Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.75
Góly celkem
Méně 10.5
Rohy celkem
+1.25
Dartford
Dartford vs Barnet Profil týmů
Dartford
RRRPRPRPRRNedávnéStabilní-0.3 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůMéně4/10
Asijský handicapKryje6/9
Barnet
PVVPVPVVRVNedávnéStabilní+0.2 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůMéně3/10
Více než 2.5 gólůVíce8/10
Asijský handicapVyrovnané4/9
Dartford vs Barnet Fakta o zápasu
Dartford
0V-7R-3P v posledních 10 zápasech, s 9 vstřelenými a 14 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.9 pro, 1.4 proti. Výhry 0%, AH výhra 66%, góly Over 40%, rohy Over 40%.
Výsledek v plném čase
Výhra 0%0
Remíza 70%7
Prohra 30%3
Góly celkem 2.5, 3.0
Více 40%4
Neplatné 0%0
Méně 60%6
Rohy celkem 10.5
Více 40%4
Neplatné 0%0
Méně 60%6
Asijský hendikep
Výhra 66%6
Neplatné 0%0
Prohra 33%3
Barnet
6V-1R-3P v posledních 10 zápasech, s 21 vstřelenými a 13 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.1 pro, 1.3 proti. Výhry 60%, AH výhra 44%, góly Over 80%, rohy Over 30%.
Výsledek v plném čase
Výhra 60%6
Remíza 10%1
Prohra 30%3
Góly celkem 2.5, 3.0
Více 80%8
Neplatné 0%0
Méně 20%2
Rohy celkem 10.5
Více 30%3
Neplatné 0%0
Méně 70%7
Asijský hendikep
Výhra 44%4
Neplatné 0%0
Prohra 55%5
Poslední
| Dartford | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Barnet | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Dartford | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Barnet | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.5, 3.0
Rozložení rohůLinie 10.5
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 35,
Prům.: 3.11,
Sm. odch.: 1.26, Medián: 3,
Modus: 3,
Více: 69%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Dartford vs Barnet Časové rozložení gólů/rohů
Dartford vs Barnet Vzájemné zápasy
Dartford vs Barnet Zobrazit celé H2H →| Dartford Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - Conference Premier | 2014-08-25 | Barnet |
1 - 0
4 - 0
|
Dartford | P | Více | 10.5 |
|
||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Dartford Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - Conference Premier | 2015-04-04 | 2 Torquay |
0 - 0
1 - 1
|
Dartford | R | -0.5, -1.0 | Méně |
|
||||||
| Anglie - Conference Premier | 2015-03-31 | 1 Dartford |
1 - 1
1 - 1
|
Gateshead 1 | R | +0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - Conference Premier | 2015-03-28 | 4 Dartford |
0 - 1
1 - 2
|
Altrincham 4 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - Conference Premier | 2015-03-24 | 2 Alfreton Town |
0 - 0
0 - 0
|
Dartford 2 | R | -0.5, -1.0 | Méně |
|
||||||
| Anglie - Conference Premier | 2015-03-21 | 2 Southport |
0 - 0
2 - 0
|
Dartford | P | -0.5 | Méně |
|
||||||
| Anglie - Conference Premier | 2015-03-07 | 2 Halifax |
0 - 0
0 - 0
|
Dartford 1 1 | R | -1.0, -1.5 | Méně |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglie - Conference Premier | 2015-03-03 | 2 Dartford |
1 - 1
1 - 3
|
Woking | P | +0.5 | Více |
|
5-4 (9) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - Conference Premier | 2015-02-28 | 2 Aldershot |
0 - 1
1 - 1
|
Dartford 2 | R |
|
8-3 (11) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||||
| Anglie - Conference Premier | 2015-01-31 | 4 Dartford |
1 - 1
2 - 2
|
Bristol Rovers 2 | R | +0.5, +1.0 | Více |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Anglie - FA Trophy | 2015-01-24 | Dartford |
0 - 2
2 - 2
|
Halifax | R | +0.5 | Více |
|
11-2 (13) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 5 (4-1) | ||
| Anglie - Conference Premier | 2015-01-13 | 1 Dartford |
1 - 1
1 - 2
|
Halifax 1 2 | P | +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - Conference Premier | 2015-01-04 | 2 Dartford |
1 - 0
1 - 2
|
Kidderminster 1 | P |
|
6-12 (18) | 3-6 (9) | 3 (0-3) | 3 (1-2) | ||||
| Anglie - Conference Premier | 2015-01-01 | Braintree Town |
0 - 0
3 - 0
|
Dartford 2 | P | -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
6-6 (12) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Anglie - Conference Premier | 2014-12-20 | 1 Wrexham |
0 - 1
1 - 3
|
Dartford 3 | V | -1.0 | Více |
|
13-4 (17) | 10-0 (10) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Anglie - FA Cup | 2014-12-07 | Bradford |
2 - 0
4 - 1
|
Dartford | P | -1.5 | Více | 11.0 | Více |
|
12-2 (14) | 7-1 (8) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - Conference Premier | 2014-12-02 | 1 Eastleigh |
1 - 0
2 - 0
|
Dartford 1 | P | -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
11-2 (13) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Anglie - Conference Premier | 2014-11-25 | 1 Dartford |
1 - 0
2 - 4
|
Chester 3 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - Conference Premier | 2014-11-22 | Lincoln City |
1 - 0
1 - 0
|
Dartford | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Anglie - Conference Premier | 2014-11-15 | Dartford |
0 - 1
1 - 1
|
Southport 1 | R | 0.0, -0.5 | 10.5 | Více |
|
6-7 (13) | 3-4 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | |
| Anglie - Conference Premier | 2014-11-11 | Dartford |
1 - 0
2 - 1
|
Welling 1 2 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
3-9 (12) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglie - FA Cup | 2014-11-08 | 1 Bromley |
1 - 0
3 - 4
|
Dartford | V | 0.0 | 10.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | |
| Anglie - Conference Premier | 2014-10-18 | Dartford |
0 - 0
0 - 0
|
Aldershot 1 | R | 0.0 | Méně |
|
1-3 (4) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - Conference Premier | 2014-10-11 | Dartford |
0 - 0
1 - 1
|
Macclesfield 1 | R | 0.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
7-10 (17) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 5 (3-2) |
| Anglie - Conference Premier | 2014-10-07 | 2 Bristol Rovers |
1 - 0
1 - 0
|
Dartford 1 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - Conference Premier | 2014-10-04 | 1 4 Dartford |
0 - 0
1 - 1
|
Grimsby 3 | R | +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-7 (10) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| Anglie - Conference Premier | 2014-09-30 | 2 Welling |
2 - 2
2 - 2
|
Dartford 2 | R |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Anglie - Conference Premier | 2014-09-16 | Dartford |
0 - 1
2 - 1
|
Dover 2 | V | 0.0 | Více | 11.0 | Více |
|
5-7 (12) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglie - Conference Premier | 2014-09-13 | Gateshead |
0 - 0
1 - 0
|
Dartford 1 | P | -1.0, -1.5 | Méně |
|
9-5 (14) | 8-4 (12) | 6 (4-2) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - Conference Premier | 2014-09-09 | 2 Dartford |
0 - 2
2 - 2
|
Eastleigh | R | +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - Conference Premier | 2014-09-06 | Altrincham |
1 - 0
2 - 1
|
Dartford | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
5-6 (11) | 4-3 (7) | 4 (3-1) | 3 (1-2) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Barnet Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - Conference Premier | 2015-04-04 | 1 Barnet |
0 - 0
1 - 0
|
Nuneaton 3 | V | -1.5 | Méně |
|
||||||
| Anglie - Conference Premier | 2015-03-28 | 2 Alfreton Town |
0 - 1
1 - 1
|
Barnet 2 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - Conference Premier | 2015-03-21 | Barnet |
3 - 0
5 - 0
|
Welling 1 1 | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
||||||
| Anglie - Conference Premier | 2015-03-14 | 2 Eastleigh |
0 - 1
1 - 2
|
Barnet | V | 0.0 | Více |
|
||||||
| Anglie - Conference Premier | 2015-03-07 | Barnet |
1 - 1
1 - 3
|
Forest Green 1 | P | -0.5 | Více |
|
||||||
| Anglie - Conference Premier | 2015-02-28 | 1 1 Altrincham |
0 - 2
1 - 3
|
Barnet 2 | V |
|
2-6 (8) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||||
| Anglie - Conference Premier | 2015-02-21 | 1 Barnet |
0 - 1
1 - 3
|
Grimsby 1 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Anglie - Conference Premier | 2015-02-07 | 1 Barnet |
1 - 0
2 - 1
|
Woking 1 1 | V | -0.5 | Více |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglie - Conference Premier | 2015-01-24 | Barnet |
1 - 0
4 - 0
|
Southport 2 | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Anglie - Conference Premier | 2015-01-17 | 1 Grimsby |
2 - 1
3 - 1
|
Barnet 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 | Push |
|
2-9 (11) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Anglie - Conference Premier | 2015-01-04 | 1 Lincoln City |
2 - 0
4 - 1
|
Barnet 1 | P |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||||
| Anglie - Conference Premier | 2015-01-01 | 1 Barnet |
1 - 0
1 - 0
|
Aldershot 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-8 (15) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - Conference Premier | 2014-12-20 | Barnet |
1 - 0
3 - 0
|
Chester 3 1 | V | -1.0 | Více |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglie - Conference Premier | 2014-11-29 | Barnet |
0 - 1
2 - 1
|
Macclesfield 1 | V | -1.0 | Více |
|
8-3 (11) | 7-2 (9) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - Conference Premier | 2014-11-25 | 1 Bristol Rovers |
1 - 1
2 - 1
|
Barnet 1 | P | 0.0 | Více | 10.5 | Více |
|
10-4 (14) | 6-2 (8) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Anglie - Conference Premier | 2014-11-22 | Woking |
0 - 1
1 - 1
|
Barnet | R | 0.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglie - Conference Premier | 2014-11-15 | Barnet |
2 - 1
3 - 1
|
AFC Telford 2 | V | -1.5 | Více |
|
9-3 (12) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglie - Conference Premier | 2014-11-11 | Barnet |
0 - 2
2 - 3
|
Torquay 3 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
11-3 (14) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - FA Cup | 2014-11-08 | 2 Barnet |
1 - 1
1 - 3
|
Wycombe 2 | P | 0.0 | Více | 11.0 | Více |
|
6-6 (12) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - Conference Premier | 2014-11-01 | 4 Welling |
1 - 1
1 - 2
|
Barnet 1 | V | +0.5 | Více |
|
2-8 (10) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Anglie - Conference Premier | 2014-10-21 | 1 Barnet |
2 - 0
3 - 0
|
Braintree Town 2 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
6-1 (7) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - Conference Premier | 2014-10-18 | 2 Gateshead |
0 - 2
0 - 2
|
Barnet 3 | V | 0.0 | Méně |
|
8-11 (19) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 3 (2-1) | ||
| Anglie - Conference Premier | 2014-10-11 | 2 Barnet |
3 - 0
3 - 3
|
Kidderminster 2 | R | -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-6 (10) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Anglie - Conference Premier | 2014-10-07 | 1 Macclesfield |
0 - 1
2 - 1
|
Barnet | P | +0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
3-11 (14) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Anglie - Conference Premier | 2014-10-04 | 1 Barnet |
1 - 0
1 - 0
|
Eastleigh 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
4-8 (12) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 3 (1-2) | ||
| Anglie - Conference Premier | 2014-09-30 | 1 Braintree Town |
1 - 1
1 - 1
|
Barnet 2 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
4-7 (11) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Anglie - Conference Premier | 2014-09-16 | 3 Barnet |
0 - 0
0 - 1
|
Wrexham 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
10-5 (15) | 6-3 (9) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - Conference Premier | 2014-09-10 | 1 Dover |
0 - 2
0 - 3
|
Barnet 3 | V | +0.5, +1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - Conference Premier | 2014-09-06 | Barnet |
0 - 0
2 - 1
|
Alfreton Town | V | -1.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Anglie - Conference Premier | 2014-08-30 | Southport |
0 - 2
0 - 2
|
Barnet | V | +0.5 | Méně |
|
9-4 (13) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 6 | 4.33 | 1.5 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (+1.25) | Domácí@1.875 | Hosté@1.975 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.5) | Více@2 | Méně@1.8 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.75) | Ví[email protected] | Méně@2 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 1 , Roh: 3 - 8
Roh: 10.5 , Hendikep: +1.0, +1.5 , Góly: 2.5, 3.0
-
1' - 1st Corner - Barnet -
10' - 2nd Corner - Barnet -
15' - 3rd Corner - Barnet - Race to 3 Corners - Barnet
-
18' - 4th Corner - Barnet -
18' - 5th Corner - Barnet - Race to 5 Corners - Barnet
-
30' - 1st Goal - Barnet -
35' - 6th Corner - Dartford -
0-1 score at the end of First Half - 50' Substitution - Pugh for Chiedozie - Dartford
-
51' - 7th Corner - Barnet - 58' Substitution - Togwell for Muggleton - Barnet
-
70' - 8th Corner - Barnet - Race to 7 Corners - Barnet
-
73' - 9th Corner - Dartford - 76' Substitution - Gambin for Cook - Barnet
-
77' - 10th Corner - Barnet - 79' Substitution - Bradbrook for Harris - Dartford
- 79' Substitution - Adams for Driver - Dartford
-
86' - 11th Corner - Dartford -
90+5' - 1st Yellow Card - Dartford -
0-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

