Crewe U21 vs Coventry U21 Profil týmů
Crewe U21 vs Coventry U21 Fakta o zápasu
2V-2R-6P v posledních 10 zápasech, s 14 vstřelenými a 20 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.4 pro, 2.0 proti. Výhry 20%, AH výhra 60%, góly Over 30%, rohy Over 50%.
2V-1R-7P v posledních 10 zápasech, s 15 vstřelenými a 29 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.5 pro, 2.9 proti. Výhry 20%, AH výhra 30%, góly Over 60%, rohy Over 70%.
| Crewe U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Coventry U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Crewe U21 | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Coventry U21 | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Crewe U21 vs Coventry U21 Časové rozložení gólů/rohů
Crewe U21 vs Coventry U21 Vzájemné zápasy
Crewe U21 vs Coventry U21 Zobrazit celé H2H →| Crewe U21 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - Development League 2 | 2023-04-06 | 2 Coventry U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Crewe U21 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - Development League 2 | 2022-09-12 | 2 Crewe U21 |
0 - 1
0 - 2
|
Coventry U21 1 | P | +0.5 | Méně |
|
||||||
| Anglie - Development League 2 - U21 | 2015-02-11 | Crewe U21 |
0 - 2
0 - 3
|
Coventry U21 | P | -0.5 | Push |
|
||||||
| Anglie - Development League 2 - U21 | 2014-12-01 | Coventry U21 |
1 - 0
1 - 2
|
Crewe U21 | V | Více |
|
|||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Crewe U21 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - Development League 2 | 2023-11-06 | Crewe U21 |
0 - 0
0 - 3
|
Birmingham U21 | P | +0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - Development League 2 | 2023-10-31 | 3 Sheff Wed U21 |
0 - 1
2 - 1
|
Crewe U21 1 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - Development League 2 | 2023-10-23 | Crewe U21 |
1 - 0
1 - 1
|
Peterborough U21 2 | R | +0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - Development League 2 | 2023-09-26 | 3 Fleetwood Town U21 |
2 - 1
4 - 6
|
Crewe U21 2 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Anglie - Development League 2 | 2023-09-18 | 2 4 Crewe U21 |
0 - 1
0 - 2
|
Hull U21 2 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - Development League 2 | 2023-09-11 | Crewe U21 |
0 - 1
0 - 1
|
Watford U21 2 | P | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-7 (13) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-09-04 | 1 Millwall U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Crewe U21 | P | -2.0, -2.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
14-2 (16) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-08-28 | 1 Crewe U21 |
2 - 0
4 - 0
|
Colchester U21 2 | V | +0.5, +1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
1-12 (13) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-08-21 | 2 Swansea U21 |
1 - 0
4 - 1
|
Crewe U21 1 | P | -1.5, -2.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
7-3 (10) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-08-14 | Crewe U21 |
0 - 0
1 - 1
|
Bristol City U21 2 | R | +1.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
2-13 (15) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-05-09 | Cardiff U21 |
2 - 2
4 - 2
|
Crewe U21 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
7-6 (13) | 6-1 (7) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-05-05 | 1 Crewe U21 |
0 - 0
0 - 1
|
Peterborough U21 4 | P | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-9 (16) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 5 (3-2) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-05-01 | 2 Crewe U21 |
0 - 1
0 - 2
|
Bristol City U21 2 | P | +1.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-04-25 | Millwall U21 |
2 - 0
5 - 0
|
Crewe U21 1 | P | -2.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-04-11 | Crewe U21 |
1 - 1
2 - 2
|
Charlton U21 1 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
5-10 (15) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-04-06 | 2 Coventry U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Crewe U21 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-04-04 | Reading U21 |
2 - 0
4 - 0
|
Crewe U21 1 | P | -1.0, -1.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-03-27 | Crewe U21 |
1 - 2
3 - 2
|
Ipswich U21 | V | -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
8-3 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-03-23 | 3 Birmingham U21 |
1 - 0
3 - 0
|
Crewe U21 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-03-13 | 3 Colchester U21 |
1 - 0
1 - 1
|
Crewe U21 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
10-2 (12) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-03-01 | 1 Wigan U21 |
1 - 1
1 - 2
|
Crewe U21 1 | V | -0.5 | Méně |
|
7-0 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglie - Development League 2 | 2023-02-13 | Crewe U21 |
0 - 0
0 - 3
|
Sheff Utd U21 | P | +1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-02-07 | 1 Watford U21 |
0 - 1
1 - 2
|
Crewe U21 2 | V | -1.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-01-27 | 2 Sheff Wed U21 |
2 - 1
3 - 2
|
Crewe U21 | P | 0.0 | Více |
|
8-3 (11) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - Development League 2 | 2023-01-24 | 1 1 Burnley U21 |
2 - 2
3 - 4
|
Crewe U21 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2022-12-05 | Crewe U21 |
0 - 1
3 - 1
|
Barnsley U21 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
8-6 (14) | 6-3 (9) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Anglie - Development League 2 | 2022-11-25 | 1 2 Sheff Utd U21 |
2 - 0
3 - 0
|
Crewe U21 1 | P | -2.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
8-1 (9) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - Development League 2 | 2022-11-08 | Crewe U21 |
0 - 2
0 - 2
|
Sheff Wed U21 2 | P | -1.0,-1.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
4-9 (13) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2022-10-31 | 1 Crewe U21 |
0 - 2
0 - 2
|
Birmingham U21 2 | P | +1.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
6-1 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2022-10-21 | 1 Barnsley U21 |
1 - 1
1 - 2
|
Crewe U21 1 | V | -0.5 | Push | 10.0 | Více |
|
18-6 (24) | 8-1 (9) | 3 (2-1) | 3 (3-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Coventry U21 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - Development League 2 | 2023-11-17 | 3 Sheff Utd U21 |
2 - 3
4 - 4
|
Coventry U21 3 | R | -2.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - Development League 2 | 2023-11-07 | 2 Coventry U21 |
0 - 2
0 - 2
|
Barnsley U21 4 | P | +1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - Development League 2 | 2023-10-31 | 2 Coventry U21 |
0 - 1
0 - 4
|
Fleetwood Town U21 3 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - Development League 2 | 2023-10-24 | Coventry U21 |
0 - 3
0 - 4
|
Sheff Wed U21 3 | P | +1.0, +1.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Anglie - Development League 2 | 2023-09-25 | 2 Hull U21 |
1 - 1
1 - 2
|
Coventry U21 2 | V | -1.5, -2.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Anglie - Development League 2 | 2023-09-12 | 3 Coventry U21 |
1 - 1
2 - 3
|
Swansea U21 4 | P | +0.5, +1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
6-8 (14) | 4-7 (11) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-09-05 | 2 Ipswich U21 |
2 - 0
3 - 0
|
Coventry U21 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-08-29 | 1 Coventry U21 |
4 - 1
5 - 2
|
Charlton U21 2 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
2-7 (9) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-08-21 | 4 QPR U21 |
2 - 1
4 - 2
|
Coventry U21 3 | P | -1.0 | Více | 10.0 | Push |
|
1-9 (10) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-08-15 | 4 Coventry U21 |
0 - 1
0 - 2
|
Bournemouth U21 5 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
5-7 (12) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Anglie - Development League 2 | 2023-05-09 | Bristol City U21 |
1 - 2
1 - 3
|
Coventry U21 1 | V | -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
8-1 (9) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-05-01 | 2 Coventry U21 |
2 - 0
3 - 0
|
Watford U21 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-04-21 | 1 Ipswich U21 |
2 - 2
3 - 3
|
Coventry U21 4 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-04-17 | 2 Coventry U21 |
2 - 0
3 - 0
|
Cardiff U21 3 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
1-7 (8) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-04-06 | 2 Coventry U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Crewe U21 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-04-03 | 2 QPR U21 |
0 - 0
1 - 1
|
Coventry U21 1 | R | -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
5-8 (13) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-03-28 | Coventry U21 |
1 - 0
3 - 1
|
Colchester U21 1 | V | -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
3-9 (12) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-03-21 | 2 Coventry U21 |
2 - 0
2 - 0
|
Peterborough U21 4 | V | +1.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
2-9 (11) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 2 (1-1) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-03-05 | Burnley U21 |
0 - 1
2 - 1
|
Coventry U21 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
6-0 (6) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-02-28 | 2 Coventry U21 |
0 - 0
2 - 0
|
Birmingham U21 4 | V | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
4-7 (11) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-02-21 | Barnsley U21 |
1 - 1
1 - 1
|
Coventry U21 1 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
7-0 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-02-13 | 2 Wigan U21 |
0 - 0
1 - 0
|
Coventry U21 1 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-02-02 | 2 Coventry U21 |
1 - 1
1 - 2
|
Hull U21 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
9-3 (12) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 6 (6-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-01-24 | 1 Sheff Utd U21 |
2 - 0
2 - 0
|
Coventry U21 | P | -1.0 | Méně | 11.0 | Méně |
|
8-1 (9) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-01-16 | Sheff Wed U21 |
0 - 0
0 - 1
|
Coventry U21 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-1 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - Development League 2 | 2022-11-11 | 3 Swansea U21 |
2 - 0
2 - 3
|
Coventry U21 4 | V | -2.0 | Více | 10.5 | Více |
|
12-6 (18) | 9-0 (9) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - Development League U23 | 2022-11-07 | 3 Hull U21 |
1 - 0
1 - 0
|
Coventry U21 1 | P | -1.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
8-4 (12) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 4 (1-3) |
| Anglie - Development League 2 | 2022-11-01 | Coventry U21 |
1 - 0
2 - 2
|
Wigan U21 2 | R | +0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 4-4 (8) | 5 (2-3) | 1 (0-1) |
| Anglie - Development League 2 | 2022-10-25 | 1 Peterborough U21 |
2 - 2
3 - 3
|
Coventry U21 2 | R | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
7-9 (16) | 4-6 (10) | 6 (2-4) | 0 (0-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2022-10-18 | 2 Coventry U21 |
1 - 2
1 - 3
|
Burnley U21 2 | P | +0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
3-8 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 3.1 | 4.2 | 1.909 |
| Poločas | 3.2 | 2.75 | 2.375 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (+0.25) | Domácí@2.075 | Hosté@1.725 |
| Poločas (+0.25) | Domácí@1.775 | Hosté@2.025 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.5) | Ví[email protected] | Méně@1.925 |
| Poločas (5.0) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.75) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
| Poločas (1.5) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 6 , Roh: 5 - 2
Roh: 10.5 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 3.5, 4.0
Skóre: 0 - 2 , Roh: 1 - 0 Poločas
Roh: 5.0 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 1.5
-
22' - 1st Goal - Coventry U21 -
30' - 1st Corner - Crewe U21 -
36' - 2nd Goal - Coventry U21 -
0-2 score at the end of First Half -
46' - 2nd Corner - Crewe U21 - Race to 3 Corners - Crewe U21
-
53' - 3rd Corner - Crewe U21 -
56' - 3rd Goal - Coventry U21 -
66' - 4th Corner - Coventry U21 -
67' - 4th Goal - Coventry U21 -
69' - 5th Corner - Coventry U21 -
76' - 6th Corner - Crewe U21 -
77' - 7th Corner - Crewe U21 - Race to 5 Corners - Crewe U21
-
81' - 5th Goal - Crewe U21 -
84' - 6th Goal - Coventry U21 -
90' - 7th Goal - Coventry U21 -
1-6 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5
