Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 3.0
Góly celkem
Méně 8.5
Rohy celkem
-1.25
Bolton
Chorley vs Bolton Profil týmů
Chorley
VRRPPVRRPPNedávnéPokles-0.6 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůMéně3/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapNekryje3/10
Bolton
RPVRRRVVVVNedávnéV ráži+1.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 24
Více než 9.5 rohůVíce7/10
Více než 2.5 gólůMéně4/10
Asijský handicapKryje8/10
Poslední
| Chorley | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Bolton | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Chorley | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Bolton | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 3.0
Rozložení rohůLinie 8.5
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.90,
Sm. odch.: 1.73, Medián: 3,
Modus: 2,
Více: 39%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Chorley vs Bolton Časové rozložení gólů/rohů
Chorley vs Bolton Vzájemné zápasy
Chorley vs Bolton Zobrazit celé H2H →| Chorley Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| UK Friendlies | 2021-07-27 | 1 Chorley |
0 - 1
0 - 1
|
Bolton 1 | P | +0.5, +1.0 | Méně |
|
||||||
| UK Friendlies | 2017-07-08 | 1 Chorley |
2 - 0
2 - 3
|
Bolton 1 | P | +0.5, +1.0 | Více |
|
||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Chorley Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - National League - Sever | 2022-05-11 | York |
1 - 1
2 - 1
|
Chorley | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Anglie - National League - Sever | 2022-05-07 | Spennymoor Town |
1 - 0
2 - 0
|
Chorley | P | 0.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Anglie - National League - Sever | 2022-05-02 | 1 Chorley |
1 - 0
2 - 2
|
Gateshead 2 | R | +0.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Anglie - National League - Sever | 2022-04-30 | 1 Gloucester City |
0 - 0
1 - 1
|
Chorley | R | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Anglie - National League - Sever | 2022-04-23 | 1 Chorley |
1 - 0
1 - 0
|
AFC Telford | V | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Anglie - National League - Sever | 2022-04-18 | 1 Curzon Ashton |
1 - 0
1 - 0
|
Chorley | P | +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
2-10 (12) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Anglie - National League - Sever | 2022-04-15 | Chorley |
1 - 0
1 - 2
|
Alfreton Town 2 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 | Více |
|
5-5 (10) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2022-04-12 | 1 Chorley |
0 - 1
2 - 2
|
York 3 | R | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2022-04-09 | Bradford P A |
0 - 0
0 - 0
|
Chorley | R | +0.5, +1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League - Sever | 2022-04-05 | 1 Chorley |
1 - 0
2 - 1
|
Boston Utd 3 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-7 (9) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Anglie - National League - Sever | 2022-04-02 | 1 Chorley |
1 - 0
2 - 0
|
Guiseley 1 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League - Sever | 2022-03-26 | 2 Kettering |
0 - 0
2 - 1
|
Chorley 2 | P | 0.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League - Sever | 2022-03-22 | 1 Kidderminster |
0 - 0
1 - 1
|
Chorley 2 1 | R | -0.5,-1.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2022-03-19 | Chorley |
0 - 0
0 - 1
|
Blyth Spartans 1 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
9-5 (14) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 4 (4-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2022-03-12 | 2 Chorley |
0 - 1
2 - 1
|
Southport 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
8-2 (10) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2022-03-08 | 1 1 Chorley |
0 - 0
0 - 2
|
Spennymoor Town 2 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
1-4 (5) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League - Sever | 2022-03-05 | 2 Chester |
0 - 2
1 - 2
|
Chorley 3 | V | +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
7-2 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2022-02-26 | Darlington |
1 - 0
3 - 0
|
Chorley 2 | P | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Anglie - National League - Sever | 2022-02-05 | 3 Farsley Celtic |
2 - 3
3 - 3
|
Chorley 1 | R | +0.5, +1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
3-7 (10) | 0-6 (6) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2022-01-29 | 3 Chorley |
0 - 1
3 - 2
|
Hereford | V | -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
8-4 (12) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2022-01-25 | 2 Chorley |
0 - 2
2 - 2
|
AFC Fylde 1 | R | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
7-2 (9) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2022-01-22 | 1 Brackley |
0 - 0
0 - 0
|
Chorley 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
5-6 (11) | 5-5 (10) | 6 (2-4) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2022-01-08 | 2 Gateshead |
0 - 0
0 - 1
|
Chorley | V | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2021-12-28 | 1 Chorley |
2 - 1
4 - 3
|
Curzon Ashton 4 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
7-2 (9) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglie - National League - Sever | 2021-12-26 | 5 AFC Fylde |
0 - 2
1 - 2
|
Chorley 2 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
4-4 (8) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Anglie - National League - Sever | 2021-12-11 | 1 2 York |
1 - 1
1 - 1
|
Chorley 4 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-6 (8) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - FA Trophy | 2021-11-30 | Spennymoor Town |
0 - 0
0 - 0
|
Chorley 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
8-6 (14) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | ||
| Anglie - National League - Sever | 2021-11-20 | 2 Boston Utd |
1 - 0
2 - 2
|
Chorley | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2021-11-16 | 2 Chorley |
2 - 0
3 - 1
|
Kettering 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2021-11-13 | 1 Chorley |
1 - 0
1 - 0
|
Leamington 1 1 | V | -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
4-6 (10) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Bolton Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| UK Friendlies | 2022-06-28 | Longridge Town FC |
0 - 3
0 - 9
|
Bolton | V | +3.5, +4.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2022-04-30 | Bolton |
1 - 1
4 - 2
|
Fleetwood Town 3 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2022-04-23 | 2 Cheltenham |
0 - 0
1 - 2
|
Bolton | V | 0.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2022-04-18 | 4 Bolton |
1 - 0
3 - 1
|
Accrington Stanley 4 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2022-04-15 | 3 Doncaster |
0 - 0
1 - 2
|
Bolton 4 | V | +0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2022-04-09 | 4 Bolton |
0 - 0
1 - 1
|
Sheff Wed 2 | R | +0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
4-9 (13) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| England League 1 | 2022-04-05 | 2 Bolton |
0 - 0
1 - 1
|
Portsmouth 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
1-3 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England League 1 | 2022-04-02 | 1 Wigan |
1 - 0
1 - 1
|
Bolton 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| England League 1 | 2022-03-19 | 1 Crewe |
0 - 0
0 - 1
|
Bolton 1 | V | +0.5, +1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-6 (13) | 5-2 (7) | 4 (2-2) | 3 (2-1) |
| England League 1 | 2022-03-12 | Bolton |
0 - 1
0 - 1
|
Plymouth | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-5 (11) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| England League 1 | 2022-03-08 | Bolton |
0 - 1
1 - 1
|
Morecambe 2 | R | -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
13-1 (14) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| England League 1 | 2022-03-05 | 1 1 Gillingham |
0 - 1
0 - 3
|
Bolton 1 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
7-4 (11) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2022-02-26 | Milton Keynes Dons |
1 - 0
2 - 0
|
Bolton 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
3-7 (10) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| England League 1 | 2022-02-22 | 3 Bolton |
0 - 0
3 - 1
|
Lincoln City | V | -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
5-6 (11) | 2-4 (6) | 4 (2-2) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2022-02-19 | 1 Bolton |
1 - 0
4 - 0
|
AFC Wimbledon 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 4-2 (6) | 4 (2-2) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2022-02-15 | 1 Burton Albion |
3 - 0
3 - 1
|
Bolton 1 | P | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
8-4 (12) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| England League 1 | 2022-02-05 | 1 Morecambe |
0 - 0
1 - 1
|
Bolton 1 1 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2022-02-01 | 1 Bolton |
1 - 0
2 - 0
|
Cambridge Utd 1 | V | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-5 (13) | 7-1 (8) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2022-01-29 | 1 Bolton |
2 - 0
6 - 0
|
Sunderland 2 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
2-1 (3) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2022-01-22 | 2 Shrewsbury |
0 - 0
0 - 1
|
Bolton 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2022-01-15 | 2 Bolton |
0 - 0
2 - 0
|
Ipswich 3 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
5-12 (17) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 4 (1-3) |
| England League 1 | 2022-01-11 | Bolton |
0 - 1
0 - 2
|
Wycombe 4 | P | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-5 (12) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - EFL Trophy | 2022-01-04 | 1 Hartlepool |
0 - 0
1 - 0
|
Bolton 2 | P | +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
1-10 (11) | 1-7 (8) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2022-01-01 | 2 Rotherham |
1 - 1
2 - 1
|
Bolton 3 | P | -1.0, -1.5 | Push | 9.5 | Více |
|
11-3 (14) | 6-2 (8) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2021-12-11 | 3 Accrington Stanley |
1 - 0
1 - 0
|
Bolton | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
7-2 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| England League 1 | 2021-12-07 | 2 Fleetwood Town |
1 - 0
3 - 0
|
Bolton 1 | P | +0.5 | Více |
|
1-6 (7) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - EFL Trophy | 2021-11-30 | Bolton |
1 - 0
1 - 0
|
Fleetwood Town 3 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-5 (11) | 4-4 (8) | 4 (0-4) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2021-11-27 | 1 Bolton |
1 - 2
2 - 2
|
Cheltenham 1 | R | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| England League 1 | 2021-11-23 | 1 Bolton |
2 - 0
3 - 0
|
Doncaster 1 | V | -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
14-4 (18) | 5-4 (9) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| England League 1 | 2021-11-20 | 3 Wycombe |
0 - 0
1 - 0
|
Bolton | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-11 (19) | 4-5 (9) | 3 (2-1) | 6 (3-3) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 5.25 | 4.5 | 1.444 |
| Poločas | 6 | 2.5 | 1.909 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (+1.25) | Domácí@1.9 | Hosté@1.9 |
| Poločas (+0.5) | Domácí@1.85 | Hosté@1.95 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (8.5) | Více@2 | Méně@1.8 |
| Poločas (4.0) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.0) | Ví[email protected] | Méně@1.875 |
| Poločas (1.25) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 3 , Roh: 2 - 5
Roh: 8.5 , Hendikep: +1.0, +1.5 , Góly: 3.0
Skóre: 0 - 2 , Roh: 2 - 1 Poločas
Roh: 4.0 , Hendikep: +0.5 , Góly: 1.0, 1.5
-
2' - 1st Goal - Bolton -
33' - 1st Corner - Bolton -
42' - 2nd Goal - Bolton -
44' - 2nd Corner - Chorley -
45' - 3rd Corner - Chorley -
0-2 score at the end of First Half -
49' - 4th Corner - Bolton - Race to 3 Corners - Bolton
-
79' - 5th Corner - Bolton -
81' - 6th Corner - Bolton -
81' - 3rd Goal - Bolton - Race to 5 Corners - Bolton
-
88' - 7th Corner - Bolton -
90' - 4th Goal - Chorley -
1-3 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

