ne, Aug 9, 2026 · 19:00
0 - 1
Celý zápas · Pol. 0-0
NejstaršíNedávné
RRPRPV
2.15
3.10
3.10
NedávnéNejstarší
VVVRVR

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.25
Góly celkem
Méně 9.0
Rohy celkem
+0.25
Montevideo Wanderers
Defensor Sporting
VRPPPRRRPVNedávnéStabilní+0.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 23
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůMéně4/10
Asijský handicapNekryjeKryto 3/10
Tým druhého poločasuTým obratů · bere body v 4 z 7 zápasů po inkasovaném prvním góluVyhrál 2 z posledních 10Více než 2.5 karty v 8 z posledních 10
Montevideo Wanderers
VPVRRVRVVVNedávnéV ráži+1.5 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 23
Více než 9.5 rohůMéně3/10
Více než 2.5 gólůMéně3/10
Asijský handicapKryjeKryto 8/10
Udává tempo · vyhrává 6 z 7 zápasů, v nichž dá gól první3 výher v řaděVíce než 2.5 karty v 8 z posledních 10
Defensor Sporting

1V-4R-5P v posledních 10 zápasech, s 8 vstřelenými a 14 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.8 pro, 1.4 proti. Výhry 10%, AH výhra 30%, góly Over 40%, rohy Over 40%.

Výsledek v plném čase
Výhra 10%1 Remíza 40%4 Prohra 50%5
Góly celkem 2.0, 2.5
Více 40%4 Neplatné 0%0 Méně 60%6
Rohy celkem 9.0
Více 40%4 Neplatné 0%0 Méně 60%6
Asijský hendikep
Výhra 30%3 Neplatné 10%1 Prohra 60%6
Montevideo Wanderers

6V-3R-1P v posledních 10 zápasech, s 15 vstřelenými a 6 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.5 pro, 0.6 proti. Výhry 60%, AH výhra 80%, góly Over 30%, rohy Over 30%.

Výsledek v plném čase
Výhra 60%6 Remíza 30%3 Prohra 10%1
Góly celkem 2.0, 2.5
Více 30%3 Neplatné 0%0 Méně 70%7
Rohy celkem 9.0
Více 30%3 Neplatné 10%1 Méně 60%6
Asijský hendikep
Výhra 80%8 Neplatné 0%0 Prohra 20%2
Poslední
Defensor Sporting
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Montevideo Wanderers
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
Defensor Sporting
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
Montevideo Wanderers
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

Defensor Sporting Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Uruguay - Apertura 2026-02-07 3 Montevideo Wanderers
1 - 1
1 - 1
Defensor Sporting 1 R 0.0, +0.5 Push 9.0
Uruguay - Clausura 2025-10-06 1 Defensor Sporting
0 - 0
2 - 1
Montevideo Wanderers 1 V -0.5 Více 9.0
Uruguay Torneo Intermedio 2025-06-18 1 Montevideo Wanderers
0 - 0
0 - 0
Defensor Sporting 1 R 0.0 Méně 9.0
Uruguay - Apertura 2025-04-07 7 Montevideo Wanderers
0 - 0
0 - 0
Defensor Sporting R +0.5 Méně 9.0
Uruguay - Clausura 2024-11-04 1 Montevideo Wanderers
1 - 0
1 - 1
Defensor Sporting 4 R 0.0, +0.5 Méně 9.0
Uruguay Torneo Intermedio 2024-07-07 1 Defensor Sporting
0 - 1
1 - 1
Montevideo Wanderers 4 R -0.5 Méně 9.5 Méně
3-2 (5) 0-0 (0) 0 (0-0) 2 (2-0)
Uruguay - Apertura 2024-04-29 1 Defensor Sporting
1 - 0
2 - 2
Montevideo Wanderers R -0.5, -1.0 Více 9.5 Méně
4-3 (7) 3-1 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Uruguay - Clausura 2023-08-25 2 Defensor Sporting
1 - 0
3 - 0
Montevideo Wanderers 2 V -0.5, -1.0 Více 9.0 Méně
1-6 (7) 0-0 (0) 0 (0-0) 2 (0-2)
Uruguay Torneo Intermedio 2023-06-18 4 Defensor Sporting
0 - 0
2 - 0
Montevideo Wanderers 1 1 V -0.5, -1.0 Méně 9.0 Více
9-2 (11) 3-1 (4) 0 (0-0) 2 (2-0)
Uruguay - Apertura 2023-02-13 2 Montevideo Wanderers
0 - 1
1 - 1
Defensor Sporting 3 R 0.0, +0.5 Méně 9.5 Více
6-8 (14) 2-3 (5) 1 (1-0) 5 (4-1)
Amerika - Přátelská utkání 2023-01-16 4 Defensor Sporting
1 - 2
2 - 2
Montevideo Wanderers 1 R 0.0, -0.5 Více
2-4 (6) 0-3 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Uruguay - Clausura 2022-09-03 2 Defensor Sporting
1 - 0
1 - 0
Montevideo Wanderers 2 V -0.5 Méně 10.0 Více
8-5 (13) 6-2 (8) 2 (1-1) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2022-02-26 3 Montevideo Wanderers
0 - 0
1 - 0
Defensor Sporting 4 P -0.5 Méně 9.5 Méně
3-1 (4) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Uruguay - Clausura 2021-01-18 3 Defensor Sporting
0 - 0
1 - 1
Montevideo Wanderers 1 R 0.0 Méně 9.5 Více
7-5 (12) 4-3 (7) 0 (0-0) 3 (1-2)
Uruguay - Apertura 2020-02-15 3 Montevideo Wanderers
0 - 0
0 - 0
Defensor Sporting 4 R 0.0 Méně 10.0 Méně
4-2 (6) 1-2 (3) 1 (0-1) 1 (1-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Defensor Sporting Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Uruguay Torneo Intermedio 2026-08-03 3 Defensor Sporting
1 - 1
2 - 1
Cerro 3 V -0.5, -1.0 Více 9.0
Uruguay Torneo Intermedio 2026-07-25 1 Defensor Sporting
1 - 2
1 - 2
Liverpool Montevideo 3 P 0.0 Více 9.0
Uruguay Torneo Intermedio 2026-07-13 3 Cerro Largo
1 - 1
1 - 1
Defensor Sporting 1 R 0.0 Push 8.5
Amerika - Přátelská utkání 2026-07-04 1 Cruzeiro
1 - 0
2 - 0
Defensor Sporting 1 P -1.0 Méně 8.5
Uruguay Torneo Intermedio 2026-06-07 4 Defensor Sporting
0 - 0
1 - 1
Boston River 2 R -0.5 Méně 9.0
Uruguay Torneo Intermedio 2026-05-30 Racing Club de Montevideo
0 - 0
0 - 0
Defensor Sporting 1 R 0.0, -0.5 Méně 9.0 Více
10-1 (11) 6-1 (7) 0 (0-0) 0 (0-0)
Uruguay Torneo Intermedio 2026-05-24 Defensor Sporting
0 - 0
0 - 2
Penarol P 0.0, +0.5 Méně 9.0 Méně
2-3 (5) 1-1 (2) 2 (1-1) 1 (1-0)
Uruguay Torneo Intermedio 2026-05-17 1 4 Central Espanol
1 - 1
2 - 1
Defensor Sporting 2 P 0.0 Více 9.0 Méně
2-5 (7) 0-1 (1) 0 (0-0) 3 (0-3)
Uruguay - Apertura 2026-05-10 1 3 Defensor Sporting
0 - 1
1 - 2
Juventud De Las Piedras 5 1 P 0.0, -0.5 Více 9.0 Méně
5-3 (8) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (2-0)
Uruguay - Apertura 2026-05-04 1 6 Penarol
1 - 0
1 - 1
Defensor Sporting 2 R -0.5, -1.0 Méně 9.0 Více
4-8 (12) 2-1 (3) 1 (1-0) 5 (2-3)
Uruguay - Apertura 2026-04-27 5 Defensor Sporting
0 - 0
1 - 0
Club Atlético Progreso 6 V -0.5 Méně 9.0 Více
7-5 (12) 5-0 (5) 0 (0-0) 5 (1-4)
Uruguay - Apertura 2026-04-18 2 Racing Club de Montevideo
1 - 0
1 - 1
Defensor Sporting 2 1 R 0.0, -0.5 Push 9.0 Více
7-4 (11) 3-2 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Uruguay - Apertura 2026-04-11 2 Defensor Sporting
1 - 0
2 - 0
Boston River 5 1 V -0.5 Push 9.0 Méně
3-3 (6) 1-1 (2) 1 (1-0) 2 (1-1)
Uruguay - Apertura 2026-04-05 6 Cerro
0 - 0
1 - 0
Defensor Sporting 3 P 0.0, +0.5 Méně 9.0 Více
4-7 (11) 1-4 (5) 3 (1-2) 3 (1-2)
Uruguay - Apertura 2026-03-31 4 Defensor Sporting
1 - 1
1 - 1
Albion FC 1 R 0.0, -0.5 Push 9.0 Více
6-4 (10) 4-3 (7) 3 (2-1) 0 (0-0)
Uruguay - Apertura 2026-03-26 1 Danubio
0 - 0
0 - 0
Defensor Sporting 4 R 0.0 Méně 9.0 Push
6-3 (9) 1-2 (3) 1 (0-1) 2 (2-0)
Uruguay - Apertura 2026-03-21 1 Defensor Sporting
1 - 1
2 - 1
Nacional De Football 3 V +0.5 Více 9.0 Více
4-6 (10) 3-2 (5) 3 (1-2) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2026-03-15 1 Deportivo Maldonado
0 - 0
1 - 0
Defensor Sporting 4 1 P 0.0, -0.5 Méně 9.0 Méně
3-3 (6) 2-1 (3) 1 (1-0) 2 (1-1)
Uruguay - Apertura 2026-03-08 2 Defensor Sporting
0 - 0
0 - 0
Central Espanol 1 R -0.5 Méně 9.0 Více
8-4 (12) 4-0 (4) 0 (0-0) 5 (4-1)
Copa Sudamericana 2026-03-03 4 Montevideo City Torque
0 - 0
1 - 0
Defensor Sporting 4 P 0.0, -0.5 Méně 9.5 Více
7-3 (10) 3-2 (5) 4 (2-2) 0 (0-0)
Uruguay - Apertura 2026-02-26 1 4 Montevideo City Torque
1 - 0
1 - 0
Defensor Sporting 3 P 0.0, -0.5 Méně 9.5 Méně
0-1 (1) 0-1 (1) 1 (0-1) 0 (0-0)
Uruguay - Apertura 2026-02-21 2 Defensor Sporting
0 - 0
1 - 0
Cerro Largo 1 V -0.5 Méně 8.5 Více
6-6 (12) 4-1 (5) 0 (0-0) 2 (0-2)
Uruguay - Apertura 2026-02-14 1 Liverpool Montevideo
1 - 1
1 - 2
Defensor Sporting 3 V 0.0, -0.5 Více 9.5 Více
7-6 (13) 3-3 (6) 2 (2-0) 0 (0-0)
Uruguay - Apertura 2026-02-07 3 Montevideo Wanderers
1 - 1
1 - 1
Defensor Sporting 1 R 0.0, +0.5 Push 9.0 Více
9-5 (14) 3-3 (6) 2 (0-2) 4 (3-1)
Amerika - Přátelská utkání 2026-01-17 1 Defensor Sporting
0 - 0
1 - 1
Union Santa Fe 1 R 0.0, -0.5 Méně 8.0 Méně
2-2 (4) 1-0 (1) 0 (0-0) 2 (1-1)
Uruguay Copa de la Liga 2026-01-12 2 Defensor Sporting
0 - 0
0 - 0
Club Atlético Progreso 2 R 0.0, -0.5 Méně 9.5 Více
7-5 (12) 1-4 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Uruguay - Clausura 2025-11-09 4 Defensor Sporting
1 - 0
1 - 1
Nacional De Football 3 R +0.5 Méně 9.0 Méně
1-7 (8) 1-2 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Uruguay - Clausura 2025-11-02 3 Penarol
1 - 1
2 - 1
Defensor Sporting 2 P -1.0, -1.5 Více 9.0 Push
8-1 (9) 4-0 (4) 2 (2-0) 2 (1-1)
Uruguay - Clausura 2025-10-24 1 4 Defensor Sporting
0 - 0
0 - 1
Montevideo City Torque 3 P 0.0 Méně 9.0 Více
3-10 (13) 0-6 (6) 3 (0-3) 3 (1-2)
Uruguay - Clausura 2025-10-19 2 Club Atlético Progreso
1 - 1
2 - 3
Defensor Sporting 2 V 0.0, +0.5 Více 9.0 Méně
3-3 (6) 1-2 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Montevideo Wanderers Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Uruguay Torneo Intermedio 2026-07-31 1 1 Montevideo City Torque
0 - 0
0 - 2
Montevideo Wanderers 1 V -0.5, -1.0 Méně 9.5
Uruguay Torneo Intermedio 2026-07-17 1 3 Nacional De Football
0 - 1
1 - 2
Montevideo Wanderers 3 V -1.0 Více 9.0
Uruguay Torneo Intermedio 2026-07-11 3 Montevideo Wanderers
1 - 0
2 - 0
Club Atlético Progreso 2 V -0.5 Méně 9.0
Uruguay Torneo Intermedio 2026-06-05 1 Montevideo Wanderers
0 - 0
0 - 0
Danubio 1 R 0.0, -0.5 Méně 8.5
Uruguay Torneo Intermedio 2026-05-31 1 4 Juventud De Las Piedras
1 - 1
2 - 5
Montevideo Wanderers 3 V 0.0, -0.5 Více 8.5
Uruguay Torneo Intermedio 2026-05-24 Montevideo Wanderers
1 - 1
1 - 1
Deportivo Maldonado R 0.0, +0.5 Méně 9.0 Více
5-6 (11) 3-3 (6) 2 (1-1) 1 (0-1)
Uruguay Torneo Intermedio 2026-05-17 2 Albion FC
0 - 0
0 - 0
Montevideo Wanderers 1 R -0.5 Méně 9.0 Méně
3-4 (7) 0-4 (4) 2 (0-2) 0 (0-0)
Uruguay - Apertura 2026-05-08 2 Montevideo Wanderers
1 - 0
1 - 0
Liverpool Montevideo 2 V 0.0, +0.5 Méně 9.0 Méně
4-4 (8) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Uruguay - Apertura 2026-05-02 1 2 Juventud De Las Piedras
0 - 1
2 - 1
Montevideo Wanderers 5 P 0.0, -0.5 Více 8.5 Méně
2-3 (5) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (0-2)
Uruguay - Apertura 2026-04-26 4 Montevideo Wanderers
0 - 0
1 - 0
Penarol 3 V +0.5, +1.0 Méně 9.0 Méně
3-4 (7) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2026-04-18 3 Club Atlético Progreso
1 - 0
2 - 1
Montevideo Wanderers 2 P 0.0 Více 9.0 Méně
3-5 (8) 3-2 (5) 4 (3-1) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2026-04-12 1 5 Montevideo Wanderers
1 - 0
1 - 2
Racing Club de Montevideo 1 P 0.0, +0.5 Více 9.5 Méně
2-7 (9) 2-4 (6) 4 (2-2) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2026-04-03 2 Boston River
1 - 0
4 - 1
Montevideo Wanderers 5 1 P 0.0, -0.5 Více 8.5 Více
4-6 (10) 1-6 (7) 2 (1-1) 0 (0-0)
Uruguay - Apertura 2026-03-28 2 Montevideo Wanderers
1 - 0
3 - 0
Cerro 3 1 V -0.5 Více 9.0 Více
7-8 (15) 1-5 (6) 2 (0-2) 3 (2-1)
Uruguay - Apertura 2026-03-25 5 Albion FC
2 - 0
2 - 1
Montevideo Wanderers 1 P 0.0, -0.5 Více 9.0 Více
9-4 (13) 6-3 (9) 3 (2-1) 1 (1-0)
Uruguay - Apertura 2026-03-21 4 Montevideo Wanderers
1 - 1
2 - 1
Danubio 1 V 0.0, +0.5 Více 9.0 Méně
3-5 (8) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (0-2)
Uruguay - Apertura 2026-03-13 1 1 Nacional De Football
1 - 0
2 - 0
Montevideo Wanderers 3 2 P -1.0, -1.5 Méně 9.5 Méně
3-2 (5) 2-2 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Uruguay - Apertura 2026-03-06 7 Montevideo Wanderers
0 - 0
0 - 0
Deportivo Maldonado 4 R 0.0 Méně 9.0 Více
7-6 (13) 5-1 (6) 2 (2-0) 2 (1-1)
Uruguay - Apertura 2026-02-28 2 Central Espanol
0 - 0
0 - 1
Montevideo Wanderers 6 V 0.0, -0.5 Méně 8.5 Více
5-4 (9) 3-1 (4) 2 (2-0) 4 (2-2)
Uruguay - Apertura 2026-02-22 1 Montevideo Wanderers
0 - 2
0 - 4
Montevideo City Torque 3 P 0.0, +0.5 Více 9.0 Push
7-2 (9) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Uruguay - Apertura 2026-02-13 3 Cerro Largo
0 - 2
1 - 2
Montevideo Wanderers 3 V 0.0, -0.5 Více 9.0 Méně
5-3 (8) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Uruguay - Apertura 2026-02-07 3 Montevideo Wanderers
1 - 1
1 - 1
Defensor Sporting 1 R 0.0, +0.5 Push 9.0 Více
9-5 (14) 3-3 (6) 2 (0-2) 4 (3-1)
Amerika - Přátelská utkání 2026-01-23 3 Montevideo Wanderers
1 - 1
1 - 2
Universidad de Concepcion 2 P
2-2 (4) 1-1 (2) 1 (0-1) 0 (0-0)
Amerika - Přátelská utkání 2026-01-17 3 Montevideo Wanderers
0 - 0
0 - 2
Independiente 3 P +1.0 Méně 8.0 Více
2-9 (11) 0-3 (3) 0 (0-0) 4 (1-3)
Uruguay Copa de la Liga 2026-01-11 2 Juventud De Las Piedras
1 - 0
3 - 0
Montevideo Wanderers 3 P 0.0 Více 9.5 Méně
8-1 (9) 4-0 (4) 1 (1-0) 2 (1-1)
Uruguay - Clausura 2025-11-08 1 5 Montevideo Wanderers
0 - 1
0 - 4
CA River Plate 3 1 P 0.0, -0.5 Více 9.0 Méně
6-2 (8) 4-0 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Uruguay - Clausura 2025-10-31 2 Montevideo Wanderers
0 - 1
2 - 2
Boston River 3 R 0.0, +0.5 Více 9.0 Push
6-3 (9) 3-1 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Uruguay - Clausura 2025-10-26 5 Montevideo Wanderers
0 - 0
0 - 0
Nacional De Football 1 R +1.0 Méně 9.0 Více
5-5 (10) 3-1 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Uruguay - Clausura 2025-10-19 2 Penarol
1 - 0
3 - 0
Montevideo Wanderers 4 P -1.5 Více 9.0 Push
5-4 (9) 2-3 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Uruguay - Clausura 2025-10-12 3 Montevideo City Torque
0 - 0
2 - 2
Montevideo Wanderers 4 1 R -1.0 Více 9.5 Více
7-3 (10) 6-0 (6) 1 (1-0) 2 (0-2)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 2.15 3.1 3.1
Poločas 2.875 2.1 3.75
Asijský hendikep
Celý zápas (-0.25) Domácí@1.9 Hosté@1.9
Poločas (0.0) Domácí@1.65 Hosté@2.2
Rohy celkem
Celý zápas (9.0) Ví[email protected] Méně@1.85
Poločas (4.0) Ví[email protected] Méně@1.975
Góly celkem
Celý zápas (2.25) Ví[email protected] Méně@2.025
Poločas (1.0) Ví[email protected] Méně@1.85


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 1 , Roh: 8 - 5

Roh: 9.0 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 2.0, 2.5

1
Střela na branku
4
9
Střela mimo
5
100
Útok
107
77
Nebezpečný útok
75
50
Držení míče %
50

Skóre: 0 - 0 , Roh: 3 - 2 Poločas

Roh: 4.0 , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0

1
Střela na branku
1
5
Střela mimo
1
56
Útok
54
39
Nebezpečný útok
35
50
Držení míče %
50
  • 13' - 1st Corner - Defensor Sporting
  • 13' - 2nd Corner - Defensor Sporting
  • 34' - 1st Yellow Card - Defensor Sporting
  • 37' - 3rd Corner - Montevideo Wanderers
  • 38' - 2nd Yellow Card - Defensor Sporting
  • Race to 3 Corners - Defensor Sporting
  • 40' - 4th Corner - Defensor Sporting
  • 42' - 3rd Yellow Card - Defensor Sporting
  • 43' - 5th Corner - Montevideo Wanderers
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 49' - 4th Yellow Card - Montevideo Wanderers
  • 59' - 6th Corner - Defensor Sporting
  • 61' - 5th Yellow Card - Montevideo Wanderers
  • 68' - 6th Yellow Card - Defensor Sporting
  • 69' - 7th Yellow Card - Montevideo Wanderers
  • 75' - 7th Corner - Montevideo Wanderers
  • Race to 5 Corners - Defensor Sporting
  • 81' - 8th Corner - Defensor Sporting
  • 82' - 9th Corner - Defensor Sporting
  • 84' - 10th Corner - Montevideo Wanderers
  • 84' - 11th Corner - Montevideo Wanderers
  • Race to 7 Corners - Defensor Sporting
  • 86' - 12th Corner - Defensor Sporting
  • 87' - 13th Corner - Defensor Sporting
  • 90' - 1st Goal - Montevideo Wanderers
  • 90+1' - 8th Yellow Card - Montevideo Wanderers
  • 0-1 score at the end of Second Half

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění