st, Oct 25, 2017 · 11:30
NejstaršíNedávné
RVRPPV
1.04
13.00
29.00
NedávnéNejstarší
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 5.75
Góly celkem
–
Rohy celkem
-4.5
CS Petrocub
CS Petrocub vs Socol Copceac Profil týmů
CS Petrocub
VPPRRVRPPVNedávnéStabilní+0.3 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 21
Více než 9.5 rohůMéně3/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapKryje6/10
Socol Copceac
Žádná data
CS Petrocub vs Socol Copceac Fakta o zápasu
CS Petrocub
3V-3R-4P v posledních 10 zápasech, s 13 vstřelenými a 12 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.3 pro, 1.2 proti. Výhry 30%, AH výhra 60%, góly Over 0%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 30%3
Remíza 30%3
Prohra 40%4
Góly celkem 5.5, 6.0
Více 0%0
Neplatné 0%0
Méně 100%10
Asijský hendikep
Výhra 60%6
Neplatné 10%1
Prohra 30%3
Socol Copceac
Poslední
| CS Petrocub | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Socol Copceac | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| CS Petrocub | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Socol Copceac | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 5.5, 6.0
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 0,
Prům.: 0.00,
Sm. odch.: 0.00, Medián: 0,
Modus: ,
Více: 100%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
CS Petrocub vs Socol Copceac Časové rozložení gólů/rohů
CS Petrocub vs Socol Copceac Vzájemné zápasy
CS Petrocub vs Socol Copceac Zobrazit celé H2H →Žádná data
| CS Petrocub Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Moldávie - Divizia Nationala | 2017-10-21 | 3 CS Petrocub |
0 - 0
1 - 0
|
FC Milsami 2 | V | +0.5, +1.0 | Méně |
|
||||||
| Moldávie - Divizia Nationala | 2017-10-15 | 1 Sheriff Tiraspol |
2 - 0
3 - 1
|
CS Petrocub 1 | P | -1.5, -2.0 | Více |
|
||||||
| Moldávie - Divizia Nationala | 2017-09-29 | 2 CS Petrocub |
0 - 1
1 - 2
|
Sfintul Gheorghe 3 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
||||||
| Moldávie - Divizia Nationala | 2017-09-09 | 2 Zimbru Kišiněv |
0 - 1
1 - 1
|
CS Petrocub 2 | R | -0.5 | Méně |
|
||||||
| Moldávie - Divizia Nationala | 2017-08-25 | 2 CS Petrocub |
0 - 0
3 - 0
|
FC Dacia Chisinau 2 | V | +1.0, +1.5 | Více |
|
||||||
| Moldávie - Divizia Nationala | 2017-08-20 | 2 FC Zaria Balti |
1 - 0
2 - 2
|
CS Petrocub 6 1 | R | -1.0, -1.5 | Více |
|
8-3 (11) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Moldávie - Divizia Nationala | 2017-08-12 | 2 CS Petrocub |
0 - 1
1 - 1
|
Speranta Nisporeni 2 1 | R | 0.0, -0.5 | Push |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 4 (4-0) | ||
| Moldávie - Divizia Nationala | 2017-08-05 | 1 FC Milsami |
0 - 0
1 - 0
|
CS Petrocub 5 | P | -1.0 | Méně |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Moldávie - Divizia Nationala | 2017-07-29 | 1 CS Petrocub |
0 - 0
1 - 2
|
Sheriff Tiraspol 2 | P | +1.0, +1.5 | Více |
|
1-7 (8) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Moldávie - Divizia Nationala | 2017-07-22 | 3 Sfintul Gheorghe |
0 - 1
0 - 2
|
CS Petrocub | V | 0.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | ||
| Moldávie - Divizia Nationala | 2017-07-15 | CS Petrocub |
0 - 0
1 - 0
|
FC Dinamo Auto 1 | V | -0.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Moldávie - Divizia Nationala | 2017-07-08 | 1 CS Petrocub |
0 - 1
0 - 1
|
Spicul Chiscareni 2 | P | -1.5 | Méně |
|
15-5 (20) | 8-5 (13) | 4 (2-2) | 3 (3-0) | ||
| Moldávie - Pohár | 2017-05-16 | 1 3 CS Petrocub |
1 - 1
1 - 1
|
Sheriff Tiraspol 3 | R | +0.5, +1.0 | Méně |
|
5-6 (11) | 2-6 (8) | 4 (2-2) | 0 (0-0) | ||
| Moldávie - Pohár | 2017-04-26 | 1 CS Petrocub |
1 - 0
3 - 0
|
Saxan Cadir Lunga 2 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
6-6 (12) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 3 (2-1) | ||
| Moldávie - Divizia Nationala | 2017-03-31 | 3 CS Petrocub |
1 - 0
1 - 0
|
Saxan Cadir Lunga 5 | V | -0.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Moldávie - Divizia Nationala | 2017-03-20 | 3 CS Petrocub |
0 - 0
0 - 0
|
Speranta Nisporeni 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
6-6 (12) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 1 (0-1) | ||
| Moldávie - Divizia Nationala | 2017-03-16 | 2 FC Dinamo Auto |
1 - 2
2 - 2
|
CS Petrocub 1 | R | 0.0, -0.5 | Více |
|
6-8 (14) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 5 (1-4) | ||
| Moldávie - Divizia Nationala | 2017-02-28 | 3 CS Petrocub |
1 - 0
1 - 1
|
Speranta Nisporeni 1 | R | 0.0 | Méně |
|
14-2 (16) | 6-2 (8) | 3 (3-0) | 3 (3-0) | ||
| Moldávie - Divizia Nationala | 2017-02-24 | 3 Academia UTM |
0 - 0
2 - 1
|
CS Petrocub 2 | P | +0.5 | Více |
|
4-6 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||
| Moldávie - Divizia Nationala | 2016-12-09 | 2 CS Petrocub |
0 - 2
0 - 2
|
FC Milsami 2 | P | +1.0 | Méně |
|
2-9 (11) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Moldávie - Divizia Nationala | 2016-12-04 | 2 Dacia Kišiněv |
0 - 0
1 - 1
|
CS Petrocub 2 | R | -1.5 | Méně |
|
8-5 (13) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Moldávie - Divizia Nationala | 2016-11-30 | 2 CS Petrocub |
0 - 2
1 - 2
|
Zimbru Kišiněv 3 | P | +0.5 | Více |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Moldávie - Divizia Nationala | 2016-11-25 | 1 Saxan Cadir Lunga |
1 - 0
2 - 0
|
CS Petrocub 1 | P | +0.5, +1.0 | Méně |
|
3-1 (4) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Moldávie - Divizia Nationala | 2016-11-19 | 2 CS Petrocub |
2 - 0
5 - 0
|
CF Ungheni 1 | V | -1.0 | Více |
|
4-1 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Moldávie - Divizia Nationala | 2016-09-30 | 2 Speranta Nisporeni |
0 - 0
1 - 0
|
CS Petrocub 2 | P | 0.0 | Méně |
|
1-2 (3) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Moldávie - Divizia Nationala | 2016-09-21 | 2 Zimbru Kišiněv |
0 - 0
0 - 0
|
CS Petrocub 3 1 | R | -1.5 | Méně |
|
9-3 (12) | 6-2 (8) | 4 (4-0) | 1 (1-0) | ||
| Moldávie - Divizia Nationala | 2016-09-16 | FC Milsami |
3 - 0
5 - 0
|
CS Petrocub | P | -1.0, -1.5 | Více |
|
6-3 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Moldávie - Divizia Nationala | 2016-08-21 | 1 CS Petrocub |
1 - 0
2 - 1
|
Saxan Cadir Lunga 2 | V |
|
7-10 (17) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 6 (3-3) | ||||
| Moldávie - Divizia Nationala | 2016-07-30 | FC Zaria Balti |
0 - 0
0 - 0
|
CS Petrocub 1 | R | -1.0, -1.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Moldávie - Divizia Nationala | 2016-05-15 | 1 2 FC Zaria Balti |
2 - 0
4 - 2
|
CS Petrocub 5 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Socol Copceac Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.04 | 13 | 29 |
| Poločas | 1.12 | 6 | 17 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-4.5) | Domácí@1.8 | Hosté@2 |
| Poločas (-1.75) | Domácí@1.9 | Hosté@1.9 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (5.75) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
| Poločas (2.0) | Ví[email protected] | Méně@2 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 18 - 0 , Roh: 7 - 0
Roh: , Hendikep: -4.5 , Góly: 5.5, 6.0
Skóre: 8 - 0 , Roh: 3 - 0 Poločas
Roh: , Hendikep: -1.5, -2.0 , Góly: 2.0
-
7' - 1st Goal - CS Petrocub -
14' - 2nd Goal - CS Petrocub -
15' - 1st Corner - CS Petrocub -
19' - 3rd Goal - CS Petrocub -
25' - 4th Goal - CS Petrocub -
33' - 5th Goal - CS Petrocub -
35' - 6th Goal - CS Petrocub -
37' - 7th Goal - CS Petrocub -
43' - 2nd Corner - CS Petrocub -
44' - 8th Goal - CS Petrocub -
45' - 3rd Corner - CS Petrocub - Race to 3 Corners - CS Petrocub
-
8-0 score at the end of First Half -
48' - 4th Corner - CS Petrocub -
54' - 1st Yellow Card - Socol Copceac -
57' - 2nd Yellow Card - Socol Copceac -
61' - 9th Goal - CS Petrocub -
64' - 10th Goal - CS Petrocub -
65' - 11th Goal - CS Petrocub -
66' - 12th Goal - CS Petrocub -
68' - 5th Corner - CS Petrocub - Race to 5 Corners - CS Petrocub
-
68' - 13th Goal - CS Petrocub -
74' - 6th Corner - CS Petrocub -
75' - 14th Goal - CS Petrocub -
79' - 15th Goal - CS Petrocub -
81' - 7th Corner - CS Petrocub - Race to 7 Corners - CS Petrocub
-
84' - 16th Goal - CS Petrocub -
88' - 17th Goal - CS Petrocub -
89' - 18th Goal - CS Petrocub -
18-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

