Colo Colo vs La Serena Profil týmů
Colo Colo vs La Serena Fakta o zápasu
5V-3R-2P v posledních 10 zápasech, s 16 vstřelenými a 10 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.6 pro, 1.0 proti. Výhry 50%, AH výhra 50%, góly Over 40%, rohy Over 60%.
6V-1R-3P v posledních 10 zápasech, s 18 vstřelenými a 10 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.8 pro, 1.0 proti. Výhry 60%, AH výhra 50%, góly Over 40%, rohy Over 50%.
| Colo Colo | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| La Serena | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Colo Colo | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| La Serena | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Colo Colo vs La Serena Časové rozložení gólů/rohů
Colo Colo vs La Serena Vzájemné zápasy
Colo Colo vs La Serena Zobrazit celé H2H →| Colo Colo Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Chile - Pohár | 2017-07-09 | 3 La Serena |
1 - 0
4 - 1
|
Colo Colo 2 | P | +1.0 | Více | 8.5 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Colo Colo Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Chile - Liga de Primera | 2017-07-30 | 1 5 Colo Colo |
0 - 0
0 - 0
|
CD Antofagasta 5 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Chile - Superpohár | 2017-07-23 | 3 CD Universidad Catolica |
1 - 1
1 - 4
|
Colo Colo 4 | V | 0.0 | Více | 8.5 |
|
|||||
| Svět - Přátelská utkání klubů | 2017-07-13 | Colo Colo |
1 - 0
1 - 0
|
Huachipato 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Chile - Pohár | 2017-07-09 | 3 La Serena |
1 - 0
4 - 1
|
Colo Colo 2 | P | +1.0 | Více | 8.5 |
|
|||||
| Chile - Liga de Primera | 2017-05-20 | 4 Cobresal |
1 - 1
1 - 3
|
Colo Colo 2 | V | +1.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Chile - Liga de Primera | 2017-05-14 | 3 Colo Colo |
1 - 0
1 - 1
|
CD Antofagasta 2 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
10-1 (11) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Chile - Liga de Primera | 2017-05-07 | 2 Everton de Vina |
1 - 1
2 - 3
|
Colo Colo 3 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
7-7 (14) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Chile - Liga de Primera | 2017-04-30 | 2 Colo Colo |
0 - 0
0 - 0
|
Palestino 3 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
11-2 (13) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Chile - Liga de Primera | 2017-04-23 | 2 San Luis de Quillota |
1 - 0
1 - 0
|
Colo Colo 3 | P | +0.5, +1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Chile - Liga de Primera | 2017-04-15 | 1 Colo Colo |
0 - 0
3 - 0
|
Universidad de Concepcion 1 | V | -1.0, -1.5 | Push | 9.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Chile - Liga de Primera | 2017-04-08 | 4 Universidad de Chile |
1 - 1
2 - 2
|
Colo Colo 5 | R | 0.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Chile - Liga de Primera | 2017-04-02 | 3 Deportes Iquique |
1 - 1
3 - 2
|
Colo Colo 3 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Chile - Liga de Primera | 2017-03-18 | 4 Colo Colo |
0 - 0
0 - 0
|
Huachipato 1 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 3 (1-2) |
| Chile - Liga de Primera | 2017-03-11 | Santiago Wanderers |
0 - 1
0 - 2
|
Colo Colo 1 | V | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
10-0 (10) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Chile - Liga de Primera | 2017-03-04 | 2 Colo Colo |
1 - 0
2 - 0
|
Universidad Catolica 4 | V | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-6 (12) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Chile - Liga de Primera | 2017-02-26 | 1 Deportes Temuco |
0 - 1
2 - 2
|
Colo Colo 1 | R | +0.5, +1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Chile - Liga de Primera | 2017-02-18 | 1 Colo Colo |
2 - 1
2 - 1
|
O'Higgins | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Chile - Liga de Primera | 2017-02-12 | 2 Colo Colo |
3 - 0
4 - 0
|
Audax Italiano 3 | V | -1.0, -1.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Copa Libertadores | 2017-02-08 | 2 Colo Colo |
1 - 0
1 - 1
|
Botafogo 3 | R | -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Chile - Liga de Primera | 2017-02-04 | 2 Union Espanola |
0 - 2
0 - 3
|
Colo Colo 2 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Copa Libertadores | 2017-02-01 | 2 Botafogo |
2 - 0
2 - 1
|
Colo Colo 3 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
4-6 (10) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Svět - Přátelská utkání klubů | 2017-01-25 | 3 Colo Colo |
0 - 0
1 - 0
|
Lanus 1 | V | -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
2-5 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Svět - Přátelská utkání klubů | 2017-01-21 | 2 Colo Colo |
1 - 0
3 - 0
|
Sporting Cristal 2 | V | -0.5 | Více |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Svět - Přátelská utkání klubů | 2017-01-18 | Colo Colo |
1 - 1
2 - 1
|
Cerro 1 | V | -0.5 | Více |
|
8-2 (10) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Chile - Pohár | 2016-12-14 | 2 Colo Colo |
3 - 0
4 - 0
|
Everton de Vina 5 1 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Chile - Liga de Primera | 2016-12-08 | 2 Palestino |
0 - 2
1 - 2
|
Colo Colo 2 | V | -1.0 | Push | 10.0 | Více |
|
11-6 (17) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Chile - Liga de Primera | 2016-12-04 | 4 Colo Colo |
3 - 2
4 - 2
|
Everton de Vina 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Chile - Pohár | 2016-11-30 | 1 4 Colo Colo |
1 - 0
2 - 0
|
CD Universidad Catolica 4 | V | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Chile - Liga de Primera | 2016-11-26 | 1 1 O'Higgins |
1 - 0
1 - 0
|
Colo Colo 2 2 | P | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
5-7 (12) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Chile - Pohár | 2016-11-23 | 2 CD Universidad Catolica |
0 - 0
0 - 1
|
Colo Colo 3 | V | 0.0 | Méně | 8.5 | Méně |
|
0-3 (3) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| La Serena Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Chile - Primera B | 2017-07-30 | 1 3 La Serena |
1 - 0
3 - 1
|
CDSC Iberia 4 | V | -1.0 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Chile - Pohár | 2017-07-09 | 3 La Serena |
1 - 0
4 - 1
|
Colo Colo 2 | V | +1.0 | Více | 8.5 |
|
|||||
| Chile - Primera B | 2017-04-29 | 5 La Serena |
1 - 0
1 - 1
|
Puerto Montt 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Chile - Primera B | 2017-04-23 | 3 Curico Unido |
0 - 1
0 - 1
|
La Serena 3 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Chile - Primera B | 2017-04-20 | Deportes Valdivia |
1 - 2
1 - 3
|
La Serena 3 | V | 0.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Chile - Primera B | 2017-04-14 | 2 La Serena |
0 - 1
1 - 2
|
Cobreloa 1 | P | -0.5 | Více |
|
17-0 (17) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Chile - Primera B | 2017-03-25 | 4 La Serena |
0 - 1
0 - 1
|
Union La Calera 3 | P | -1.0 | Méně | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Chile - Primera B | 2017-03-19 | 1 4 Coquimbo Unido |
0 - 0
1 - 0
|
La Serena 2 1 | P | 0.0 | Méně |
|
5-6 (11) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Chile - Primera B | 2017-03-11 | 3 La Serena |
0 - 1
2 - 1
|
CDSC Iberia 3 | V | -1.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Chile - Primera B | 2017-02-25 | 2 La Serena |
0 - 0
3 - 1
|
Santiago Morning 5 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
10-2 (12) | 6-1 (7) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Chile - Primera B | 2017-02-18 | 1 4 La Serena |
0 - 0
1 - 0
|
Rangers de Talca 3 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
7-0 (7) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Chile - Primera B | 2017-02-06 | 2 Magallanes |
0 - 2
3 - 2
|
La Serena 3 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
9-2 (11) | 6-2 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Svět - Přátelská utkání klubů | 2017-01-13 | La Serena |
0 - 0
0 - 1
|
Universidad de Chile 1 | P | +0.5, +1.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Svět - Přátelská utkání klubů | 2017-01-11 | 3 La Serena |
0 - 0
1 - 1
|
Belgrano 5 | R | +0.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | ||
| Chile - Primera B | 2016-12-03 | 3 La Serena |
1 - 0
1 - 1
|
Union San Felipe 3 1 | R | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Chile - Primera B | 2016-11-27 | 1 3 Rangers de Talca |
1 - 1
1 - 2
|
La Serena 3 1 | V | -0.5 | Více |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Chile - Primera B | 2016-11-13 | 1 Union La Calera |
0 - 1
0 - 1
|
La Serena 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Chile - Primera B | 2016-10-15 | 3 La Serena |
2 - 1
3 - 2
|
Deportes Valdivia 4 | V | -0.5 | Více |
|
10-2 (12) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Chile - Primera B | 2016-10-02 | 1 3 Nublense |
0 - 0
0 - 0
|
La Serena 5 | R | -0.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Chile - Primera B | 2016-09-24 | 1 La Serena |
0 - 1
0 - 2
|
Curico Unido 4 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Chile - Pohár | 2016-09-16 | 1 Cobreloa |
2 - 0
3 - 0
|
La Serena 2 | P | -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
0-7 (7) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Chile - Primera B | 2016-08-20 | 4 La Serena |
0 - 0
0 - 0
|
Magallanes 3 2 | R | -0.5 | Méně |
|
7-4 (11) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Chile - Primera B | 2016-08-14 | 1 4 CDSC Iberia |
2 - 0
3 - 2
|
La Serena 1 1 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
4-6 (10) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 0 (0-0) | ||
| Chile - Primera B | 2016-08-07 | 5 La Serena |
0 - 0
1 - 1
|
Coquimbo Unido 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Chile - Primera B | 2016-07-31 | 2 8 Santiago Morning |
2 - 0
3 - 0
|
La Serena 3 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
1-9 (10) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Chile - Pohár | 2016-07-09 | La Serena |
1 - 1
3 - 1
|
Santiago Wanderers | V | +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-1 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Chile - Primera B | 2016-04-23 | 1 Deportes Concepcion |
1 - 0
4 - 0
|
La Serena 6 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Chile - Primera B | 2016-04-16 | 1 5 La Serena |
0 - 0
2 - 1
|
Santiago Morning 4 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Chile - Primera B | 2016-03-26 | 2 La Serena |
2 - 1
3 - 1
|
Magallanes 2 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
2-8 (10) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Chile - Primera B | 2016-03-07 | 1 CSD Rangers |
0 - 0
2 - 0
|
La Serena | P | -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.2 | 7 | 11 |
| Poločas | 1.57 | 3.2 | 8 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-1.75) | Domácí@1.825 | Hosté@1.975 |
| Poločas (-0.75) | Domácí@1.8 | Hosté@2 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (9.0) | Více@2 | Méně@1.8 |
| Poločas (4.0) | Ví[email protected] | Méně@2.025 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.5) | Ví[email protected] | Méně@2.025 |
| Poločas (1.5) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 4 - 0 , Roh: 5 - 3
Roh: 9.0 , Hendikep: -1.5, -2.0 , Góly: 3.5
Skóre: 1 - 0 , Roh: 3 - 2 Poločas
Roh: 4.0 , Hendikep: -0.5, -1.0 , Góly: 1.5
-
5' - 1st Corner - La Serena -
15' - 2nd Corner - Colo Colo -
16' - 1st Yellow Card - La Serena -
17' - 3rd Corner - Colo Colo -
19' - 2nd Yellow Card - La Serena -
20' - 4th Corner - La Serena -
35' - 5th Corner - Colo Colo - Race to 3 Corners - Colo Colo
-
42' - 3rd Yellow Card - Colo Colo -
45+2' - 1st Goal - Colo Colo -
1-0 score at the end of First Half -
51' - 2nd Goal - Colo Colo -
67' - 6th Corner - Colo Colo -
69' - 7th Corner - Colo Colo - Race to 5 Corners - Colo Colo
-
70' - 3rd Goal - Colo Colo -
77' - 4th Yellow Card - La Serena -
77' - 5th Yellow Card - La Serena -
80' - 4th Goal - Colo Colo -
88' - 8th Corner - La Serena -
90+1' - 6th Yellow Card - La Serena -
90+1' - 7th Yellow Card - La Serena -
4-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

