Colon vs Zamora Profil týmů
Colon vs Zamora Fakta o zápasu
3V-3R-4P v posledních 10 zápasech, s 8 vstřelenými a 11 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.8 pro, 1.1 proti. Výhry 30%, AH výhra 50%, góly Over 10%, rohy Over 60%.
4V-4R-2P v posledních 10 zápasech, s 10 vstřelenými a 9 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.0 pro, 0.9 proti. Výhry 40%, AH výhra 50%, góly Over 20%, rohy Over 40%.
| Colon | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Zamora | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Colon | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Zamora | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Colon vs Zamora Časové rozložení gólů/rohů
Colon vs Zamora Vzájemné zápasy
Colon vs Zamora Zobrazit celé H2H →| Colon Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Copa Sudamericana | 2018-02-14 | 2 Zamora |
0 - 1
0 - 2
|
Colon 1 | V | 0.0, +0.5 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Colon Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Argentina - Liga Profesional | 2018-03-03 | 4 Colon |
0 - 0
0 - 0
|
Huracan 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Argentina - Liga Profesional | 2018-02-25 | 4 Union Santa Fe |
0 - 1
1 - 1
|
Colon 4 | R | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Argentina - Liga Profesional | 2018-02-20 | 3 Colon |
0 - 0
1 - 0
|
Gimnasia LP 6 1 | V | -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Copa Sudamericana | 2018-02-14 | 2 Zamora |
0 - 1
0 - 2
|
Colon 1 | V | 0.0, +0.5 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Argentina - Liga Profesional | 2018-02-10 | 2 Newell's |
0 - 0
0 - 1
|
Colon | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Argentina - Liga Profesional | 2018-02-03 | 2 Colon |
0 - 0
0 - 1
|
CA Independiente 1 | P | 0.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
4-6 (10) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Argentina - Liga Profesional | 2018-01-28 | Boca Juniors |
1 - 0
2 - 0
|
Colon 4 1 | P | -1.0 | Méně | 9.0 | Více |
|
7-5 (12) | 4-2 (6) | 4 (4-0) | 2 (2-0) |
| Argentina - Liga Profesional | 2017-12-10 | 3 Colon |
0 - 1
0 - 2
|
CA Talleres de Córdoba 5 1 | P | 0.0, +0.5 | Push | 9.5 | Více |
|
8-5 (13) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Argentina - Liga Profesional | 2017-12-04 | 3 Atlético Tucumán |
1 - 0
2 - 0
|
Colon 1 1 | P | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Ekvádor - LigaPro Serie B | 2017-11-25 | Santa Rita |
0 - 2
3 - 3
|
Colon | R | -1.5 | Více | 8.5 | Více |
|
10-0 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Argentina - Liga Profesional | 2017-11-25 | 1 Colon |
0 - 1
3 - 1
|
CA Tigre 1 | V | -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
6-4 (10) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Argentina - Liga Profesional | 2017-11-17 | 1 Argentinos Jrs |
0 - 0
0 - 1
|
Colon 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-6 (12) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Argentina - Liga Profesional | 2017-11-04 | 2 Colon |
1 - 1
3 - 3
|
San Martin SJ 1 | R | -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
5-6 (11) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 5 (2-3) |
| Argentina - Liga Profesional | 2017-10-27 | 1 Banfield |
0 - 1
1 - 1
|
Colon 5 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 3 (3-0) | 3 (2-1) |
| Argentina - Liga Profesional | 2017-10-14 | 1 Colon |
1 - 0
2 - 0
|
Temperley 3 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Ekvádor - LigaPro Serie B | 2017-10-07 | 3 Colon |
0 - 1
0 - 1
|
Imbabura 3 1 | P | 0.0 | Méně | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Argentina - Liga Profesional | 2017-09-30 | 1 San Lorenzo |
0 - 0
0 - 0
|
Colon 4 | R | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-5 (13) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Argentina - Liga Profesional | 2017-09-24 | 3 Colon |
1 - 0
3 - 1
|
Defensa y Justicia 2 | V | 0.0 | Více | 9.5 | Více |
|
8-4 (12) | 8-2 (10) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Argentina - Liga Profesional | 2017-09-16 | Colon |
0 - 0
0 - 0
|
Estudiantes LP 2 | R | 0.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-7 (14) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Argentina - Liga Profesional | 2017-09-08 | 1 Arsenal de Sarandi |
0 - 0
0 - 1
|
Colon 1 | V | 0.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
8-7 (15) | 7-2 (9) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Argentina - Pohár | 2017-09-02 | 2 Huracan |
0 - 0
1 - 0
|
Colon 3 | P | 0.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
9-3 (12) | 6-2 (8) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Argentina - Liga Profesional | 2017-08-26 | 4 Colon |
0 - 0
1 - 1
|
Rosario Central 3 | R | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Argentina - Copa Santa Fé | 2017-07-22 | 2 Colon |
0 - 1
0 - 1
|
CA 9 de Julio Rafaela 3 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Argentina - Liga Profesional | 2017-06-26 | 4 Colon |
0 - 0
0 - 0
|
River Plate 3 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Argentina - Liga Profesional | 2017-06-21 | Racing Club |
0 - 0
1 - 0
|
Colon 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
9-4 (13) | 5-3 (8) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Argentina - Liga Profesional | 2017-06-16 | 1 4 Colon |
1 - 0
2 - 1
|
San Lorenzo 3 1 | V | 0.0 | Více | 9.5 | Více |
|
1-10 (11) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Argentina - Pohár | 2017-06-08 | Colon |
1 - 0
1 - 0
|
Independiente Rivadavia 2 | V | -1.0 | Méně | 9.0 | Více |
|
5-5 (10) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Argentina - Liga Profesional | 2017-06-03 | 1 Rosario Central |
0 - 0
0 - 0
|
Colon 6 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
9-2 (11) | 5-0 (5) | 4 (4-0) | 1 (0-1) |
| Argentina - Liga Profesional | 2017-05-27 | 3 Colon |
1 - 0
1 - 2
|
Gimnasia LP 3 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Argentina - Liga Profesional | 2017-05-21 | 4 Temperley |
1 - 0
3 - 0
|
Colon 4 | P | 0.0 | Více | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Zamora Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Venezuela - Primera División | 2018-02-27 | 3 Zamora |
0 - 0
1 - 1
|
Atlético Venezuela 5 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 8.0 |
|
|||||
| Venezuela - Primera División | 2018-02-24 | 2 Estudiantes de Caracas |
0 - 1
0 - 2
|
Zamora 5 | V | +0.5 | Méně |
|
||||||
| Venezuela - Primera División | 2018-02-18 | 4 Zamora |
0 - 2
0 - 2
|
Carabobo 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 8.5 |
|
|||||
| Copa Sudamericana | 2018-02-14 | 2 Zamora |
0 - 1
0 - 2
|
Colon 1 | P | 0.0, +0.5 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Venezuela - Primera División | 2018-02-09 | 1 Monagas |
1 - 2
1 - 2
|
Zamora 4 | V | 0.0, -0.5 | Více | 8.0 |
|
|||||
| Venezuela - Primera División | 2018-02-03 | 1 Zamora |
0 - 0
0 - 0
|
CD Lara 5 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 8.5 | Více |
|
8-3 (11) | 5-2 (7) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Venezuela - Primera División | 2018-01-28 | 3 Deportivo La Guaira |
1 - 0
1 - 2
|
Zamora 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 8.0 | Více |
|
5-8 (13) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Svět - Přátelská utkání klubů | 2018-01-20 | 2 Zamora |
0 - 1
1 - 1
|
CD Lara 3 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 8.0 | Méně |
|
6-0 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Svět - Přátelská utkání klubů | 2018-01-19 | 1 Zamora |
1 - 0
1 - 0
|
Monagas 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
1-6 (7) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Svět - Přátelská utkání klubů | 2018-01-18 | Zamora |
1 - 0
1 - 1
|
Mineros de Guayana 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Svět - Přátelská utkání klubů | 2018-01-16 | 1 Zamora |
2 - 0
2 - 0
|
Atlético Venezuela 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Venezuela - Pohár | 2017-11-29 | 2 Mineros de Guayana |
2 - 0
4 - 3
|
Zamora 2 | P | -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
7-4 (11) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Venezuela - Primera División | 2017-11-11 | 1 CD Lara |
1 - 1
6 - 2
|
Zamora 3 2 | P | -0.5 | Více | 8.5 | Více |
|
7-5 (12) | 3-4 (7) | 4 (3-1) | 1 (1-0) |
| Venezuela - Pohár | 2017-11-08 | 2 Zamora |
0 - 0
1 - 1
|
Mineros de Guayana 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Venezuela - Primera División | 2017-11-06 | 3 Zamora |
1 - 0
1 - 1
|
CD Lara 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
6-9 (15) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Venezuela - Pohár | 2017-11-01 | 3 Zamora |
0 - 0
1 - 0
|
Urena FC 2 | V | -1.0, -1.5 | Méně |
|
8-3 (11) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Venezuela - Primera División | 2017-10-29 | 2 Monagas |
0 - 0
0 - 1
|
Zamora 1 1 | V | 0.0 | Méně | 8.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Venezuela - Pohár | 2017-10-25 | 1 Urena FC |
0 - 0
1 - 1
|
Zamora 3 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Venezuela - Primera División | 2017-10-22 | 4 Zamora |
0 - 1
2 - 1
|
Carabobo 6 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 8.5 | Méně |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Venezuela - Primera División | 2017-10-18 | Trujillanos |
0 - 1
0 - 2
|
Zamora 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Venezuela - Pohár | 2017-10-12 | 1 6 Zamora |
1 - 1
2 - 1
|
Carabobo 1 | V | 0.0 | Více | 9.0 | Více |
|
7-6 (13) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Venezuela - Primera División | 2017-10-08 | 1 3 Zamora |
2 - 0
3 - 1
|
Deportivo Tachira 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 8.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Venezuela - Primera División | 2017-10-04 | 2 Deportivo Zulia |
1 - 0
3 - 1
|
Zamora 2 | P | 0.0, +0.5 | Více | 8.0 | Více |
|
1-8 (9) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Venezuela - Primera División | 2017-10-01 | 1 1 Zamora |
1 - 0
1 - 1
|
CD Lara 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 8.0 | Push |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Venezuela - Pohár | 2017-09-28 | 2 Carabobo |
0 - 0
1 - 2
|
Zamora 4 | V | -0.5 | Více |
|
8-0 (8) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Venezuela - Primera División | 2017-09-24 | 4 Atlético Venezuela |
1 - 1
1 - 1
|
Zamora | R | 0.0, +0.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
1-1 (2) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Venezuela - Primera División | 2017-09-18 | 1 Zamora |
1 - 0
2 - 1
|
Deportivo La Guaira 2 | V | 0.0 | Více | 8.5 | Méně |
|
0-3 (3) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Venezuela - Pohár | 2017-09-14 | 1 Zamora |
0 - 0
2 - 1
|
Llaneros 1 1 | V | -1.0 | Push | 8.5 | Více |
|
8-2 (10) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Venezuela - Primera División | 2017-09-10 | 3 Atletico Socopo |
1 - 2
1 - 4
|
Zamora 1 | V | 0.0, +0.5 | Více | 8.5 | Více |
|
10-2 (12) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Venezuela - Pohár | 2017-09-07 | 4 Llaneros |
1 - 0
1 - 3
|
Zamora 2 | V | 0.0, +0.5 | Více | 8.5 | Více |
|
4-7 (11) | 2-4 (6) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.36 | 4.5 | 9 |
| Poločas | 1.95 | 2.25 | 8.5 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-1.25) | Domácí@1.925 | Hosté@1.925 |
| Poločas (-0.5) | Domácí@1.975 | Hosté@1.825 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (9.5) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
| Poločas (4.5) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.25) | Ví[email protected] | Méně@1.925 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@1.725 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 0 , Roh: 7 - 3
Roh: 9.5 , Hendikep: -1.0, -1.5 , Góly: 2.0, 2.5
Skóre: 0 - 0 , Roh: 6 - 1 Poločas
Roh: 4.5 , Hendikep: -0.5 , Góly: 1.0
-
23' - 1st Corner - Colon -
26' - 2nd Corner - Colon -
32' - 3rd Corner - Colon - Race to 3 Corners - Colon
-
37' - 4th Corner - Colon -
40' - 5th Corner - Colon - Race to 5 Corners - Colon
-
40' - 6th Corner - Colon -
45+1' - 7th Corner - Zamora -
0-0 score at the end of First Half -
58' - 1st Yellow Card - Zamora -
62' - 8th Corner - Zamora -
63' - 9th Corner - Zamora -
69' - 10th Corner - Colon - Race to 7 Corners - Colon
-
70' - 1st Goal - Colon -
1-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

