ne, May 28, 2017 · 23:00
NejstaršíNedávné
VVRPVP
1.72
3.10
5.25
NedávnéNejstarší
RVVPRR
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.25
Góly celkem
Více 9.5
Rohy celkem
-0.5
Clube do Remo
Clube do Remo vs Cuiabá Profil týmů
Clube do Remo
RVVVVVRPVPNedávnéStabilní-0.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 24
Více než 9.5 rohůVíce8/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapKryje7/10
Tým druhého poločasuTým obratůVíce než 2.5 karty v 9 z posledních 10Gól v 1. poločase v 7 z posledních 10
Cuiabá
RVRPRRPVVRNedávnéStabilní+0.2 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 21
Více než 9.5 rohůMéně1/10
Více než 2.5 gólůMéně3/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Poslední
| Clube do Remo | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Cuiabá | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Clube do Remo | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Cuiabá | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.0, 2.5
Rozložení rohůLinie 9.5
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.30,
Sm. odch.: 1.44, Medián: 2,
Modus: 2,
Více: 38%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Clube do Remo vs Cuiabá Časové rozložení gólů/rohů
Clube do Remo vs Cuiabá Vzájemné zápasy
Clube do Remo vs Cuiabá Zobrazit celé H2H →| Clube do Remo Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazílie - Serie C | 2016-05-21 | 2 Cuiabá |
1 - 1
1 - 1
|
Clube do Remo 6 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Brazílie - Zápasy | 2015-04-30 | 1 Clube do Remo |
3 - 1
4 - 1
|
Cuiabá 2 1 | V |
|
||||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Clube do Remo Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazílie - Serie C | 2017-05-20 | 3 ASA |
0 - 0
1 - 0
|
Clube do Remo 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Brazílie - Serie C | 2017-05-14 | 2 Clube do Remo |
0 - 0
1 - 0
|
Fortaleza EC | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Brazílie - Paraense | 2017-05-07 | 2 Clube do Remo |
0 - 1
1 - 2
|
Paysandu 2 | P | 0.0 | Více |
|
||||||
| Brazílie - Paraense | 2017-04-30 | 2 Paysandu |
1 - 0
1 - 1
|
Clube do Remo 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Brazílie - Paraense | 2017-04-23 | 4 Clube do Remo |
0 - 1
3 - 1
|
Indipendente AC 6 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
||||||
| Brazílie - Paraense | 2017-03-19 | 1 4 Clube do Remo |
1 - 0
2 - 1
|
Sao Raimundo PA 3 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
6-5 (11) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 4 (2-2) | ||
| Brazílie - Paraense | 2017-03-11 | 3 Clube do Remo |
1 - 0
2 - 0
|
Pinheirense EC 3 | V | -1.0, -1.5 | Méně |
|
3-12 (15) | 0-6 (6) | 3 (0-3) | 5 (1-4) | ||
| Brazílie - Zápasy | 2017-02-19 | 3 Clube do Remo |
2 - 2
3 - 2
|
Paragominas FC 2 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
10-5 (15) | 7-1 (8) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Brazílie - Zápasy | 2017-02-12 | 5 Clube do Remo |
1 - 1
2 - 1
|
Paysandu 2 1 | V | 0.0 | Více |
|
0-8 (8) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Brazílie - Zápasy | 2017-02-01 | 1 4 Pinheirense EC |
0 - 0
0 - 0
|
Clube do Remo 4 | R | +0.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Brazílie - Zápasy | 2017-01-29 | 1 Clube do Remo |
3 - 0
5 - 0
|
Cameta EC 5 | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Brazílie - Serie C | 2016-09-18 | 3 Clube do Remo |
0 - 0
0 - 0
|
America RN 6 | R | Méně |
|
11-1 (12) | 7-0 (7) | 4 (4-0) | 2 (2-0) | |||
| Brazílie - Serie C | 2016-09-11 | 7 Fortaleza EC |
2 - 1
4 - 1
|
Clube do Remo 1 | P | -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie C | 2016-09-04 | 3 Clube do Remo |
1 - 1
1 - 1
|
Salgueiro 3 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Serie C | 2016-08-29 | 1 ABC |
0 - 0
2 - 0
|
Clube do Remo 4 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
11-1 (12) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Brazílie - Serie C | 2016-08-22 | 2 Clube do Remo |
2 - 0
2 - 0
|
AD Confianca 4 | V | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Serie C | 2016-08-13 | 1 Botafogo PB |
1 - 0
2 - 0
|
Clube do Remo 4 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
9-7 (16) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Brazílie - Serie C | 2016-08-06 | 4 Clube do Remo |
0 - 0
1 - 0
|
River AC 4 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
11-3 (14) | 6-2 (8) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Brazílie - Serie C | 2016-07-31 | 3 ASA |
0 - 2
2 - 2
|
Clube do Remo 3 1 | R | 11.0 | Méně |
|
7-2 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Brazílie - Serie C | 2016-07-10 | 2 Clube do Remo |
1 - 0
2 - 0
|
Fortaleza EC 1 | V | 0.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
7-5 (12) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Brazílie - Serie C | 2016-07-04 | 1 Salgueiro |
1 - 0
1 - 0
|
Clube do Remo 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
1-4 (5) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Brazílie - Serie C | 2016-06-25 | 1 Clube do Remo |
1 - 1
1 - 1
|
ABC 1 | R | -0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
4-6 (10) | 2-5 (7) | 4 (0-4) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Serie C | 2016-06-19 | 4 AD Confianca |
2 - 2
3 - 5
|
Clube do Remo 3 1 | V | 0.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Serie C | 2016-06-11 | 3 Clube do Remo |
0 - 0
0 - 0
|
Botafogo PB 2 | R | 0.0 | Méně | 11.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Brazílie - Serie C | 2016-06-06 | River AC |
1 - 2
1 - 2
|
Clube do Remo 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 | Push |
|
9-2 (11) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Brazílie - Serie C | 2016-05-31 | 2 Clube do Remo |
0 - 1
0 - 1
|
ASA 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
11-7 (18) | 5-5 (10) | 3 (3-0) | 5 (4-1) | ||
| Brazílie - Serie C | 2016-05-21 | 2 Cuiabá |
1 - 1
1 - 1
|
Clube do Remo 6 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
2-9 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Brazílie - Copa do Brasil | 2016-04-28 | 1 Vasco Da Gama |
0 - 0
2 - 1
|
Clube do Remo | P | -1.5 | Více | 10.0 | Více |
|
8-4 (12) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Brazílie - Copa Verde | 2016-04-23 | 1 3 Clube do Remo |
1 - 1
2 - 4
|
Paysandu 3 | P | 0.0 | Více | 11.0 | Více |
|
11-3 (14) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Copa do Brasil | 2016-04-14 | 3 Clube do Remo |
0 - 0
0 - 1
|
Vasco Da Gama 3 | P | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-4 (12) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Cuiabá Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazílie - Serie C | 2017-05-14 | 1 Botafogo PB |
0 - 0
0 - 0
|
Cuiabá 2 | R | -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Matogrossense | 2017-04-30 | 6 Cuiabá |
0 - 0
2 - 1
|
Sinop FC 4 | V | -0.5 | Více |
|
||||||
| Brazílie - Campeonato Matogrossense | 2017-04-23 | 1 Cuiabá |
0 - 0
1 - 0
|
Luverdense | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Brazílie - Campeonato Matogrossense | 2017-04-09 | 1 Luverdense |
0 - 0
1 - 0
|
Cuiabá 1 | P | 0.0 | Méně |
|
||||||
| Brazílie - Campeonato Matogrossense | 2017-03-30 | 2 Cuiabá |
0 - 0
1 - 1
|
Uniao Rondonopolis 2 | R | -1.0 | Méně |
|
||||||
| Brazílie - Copa Verde | 2017-03-19 | 3 Cuiabá |
1 - 1
1 - 1
|
CA Rondoniense 2 1 | R | -0.5 | Méně |
|
6-0 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Brazílie - Copa do Brasil | 2017-03-08 | 1 3 Goias |
1 - 0
4 - 0
|
Cuiabá 5 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
6-1 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Copa do Brasil | 2017-03-02 | 1 Ponte Preta |
1 - 1
1 - 1
|
Cuiabá 5 | R | -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
0-2 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Brazílie - Campeonato Matogrossense | 2017-02-05 | 1 1 Cuiabá |
3 - 0
4 - 0
|
Operario Ltda 1 | V | -2.0, -2.5 | Více |
|
8-0 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Brazílie - Serie C | 2016-09-18 | River AC |
0 - 0
0 - 0
|
Cuiabá 1 | R | +0.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Brazílie - Serie C | 2016-09-11 | 3 Cuiabá |
1 - 1
2 - 2
|
ABC 5 | R | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
8-3 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Serie C | 2016-09-04 | 2 America RN |
0 - 1
0 - 1
|
Cuiabá 6 | V | -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
10-3 (13) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Copa Sudamericana | 2016-09-01 | 1 Chapecoense |
0 - 1
3 - 1
|
Cuiabá 4 | P | -1.0, -1.5 | Více | 9.0 | Více |
|
15-2 (17) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Serie C | 2016-08-28 | 2 Cuiabá |
0 - 0
2 - 0
|
ASA 5 1 | V | 0.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Copa Sudamericana | 2016-08-25 | 2 Cuiabá |
1 - 0
1 - 0
|
Chapecoense 2 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
1-10 (11) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Brazílie - Serie C | 2016-08-14 | 1 Cuiabá |
1 - 0
2 - 0
|
Fortaleza 5 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Brazílie - Serie C | 2016-07-25 | 3 Remo PA |
1 - 0
2 - 0
|
Cuiabá 3 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Serie C | 2016-07-17 | 2 Cuiabá |
0 - 0
0 - 1
|
River AC | P | -0.5 | Méně |
|
4-12 (16) | 1-8 (9) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Brazílie - Serie C | 2016-07-10 | 2 ABC |
1 - 0
2 - 1
|
Cuiabá 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
7-1 (8) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie C | 2016-06-12 | Fortaleza EC |
2 - 0
2 - 0
|
Cuiabá | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
3-8 (11) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Serie C | 2016-06-05 | 3 Cuiabá |
2 - 0
3 - 0
|
AD Confianca 4 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
2-9 (11) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 4 (0-4) |
| Brazílie - Serie C | 2016-05-28 | 2 Botafogo PB |
0 - 0
1 - 0
|
Cuiabá 3 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
6-7 (13) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Serie C | 2016-05-21 | 2 Cuiabá |
1 - 1
1 - 1
|
Clube do Remo 6 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
2-9 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Brazílie - Campeonato Matogrossense | 2016-05-01 | 2 Luverdense |
1 - 0
2 - 0
|
Cuiabá 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Brazílie - Copa do Brasil | 2016-04-28 | 2 Cuiabá |
1 - 0
1 - 0
|
Juazeirense 4 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Campeonato Matogrossense | 2016-04-24 | 1 Cuiabá |
0 - 0
2 - 1
|
Uniao Rondonopolis 1 1 | V | -1.0 | Více |
|
8-0 (8) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Brazílie - Campeonato Matogrossense | 2016-04-18 | 3 Operario MT |
0 - 0
0 - 0
|
Cuiabá 2 | R | +0.5 | Méně |
|
2-10 (12) | 1-6 (7) | 2 (1-1) | 3 (1-2) | ||
| Brazílie - Copa Verde | 2016-04-14 | 3 Aparecidense |
0 - 1
0 - 1
|
Cuiabá 3 | V | -0.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Brazílie - Campeonato Matogrossense | 2016-04-10 | 2 Cuiabá |
0 - 1
0 - 3
|
Sinop FC 4 | P |
|
7-3 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||||
| Brazílie - Campeonato Matogrossense | 2016-03-31 | 2 Cuiabá |
0 - 0
2 - 0
|
Operario MT 2 | V | -1.0, -1.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.72 | 3.1 | 5.25 |
| Poločas | 2.3 | 2.1 | 5 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.5) | Domácí@1.75 | Hosté@2.05 |
| Poločas (-0.25) | Domácí@1.925 | Hosté@1.875 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (9.5) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
| Poločas (4.5) | Ví[email protected] | Méně@1.925 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.25) | Ví[email protected] | Méně@1.775 |
| Poločas (0.75) | Ví[email protected] | Méně@2.1 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 1 , Roh: 3 - 9
Roh: 9.5 , Hendikep: -0.5 , Góly: 2.0, 2.5
Skóre: 1 - 0 , Roh: 3 - 2 Poločas
Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 0.5, 1.0
-
10' - 1st Corner - Clube do Remo -
12' - 2nd Corner - Cuiabá -
20' - 1st Goal - Clube do Remo -
43' - 3rd Corner - Clube do Remo -
43' - 4th Corner - Clube do Remo -
45' - 5th Corner - Cuiabá - 1-0: First Half Score
-
46' - 6th Corner - Cuiabá -
47' - 7th Corner - Cuiabá -
55' - 8th Corner - Cuiabá -
61' - 1st Yellow Card - Cuiabá -
63' - 9th Corner - Cuiabá -
64' - 10th Corner - Cuiabá -
67' - 2nd Goal - Cuiabá -
70' - 2nd Yellow Card - Cuiabá -
74' - 3rd Yellow Card - Clube do Remo -
81' - 4th Yellow Card - Clube do Remo -
89' - 5th Yellow Card - Clube do Remo -
90+2' - 11th Corner - Cuiabá -
90+3' - 12th Corner - Cuiabá - 1-1: Second Half Score
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

