - Elfsborg
-
26' - 4th Corner - Elfsborg -
32' - 1st Yellow Card - Orebro SK -
33' - 1st Goal - Elfsborg -
1-0 score at the end of First Half - Race to 5 Corners - Elfsborg
-
63' - 5th Corner - Elfsborg -
69' - 2nd Yellow Card - Orebro SK -
72' - 6th Corner - Elfsborg -
73' - 2nd Goal - Elfsborg -
75' - 7th Corner - Orebro SK -
76' - 8th Corner - Orebro SK -
2-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

