pá, Dec 11, 2020 · 17:00
Cholet
6 1
4 - 2
Celý zápas · Pol. 4-1
Annecy
7 3
NejstaršíNedávné
PVRVPP
1.91
3.25
3.50
NedávnéNejstarší
PPVPPR

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.25
Góly celkem
–
Rohy celkem
-0.5
Cholet
Cholet
RPVVPVRVPPNedávnéStabilní+0.3 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 21
Více než 9.5 rohůMéně3/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapVyrovnanéKryto 5/10
Annecy
RRRPRPPVPPNedávnéPokles-0.4 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 12
Více než 9.5 rohůMéně3/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapNekryjeKryto 3/10
Neudrží vedení · nevyhrává 3 z 4 zápasů, v nichž vedlVyhrál 1 z posledních 10Více než 2.5 karty v 9 z posledních 10
Cholet

4V-2R-4P v posledních 10 zápasech, s 14 vstřelenými a 18 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.4 pro, 1.8 proti. Výhry 40%, AH výhra 50%, góly Over 50%, rohy Over 0%.

Výsledek v plném čase
Výhra 40%4 Remíza 20%2 Prohra 40%4
Góly celkem 2.0, 2.5
Více 50%5 Neplatné 0%0 Méně 50%5
Asijský hendikep
Výhra 50%5 Neplatné 10%1 Prohra 40%4
Annecy

1V-4R-5P v posledních 10 zápasech, s 12 vstřelenými a 19 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.2 pro, 1.9 proti. Výhry 10%, AH výhra 30%, góly Over 60%, rohy Over 0%.

Výsledek v plném čase
Výhra 10%1 Remíza 40%4 Prohra 50%5
Góly celkem 2.0, 2.5
Více 60%6 Neplatné 0%0 Méně 40%4
Asijský hendikep
Výhra 30%3 Neplatné 10%1 Prohra 60%6
Poslední
Cholet
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Annecy
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
Cholet
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
Annecy
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

Žádná data

Cholet Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Francie - League 3 2020-12-07 1 SC Bastia
3 - 1
5 - 1
Cholet 2 P -0.5, -1.0 Více 9.0
Francie - League 3 2020-11-28 1 Cholet
0 - 1
0 - 2
Red Star FC 93 P 0.0 Push
Francie - League 3 2020-11-24 Cholet
1 - 1
3 - 1
FC Bastia-Borgo 1 V 0.0 Více
Francie - League 3 2020-11-20 Lyon Duchere
0 - 0
0 - 0
Cholet R 0.0, -0.5 Méně 8.5
Francie - League 3 2020-10-09 4 Cholet
2 - 0
5 - 4
Stade Briochin 2 V 0.0, -0.5 Více 8.5
Francie - League 3 2020-10-02 2 Avranches
2 - 1
3 - 1
Cholet 2 P 0.0 Více 8.5 Méně
1-5 (6) 1-1 (2) 1 (1-0) 1 (0-1)
Francie - League 3 2020-09-29 1 1 Concarneau
0 - 1
0 - 1
Cholet 4 1 V 0.0 Méně 9.0 Méně
3-5 (8) 0-2 (2) 0 (0-0) 4 (2-2)
Francie - League 3 2020-09-25 2 Cholet
1 - 0
2 - 1
US Orleans 1 V 0.0, +0.5 Více 8.5 Méně
5-3 (8) 3-3 (6) 3 (1-2) 1 (1-0)
Francie - League 3 2020-09-18 1 1 Creteil
0 - 0
1 - 0
Cholet 1 1 P 0.0 Méně 9.0 Méně
3-2 (5) 3-1 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Francie - League 3 2020-09-11 2 Cholet
1 - 1
1 - 1
Laval 1 R 0.0 Méně 9.5 Více
11-2 (13) 7-1 (8) 1 (0-1) 1 (1-0)
Francie - League 3 2020-09-01 2 Cholet
1 - 1
3 - 1
Sete 2 V 0.0, -0.5 Více 8.5 Více
7-3 (10) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Francie - League 3 2020-08-28 1 Villefranche
0 - 0
0 - 0
Cholet 2 R 0.0, -0.5 Méně 9.0 Push
3-6 (9) 1-3 (4) 1 (0-1) 3 (2-1)
Francie - League 3 2020-08-21 2 Cholet
0 - 0
0 - 0
Bourg-Peronnas 3 R 0.0 Méně 9.5 Méně
4-2 (6) 2-1 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Evropa - Přátelská utkání 2020-08-11 1 Niort
0 - 0
0 - 0
Cholet 1 R 0.0 Méně
7-8 (15) 3-4 (7) 2 (1-1) 3 (1-2)
Evropa - Přátelská utkání 2020-07-22 Cholet
0 - 0
0 - 1
Angers P +1.5 Méně 8.5 Více
7-6 (13) 7-1 (8) 3 (2-1) 0 (0-0)
Francie - League 3 2020-03-06 1 Cholet
0 - 0
0 - 3
Boulogne P 0.0 Více 9.5 Více
7-5 (12) 4-2 (6) 1 (1-0) 3 (2-1)
Francie - League 3 2020-02-28 1 2 Le Puy
2 - 3
2 - 6
Cholet 1 V 0.0 Více 9.0 Méně
3-3 (6) 1-1 (2) 1 (0-1) 2 (2-0)
Francie - League 3 2020-02-21 1 2 Cholet
0 - 0
0 - 0
FC Bastia-Borgo 2 R -0.5 Méně 9.0 Více
9-3 (12) 7-2 (9) 3 (1-2) 1 (0-1)
Francie - League 3 2020-02-14 1 Avranches
1 - 0
1 - 0
Cholet P 0.0, -0.5 Méně 9.0 Push
4-5 (9) 2-1 (3) 3 (2-1) 2 (0-2)
Francie - League 3 2020-02-07 1 Cholet
0 - 0
0 - 0
Concarneau 4 R -0.5 Méně 9.5 Více
6-6 (12) 3-2 (5) 1 (1-0) 3 (2-1)
Francie - League 3 2020-01-31 4 Creteil
0 - 0
3 - 0
Cholet 2 P 0.0, -0.5 Více 9.5 Více
6-8 (14) 2-4 (6) 3 (0-3) 2 (1-1)
Francie - League 3 2020-01-24 2 Cholet
1 - 2
2 - 2
Laval 3 R 0.0 Více 9.5 Méně
2-3 (5) 0-3 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Francie - League 3 2020-01-10 1 3 Villefranche
0 - 1
3 - 2
Cholet 4 2 P -0.5 Více 9.5 Méně
6-3 (9) 1-3 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Francie - League 3 2019-12-20 1 1 Cholet
0 - 1
0 - 4
Dunkerque 1 P 0.0 Více 10.0 Méně
5-4 (9) 2-3 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Francie - League 3 2019-12-13 Bourg-Peronnas
2 - 0
3 - 1
Cholet P 0.0, -0.5 Více 9.5 Více
7-7 (14) 2-3 (5) 2 (0-2) 5 (3-2)
Francie - League 3 2019-11-29 Cholet
2 - 0
2 - 0
Sporting Club Toulon V -0.5 Méně 9.0 Méně
5-3 (8) 2-3 (5) 1 (0-1) 2 (2-0)
Francie - League 3 2019-11-22 1 1 Red Star FC 93
1 - 0
2 - 1
Cholet 1 P -0.5 Více 9.5 Více
2-10 (12) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Francie - League 3 2019-11-08 1 Cholet
0 - 0
2 - 1
AS Beziers 3 1 V 0.0, -0.5 Více
5-5 (10) 3-2 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Francie - League 3 2019-11-01 3 US Quevilly
1 - 0
2 - 0
Cholet 2 P 0.0, -0.5 Méně 9.5 Méně
2-7 (9) 1-3 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Francie - League 3 2019-10-04 2 Ajaccio GFCA
1 - 1
1 - 1
Cholet R 0.0, -0.5 Méně 9.5 Více
9-2 (11) 4-2 (6) 2 (1-1) 0 (0-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Annecy Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Francie - League 3 2020-12-04 1 Red Star FC 93
1 - 1
2 - 1
Annecy 2 P -1.0, -1.5 Více 9.0
Francie - League 3 2020-10-13 Stade Briochin
0 - 0
1 - 0
Annecy 3 P -0.5 Méně 8.5
Francie - League 3 2020-10-09 Avranches
0 - 1
1 - 3
Annecy 1 V -0.5 Více 8.0
Francie - League 3 2020-10-05 2 US Orleans
3 - 0
6 - 1
Annecy 2 1 P -0.5, -1.0 Více 8.5
Francie - League 3 2020-09-29 2 Bourg-Peronnas
1 - 0
1 - 0
Annecy 2 P 0.0, -0.5 Méně 8.0
Francie - League 3 2020-09-25 4 Annecy
0 - 0
0 - 0
Creteil 3 R 0.0, -0.5 Méně
5-6 (11) 4-1 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Francie - League 3 2020-09-21 1 Laval
1 - 0
2 - 1
Annecy 2 P -0.5 Více 8.5 Méně
1-5 (6) 1-2 (3) 1 (0-1) 2 (0-2)
Francie - League 3 2020-09-04 2 Sete
0 - 0
0 - 0
Annecy 3 R 0.0, -0.5 Méně
2-6 (8) 1-4 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Francie - League 3 2020-08-21 3 Annecy
2 - 3
3 - 3
Le Mans 1 R 0.0 Více 8.0 Méně
3-1 (4) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Francie - Championnat National 2020-02-22 4 US Marseille Endoume
1 - 2
3 - 3
Annecy 4 R 0.0, +0.5 Více
5-3 (8) 3-2 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Francie - Championnat National 2020-02-15 2 Annecy
2 - 1
2 - 3
Monaco II 1 P -1.5 Více
6-4 (10) 0-2 (2) 1 (0-1) 6 (5-1)
Francie - Championnat National 2020-02-08 2 Nimes II
0 - 1
0 - 1
Annecy 2 V +0.5, +1.0 Méně
4-6 (10) 4-3 (7) 3 (3-0) 0 (0-0)
Francie - Championnat National 2020-01-11 Annecy
2 - 0
3 - 0
Hyeres FC 1 V -0.5 Více
5-1 (6) 3-0 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Francie - Pohár 2019-12-07 2 Annecy
0 - 0
1 - 2
Chambly Thelle FC 2 P 0.0, +0.5 Více
4-1 (5) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Francie - Championnat National 2019-11-30 1 3 Saint Priest
1 - 1
1 - 1
Annecy 1 R 0.0, +0.5 Push
1-2 (3) 0-2 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Francie - Championnat National 2019-11-23 1 Annecy
0 - 0
0 - 1
Grasse 2 P 0.0, -0.5 Méně
5-2 (7) 1-1 (2) 2 (1-1) 2 (2-0)
Francie - Championnat National 2019-11-09 Martigues
0 - 0
0 - 0
Annecy 2 R 0.0 Méně
2-0 (2) 2-0 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Francie - Championnat National 2019-10-05 1 Annecy
0 - 0
0 - 0
Yzeure 1 R -0.5 Méně
9-3 (12) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Francie - Championnat National 2019-09-14 2 Annecy
1 - 1
3 - 1
US Marseille Endoume 2 V -0.5 Více
7-4 (11) 3-3 (6) 2 (2-0) 4 (3-1)
Francie - Championnat National 2019-09-07 1 Monaco II
0 - 0
0 - 1
Annecy 2 V 0.0, +0.5 Méně
4-4 (8) 1-2 (3) 3 (1-2) 3 (3-0)
Francie - Championnat National 2019-05-18 Annecy
1 - 1
1 - 1
Grasse 2 R -1.0, -1.5 Méně
8-0 (8) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Francie - Championnat National 2019-04-13 3 Annecy
0 - 1
3 - 2
Athletico Marseille 2 V 0.0, -0.5 Více
4-3 (7) 2-0 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Francie - Championnat National 2019-03-23 1 Annecy
0 - 0
1 - 0
US Marseille Endoume 3 2 V 0.0, -0.5 Méně
4-1 (5) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Francie - Championnat National 2019-03-09 4 Annecy
0 - 1
0 - 1
Monts d'Or Azergues 2 P -1.0, -1.5 Méně
4-4 (8) 1-2 (3) 2 (0-2) 2 (1-1)
Francie - Championnat National 2019-02-16 Annecy
1 - 0
4 - 0
Jura Sud Foot 3 V 0.0, -0.5 Více
8-3 (11) 7-0 (7) 2 (2-0) 2 (0-2)
Francie - Championnat National 2019-02-02 2 Hyeres FC
0 - 0
0 - 1
Annecy 2 V 0.0 Méně
3-6 (9) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Francie - Championnat National 2019-01-19 Marseille II
0 - 1
0 - 4
Annecy 1 V +0.5, +1.0 Více 8.5 Méně
1-6 (7) 1-3 (4) 3 (1-2) 0 (0-0)
Francie - Championnat National 2019-01-12 Annecy
2 - 0
5 - 2
Nice II V -1.0 Více
6-4 (10) 3-3 (6) 1 (0-1) 2 (1-1)
Francie - Championnat National 2018-12-01 2 Saint Priest
0 - 1
1 - 1
Annecy 3 R -0.5 Méně 8.0 Více
6-6 (12) 2-3 (5) 2 (1-1) 0 (0-0)
Francie - Championnat National 2018-10-20 5 US Marseille Endoume
1 - 0
1 - 1
Annecy 1 R 0.0, -0.5 Méně 8.0 Více
4-9 (13) 2-2 (4) 0 (0-0) 4 (0-4)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 1.909 3.25 3.5
Asijský hendikep
Celý zápas (-0.5) Domácí@2 Hosté@1.8
Góly celkem
Celý zápas (2.25) Ví[email protected] Méně@1.9


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: Celý zápas , Skóre: 4 - 2 , Roh: 6 - 7

Roh: , Hendikep: -0.5 , Góly: 2.0, 2.5

5
Střela na branku
10
5
Střela mimo
5
106
Útok
94
32
Nebezpečný útok
38
55
Držení míče %
45

Skóre: 4 - 1 , Roh: 3 - 3 Poločas

Roh: , Hendikep: , Góly:

4
Střela na branku
5
0
Střela mimo
1
49
Útok
47
18
Nebezpečný útok
14
61
Držení míče %
39
  • 4' - 1st Goal - Cholet
  • 6' - 1st Yellow Card - Annecy
  • 7' - 2nd Goal - Cholet
  • 10' - 1st Corner - Annecy
  • 12' - 2nd Corner - Cholet
  • 12' - 3rd Goal - Cholet
  • 13' - 3rd Corner - Annecy
  • 14' - 4th Goal - Annecy
  • 25' - 2nd Yellow Card - Cholet
  • 28' - 4th Corner - Cholet
  • 32' - 3rd Yellow Card - Annecy
  • 36' - 5th Corner - Cholet
  • Race to 3 Corners - Cholet
  • 38' - 6th Corner - Annecy
  • 45' - 4th Yellow Card - Annecy
  • 45+1' - 5th Goal - Cholet
  • 4-1 score at the end of First Half
  • 55' - 7th Corner - Cholet
  • 56' - 8th Corner - Cholet
  • Race to 5 Corners - Cholet
  • 59' - 9th Corner - Annecy
  • 61' - 10th Corner - Annecy
  • 63' - 6th Goal - Annecy
  • 79' - 11th Corner - Cholet
  • 82' - 12th Corner - Annecy
  • 87' - 13th Corner - Annecy
  • Race to 7 Corners - Annecy
  • 4-2 score at the end of Second Half

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění