pá, Aug 20, 2021 · 19:00
2 - 0
Celý zápas · Pol. 1-0
NAC
9 1
NejstaršíNedávné
VVRRPV
1.60
4.20
5.25
NedávnéNejstarší
RRVPVV

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 2.75
Góly celkem
Méně 9.5
Rohy celkem
+0.75
NAC
De Graafschap
VVVRRRRPPVNedávnéPokles-1.2 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 20
Více než 9.5 rohůMéně3/10
Více než 2.5 gólůMéně4/10
Asijský handicapNekryjeKryto 4/10
V závěru odpadáNeudrží vedení · nevyhrává 3 z 7 zápasů, v nichž vedlGól v 1. poločase v 7 z posledních 10
NAC
RPVVPVRPRRNedávnéPokles-0.8 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 21
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVíce7/10
Asijský handicapVyrovnanéKryto 5/10
V závěru odpadáNeudrží vedení · nevyhrává 5 z 8 zápasů, v nichž vedl2 remíz v řaděGól v 1. poločase v 10 z posledních 10
De Graafschap

4V-4R-2P v posledních 10 zápasech, s 17 vstřelenými a 12 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.7 pro, 1.2 proti. Výhry 40%, AH výhra 40%, góly Over 70%, rohy Over 30%.

Výsledek v plném čase
Výhra 40%4 Remíza 40%4 Prohra 20%2
Góly celkem 2.5, 3.0
Více 70%7 Neplatné 0%0 Méně 30%3
Rohy celkem 9.5
Více 30%3 Neplatné 0%0 Méně 70%7
Asijský hendikep
Výhra 40%4 Neplatné 0%0 Prohra 60%6
NAC

4V-3R-3P v posledních 10 zápasech, s 17 vstřelenými a 14 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.7 pro, 1.4 proti. Výhry 40%, AH výhra 50%, góly Over 70%, rohy Over 50%.

Výsledek v plném čase
Výhra 40%4 Remíza 30%3 Prohra 30%3
Góly celkem 2.5, 3.0
Více 70%7 Neplatné 0%0 Méně 30%3
Rohy celkem 9.5
Více 50%5 Neplatné 0%0 Méně 50%5
Asijský hendikep
Výhra 50%5 Neplatné 10%1 Prohra 40%4
Poslední
De Graafschap
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
NAC
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
De Graafschap
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
NAC
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

De Graafschap Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Nizozemsko - Eerste Divisie 2021-03-28 NAC
1 - 1
3 - 1
De Graafschap P 0.0, +0.5 Více 9.5
Nizozemsko - Eerste Divisie 2020-11-11 De Graafschap
1 - 0
1 - 0
NAC 1 V 0.0, -0.5 Méně 10.0
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-10-21 1 2 NAC
0 - 2
1 - 2
De Graafschap 3 V 0.0 Více 10.0
Nizozemsko - Eredivisie 2019-02-01 De Graafschap
1 - 0
3 - 0
NAC V 0.0, -0.5 Více 10.0
Nizozemsko - Eredivisie 2018-08-18 NAC
1 - 0
3 - 0
De Graafschap 2 P 0.0, -0.5 Více 10.0
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-03-03 4 De Graafschap
1 - 0
2 - 1
NAC 7 V 0.0, -0.5 Push 9.5 Více
6-4 (10) 3-0 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2016-09-23 1 NAC
1 - 0
1 - 0
De Graafschap 2 P 0.0, -0.5 Méně 10.0 Více
7-8 (15) 2-3 (5) 4 (1-3) 3 (1-2)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
De Graafschap Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Nizozemsko - Eerste Divisie 2021-08-13 1 Maastricht
1 - 2
1 - 3
De Graafschap 1 V +1.0 Více 9.5
Nizozemsko - Eerste Divisie 2021-08-07 3 De Graafschap
0 - 0
0 - 3
Roda JC 1 P -0.5 Více
Evropa - Přátelská utkání 2021-07-31 Heracles
2 - 2
2 - 2
De Graafschap R 0.0, -0.5 Více 8.5
Evropa - Přátelská utkání 2021-07-27 De Treffers
0 - 0
0 - 0
De Graafschap R +1.5, +2.0 Méně 8.5
Evropa - Přátelská utkání 2021-07-24 De Graafschap
2 - 0
2 - 1
Telstar V -1.0, -1.5 Méně
Evropa - Přátelská utkání 2021-07-17 De Graafschap
3 - 0
4 - 0
FC Dordrecht V -1.5, -2.0 Více
13-0 (13) 9-0 (9) 3 (3-0) 2 (2-0)
Evropa - Přátelská utkání 2021-07-10 1 IJsselmeervogels
0 - 0
1 - 3
De Graafschap V +1.0 Více
1-7 (8) 0-5 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Nizozemsko - Eredivisie - play-off 2021-05-15 2 De Graafschap
2 - 1
2 - 3
Roda JC 2 P -0.5 Více
5-1 (6) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2021-05-12 3 De Graafschap
0 - 0
0 - 0
Helmond Sport 1 R -2.0 Méně 10.0 Více
11-0 (11) 6-0 (6) 4 (4-0) 1 (1-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2021-05-07 1 Ajax - B tým
1 - 0
1 - 1
De Graafschap 1 R +1.0 Méně 9.5 Více
2-15 (17) 1-3 (4) 1 (0-1) 7 (1-6)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2021-04-30 2 Cambuur Leeuwarden
0 - 1
1 - 1
De Graafschap 2 R 0.0, -0.5 Méně 9.5 Více
6-5 (11) 4-1 (5) 1 (1-0) 3 (1-2)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2021-04-23 1 De Graafschap
1 - 1
2 - 2
Almere City FC R 0.0, -0.5 Více
4-5 (9) 0-2 (2) 0 (0-0) 4 (3-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2021-04-19 1 PSV - B tým
0 - 2
0 - 2
De Graafschap 3 V +1.0 Méně 9.5 Méně
4-4 (8) 1-2 (3) 0 (0-0) 4 (2-2)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2021-04-11 De Graafschap
0 - 0
1 - 0
Go Ahead Eagles V 0.0, -0.5 Méně 9.5 Méně
3-3 (6) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (0-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2021-04-05 1 FC Utrecht - B tým
0 - 1
0 - 1
De Graafschap 1 V +1.0 Méně 10.0 Méně
3-3 (6) 0-3 (3) 1 (0-1) 2 (2-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2021-04-02 1 2 De Graafschap
0 - 1
0 - 3
FC Dordrecht P -2.0, -2.5 Méně 10.0 Více
10-4 (14) 3-2 (5) 3 (2-1) 3 (2-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2021-03-28 NAC
1 - 1
3 - 1
De Graafschap P 0.0, +0.5 Více 9.5 Více
6-5 (11) 4-4 (8) 1 (1-0) 1 (0-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2021-03-19 3 De Graafschap
1 - 1
1 - 1
Excelsior 3 R -1.0 Méně
5-3 (8) 2-2 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2021-03-12 1 Telstar
1 - 1
1 - 2
De Graafschap 1 V +1.0, +1.5 Více 9.0 Push
6-3 (9) 5-0 (5) 2 (2-0) 1 (0-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2021-03-07 1 De Graafschap
0 - 0
1 - 0
FC Eindhoven 2 V -1.5 Méně 10.0 Více
7-5 (12) 3-0 (3) 1 (1-0) 2 (0-2)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2021-02-26 1 De Graafschap
1 - 0
1 - 1
AZ - B tým 2 R -1.5, -2.0 Méně 9.5 Méně
4-3 (7) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2021-02-21 NEC
0 - 0
1 - 2
De Graafschap 3 V 0.0, +0.5 Více 10.0 Méně
2-6 (8) 0-5 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2021-02-13 De Graafschap
1 - 0
1 - 0
Maastricht V -1.5, -2.0 Méně 10.0 Méně
5-3 (8) 3-2 (5) 3 (1-2) 1 (1-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2021-02-06 1 FC Den Bosch
1 - 2
2 - 3
De Graafschap 2 V +1.0, +1.5 Více 9.5 Méně
3-4 (7) 3-2 (5) 0 (0-0) 2 (0-2)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2021-01-29 1 De Graafschap
1 - 0
2 - 1
Top Oss 1 V -1.0,-1.5 Push 10.0 Méně
3-2 (5) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2021-01-24 1 FC Volendam
0 - 1
1 - 4
De Graafschap V 0.0 Více 9.5 Méně
6-2 (8) 4-0 (4) 2 (2-0) 1 (1-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2021-01-15 2 Roda JC
0 - 3
1 - 3
De Graafschap 1 V 0.0, +0.5 Více 10.5 Méně
2-3 (5) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (1-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2021-01-08 1 De Graafschap
2 - 0
2 - 0
Telstar 3 V -0.5, -1.0 Méně 9.5 Méně
4-2 (6) 2-2 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2021-01-02 Almere City FC
0 - 0
1 - 0
De Graafschap P 0.0, -0.5 Méně 10.5 Více
5-6 (11) 4-1 (5) 1 (1-0) 2 (1-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2020-12-19 2 De Graafschap
2 - 0
3 - 1
FC Utrecht - B tým V -1.5 Více 10.5 Méně
7-2 (9) 4-0 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
NAC Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Nizozemsko - Eerste Divisie 2021-08-13 NAC
2 - 0
2 - 2
Telstar 1 R -0.5, -1.0 Více 9.5
Nizozemsko - Eerste Divisie 2021-08-08 VVV
1 - 1
2 - 2
NAC R 0.0 Více 9.5
Evropa - Přátelská utkání 2021-07-30 1 NAC
1 - 0
1 - 0
Lommel 1 V 0.0, -0.5 Méně 9.5
Evropa - Přátelská utkání 2021-07-27 NAC
1 - 2
1 - 2
Almere City FC P 0.0, -0.5 Push 9.0
Evropa - Přátelská utkání 2021-07-23 1 Sparta Rotterdam
1 - 2
1 - 2
NAC 2 V -1.0 Méně 8.5
Evropa - Přátelská utkání 2021-07-10 2 NAC
1 - 0
1 - 0
Maccabi Tel Aviv 3 V 0.0, +0.5 Méně
7-9 (16) 3-2 (5) 2 (2-0) 2 (2-0)
Nizozemsko - Eredivisie - play-off 2021-05-23 1 NAC
0 - 1
1 - 2
NEC 2 P 0.0 Více 10.0 Méně
5-0 (5) 2-0 (2) 2 (2-0) 0 (0-0)
Nizozemsko - Eredivisie - play-off 2021-05-20 1 FC Emmen
0 - 1
1 - 1
NAC 2 R -1.0 Méně 9.5 Více
13-1 (14) 9-1 (10) 5 (5-0) 2 (2-0)
Nizozemsko - Eredivisie - play-off 2021-05-15 1 NAC
1 - 0
4 - 1
FC Volendam 2 V 0.0 Více 9.5 Méně
4-4 (8) 3-2 (5) 0 (0-0) 2 (0-2)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2021-05-12 2 Cambuur Leeuwarden
0 - 1
3 - 2
NAC 2 1 P -0.5, -1.0 Více
10-6 (16) 2-2 (4) 2 (1-1) 6 (2-4)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2021-05-07 2 NAC
1 - 0
2 - 0
Maastricht 2 V -1.0 Méně 10.0 Více
12-5 (17) 7-0 (7) 0 (0-0) 5 (1-4)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2021-05-03 1 NEC
0 - 2
0 - 2
NAC V 0.0, -0.5 Méně 10.0 Méně
3-3 (6) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2021-04-23 1 NAC
1 - 0
1 - 2
Excelsior 2 P -0.5, -1.0 Push
3-7 (10) 3-4 (7) 1 (1-0) 1 (0-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2021-04-16 2 Roda JC
2 - 2
3 - 3
NAC 1 R 0.0, -0.5 Více 9.5 Více
13-1 (14) 6-0 (6) 0 (0-0) 6 (6-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2021-04-09 1 NAC
1 - 0
3 - 1
FC Utrecht - B tým 1 1 V -1.0 Více 10.0 Méně
8-1 (9) 2-1 (3) 0 (0-0) 2 (2-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2021-04-05 4 NAC
0 - 1
0 - 1
Go Ahead Eagles P 0.0 Méně 9.5 Více
5-7 (12) 3-5 (8) 2 (1-1) 2 (1-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2021-03-28 NAC
1 - 1
3 - 1
De Graafschap V 0.0, +0.5 Více 9.5 Více
6-5 (11) 4-4 (8) 1 (1-0) 1 (0-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2021-03-19 2 FC Volendam
1 - 0
2 - 1
NAC 1 P 0.0 Push
2-3 (5) 0-2 (2) 0 (0-0) 3 (2-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2021-03-12 NAC
0 - 1
3 - 2
Helmond Sport 1 V -1.5 Více 10.5 Více
4-8 (12) 1-3 (4) 2 (1-1) 1 (1-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2021-03-08 AZ - B tým
0 - 2
2 - 3
NAC 1 V +0.5, +1.0 Více 9.5 Více
6-7 (13) 3-4 (7) 2 (2-0) 1 (0-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2021-03-01 1 NAC
2 - 0
3 - 0
Top Oss 1 V -1.0 Více 9.5 Méně
4-4 (8) 1-2 (3) 2 (1-1) 0 (0-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2021-02-19 2 FC Dordrecht
1 - 2
2 - 3
NAC 1 V +1.5 Více 10.0 Méně
0-4 (4) 0-2 (2) 2 (0-2) 1 (0-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2021-02-16 1 Telstar
1 - 0
1 - 2
NAC 3 V +0.5 Více
1-8 (9) 1-7 (8) 5 (1-4) 1 (0-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2021-02-12 2 NAC
2 - 1
2 - 1
FC Eindhoven 2 V -1.0 Více 10.0 Méně
6-3 (9) 4-1 (5) 1 (1-0) 3 (1-2)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2021-02-01 1 NAC
2 - 0
4 - 0
Almere City FC 1 V 0.0, +0.5 Více 10.5 Méně
1-6 (7) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2021-01-23 1 FC Den Bosch
1 - 0
1 - 1
NAC 1 R +0.5, +1.0 Méně 9.5 Více
5-5 (10) 4-4 (8) 0 (0-0) 0 (0-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2021-01-18 2 PSV - B tým
1 - 0
1 - 1
NAC 2 R 0.0, +0.5 Méně 10.0 Méně
4-3 (7) 2-1 (3) 2 (2-0) 0 (0-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2021-01-08 1 NAC
1 - 0
2 - 2
Roda JC R -0.5 Více 10.5 Méně
3-5 (8) 3-4 (7) 1 (0-1) 0 (0-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2021-01-03 Excelsior
0 - 2
0 - 3
NAC 2 V 0.0, +0.5 Push 10.5 Méně
5-3 (8) 1-0 (1) 0 (0-0) 2 (1-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2020-12-18 1 NAC
0 - 0
3 - 0
FC Volendam 2 V 0.0 Push 10.0 Méně
3-3 (6) 3-2 (5) 2 (1-1) 0 (0-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 1.6 4.2 5.25
Poločas 2.2 2.4 4.75
Asijský hendikep
Celý zápas (-0.75) Domácí@1.8 Hosté@2.05
Poločas (-0.25) Domácí@1.8 Hosté@2
Rohy celkem
Celý zápas (9.5) Ví[email protected] Méně@1.9
Poločas (4.5) Ví[email protected] Méně@1.9
Góly celkem
Celý zápas (2.75) Ví[email protected] Méně@2.05
Poločas (1.25) Ví[email protected] Méně@1.775


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 0 , Roh: 4 - 9

Roh: 9.5 , Hendikep: -0.5, -1.0 , Góly: 2.5, 3.0

3
Střela na branku
1
8
Střela mimo
9
77
Útok
86
46
Nebezpečný útok
42
49
Držení míče %
51

Skóre: 1 - 0 , Roh: 1 - 0 Poločas

Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.0, 1.5

2
Střela na branku
0
6
Střela mimo
3
39
Útok
37
26
Nebezpečný útok
12
60
Držení míče %
40
  • 36' - 1st Yellow Card - NAC
  • 38' - 1st Goal - De Graafschap
  • 43' - 1st Corner - De Graafschap
  • 1-0 score at the end of First Half
  • 48' - 2nd Corner - NAC
  • 51' - 3rd Corner - NAC
  • 55' - 4th Corner - NAC
  • Race to 3 Corners - NAC
  • 56' - 2nd Yellow Card - De Graafschap
  • 58' - 3rd Yellow Card - De Graafschap
  • 61' - 5th Corner - NAC
  • 61' - 6th Corner - NAC
  • Race to 5 Corners - NAC
  • 63' - 7th Corner - NAC
  • 71' - 8th Corner - De Graafschap
  • 72' - 9th Corner - De Graafschap
  • Race to 7 Corners - NAC
  • 75' - 10th Corner - NAC
  • 76' - 11th Corner - NAC
  • 87' - 12th Corner - NAC
  • Race to 9 Corners - NAC
  • 89' - 13th Corner - De Graafschap
  • 90' - 2nd Goal - De Graafschap
  • 2-0 score at the end of Second Half

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění