ne, Jan 4, 2015 · 15:00
NejstaršíNedávné
VPPRPP
2.00
3.50
3.60
NedávnéNejstarší
PRPRPP
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 2.5
Góly celkem
Méně 11.0
Rohy celkem
-0.5
Dundee
Dundee vs Ross County Profil týmů
Dundee
VVRPVPPRPPNedávnéPokles-1.3 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 15
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVíce7/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Ross County
RPVPPPRPRPNedávnéStabilní-0.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 16
Více než 9.5 rohůVíce7/10
Více než 2.5 gólůVíce7/10
Asijský handicapNekryje4/10
Dundee vs Ross County Fakta o zápasu
Dundee
3V-2R-5P v posledních 10 zápasech, s 15 vstřelenými a 19 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.5 pro, 1.9 proti. Výhry 30%, AH výhra 50%, góly Over 70%, rohy Over 20%.
Výsledek v plném čase
Výhra 30%3
Remíza 20%2
Prohra 50%5
Góly celkem 2.5
Více 70%7
Neplatné 0%0
Méně 30%3
Rohy celkem 11.0
Více 20%2
Neplatné 10%1
Méně 70%7
Asijský hendikep
Výhra 50%5
Neplatné 10%1
Prohra 40%4
Ross County
1V-3R-6P v posledních 10 zápasech, s 12 vstřelenými a 16 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.2 pro, 1.6 proti. Výhry 10%, AH výhra 40%, góly Over 70%, rohy Over 70%.
Výsledek v plném čase
Výhra 10%1
Remíza 30%3
Prohra 60%6
Góly celkem 2.5
Více 70%7
Neplatné 0%0
Méně 30%3
Rohy celkem 11.0
Více 70%7
Neplatné 0%0
Méně 30%3
Asijský hendikep
Výhra 40%4
Neplatné 10%1
Prohra 50%5
Poslední
| Dundee | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Ross County | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Dundee | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Ross County | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.5
Rozložení rohůLinie 11.0
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 22,
Prům.: 3.00,
Sm. odch.: 1.21, Medián: 3,
Modus: 3,
Více: 77%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Dundee vs Ross County Časové rozložení gólů/rohů
Dundee vs Ross County Vzájemné zápasy
Dundee vs Ross County Zobrazit celé H2H →| Dundee Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Skotsko - Premiership | 2014-09-27 | 1 Ross County |
1 - 0
2 - 1
|
Dundee 3 | P | 0.0, +0.5 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Dundee Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Skotsko - Premiership | 2015-01-01 | 1 Dundee Utd |
4 - 1
6 - 2
|
Dundee 4 | P | -0.5 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Skotsko - Premiership | 2014-12-27 | 1 1 Dundee |
0 - 1
1 - 3
|
St Mirren 3 | P | -0.5 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Skotsko - Premiership | 2014-12-20 | 3 Partick |
0 - 0
1 - 1
|
Dundee 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Skotsko - Premiership | 2014-12-13 | 3 Hamilton |
2 - 0
2 - 1
|
Dundee 4 | P | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Skotsko - Premiership | 2014-12-06 | 2 Dundee |
1 - 0
1 - 2
|
Inverness CT | P | 0.0, +0.5 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Skotsko - FA Cup | 2014-11-29 | Dundee |
1 - 1
2 - 1
|
Aberdeen | V | 0.0, +0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Skotsko - Premiership | 2014-11-22 | Celtic |
1 - 0
2 - 1
|
Dundee | P | -1.5, -2.0 | Méně | 11.5 | Méně |
|
5-5 (10) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Premiership | 2014-11-08 | 4 Dundee |
1 - 0
1 - 1
|
St Johnstone 1 | R | 0.0 | Push | 10.5 | Více |
|
10-9 (19) | 5-3 (8) | 3 (1-2) | 5 (3-2) |
| Skotsko - Premiership | 2014-11-01 | 1 Kilmarnock |
0 - 1
1 - 3
|
Dundee 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 | Push |
|
7-4 (11) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 4 (4-0) |
| Skotsko - Premiership | 2014-10-25 | 2 Dundee |
0 - 0
2 - 0
|
Hamilton 2 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
7-2 (9) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Premiership | 2014-10-18 | 1 Motherwell |
0 - 2
1 - 3
|
Dundee 2 | V | 0.0 | Více | 11.0 | Více |
|
10-4 (14) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Premiership | 2014-10-04 | 2 Dundee |
1 - 2
2 - 3
|
Aberdeen 2 | P | +0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
5-7 (12) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 7 (3-4) |
| Skotsko - Premiership | 2014-09-27 | 1 Ross County |
1 - 0
2 - 1
|
Dundee 3 | P | 0.0, +0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Ligový pohár | 2014-09-24 | 1 Dundee Utd |
0 - 0
1 - 0
|
Dundee 1 1 | P | -0.5 | Méně | 11.5 | Více |
|
6-8 (14) | 3-5 (8) | 3 (3-0) | 3 (1-2) |
| Skotsko - Premiership | 2014-09-13 | 2 St Johnstone |
0 - 1
0 - 1
|
Dundee | V | -0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Skotsko - Premiership | 2014-08-31 | Dundee |
1 - 0
1 - 1
|
Celtic | R | +1.0, +1.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 2-1 (3) | (-) | (-) |
| Skotsko - Premiership | 2014-08-23 | St Mirren |
0 - 0
0 - 1
|
Dundee | V | 0.0 | Méně | 11.5 | Více |
|
12-4 (16) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Skotsko - Premiership | 2014-08-16 | Dundee |
0 - 1
1 - 1
|
Partick | R |
|
1-1 (2) | 0-0 (0) | (-) | (-) | ||||
| Skotsko - Premiership | 2014-08-13 | Inverness CT |
0 - 0
0 - 0
|
Dundee | R | Méně | 11.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | |
| Skotsko - Premiership | 2014-08-09 | Dundee |
1 - 1
1 - 1
|
Kilmarnock | R | Méně | 11.0 | Push |
|
7-4 (11) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Ross County Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Skotsko - Premiership | 2015-01-01 | 5 Ross County |
0 - 1
1 - 3
|
Inverness CT 2 | P | +0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - Premiership | 2014-12-27 | 1 Celtic |
0 - 0
0 - 0
|
Ross County 4 | R | -2.5 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Skotsko - Premiership | 2014-12-20 | Ross County |
0 - 1
0 - 1
|
Hamilton 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Skotsko - Premiership | 2014-12-13 | Motherwell |
0 - 1
2 - 2
|
Ross County | R | 0.0, -0.5 | Více | 11.5 |
|
|||||
| Skotsko - Premiership | 2014-12-05 | 1 1 Ross County |
0 - 1
2 - 3
|
Dundee Utd 1 | P | +0.5, +1.0 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Skotsko - FA Cup | 2014-11-29 | St Johnstone |
2 - 0
2 - 1
|
Ross County | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
7-8 (15) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 3 (1-2) | ||
| Skotsko - Premiership | 2014-11-22 | St Johnstone |
1 - 0
2 - 1
|
Ross County | P | -0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
9-9 (18) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 4 (1-3) |
| Skotsko - Premiership | 2014-11-08 | 6 Kilmarnock |
0 - 3
0 - 3
|
Ross County 3 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Skotsko - Premiership | 2014-11-03 | 1 Ross County |
0 - 0
0 - 1
|
Aberdeen 1 | P | +1.0 | Méně | 11.0 | Méně |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Skotsko - Premiership | 2014-10-25 | St Mirren |
1 - 1
2 - 2
|
Ross County 1 | R | -0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
11-6 (17) | 7-3 (10) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Premiership | 2014-10-18 | Ross County |
0 - 4
0 - 5
|
Celtic | P | +1.5, +2.0 | Více | 10.0 | Více |
|
2-10 (12) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Premiership | 2014-10-05 | 1 Inverness CT |
0 - 1
1 - 1
|
Ross County 2 | R | -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
8-4 (12) | 2-2 (4) | 4 (2-2) | 3 (3-0) |
| Skotsko - Premiership | 2014-09-27 | 1 Ross County |
1 - 0
2 - 1
|
Dundee 3 | V | 0.0, +0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Ligový pohár | 2014-09-23 | 2 Ross County |
0 - 2
0 - 2
|
Hibernian 1 | P | 0.0 | Méně |
|
10-2 (12) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Skotsko - Premiership | 2014-09-20 | Aberdeen |
3 - 0
3 - 0
|
Ross County | P | -1.0 | Více | 11.0 | Více |
|
7-7 (14) | 5-3 (8) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Skotsko - Premiership | 2014-09-13 | Ross County |
0 - 0
1 - 2
|
Motherwell 2 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
6-6 (12) | 4-4 (8) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Premiership | 2014-08-30 | Hamilton |
0 - 0
4 - 0
|
Ross County | P | Více | 11.5 | Více |
|
16-2 (18) | 8-0 (8) | 5 (5-0) | 2 (2-0) | |
| Skotsko - Premiership | 2014-08-23 | Dundee Utd |
1 - 0
2 - 1
|
Ross County | P | Push | 11.0 | Méně |
|
8-2 (10) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | |
| Skotsko - Premiership | 2014-08-16 | Ross County |
0 - 1
1 - 2
|
Kilmarnock | P |
|
6-6 (12) | 3-1 (4) | (-) | (-) | ||||
| Skotsko - Premiership | 2014-08-13 | Partick |
1 - 0
4 - 0
|
Ross County | P | Více | 11.0 | Méně |
|
2-6 (8) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | |
| Skotsko - Premiership | 2014-08-10 | Ross County |
0 - 1
1 - 2
|
St Johnstone | P | 0.0, +0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
4-8 (12) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2014-08-01 | FC Twente - B tým |
1 - 0
2 - 1
|
Ross County | P | Více |
|
5-4 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 6 (2-4) | |||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2 | 3.5 | 3.6 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.5) | Domácí@2.05 | Hosté@1.8 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (11.0) | Ví[email protected] | Méně@1.875 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.5) | Více@2 | Méně@1.85 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 1 , Roh: 6 - 4
Roh: 11.0 , Hendikep: -0.5 , Góly: 2.5
-
4' - 1st Corner - Ross County -
6' - Red Card - Ross County -
19' - 2nd Corner - Ross County - Race to 3 Corners - Ross County
-
19' - 3rd Corner - Ross County -
20' - 4th Corner - Ross County -
31' - 1st Yellow Card - Ross County -
33' - 5th Corner - Dundee -
34' - 6th Corner - Dundee -
0-0 score at the end of First Half -
51' - 1st Goal - Dundee -
63' - 2nd Yellow Card - Ross County -
64' - 2nd Goal - Ross County -
66' - 3rd Yellow Card - Dundee -
67' - 7th Corner - Dundee -
68' - 8th Corner - Dundee - Race to 5 Corners - Dundee
-
80' - 9th Corner - Dundee -
81' - 4th Yellow Card - Dundee -
87' - 10th Corner - Dundee -
1-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

