po, Feb 26, 2024 · 19:00
NejstaršíNedávné
RRVVVR
2.30
3.75
2.45
NedávnéNejstarší
VRVVPR
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 3.5
Góly celkem
Více 11.0
Rohy celkem
0.0
Crystal Palace U21
Crystal Palace U21 vs Wolverhampton U21 Profil týmů
Crystal Palace U21
VVPPRRVVVRNedávnéZlepšení+1.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVíce9/10
Více než 2.5 gólůVíce7/10
Asijský handicapNekryje4/10
Wolverhampton U21
VPPVRPVVRVNedávnéZlepšení+0.6 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVíce7/10
Více než 2.5 gólůVíce7/10
Asijský handicapKryje7/10
Udává tempoVíce než 2.5 karty v 8 z posledních 10
Poslední
| Crystal Palace U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Wolverhampton U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Crystal Palace U21 | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Wolverhampton U21 | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 3.5
Rozložení rohůLinie 11.0
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 3.50,
Sm. odch.: 1.73, Medián: 3,
Modus: 3,
Více: 45%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Crystal Palace U21 vs Wolverhampton U21 Časové rozložení gólů/rohů
Crystal Palace U21 vs Wolverhampton U21 Vzájemné zápasy
Crystal Palace U21 vs Wolverhampton U21 Zobrazit celé H2H →| Crystal Palace U21 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-09-01 | 3 Wolverhampton U21 |
0 - 0
3 - 2
|
Crystal Palace U21 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Anglie - Premier League 2 | 2023-04-24 | 1 Wolverhampton U21 |
3 - 0
5 - 0
|
Crystal Palace U21 1 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Anglie - Premier League 2 | 2022-08-26 | 2 Crystal Palace U21 |
1 - 1
2 - 1
|
Wolverhampton U21 4 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Crystal Palace U21 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - Premier League 2 | 2024-02-19 | 2 Leicester U21 |
1 - 1
1 - 1
|
Crystal Palace U21 1 | R | 0.0 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Anglie - Premier League Cup U21 | 2024-02-05 | 2 Ipswich U21 |
0 - 0
0 - 1
|
Crystal Palace U21 5 | V | +1.0, +1.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - Premier League 2 | 2024-01-26 | 4 Crystal Palace U21 |
0 - 1
2 - 1
|
Brighton U21 1 | V | 0.0 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Anglie - Premier League Cup U21 | 2024-01-22 | 1 Crystal Palace U21 |
1 - 0
3 - 0
|
Birmingham U21 1 | V | -1.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Premier League International Cup | 2024-01-17 | 1 Crystal Palace U21 |
1 - 1
1 - 1
|
Feyenoord U21 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně |
|
||||||
| Anglie - Premier League 2 | 2024-01-14 | 3 Blackburn U21 |
1 - 1
3 - 3
|
Crystal Palace U21 | R | 0.0 | Více | 10.5 | Více |
|
7-6 (13) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 3 (2-1) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-12-18 | 1 Crystal Palace U21 |
1 - 0
1 - 5
|
West Ham U21 3 | P | +0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
4-9 (13) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Anglie - Premier League Cup U21 | 2023-12-11 | 1 2 Crystal Palace U21 |
0 - 3
0 - 4
|
Middlesbrough U21 2 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
4-7 (11) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Premier League International Cup | 2023-12-06 | 3 Crystal Palace U21 |
1 - 0
2 - 1
|
Benfica U21 4 1 | V | +0.5 | Méně |
|
3-8 (11) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Anglie - Premier League 2 | 2023-12-02 | 1 Man City U21 |
0 - 1
0 - 3
|
Crystal Palace U21 3 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-3 (11) | 6-3 (9) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Anglie - Premier League Cup U21 | 2023-11-24 | 2 Birmingham U21 |
0 - 3
1 - 4
|
Crystal Palace U21 1 | V | +0.5, +1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Anglie - EFL Trophy | 2023-11-14 | 3 Stevenage |
3 - 2
5 - 2
|
Crystal Palace U21 1 | P | -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
11-2 (13) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - Premier League Cup U21 | 2023-11-10 | 3 Crystal Palace U21 |
0 - 4
2 - 4
|
Ipswich U21 1 | P | -1.5, -2.0 | Více | 10.5 | Více |
|
9-3 (12) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - EFL Trophy | 2023-11-07 | 3 AFC Wimbledon |
2 - 0
2 - 0
|
Crystal Palace U21 | P | -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
7-7 (14) | 4-4 (8) | 3 (1-2) | 5 (2-3) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-11-03 | 2 Leeds U21 |
0 - 3
1 - 7
|
Crystal Palace U21 1 | V | -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
12-12 (24) | 5-7 (12) | 2 (0-2) | 6 (5-1) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-10-30 | 2 Crystal Palace U21 |
0 - 0
3 - 0
|
West Brom U21 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
9-1 (10) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Premier League International Cup | 2023-10-24 | 4 Crystal Palace U21 |
2 - 0
3 - 1
|
Monako U21 6 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
7-12 (19) | 7-3 (10) | 2 (2-0) | 4 (0-4) | ||
| Anglie - Premier League 2 | 2023-10-01 | 1 2 Crystal Palace U21 |
1 - 2
2 - 4
|
Liverpool U21 2 | P | +0.5, +1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Premier League International Cup | 2023-09-27 | 3 Crystal Palace U21 |
1 - 0
1 - 1
|
Athletic Bilbao U21 2 | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Anglie - Premier League 2 | 2023-09-23 | 2 Nottm Forest U21 |
0 - 2
4 - 3
|
Crystal Palace U21 3 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
7-9 (16) | 2-6 (8) | 3 (1-2) | 4 (3-1) |
| Anglie - EFL Trophy | 2023-09-19 | 2 Wycombe |
0 - 0
1 - 0
|
Crystal Palace U21 4 | P | -1.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
8-6 (14) | 4-4 (8) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Anglie - Premier League Cup U21 | 2023-09-15 | Middlesbrough U21 |
0 - 1
2 - 6
|
Crystal Palace U21 3 | V | -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-09-01 | 3 Wolverhampton U21 |
0 - 0
3 - 2
|
Crystal Palace U21 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
8-1 (9) | 8-0 (8) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-08-28 | 4 Crystal Palace U21 |
1 - 3
2 - 5
|
Fulham U21 1 | P | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
3-8 (11) | 1-5 (6) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-08-20 | 3 Reading U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Crystal Palace U21 3 1 | P | 0.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
3-9 (12) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-08-14 | 2 Crystal Palace U21 |
1 - 1
3 - 2
|
Man Utd U21 5 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Push |
|
2-8 (10) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Premier League International Cup | 2023-05-23 | 2 Crystal Palace U21 |
1 - 1
1 - 1
|
PSV U21 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-05-06 | 1 Crystal Palace U21 |
0 - 0
0 - 1
|
Liverpool U21 1 | P | +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-5 (11) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Premier League International Cup | 2023-05-03 | 3 Crystal Palace U21 |
1 - 0
1 - 1
|
Valencia U21 4 | R | +0.5, +1.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Anglie - Premier League 2 | 2023-04-28 | Crystal Palace U21 |
0 - 2
0 - 3
|
Blackburn U21 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Wolverhampton U21 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - Premier League 2 | 2024-02-19 | 2 Wolverhampton U21 |
0 - 0
3 - 0
|
West Brom U21 3 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Anglie - Premier League 2 | 2024-02-11 | 3 Man City U21 |
0 - 2
3 - 3
|
Wolverhampton U21 1 | R | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Anglie - Premier League Cup U21 | 2024-02-05 | Charlton U21 |
0 - 0
0 - 2
|
Wolverhampton U21 1 | V | +0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - Premier League 2 | 2024-01-26 | 1 Wolverhampton U21 |
1 - 1
2 - 1
|
Arsenal U21 | V | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - Premier League Cup U21 | 2024-01-22 | 1 Bournemouth U21 |
2 - 0
5 - 1
|
Wolverhampton U21 4 | P | -0.5, -1.0 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Premier League International Cup | 2024-01-17 | 1 2 Wolverhampton U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Hertha Berlín U21 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
1-14 (15) | 1-9 (10) | 4 (1-3) | 2 (0-2) |
| Anglie - Premier League 2 | 2024-01-12 | 1 4 Norwich U21 |
1 - 2
3 - 4
|
Wolverhampton U21 | V | -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
5-7 (12) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-12-18 | Wolverhampton U21 |
0 - 0
1 - 2
|
Blackburn U21 3 1 | P | -2.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - Premier League Cup U21 | 2023-12-11 | 1 Wolverhampton U21 |
0 - 1
0 - 1
|
Norwich U21 4 | P | -0.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
9-1 (10) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-12-04 | 2 Leicester U21 |
0 - 1
1 - 3
|
Wolverhampton U21 1 | V | +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Premier League International Cup | 2023-11-29 | 2 Wolverhampton U21 |
1 - 1
4 - 2
|
Nice U21 2 1 | V | -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
7-5 (12) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Premier League International Cup | 2023-11-24 | 2 Wolverhampton U21 |
1 - 0
2 - 1
|
Sparta Praha U21 3 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Anglie - Premier League Cup U21 | 2023-11-12 | 1 Wolverhampton U21 |
0 - 1
0 - 2
|
Charlton U21 3 | P | -2.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
7-8 (15) | 2-5 (7) | 5 (2-3) | 3 (3-0) |
| Anglie - EFL Trophy | 2023-11-08 | 2 Derby |
1 - 0
4 - 1
|
Wolverhampton U21 4 | P | -1.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
6-1 (7) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-11-03 | Nottm Forest U21 |
2 - 1
2 - 2
|
Wolverhampton U21 3 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-10-30 | 1 Wolverhampton U21 |
1 - 0
2 - 1
|
Southampton U21 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
9-7 (16) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 3 (0-3) | ||
| Premier League International Cup | 2023-10-16 | Wolverhampton U21 |
0 - 0
2 - 1
|
PSV U21 1 | V | +0.5, +1.0 | Méně |
|
7-5 (12) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Anglie - EFL Trophy | 2023-10-10 | 1 Lincoln City |
1 - 0
2 - 0
|
Wolverhampton U21 2 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
13-3 (16) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 7 (6-1) |
| Anglie - Premier League Cup U21 | 2023-10-06 | 1 Wolverhampton U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Bournemouth U21 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
11-3 (14) | 0-3 (3) | 3 (0-3) | 3 (3-0) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-10-02 | 2 Wolverhampton U21 |
2 - 0
2 - 0
|
Leeds U21 3 | V | -1 | Méně | 10.0 | Více |
|
13-4 (17) | 8-2 (10) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-09-24 | 2 Liverpool U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Wolverhampton U21 2 | P | -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - Premier League Cup U21 | 2023-09-19 | 2 Norwich U21 |
1 - 1
2 - 2
|
Wolverhampton U21 3 | R | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Anglie - EFL Trophy | 2023-09-12 | 1 Notts County |
0 - 1
1 - 2
|
Wolverhampton U21 2 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-1 (6) | 5-1 (6) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-09-01 | 3 Wolverhampton U21 |
0 - 0
3 - 2
|
Crystal Palace U21 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
8-1 (9) | 8-0 (8) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-08-25 | 5 Middlesbrough U21 |
1 - 2
3 - 2
|
Wolverhampton U21 3 | P | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
1-8 (9) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-08-21 | 2 Stoke U21 |
2 - 0
2 - 1
|
Wolverhampton U21 2 1 | P | +0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
5-7 (12) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-08-11 | 1 3 Wolverhampton U21 |
1 - 1
2 - 3
|
Fulham U21 4 | P | -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
6-7 (13) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 4 (1-3) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-04-29 | 3 Man City U21 |
4 - 1
4 - 3
|
Wolverhampton U21 1 | P | -1.0, -1.5 | Více |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Anglie - Premier League 2 | 2023-04-24 | 1 Wolverhampton U21 |
3 - 0
5 - 0
|
Crystal Palace U21 1 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
6-0 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-04-17 | Fulham U21 |
1 - 0
2 - 1
|
Wolverhampton U21 2 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-1 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.3 | 3.75 | 2.45 |
| Poločas | 2.75 | 2.6 | 2.875 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (0.0) | Domácí@1.85 | Hosté@1.95 |
| Poločas (0.0) | Domácí@1.85 | Hosté@1.95 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (11.0) | Ví[email protected] | Méně@1.875 |
| Poločas (5.0) | Ví[email protected] | Méně@2.05 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.5) | Více@2 | Méně@1.8 |
| Poločas (1.25) | Ví[email protected] | Méně@2.05 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 3 - 0 , Roh: 3 - 3
Roh: 11.0 , Hendikep: 0.0 , Góly: 3.5
Skóre: 1 - 0 , Roh: 3 - 2 Poločas
Roh: 5.0 , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0, 1.5
-
15' - 1st Corner - Wolverhampton U21 -
15' - 1st Goal - Crystal Palace U21 -
19' - 2nd Corner - Crystal Palace U21 -
19' - 3rd Corner - Crystal Palace U21 - Race to 3 Corners - Crystal Palace U21
-
20' - 4th Corner - Crystal Palace U21 -
36' - 5th Corner - Wolverhampton U21 -
37' - 1st Yellow Card - Crystal Palace U21 -
1-0 score at the end of First Half -
51' - 2nd Yellow Card - Wolverhampton U21 -
55' - 3rd Yellow Card - Crystal Palace U21 -
55' - 4th Yellow Card - Wolverhampton U21 -
66' - 2nd Goal - Crystal Palace U21 -
69' - 6th Corner - Wolverhampton U21 -
82' - 3rd Goal - Crystal Palace U21 -
87' - 5th Yellow Card - Wolverhampton U21 -
90+3' - 6th Yellow Card - Wolverhampton U21 -
3-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

