pá, Oct 5, 2018 · 19:00
Concarneau [9]
4 1
0 - 0
Celý zápas · Pol. 0-0
Tours [11]
5 3
NejstaršíNedávné
RPRRVP
2.10
3.10
3.75
NedávnéNejstarší
PPRRRR

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.25
Góly celkem
–
Rohy celkem
-0.25
Concarneau
Concarneau
RRVVRPRRVPNedávnéPokles-0.7 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 24
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůMéně4/10
Asijský handicapKryje6/10
Tours
VRPVRRRRPPNedávnéPokles-0.5 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 23
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůMéně3/10
Asijský handicapNekryje3/10
Concarneau

3V-5R-2P v posledních 10 zápasech, s 13 vstřelenými a 15 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.3 pro, 1.5 proti. Výhry 30%, AH výhra 60%, góly Over 40%, rohy Over 0%.

Výsledek v plném čase
Výhra 30%3 Remíza 50%5 Prohra 20%2
Góly celkem 2.0, 2.5
Více 40%4 Neplatné 0%0 Méně 60%6
Asijský hendikep
Výhra 60%6 Neplatné 10%1 Prohra 30%3
Tours

2V-5R-3P v posledních 10 zápasech, s 6 vstřelenými a 7 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.6 pro, 0.7 proti. Výhry 20%, AH výhra 30%, góly Over 30%, rohy Over 0%.

Výsledek v plném čase
Výhra 20%2 Remíza 50%5 Prohra 30%3
Góly celkem 2.0, 2.5
Více 30%3 Neplatné 0%0 Méně 70%7
Asijský hendikep
Výhra 30%3 Neplatné 10%1 Prohra 60%6
Poslední
Concarneau
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Tours
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
Concarneau
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
Tours
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

Žádná data

Concarneau Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Francie - League 3 2018-09-28 1 Cholet
1 - 0
4 - 1
Concarneau 1 P 0.0 Více 8.5
Francie - League 3 2018-09-21 1 Concarneau
2 - 2
4 - 3
Villefranche 2 V 0.0, -0.5 Více 8.0
Francie - League 3 2018-09-14 1 Lyon Duchere
1 - 1
1 - 1
Concarneau 1 R 0.0, -0.5 Méně 8.0
Francie - League 3 2018-09-07 2 Concarneau
0 - 1
1 - 1
Pau 1 R 0.0, -0.5 Méně
Francie - League 3 2018-09-01 2 Laval
0 - 0
2 - 0
Concarneau 2 P 0.0, -0.5 Méně
Francie - League 3 2018-08-25 4 Concarneau
0 - 1
1 - 1
Le Mans 1 R 0.0 Méně 8.5 Méně
5-2 (7) 3-1 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Francie - League 3 2018-08-17 3 Jeanne d'Arc Drancy
1 - 0
1 - 2
Concarneau 2 V 0.0 Více 8.0 Více
5-4 (9) 3-3 (6) 2 (1-1) 2 (1-1)
Francie - League 3 2018-08-11 2 Concarneau
0 - 0
2 - 1
Dunkerque 2 V 0.0 Více 8.5 Méně
1-3 (4) 0-2 (2) 1 (0-1) 0 (0-0)
Francie - League 3 2018-08-03 1 Bourg-Peronnas
0 - 0
1 - 1
Concarneau 2 R -0.5 Méně
2-4 (6) 1-2 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Evropa - Přátelská utkání 2018-07-14 Caen
0 - 0
0 - 0
Concarneau R -1.0 Méně
2-1 (3) 2-0 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Francie - League 3 2018-05-11 1 Laval
0 - 1
1 - 1
Concarneau R 0.0 Méně 8.5 Více
5-6 (11) 0-3 (3) 1 (0-1) 2 (2-0)
Francie - League 3 2018-04-20 2 Concarneau
0 - 0
2 - 2
Avranches 3 R 0.0, -0.5 Více
2-5 (7) 1-3 (4) 2 (1-1) 1 (1-0)
Francie - League 3 2018-04-16 1 Concarneau
1 - 1
1 - 1
Cholet 2 R -0.5 Méně 8.5 Méně
1-6 (7) 1-2 (3) 1 (0-1) 2 (0-2)
Francie - League 3 2018-04-13 3 GS Consolat Marseille
0 - 1
0 - 1
Concarneau 1 V 0.0 Méně 8.5 Méně
8-0 (8) 4-0 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Francie - League 3 2018-03-31 2 Pau
4 - 0
4 - 1
Concarneau P 0.0, -0.5 Více
3-5 (8) 3-2 (5) 2 (1-1) 0 (0-0)
Francie - League 3 2018-03-24 2 Concarneau
0 - 0
0 - 1
Red Star FC 93 4 1 P 0.0 Méně 8.0 Více
5-5 (10) 1-5 (6) 0 (0-0) 1 (1-0)
Francie - League 3 2018-03-20 Boulogne
0 - 1
1 - 1
Concarneau 1 1 R 0.0, -0.5 Méně
7-1 (8) 3-1 (4) 0 (0-0) 3 (3-0)
Francie - League 3 2018-03-16 1 1 Creteil
0 - 1
1 - 1
Concarneau 2 R 0.0 Méně 8.0 Více
5-9 (14) 2-3 (5) 1 (0-1) 2 (1-1)
Francie - League 3 2018-03-09 1 Concarneau
1 - 1
2 - 1
Dunkerque V 0.0, -0.5 Více
9-3 (12) 6-3 (9) 3 (3-0) 2 (2-0)
Francie - League 3 2018-02-23 Concarneau
1 - 1
2 - 1
Rodez 4 1 V 0.0 Více 9.0 Méně
2-2 (4) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Francie - League 3 2018-02-16 Entente SSG
1 - 1
1 - 1
Concarneau 1 R 0.0, -0.5 Méně 8.5 Méně
1-7 (8) 0-4 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Francie - League 3 2018-02-09 3 Lyon Duchere
1 - 2
1 - 2
Concarneau 1 V 0.0 Více 8.0 Více
12-3 (15) 4-2 (6) 2 (2-0) 0 (0-0)
Francie - League 3 2018-02-02 3 Concarneau
1 - 2
2 - 2
Les Herbiers 2 R 0.0, -0.5 Více
5-2 (7) 1-1 (2) 1 (0-1) 4 (3-1)
Francie - League 3 2018-01-19 3 Chambly Thelle FC
0 - 1
0 - 2
Concarneau 2 V 0.0, -0.5 Méně 8.0 Push
5-3 (8) 1-3 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Francie - League 3 2018-01-12 1 Concarneau
1 - 1
3 - 1
AS Beziers 1 V 0.0 Více
2-5 (7) 0-4 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Francie - Pohár 2018-01-06 Houilles
0 - 2
0 - 3
Concarneau 1 V +1.5 Méně 9.0 Méně
0-5 (5) 0-2 (2) 1 (0-1) 1 (0-1)
Francie - League 3 2017-12-20 2 Grenoble
0 - 0
0 - 0
Concarneau 2 R -0.5 Méně 8.5 Méně
5-2 (7) 1-0 (1) 1 (1-0) 2 (1-1)
Francie - League 3 2017-12-08 1 Avranches
1 - 1
3 - 2
Concarneau 1 P 0.0 Více 7.5 Méně
4-1 (5) 3-1 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Francie - Pohár 2017-12-02 1 Concarneau
0 - 2
2 - 2
Brest 1 R +0.5 Více 8.5 Více
3-7 (10) 2-6 (8) 2 (0-2) 0 (0-0)
Francie - League 3 2017-11-24 2 Concarneau
1 - 0
2 - 0
GS Consolat Marseille 3 2 V 0.0, -0.5 Méně
2-1 (3) 1-1 (2) 1 (1-0) 1 (1-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Tours Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Francie - League 3 2018-09-28 1 3 Villefranche
2 - 0
2 - 1
Tours 2 1 P 0.0, -0.5 Více 8.5
Francie - League 3 2018-09-21 1 Tours
0 - 1
1 - 2
Pau P 0.0, -0.5 Více 9.0
Francie - League 3 2018-09-13 2 Le Mans
0 - 0
0 - 0
Tours 2 R -0.5 Méně 8.5
Francie - League 3 2018-09-07 Tours
2 - 0
2 - 2
Dunkerque 4 1 R 0.0, -0.5 Více 9.0
Francie - League 3 2018-08-31 1 Avranches
0 - 0
0 - 0
Tours 1 R 0.0 Méně 8.5
Francie - League 3 2018-08-24 2 Tours
0 - 0
0 - 0
Chambly Thelle FC 4 R 0.0, -0.5 Méně 8.5 Méně
3-1 (4) 2-0 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Francie - League 3 2018-08-18 3 Marignane
0 - 1
0 - 1
Tours 1 V 0.0 Méně
10-2 (12) 3-1 (4) 2 (2-0) 2 (2-0)
Francouzský ligový pohár 2018-08-14 2 Tours
0 - 0
0 - 1
Lens 2 P 0.0, +0.5 Méně 9.5 Více
3-8 (11) 1-5 (6) 2 (0-2) 3 (1-2)
Francie - League 3 2018-08-10 1 Tours
0 - 0
0 - 0
Entente SSG 1 R -0.5 Méně 8.5 Méně
3-4 (7) 2-2 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Francie - League 3 2018-08-03 3 Cholet
0 - 1
0 - 1
Tours 2 V 0.0, -0.5 Méně
6-6 (12) 2-3 (5) 3 (1-2) 5 (2-3)
Evropa - Přátelská utkání 2018-07-18 Le Mans
0 - 0
0 - 1
Tours V 0.0, +0.5 Méně
3-0 (3) 1-0 (1) 1 (1-0) 1 (1-0)
Evropa - Přátelská utkání 2018-07-04 1 Laval
0 - 0
1 - 1
Tours R 0.0, +0.5 Méně
2-2 (4) 0-2 (2) 1 (0-1) 1 (1-0)
Francie - Ligue 2 2018-05-11 1 Le Havre
2 - 0
2 - 0
Tours 3 P -2.0 Méně 9.5 Více
8-2 (10) 3-2 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Francie - Ligue 2 2018-05-04 Tours
3 - 1
4 - 2
Lens 2 V 0.0, +0.5 Více 9.0 Více
2-8 (10) 1-2 (3) 3 (1-2) 2 (1-1)
Francie - Ligue 2 2018-04-27 2 Nancy
0 - 1
3 - 1
Tours 2 P -1.0 Více 9.0 Méně
6-2 (8) 2-2 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Francie - Ligue 2 2018-04-24 2 Tours
1 - 1
2 - 2
US Quevilly 1 R 0.0 Více 9.5 Více
5-8 (13) 0-3 (3) 0 (0-0) 4 (1-3)
Francie - Ligue 2 2018-04-20 1 Ajaccio GFCA
1 - 0
3 - 2
Tours 1 P -0.5 Více 9.0 Méně
7-1 (8) 5-0 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Francie - Ligue 2 2018-04-13 1 Tours
0 - 1
0 - 1
Chateauroux 2 P 0.0 Méně 9.5 Méně
2-3 (5) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (0-2)
Francie - Ligue 2 2018-04-06 1 1 Bourg-Peronnas
0 - 1
1 - 1
Tours 3 1 R 0.0, -0.5 Méně 8.5 Více
11-1 (12) 5-0 (5) 1 (1-0) 2 (1-1)
Francie - Ligue 2 2018-04-03 1 Tours
0 - 1
1 - 2
Valenciennes 3 1 P -0.5 Více 9.0 Méně
6-2 (8) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Francie - Ligue 2 2018-03-30 3 Tours
0 - 1
3 - 1
Lorient 1 V +0.5 Více 9.0 Méně
5-2 (7) 3-1 (4) 3 (3-0) 2 (1-1)
Francie - Ligue 2 2018-03-16 1 Sochaux
0 - 0
0 - 0
Tours 1 R 0.0, -0.5 Méně 10.0 Push
6-4 (10) 3-2 (5) 1 (1-0) 2 (2-0)
Francie - Ligue 2 2018-03-02 3 Brest
1 - 1
1 - 3
Tours 2 V -0.5, -1.0 Více 9.5 Méně
4-2 (6) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (2-0)
Francie - Ligue 2 2018-02-23 2 Tours
1 - 0
1 - 1
US Orleans 45 1 R 0.0, -0.5 Méně 9.5 Méně
1-5 (6) 0-2 (2) 1 (0-1) 1 (0-1)
Francie - Ligue 2 2018-02-16 2 Nimes
2 - 1
2 - 2
Tours 2 R -1.0, -1.5 Více 9.5 Méně
5-2 (7) 4-2 (6) 2 (1-1) 0 (0-0)
Francie - Ligue 2 2018-02-09 2 Tours
1 - 0
1 - 2
Paris FC 3 P 0.0 Více 9.0 Push
4-5 (9) 1-1 (2) 1 (0-1) 3 (1-2)
Francie - Ligue 2 2018-02-02 3 Tours
0 - 1
0 - 2
Auxerre 1 P 0.0 Méně 9.5 Méně
3-4 (7) 0-4 (4) 2 (0-2) 0 (0-0)
Francie - Ligue 2 2018-01-27 1 AC Ajaccio
1 - 0
2 - 1
Tours 1 P -0.5 Více 9.0 Méně
2-3 (5) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Francie - Pohár 2018-01-24 1 Tours
0 - 0
0 - 0
Metz 1 R 0.0, -0.5 Méně 9.0 Push
5-4 (9) 1-4 (5) 3 (1-2) 1 (1-0)
Francie - Ligue 2 2018-01-19 2 Tours
1 - 1
2 - 1
Niort 1 V 0.0, -0.5 Více 9.5 Více
6-6 (12) 3-2 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 2.1 3.1 3.75
Poločas 2.75 2.1 3.75
Asijský hendikep
Celý zápas (-0.25) Domácí@1.8 Hosté@2
Poločas (-0.25) Domácí@2.15 Hosté@1.675
Góly celkem
Celý zápas (2.25) Ví[email protected] Méně@2.025
Poločas (1.0) Více@2 Méně@1.8


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 0 , Roh: 4 - 5

Roh: , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 2.0, 2.5

1
Střela na branku
3
3
Střela mimo
5
67
Útok
55
35
Nebezpečný útok
28
52
Držení míče %
48

Skóre: 0 - 0 , Roh: 2 - 0 Poločas

Roh: , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.0

0
Střela na branku
2
2
Střela mimo
2
35
Útok
27
18
Nebezpečný útok
13
55
Držení míče %
45
  • 14' - 1st Corner - Concarneau
  • 36' - 2nd Corner - Concarneau
  • 41' - 1st Yellow Card - Tours
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 64' - 3rd Corner - Tours
  • 65' - 4th Corner - Tours
  • 66' - 5th Corner - Tours
  • Race to 3 Corners - Tours
  • 68' - 2nd Yellow Card - Concarneau
  • 69' - 3rd Yellow Card - Tours
  • 69' - 6th Corner - Concarneau
  • 79' - 7th Corner - Tours
  • 84' - 8th Corner - Concarneau
  • 89' - 4th Yellow Card - Tours
  • 90+2' - 9th Corner - Tours
  • Race to 5 Corners - Tours
  • 0-0 score at the end of Second Half

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění