pá, Apr 3, 2015 · 19:45
NejstaršíNedávné
PPPPPR
2.50
3.30
2.90
NedávnéNejstarší
VVPVPV
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.25
Góly celkem
Více 10.5
Rohy celkem
0.0
Rayo Vallecano
Eibar vs Rayo Vallecano Profil týmů
Eibar
RPPPPPPPPRNedávnéPokles-0.8 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůMéně2/10
Asijský handicapNekryje4/10
Rayo Vallecano
VPPPVPVPVVNedávnéZlepšení+0.7 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 24
Více než 9.5 rohůVíce7/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Eibar vs Rayo Vallecano Fakta o zápasu
Eibar
0V-2R-8P v posledních 10 zápasech, s 3 vstřelenými a 14 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.3 pro, 1.4 proti. Výhry 0%, AH výhra 40%, góly Over 20%, rohy Over 60%.
Výsledek v plném čase
Výhra 0%0
Remíza 20%2
Prohra 80%8
Góly celkem 2.0, 2.5
Více 20%2
Neplatné 0%0
Méně 80%8
Rohy celkem 10.5
Více 60%6
Neplatné 0%0
Méně 40%4
Asijský hendikep
Výhra 40%4
Neplatné 0%0
Prohra 60%6
Rayo Vallecano
5V-0R-5P v posledních 10 zápasech, s 14 vstřelenými a 17 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.4 pro, 1.7 proti. Výhry 50%, AH výhra 50%, góly Over 50%, rohy Over 60%.
Výsledek v plném čase
Výhra 50%5
Remíza 0%0
Prohra 50%5
Góly celkem 2.0, 2.5
Více 50%5
Neplatné 0%0
Méně 50%5
Rohy celkem 10.5
Více 60%6
Neplatné 0%0
Méně 40%4
Asijský hendikep
Výhra 50%5
Neplatné 0%0
Prohra 50%5
Poslední
| Eibar | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Rayo Vallecano | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Eibar | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Rayo Vallecano | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.0, 2.5
Rozložení rohůLinie 10.5
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 36,
Prům.: 3.14,
Sm. odch.: 1.90, Medián: 3,
Modus: ,
Více: 58%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Eibar vs Rayo Vallecano Časové rozložení gólů/rohů
Eibar vs Rayo Vallecano Vzájemné zápasy
Eibar vs Rayo Vallecano Zobrazit celé H2H →| Eibar Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Španělsko - La Liga | 2014-11-03 | 1 Rayo Vallecano |
0 - 1
2 - 3
|
Eibar 2 | V | -0.5 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Eibar Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Španělsko - La Liga | 2015-03-21 | 3 Granada |
0 - 0
0 - 0
|
Eibar 1 | R | -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Španělsko - La Liga | 2015-03-14 | 1 Eibar |
0 - 1
0 - 2
|
Barcelona | P | +2.0, +2.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Španělsko - La Liga | 2015-03-06 | 3 Levante |
0 - 0
2 - 1
|
Eibar 9 1 | P | -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Španělsko - La Liga | 2015-03-01 | 3 Eibar |
0 - 1
0 - 1
|
Athletic Bilbao 2 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Španělsko - La Liga | 2015-02-22 | 2 Villarreal |
0 - 0
1 - 0
|
Eibar | P | -1.0, -1.5 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Španělsko - La Liga | 2015-02-16 | 1 3 Eibar |
0 - 0
0 - 1
|
Elche 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Španělsko - La Liga | 2015-02-06 | 2 Deportivo A Coruna |
0 - 0
2 - 0
|
Eibar 3 | P | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Španělsko - La Liga | 2015-01-31 | 3 Eibar |
0 - 3
1 - 3
|
Atlético Madrid 3 | P | +0.5, +1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
6-8 (14) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Španělsko - La Liga | 2015-01-24 | 2 Real Sociedad |
0 - 0
1 - 0
|
Eibar 2 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
9-5 (14) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Španělsko - La Liga | 2015-01-16 | 1 5 Cordoba |
1 - 0
1 - 1
|
Eibar 3 1 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Španělsko - La Liga | 2015-01-10 | 2 Eibar |
1 - 0
2 - 1
|
Getafe 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Španělsko - La Liga | 2015-01-04 | 1 Espanyol |
0 - 2
1 - 2
|
Eibar 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Španělsko - La Liga | 2014-12-20 | 6 Eibar |
0 - 1
0 - 1
|
Valencia 3 | P | +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Španělsko - Copa del Rey | 2014-12-17 | 1 Eibar |
0 - 2
1 - 2
|
Getafe | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
9-5 (14) | 6-3 (9) | 5 (3-2) | 1 (1-0) |
| Španělsko - La Liga | 2014-12-14 | 3 Sevilla |
0 - 0
0 - 0
|
Eibar 6 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
11-2 (13) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Španělsko - La Liga | 2014-12-08 | 4 Eibar |
3 - 1
5 - 2
|
Almeria 3 | V | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
7-3 (10) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Španělsko - Copa del Rey | 2014-12-05 | 1 Getafe |
0 - 0
3 - 0
|
Eibar 2 | P | -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
5-6 (11) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 4 (1-3) |
| Španělsko - La Liga | 2014-11-29 | 4 Celta Vigo |
0 - 1
0 - 1
|
Eibar 5 | V | -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
15-1 (16) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 5 (5-0) |
| Španělsko - La Liga | 2014-11-22 | Eibar |
0 - 2
0 - 4
|
Real Madrid | P | +2.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Španělsko - La Liga | 2014-11-08 | 2 Málaga |
0 - 1
2 - 1
|
Eibar 3 1 | P | -1.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Španělsko - La Liga | 2014-11-03 | 1 Rayo Vallecano |
0 - 1
2 - 3
|
Eibar 2 | V | -0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
11-2 (13) | 7-2 (9) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Španělsko - La Liga | 2014-10-25 | 2 Eibar |
1 - 1
1 - 1
|
Granada 4 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
7-8 (15) | 3-6 (9) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Španělsko - La Liga | 2014-10-18 | 2 Barcelona |
0 - 0
3 - 0
|
Eibar 2 | P | -2.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
12-3 (15) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Španělsko - La Liga | 2014-10-04 | 3 Eibar |
0 - 2
3 - 3
|
Levante 1 | R | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Španělsko - La Liga | 2014-09-27 | 5 Athletic Bilbao |
0 - 0
0 - 0
|
Eibar 6 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 11.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Španělsko - La Liga | 2014-09-24 | 4 Eibar |
1 - 0
1 - 1
|
Villarreal 4 | R | 0.0, +0.5 | Push | 10.5 | Více |
|
2-10 (12) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Španělsko - La Liga | 2014-09-19 | Elche |
0 - 2
0 - 2
|
Eibar | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
10-7 (17) | 2-7 (9) | 3 (2-1) | 4 (4-0) |
| Španělsko - La Liga | 2014-09-15 | Eibar |
0 - 1
0 - 1
|
Deportivo A Coruna | P | Méně | 10.0 | Více |
|
4-8 (12) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | |
| Španělsko - La Liga | 2014-09-13 | Eibar |
0 - 1
0 - 1
|
Deportivo A Coruna 5 | P | -0.5 | Méně |
|
4-8 (12) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - La Liga | 2014-08-30 | Atlético Madrid |
2 - 1
2 - 1
|
Eibar | P | -1.5 | Více | 11.5 | Méně |
|
5-5 (10) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Rayo Vallecano Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Španělsko - La Liga | 2015-03-21 | 8 Rayo Vallecano |
1 - 0
1 - 0
|
Málaga 1 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Španělsko - La Liga | 2015-03-14 | 3 Rayo Vallecano |
0 - 1
3 - 1
|
Granada 2 | V | -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Španělsko - La Liga | 2015-03-08 | 1 3 Barcelona |
1 - 0
6 - 1
|
Rayo Vallecano 3 1 | P | -3.0, -3.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Španělsko - La Liga | 2015-02-28 | 2 Rayo Vallecano |
4 - 1
4 - 2
|
Levante 2 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Španělsko - La Liga | 2015-02-22 | 3 Athletic Bilbao |
0 - 0
1 - 0
|
Rayo Vallecano 2 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Španělsko - La Liga | 2015-02-15 | 2 Rayo Vallecano |
0 - 0
2 - 0
|
Villarreal 2 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Španělsko - La Liga | 2015-02-09 | 2 Elche |
1 - 0
2 - 0
|
Rayo Vallecano 5 1 | P | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Španělsko - La Liga | 2015-01-30 | 3 Rayo Vallecano |
1 - 1
1 - 2
|
Deportivo A Coruna 4 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
10-7 (17) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Španělsko - La Liga | 2015-01-24 | 1 Atlético Madrid |
2 - 1
3 - 1
|
Rayo Vallecano 1 | P | -1.5 | Více | 10.5 | Více |
|
8-5 (13) | 5-2 (7) | 3 (1-2) | 3 (1-2) |
| Španělsko - La Liga | 2015-01-17 | Real Sociedad |
0 - 0
0 - 1
|
Rayo Vallecano 4 | V | -0.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
8-4 (12) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Španělsko - La Liga | 2015-01-12 | 3 Rayo Vallecano |
0 - 1
0 - 1
|
Cordoba 2 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Španělsko - La Liga | 2015-01-04 | 4 Getafe |
1 - 1
1 - 2
|
Rayo Vallecano 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Španělsko - La Liga | 2014-12-20 | 3 Rayo Vallecano |
1 - 1
1 - 3
|
Espanyol 5 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Španělsko - Copa del Rey | 2014-12-16 | 1 4 Valencia |
1 - 3
4 - 4
|
Rayo Vallecano 5 | R | -1.5 | Více | 11.0 | Push |
|
5-6 (11) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Španělsko - La Liga | 2014-12-13 | 1 4 Valencia |
3 - 0
3 - 0
|
Rayo Vallecano 3 | P | -1.0, -1.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Španělsko - La Liga | 2014-12-07 | 4 Rayo Vallecano |
0 - 1
0 - 1
|
Sevilla 7 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Španělsko - Copa del Rey | 2014-12-04 | 2 Rayo Vallecano |
1 - 0
1 - 2
|
Valencia 4 | P | +0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
11-3 (14) | 6-2 (8) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Španělsko - La Liga | 2014-12-01 | 4 Almeria |
0 - 0
0 - 1
|
Rayo Vallecano 4 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 11.5 | Méně |
|
5-6 (11) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Španělsko - La Liga | 2014-11-23 | 5 Rayo Vallecano |
1 - 0
1 - 0
|
Celta Vigo 3 | V | 0.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
2-9 (11) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2014-11-12 | Rayo Vallecano |
1 - 0
2 - 0
|
Cadiz 1 | V | -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
7-1 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Španělsko - La Liga | 2014-11-08 | Real Madrid |
2 - 1
5 - 1
|
Rayo Vallecano 4 | P | -3.0, -3.5 | Více | 11.5 | Méně |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Španělsko - La Liga | 2014-11-03 | 1 Rayo Vallecano |
0 - 1
2 - 3
|
Eibar 2 | P | -0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
11-2 (13) | 7-2 (9) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Španělsko - La Liga | 2014-10-26 | 1 Málaga |
3 - 0
4 - 0
|
Rayo Vallecano 4 | P | -0.5, -1.0 | Více | 11.0 | Push |
|
7-4 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Španělsko - La Liga | 2014-10-17 | 4 Granada |
0 - 0
0 - 1
|
Rayo Vallecano 5 | V | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Španělsko - La Liga | 2014-10-04 | Rayo Vallecano |
0 - 2
0 - 2
|
Barcelona | P | +1.5, +2.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
6-7 (13) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Španělsko - La Liga | 2014-09-27 | 4 Levante |
0 - 2
0 - 2
|
Rayo Vallecano 3 | V | 0.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
5-7 (12) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Španělsko - La Liga | 2014-09-24 | 2 Rayo Vallecano |
1 - 1
2 - 1
|
Athletic Bilbao 2 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
1-2 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Španělsko - La Liga | 2014-09-21 | Villarreal |
1 - 2
4 - 2
|
Rayo Vallecano | P | -1.0 | Více | 11.5 | Více |
|
11-5 (16) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Španělsko - La Liga | 2014-09-14 | 2 Rayo Vallecano |
1 - 1
2 - 3
|
Elche 2 | P | -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
6-5 (11) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Španělsko - La Liga | 2014-08-31 | Deportivo A Coruna |
1 - 1
2 - 2
|
Rayo Vallecano | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.5 | 3.3 | 2.9 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (0.0) | Domácí@1.85 | Hosté@2.05 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.5) | Ví[email protected] | Méně@1.85 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.25) | Ví[email protected] | Méně@1.925 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 2 , Roh: 4 - 4
Roh: 10.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 2.0, 2.5
- 82' Substitution - Morcillo for Ze Castro - Rayo Vallecano
-
21' - 1st Corner - Rayo Vallecano -
35' - 1st Yellow Card - Rayo Vallecano -
35' - 1st Goal - Eibar - 38' Substitution - Nacho for Insua - Rayo Vallecano
-
40' - 2nd Goal - Rayo Vallecano -
42' - 2nd Corner - Rayo Vallecano -
42' - 3rd Goal - Rayo Vallecano -
1-2 score at the end of First Half -
52' - 3rd Corner - Eibar -
54' - 2nd Yellow Card - Rayo Vallecano -
58' - 3rd Yellow Card - Eibar -
60' - 4th Yellow Card - Eibar - 61' Substitution - Fatau for Raul Baena - Rayo Vallecano
- 65' Substitution - Del Moral for Capa - Eibar
- 65' Substitution - Javi Lara for Errasti - Eibar
-
69' - 4th Corner - Eibar - Race to 3 Corners - Rayo Vallecano
-
70' - 5th Corner - Rayo Vallecano -
74' - 5th Yellow Card - Rayo Vallecano -
75' - 6th Corner - Rayo Vallecano - 77' Substitution - Lekic for Arruabarrena - Eibar
-
90+1' - 7th Corner - Eibar -
90+2' - 8th Corner - Eibar -
90+2' - 6th Yellow Card - Eibar -
90+2' - 7th Yellow Card - Eibar -
90+2' - 8th Yellow Card - Eibar -
90+2' - Red Card - Eibar -
1-2 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

