Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.5
Góly celkem
Méně 10.0
Rohy celkem
+0.25
Dorking
Dorking vs Dag & Red Profil týmů
Dorking
RVVPVVPPPVNedávnéPokles-0.5 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 21
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapKryje6/10
Dag & Red
PPRPRRPVPVNedávnéZlepšení+0.4 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 22
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůMéně3/10
Asijský handicapNekryje4/10
Poslední
| Dorking | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Dag & Red | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Dorking | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Dag & Red | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.5
Rozložení rohůLinie 10.0
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.43,
Sm. odch.: 1.55, Medián: 2,
Modus: ,
Více: 43%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Dorking vs Dag & Red Časové rozložení gólů/rohů
Dorking vs Dag & Red Vzájemné zápasy
Dorking vs Dag & Red Zobrazit celé H2H →| Dorking Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - National League | 2023-04-01 | 2 Dag & Red |
0 - 0
0 - 2
|
Dorking 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2022-10-01 | Dorking |
2 - 0
5 - 1
|
Dag & Red 4 1 | V | 0.0 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Dorking Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - National League | 2023-10-28 | 6 Dorking |
1 - 0
2 - 1
|
Aldershot 2 | V | +0.5 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2023-10-24 | 3 Bromley |
1 - 1
2 - 1
|
Dorking 5 | P | -1.0 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2023-10-07 | 3 Dorking |
2 - 0
2 - 3
|
Barnet 2 | P | +1.0 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2023-10-03 | 2 Dorking |
0 - 1
0 - 1
|
Kidderminster 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2023-09-30 | 1 Hartlepool |
0 - 0
0 - 2
|
Dorking 1 | V | -1.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2023-09-26 | Ebbsfleet United |
0 - 0
0 - 1
|
Dorking 4 | V | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League | 2023-09-23 | 1 4 Dorking |
0 - 0
1 - 2
|
Rochdale 1 | P | +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
3-7 (10) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League | 2023-09-19 | 3 Dorking |
3 - 0
3 - 1
|
Wealdstone 2 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League | 2023-09-16 | 1 Halifax |
0 - 1
0 - 1
|
Dorking 4 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 8.5 | Více |
|
9-3 (12) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - National League | 2023-09-09 | 2 Oldham |
0 - 0
0 - 0
|
Dorking 2 | R | -1.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League | 2023-09-02 | 1 Dorking |
0 - 0
0 - 0
|
Eastleigh 2 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-2 (4) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League | 2023-08-28 | 2 Woking |
1 - 0
2 - 0
|
Dorking | P | -1.0, -1.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League | 2023-08-26 | 1 Dorking |
1 - 0
2 - 2
|
York 1 1 | R | +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League | 2023-08-19 | Solihull Moors |
2 - 0
3 - 0
|
Dorking 4 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League | 2023-08-15 | 1 Dorking |
1 - 1
2 - 1
|
Southend 1 | V | +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Anglie - National League | 2023-08-12 | 5 Dorking |
0 - 0
0 - 2
|
Maidenhead Utd 2 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League | 2023-08-05 | 2 Chesterfield |
1 - 1
4 - 3
|
Dorking 5 1 | P | -2.0 | Více | 10.5 | Více |
|
13-5 (18) | 9-2 (11) | 5 (4-1) | 5 (4-1) |
| UK Friendlies | 2023-07-28 | Farnborough |
1 - 2
2 - 2
|
Dorking | R | 0.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-0 (5) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2023-07-25 | Dorking |
0 - 1
1 - 1
|
Horsham | R | -0.5, -1.0 | Méně |
|
5-8 (13) | 2-6 (8) | 5 (1-4) | 2 (2-0) | ||
| UK Friendlies | 2023-07-22 | 1 Bognor Regis Town |
1 - 1
2 - 2
|
Dorking | R | +0.5 | Více |
|
3-5 (8) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | ||
| UK Friendlies | 2023-07-08 | Dorking |
1 - 1
2 - 2
|
Walton & Hersham | R | -1.5 | Více |
|
2-2 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - National League | 2023-04-29 | Dorking |
1 - 0
2 - 1
|
Scunthorpe 2 | V | -0.5 | Push | 9.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League | 2023-04-22 | 2 Wealdstone |
1 - 2
2 - 2
|
Dorking 3 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
1-0 (1) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League | 2023-04-18 | 2 Gateshead |
0 - 0
0 - 0
|
Dorking 1 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League | 2023-04-15 | Dorking |
1 - 2
3 - 2
|
Altrincham 1 | V | -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League | 2023-04-10 | 1 2 Yeovil |
0 - 0
0 - 1
|
Dorking 3 | V | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League | 2023-04-07 | 5 Dorking |
0 - 0
1 - 2
|
Woking 3 | P | +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 4 (1-3) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League | 2023-04-01 | 2 Dag & Red |
0 - 0
0 - 2
|
Dorking 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League | 2023-03-28 | 3 Dorking |
1 - 0
1 - 0
|
Southend | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League | 2023-03-25 | 1 Dorking |
1 - 0
3 - 1
|
Maidenhead Utd 1 | V | 0.0 | Více | 10.5 | Více |
|
10-5 (15) | 6-4 (10) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Dag & Red Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - National League | 2023-10-28 | 1 Ebbsfleet United |
0 - 0
0 - 1
|
Dag & Red 4 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2023-10-24 | Dag & Red |
1 - 1
1 - 3
|
Boreham Wood 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2023-10-21 | 4 Dag & Red |
1 - 1
2 - 1
|
Woking 2 1 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - FA Cup - kvalifikace | 2023-10-14 | 2 Bracknell Town |
0 - 0
1 - 0
|
Dag & Red 1 | P | +0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2023-10-07 | Oldham |
1 - 0
1 - 1
|
Dag & Red 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2023-10-03 | 2 Dag & Red |
0 - 0
1 - 1
|
York 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League | 2023-09-30 | 1 Aldershot |
1 - 1
3 - 2
|
Dag & Red 5 1 | P | 0.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-7 (9) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Anglie - National League | 2023-09-26 | 3 Halifax |
0 - 0
0 - 0
|
Dag & Red 4 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
8-4 (12) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - National League | 2023-09-23 | 1 Dag & Red |
0 - 1
0 - 1
|
Hartlepool 4 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
15-2 (17) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 6 (6-0) |
| Anglie - National League | 2023-09-19 | 2 Dag & Red |
0 - 0
0 - 1
|
Bromley 3 | P | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-9 (16) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - National League | 2023-09-16 | 3 Oxford City |
0 - 0
0 - 0
|
Dag & Red 1 | R | 0.0 | Méně | 8.5 | Více |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League | 2023-09-09 | 1 Chesterfield |
0 - 1
3 - 1
|
Dag & Red 2 1 | P | -1.0, -1.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
7-2 (9) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Anglie - National League | 2023-09-02 | 1 Dag & Red |
2 - 1
3 - 1
|
AFC Fylde 3 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
1-9 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Anglie - National League | 2023-08-28 | 1 Wealdstone |
0 - 0
0 - 2
|
Dag & Red | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League | 2023-08-26 | 4 Dag & Red |
0 - 0
1 - 0
|
Barnet | V | +0.5 | Méně | 11.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Anglie - National League | 2023-08-19 | 1 Maidenhead Utd |
0 - 0
1 - 0
|
Dag & Red 1 | P | 0.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
4-7 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Anglie - National League | 2023-08-15 | 4 Dag & Red |
0 - 1
2 - 4
|
Gateshead 3 | P | +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League | 2023-08-12 | 3 Dag & Red |
0 - 1
0 - 2
|
Southend 1 | P | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League | 2023-08-05 | 2 Altrincham |
0 - 0
1 - 1
|
Dag & Red 3 | R | -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
5-7 (12) | 3-4 (7) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| UK Friendlies | 2023-07-29 | Dag & Red |
0 - 0
0 - 1
|
Gillingham 2 | P | +0.5 | Méně |
|
8-4 (12) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| UK Friendlies | 2023-07-25 | Dag & Red |
1 - 0
1 - 1
|
Leyton Orient | R | +0.5, +1.0 | Méně | 8.5 | Více |
|
3-7 (10) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Elitní kluby - Přátelská utkání | 2023-07-22 | Dag & Red |
1 - 1
2 - 2
|
West Ham | R | +1.5 | Více | 9.0 | Push |
|
3-6 (9) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League | 2023-04-29 | 1 Barnet |
0 - 0
0 - 2
|
Dag & Red 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 11.5 | Méně |
|
5-6 (11) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 6 (2-4) |
| Anglie - National League | 2023-04-22 | 2 Dag & Red |
0 - 0
0 - 0
|
Halifax 2 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 4 (2-2) |
| Anglie - National League | 2023-04-18 | Altrincham |
0 - 1
2 - 2
|
Dag & Red 1 | R | -0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
4-1 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League | 2023-04-15 | 1 Southend |
0 - 0
2 - 0
|
Dag & Red 4 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League | 2023-04-10 | 1 Dag & Red |
0 - 0
0 - 1
|
Chesterfield | P | +1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
6-8 (14) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Anglie - National League | 2023-04-07 | 1 Boreham Wood |
0 - 1
0 - 1
|
Dag & Red 4 | V | -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-6 (12) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League | 2023-04-01 | 2 Dag & Red |
0 - 0
0 - 2
|
Dorking 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League | 2023-03-28 | Gateshead |
2 - 0
3 - 0
|
Dag & Red 2 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-1 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 3.2 | 3.4 | 2.2 |
| Poločas | 3.6 | 2.2 | 2.875 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (+0.25) | Domácí@1.9 | Hosté@1.9 |
| Poločas (0.0) | Domácí@2.15 | Hosté@1.675 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.0) | Ví[email protected] | Méně@1.875 |
| Poločas (4.5) | Ví[email protected] | Méně@2.025 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.5) | Ví[email protected] | Méně@2 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@2.025 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 3 , Roh: 3 - 4
Roh: 10.0 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 2.5
Skóre: 1 - 2 , Roh: 1 - 3 Poločas
Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0
-
2' - 1st Corner - Dag & Red -
4' - 1st Goal - Dag & Red -
6' - 2nd Corner - Dorking -
8' - 3rd Corner - Dag & Red -
13' - 2nd Goal - Dorking - 27' ~ Substitution ~ Weston ~ Page ~(Dag & Red)
-
33' - 3rd Goal - Dag & Red -
45+5' - 4th Corner - Dag & Red - Race to 3 Corners - Dag & Red
-
1-2 score at the end of First Half - 47' ~ Substitution ~ Kennedy ~ Cook ~(Dorking)
- 47' ~ Substitution ~ Rutherford ~ Seager ~(Dorking)
-
51' - 5th Corner - Dag & Red -
52' - 6th Corner - Dorking -
63' - 1st Yellow Card - Dag & Red - 61' ~ Substitution ~ McShane ~ Seager ~(Dorking)
-
76' - 2nd Yellow Card - Dorking -
78' - 4th Goal - Dag & Red - 78' ~ Substitution ~ Longe-King ~ Vincent ~(Dag & Red)
-
81' - 3rd Yellow Card - Dorking -
86' - 4th Yellow Card - Dorking - 86' ~ Substitution ~ Kendall ~ Sears ~(Dag & Red)
-
90+1' - 7th Corner - Dorking -
1-3 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

