Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.5
Góly celkem
–
Rohy celkem
-0.25
Crusaders
Crusaders vs Linfield Profil týmů
Crusaders
Hodnocení se připravuje
VVVVVVPVVRNedávnéStabilní-0.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Linfield
Hodnocení se připravuje
PRVVVVVVRVNedávnéV ráži+0.6 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVíce8/10
Více než 2.5 gólůMéně3/10
Asijský handicapKryje6/10
Crusaders vs Linfield Fakta o zápasu
Crusaders
8V-1R-1P v posledních 10 zápasech, s 19 vstřelenými a 8 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.9 pro, 0.8 proti. Výhry 80%, AH výhra 50%, góly Over 50%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 80%8
Remíza 10%1
Prohra 10%1
Góly celkem 2.5
Více 50%5
Neplatné 0%0
Méně 50%5
Asijský hendikep
Výhra 50%5
Neplatné 10%1
Prohra 40%4
Linfield
7V-2R-1P v posledních 10 zápasech, s 18 vstřelenými a 6 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.8 pro, 0.6 proti. Výhry 70%, AH výhra 60%, góly Over 30%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 70%7
Remíza 20%2
Prohra 10%1
Góly celkem 2.5
Více 30%3
Neplatné 0%0
Méně 70%7
Asijský hendikep
Výhra 60%6
Neplatné 10%1
Prohra 30%3
Poslední
| Crusaders | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Linfield | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Crusaders | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Linfield | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.5
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.95,
Sm. odch.: 1.56, Medián: 3,
Modus: 2,
Více: 58%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Crusaders vs Linfield Časové rozložení gólů/rohů
Crusaders vs Linfield Vzájemné zápasy
Crusaders vs Linfield Zobrazit celé H2H →| Crusaders Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Severní Irsko - County Antrim Shield | 2017-02-07 | 1 4 Crusaders |
1 - 2
1 - 3
|
Linfield 3 | P | 0.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-12-31 | 1 Crusaders |
0 - 2
1 - 2
|
Linfield 1 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-10-29 | 3 Linfield |
0 - 0
0 - 0
|
Crusaders 5 | R | 0.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-08-13 | 4 Crusaders |
0 - 0
0 - 0
|
Linfield 4 1 | R | -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-01-01 | 3 Linfield |
1 - 0
2 - 0
|
Crusaders 3 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2015-11-07 | 2 Linfield |
0 - 1
0 - 1
|
Crusaders 2 | V | 0.0 | Méně |
|
4-6 (10) | 3-4 (7) | 3 (0-3) | 1 (1-0) | ||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2015-04-21 | 1 1 Linfield |
2 - 0
3 - 1
|
Crusaders 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
7-6 (13) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2015-01-01 | 3 Crusaders |
2 - 0
2 - 1
|
Linfield 1 | V | 0.0 | Push | 11.0 | Více |
|
8-9 (17) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 6 (2-4) |
| County Antrim Shield | 2014-10-28 | Linfield |
2 - 1
2 - 4
|
Crusaders 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2014-10-25 | Linfield |
0 - 2
1 - 2
|
Crusaders 3 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
8-6 (14) | 5-4 (9) | 7 (4-3) | 1 (1-0) | ||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2014-09-29 | 5 Crusaders |
2 - 1
2 - 2
|
Linfield 4 | R | 0.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Crusaders Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2017-02-25 | 3 Portadown |
1 - 1
1 - 1
|
Crusaders 3 | R | +1.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2017-02-17 | 2 Dungannon Swifts |
0 - 2
1 - 2
|
Crusaders 3 | V | +1.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2017-02-11 | 2 Crusaders |
2 - 0
2 - 1
|
Ballymena Utd 1 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Severní Irsko - County Antrim Shield | 2017-02-07 | 1 4 Crusaders |
1 - 2
1 - 3
|
Linfield 3 | P | 0.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Severní Irsko - Pohár | 2017-02-04 | Crusaders |
0 - 0
2 - 0
|
PSNI 1 1 | V | -2.0, -2.5 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2017-01-28 | Glenavon |
0 - 1
0 - 1
|
Crusaders 3 | V | +0.5, +1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
7-11 (18) | 4-7 (11) | 2 (1-1) | 4 (2-2) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2017-01-21 | 4 Crusaders |
0 - 0
1 - 0
|
Cliftonville 4 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2017-01-14 | 1 2 Glentoran |
0 - 2
0 - 3
|
Crusaders | V | +1.0 | Push | 10.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Severní Irsko - Pohár | 2017-01-07 | 1 Crusaders |
2 - 0
2 - 0
|
Ards FC 2 | V | -1.5, -2.0 | Méně |
|
2-5 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2017-01-03 | 1 1 Ards FC |
2 - 1
2 - 4
|
Crusaders | V | +1.0, +1.5 | Více | 10.5 | Více |
|
10-8 (18) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 3 (0-3) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-12-31 | 1 Crusaders |
0 - 2
1 - 2
|
Linfield 1 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
9-6 (15) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 7 (7-0) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-12-26 | 1 1 Cliftonville |
0 - 1
0 - 4
|
Crusaders 3 | V | 0.0 | Více |
|
6-4 (10) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-12-17 | 1 Crusaders |
1 - 0
3 - 1
|
Glenavon 3 | V | -1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
6-5 (11) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-12-10 | 2 Ballinamallard Utd |
0 - 1
0 - 1
|
Crusaders 1 | V | +1.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-9 (15) | 5-5 (10) | 4 (2-2) | 2 (1-1) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-12-03 | Crusaders |
1 - 1
2 - 2
|
Glentoran 3 | R | -1.0, -1.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Severní Irsko - County Antrim Shield | 2016-11-29 | 1 Crusaders |
2 - 1
4 - 2
|
PSNI 2 | V | -2.0 | Více | 12.0 | Více |
|
12-2 (14) | 7-2 (9) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-11-26 | 3 Dungannon Swifts |
0 - 0
0 - 1
|
Crusaders 1 | V | +1.0 | Méně |
|
1-5 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-11-19 | 4 Crusaders |
0 - 0
1 - 0
|
Ards FC 3 | V | -1.5, -2.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Severní Irsko - Ligový pohár | 2016-11-16 | 1 Coleraine |
0 - 0
0 - 0
|
Crusaders 3 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-11-12 | 2 Portadown |
0 - 0
0 - 1
|
Crusaders 2 | V | +1.0, +1.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-11-08 | 1 3 Glenavon |
2 - 1
3 - 3
|
Crusaders 2 | R | +0.5, +1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
4-10 (14) | 2-6 (8) | 6 (1-5) | 4 (2-2) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-11-05 | 1 6 Crusaders |
1 - 0
1 - 0
|
Coleraine 1 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
2-13 (15) | 0-7 (7) | 3 (0-3) | 4 (0-4) |
| Skotsko - League Challenge Cup | 2016-11-01 | 1 Crusaders |
0 - 0
0 - 3
|
Livingston | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
4-7 (11) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-10-29 | 3 Linfield |
0 - 0
0 - 0
|
Crusaders 5 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-0 (5) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Severní Irsko - County Antrim Shield | 2016-10-25 | 2 Glentoran |
0 - 0
0 - 0
|
Crusaders 1 | R | +0.5 |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 4 (3-1) | |||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-10-22 | 1 Crusaders |
2 - 0
3 - 1
|
Carrick Rangers | V | -2.0, -2.5 | Více | 10.5 | Více |
|
10-5 (15) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 5 (4-1) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-10-15 | 1 1 Ballymena Utd |
1 - 1
2 - 1
|
Crusaders 4 | P | +0.5, +1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Severní Irsko - Ligový pohár | 2016-10-12 | 4 Portadown |
3 - 2
3 - 4
|
Crusaders 1 | V | +1.0, +1.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
1-5 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Skotsko - League Challenge Cup | 2016-10-07 | Crusaders |
0 - 0
1 - 2
|
Livingston 2 | P | -0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
7-6 (13) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 5 (2-3) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-10-01 | 2 Crusaders |
0 - 1
4 - 3
|
Cliftonville 3 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 | Více |
|
10-3 (13) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Linfield Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2017-02-25 | 3 Glentoran |
0 - 0
0 - 1
|
Linfield 2 | V | +1.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2017-02-17 | 2 Linfield |
0 - 0
1 - 1
|
Portadown 3 | R | -2.0, -2.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2017-02-11 | 1 Carrick Rangers |
0 - 1
0 - 2
|
Linfield | V | +1.0, +1.5 | Méně |
|
||||||
| Severní Irsko - County Antrim Shield | 2017-02-07 | 1 4 Crusaders |
1 - 2
1 - 3
|
Linfield 3 | V | 0.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Severní Irsko - Pohár | 2017-02-04 | 1 5 Institute |
0 - 0
0 - 2
|
Linfield | V | +1.5 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2017-01-28 | 1 Dungannon Swifts |
1 - 1
1 - 4
|
Linfield 1 | V | +1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2017-01-21 | 3 Linfield |
1 - 0
2 - 0
|
Ballymena Utd 1 | V | -1.0, -1.5 | Méně |
|
10-7 (17) | 7-4 (11) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2017-01-14 | 1 2 Glenavon |
0 - 1
1 - 2
|
Linfield 1 | V | +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
4-9 (13) | 0-6 (6) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Severní Irsko - Pohár | 2017-01-07 | 1 Glentoran |
1 - 0
1 - 1
|
Linfield 1 | R | +1.0 | Méně |
|
2-7 (9) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2017-01-03 | 1 2 Linfield |
0 - 0
0 - 1
|
Coleraine 3 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
4-8 (12) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-12-31 | 1 Crusaders |
0 - 2
1 - 2
|
Linfield 1 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
9-6 (15) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 7 (7-0) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-12-26 | 1 Linfield |
1 - 0
1 - 1
|
Glentoran 3 1 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
9-0 (9) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-12-17 | 3 Linfield |
0 - 0
2 - 1
|
Ballymena Utd 5 | V | -1.0 | Méně | 11.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-12-10 | 3 Ards FC |
0 - 3
0 - 2
|
Linfield 1 | V | +1.0, +1.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-7 (9) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-12-03 | Linfield |
1 - 0
3 - 0
|
Carrick Rangers 1 | V | -1.5, -2.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
10-3 (13) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Severní Irsko - County Antrim Shield | 2016-11-29 | Linfield |
4 - 0
6 - 1
|
Ards FC 3 | V | -1.5 | Více | 11.5 | Více |
|
8-5 (13) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-11-26 | 1 Portadown |
0 - 2
0 - 5
|
Linfield 1 | V | +1.0, +1.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-11-19 | 5 Linfield |
0 - 0
1 - 2
|
Cliftonville 2 | P | -0.5, -1.0 | Push | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-11-12 | 2 Dungannon Swifts |
0 - 3
0 - 4
|
Linfield 1 | V | +0.5, +1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
1-8 (9) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-11-08 | 2 Ballymena Utd |
1 - 1
1 - 4
|
Linfield 1 | V | +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-11-05 | 3 Glenavon |
2 - 0
2 - 2
|
Linfield 6 2 | R | +0.5, +1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
8-1 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-10-29 | 3 Linfield |
0 - 0
0 - 0
|
Crusaders 5 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-0 (5) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Severní Irsko - County Antrim Shield | 2016-10-25 | 1 Linfield |
1 - 0
3 - 0
|
Cliftonville 3 1 | V | -0.5,-1.0 | Více |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-10-22 | 5 Coleraine |
0 - 1
1 - 1
|
Linfield 2 | R | +0.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-10-18 | 4 Cliftonville |
1 - 0
2 - 1
|
Linfield 2 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-10-15 | 1 Linfield |
2 - 0
4 - 0
|
Ballinamallard Utd 3 | V | -1.5 | Více |
|
8-4 (12) | 3-3 (6) | 4 (1-3) | 0 (0-0) | ||
| Severní Irsko - Ligový pohár | 2016-10-12 | Ballymena Utd |
2 - 1
4 - 1
|
Linfield 3 1 | P | +1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-7 (10) | 1-5 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Skotsko - League Challenge Cup | 2016-10-09 | Queen of South |
0 - 0
0 - 0
|
Linfield 2 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-10-01 | 1 3 Glentoran |
0 - 1
1 - 2
|
Linfield 2 | V | +1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
5-7 (12) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-09-24 | 2 Linfield |
3 - 0
4 - 0
|
Ards FC 1 | V | -1.0 | Více | 11.0 | Více |
|
13-0 (13) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 3 (3-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.4 | 3.4 | 2.8 |
| Poločas | 3 | 2.1 | 3.25 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.25) | Domácí@2.075 | Hosté@1.725 |
| Poločas (0.0) | Domácí@1.8 | Hosté@2 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.5) | Ví[email protected] | Méně@1.875 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
Živé události
Stav: , Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 0
Roh: , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 2.5
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

