Chesham vs Torquay Profil týmů
Chesham vs Torquay Fakta o zápasu
1V-5R-4P v posledních 10 zápasech, s 8 vstřelenými a 11 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.8 pro, 1.1 proti. Výhry 10%, AH výhra 30%, góly Over 40%, rohy Over 20%.
5V-2R-3P v posledních 10 zápasech, s 16 vstřelenými a 13 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.6 pro, 1.3 proti. Výhry 50%, AH výhra 40%, góly Over 60%, rohy Over 40%.
| Chesham | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Torquay | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Chesham | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Torquay | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Chesham vs Torquay Časové rozložení gólů/rohů
Chesham vs Torquay Vzájemné zápasy
Chesham vs Torquay Zobrazit celé H2H →| Chesham Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - National League - Jih | 2025-04-05 | 3 Torquay |
1 - 0
1 - 2
|
Chesham 3 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - National League - Jih | 2024-08-26 | 1 2 Chesham |
1 - 1
2 - 3
|
Torquay 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - FA Trophy | 2015-12-15 | 1 Chesham |
0 - 2
0 - 2
|
Torquay 4 | P | 0.0, +0.5 | Méně |
|
||||||
| Anglie - FA Trophy | 2015-12-13 | 4 Torquay |
0 - 0
0 - 0
|
Chesham 3 | R | -1.0 | Méně |
|
||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Chesham Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - National League - Jih | 2025-10-11 | 1 2 Maidstone Utd |
0 - 0
0 - 0
|
Chesham 3 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Anglie - National League - Jih | 2025-10-04 | 1 Chesham |
0 - 1
4 - 1
|
Enfield Town 1 | V | -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Anglie - National League - Jih | 2025-09-20 | 1 Weston Super Mare |
0 - 0
1 - 0
|
Chesham 2 | P | -0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Anglie - FA Cup - kvalifikace | 2025-09-13 | 1 Chesham |
1 - 2
1 - 4
|
Kings Lynn Town 2 | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
||||||
| Anglie - National League - Jih | 2025-09-06 | 1 Chesham |
0 - 0
0 - 0
|
Bath City 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - National League - Jih | 2025-09-02 | AFC Totton |
0 - 0
1 - 1
|
Chesham 1 | R | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Anglie - National League - Jih | 2025-08-30 | 1 2 Chelmsford |
2 - 0
2 - 1
|
Chesham 3 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
2-9 (11) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League - Jih | 2025-08-25 | Chesham |
1 - 1
1 - 2
|
Hampton & Richmond 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - National League - Jih | 2025-08-23 | 2 Tonbridge Angels |
0 - 0
0 - 0
|
Chesham | R | 0.0, +0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Jih | 2025-08-19 | 3 Chesham |
0 - 0
0 - 0
|
Horsham 2 | R | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
9-5 (14) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - National League - Jih | 2025-08-16 | 1 Chesham |
1 - 1
3 - 2
|
Farnborough 1 | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
5-5 (10) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 4 (1-3) | ||
| Anglie - National League - Jih | 2025-08-09 | 1 Maidenhead Utd |
0 - 1
1 - 2
|
Chesham 2 | V | -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
7-6 (13) | 6-3 (9) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2025-07-29 | 2 Chesham |
1 - 1
2 - 1
|
Billericay 1 | V | 0.0, -0.5 | Push |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| UK Friendlies | 2025-07-26 | 2 Chesham |
1 - 0
1 - 0
|
Oxford City 1 | V | 0.0 | Méně |
|
1-0 (1) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - National League - Jih | 2025-04-26 | 2 Dorking |
0 - 0
2 - 0
|
Chesham | P | -1.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Jih | 2025-04-21 | 1 Chesham |
1 - 2
2 - 3
|
Slough 1 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Anglie - National League - Jih | 2025-04-18 | 3 Hemel Hempstead |
0 - 0
2 - 0
|
Chesham 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
2-2 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Jih | 2025-04-12 | 1 Chesham |
1 - 1
2 - 1
|
Farnborough | V | 0.0 | Více |
|
5-8 (13) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 4 (1-3) | ||
| Anglie - National League - Jih | 2025-04-05 | 3 Torquay |
1 - 0
1 - 2
|
Chesham 3 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 6 (4-2) |
| Anglie - National League - Jih | 2025-03-29 | 3 Chesham |
0 - 0
4 - 1
|
Welling 1 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
2-4 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - National League - Jih | 2025-03-22 | Weston Super Mare |
0 - 0
1 - 1
|
Chesham 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League - Jih | 2025-03-15 | 1 Chesham |
1 - 0
1 - 0
|
St Albans 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
0-5 (5) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League - Jih | 2025-03-11 | Chesham |
0 - 0
0 - 1
|
Tonbridge Angels 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Anglie - National League - Jih | 2025-03-08 | 1 Worthing |
1 - 0
3 - 0
|
Chesham 3 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
5-5 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Anglie - National League - Jih | 2025-03-01 | 3 Chesham |
0 - 3
1 - 4
|
Truro City 2 | P | 0.0 | Více | 9.0 | Více |
|
11-3 (14) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Anglie - National League - Jih | 2025-02-25 | 1 Hampton & Richmond |
0 - 1
0 - 1
|
Chesham 2 | V | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 6 (1-5) |
| Anglie - National League - Jih | 2025-02-22 | Hornchurch FC |
0 - 1
2 - 1
|
Chesham 1 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
9-5 (14) | 5-4 (9) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Jih | 2025-02-18 | 1 Chesham |
0 - 1
2 - 2
|
Salisbury 1 | R | -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Anglie - National League - Jih | 2025-02-15 | Chesham |
0 - 2
1 - 3
|
Enfield Town 1 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 4 (2-2) | ||
| Anglie - National League - Jih | 2025-02-11 | 1 Chippenham Town |
1 - 0
2 - 0
|
Chesham | P | 0.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
3-9 (12) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Torquay Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - National League - Jih | 2025-10-11 | Torquay |
0 - 0
0 - 0
|
Dag & Red 3 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - National League - Jih | 2025-10-04 | 5 Salisbury |
0 - 1
0 - 1
|
Torquay 2 | V | +0.5 | Méně |
|
||||||
| Anglie - National League - Jih | 2025-09-20 | 4 Torquay |
1 - 0
1 - 0
|
Ebbsfleet United 1 | V | -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - FA Cup - kvalifikace | 2025-09-13 | AFC Totton |
1 - 0
2 - 0
|
Torquay 2 | P | +0.5 | Méně |
|
||||||
| Anglie - National League - Jih | 2025-09-06 | 1 Torquay |
4 - 2
4 - 2
|
Slough 2 | V | -1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - National League - Jih | 2025-09-02 | 1 Hampton & Richmond |
1 - 2
2 - 2
|
Torquay 2 | R | +0.5, +1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
7-6 (13) | 2-3 (5) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| Anglie - National League - Jih | 2025-08-30 | 1 Hemel Hempstead |
1 - 0
2 - 1
|
Torquay 2 | P | +0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League - Jih | 2025-08-25 | 3 Torquay |
1 - 1
3 - 2
|
Dover | V | -1.0, -1.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
8-1 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League - Jih | 2025-08-23 | 2 Horsham |
1 - 0
2 - 1
|
Torquay 3 | P | +0.5, +1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League - Jih | 2025-08-19 | 1 Torquay |
2 - 1
3 - 1
|
AFC Totton 3 | V | -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
5-5 (10) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Jih | 2025-08-16 | 1 Maidstone Utd |
1 - 0
1 - 1
|
Torquay 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 4 (3-1) | 2 (0-2) | ||
| Anglie - National League - Jih | 2025-08-09 | 3 Torquay |
3 - 0
3 - 1
|
Enfield Town 1 | V | -1.5 | Více | 9.5 | Více |
|
5-9 (14) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| UK Friendlies | 2025-07-25 | 1 Torquay |
0 - 0
1 - 1
|
Exeter 2 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 8.5 | Více |
|
4-7 (11) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2025-07-23 | 1 Torquay |
0 - 1
0 - 6
|
Plymouth | P | +1.0 | Více | 8.5 | Více |
|
5-4 (9) | 4-3 (7) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| UK Friendlies | 2025-07-19 | Torquay |
3 - 0
3 - 1
|
Newport County 2 | V | 0.0 | Více | 8.5 | Více |
|
9-5 (14) | 7-3 (10) | 5 (2-3) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Jih | 2025-05-03 | 2 Torquay |
0 - 0
0 - 1
|
Boreham Wood 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-6 (12) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 5 (3-2) |
| Anglie - National League - Jih | 2025-04-26 | 1 5 Hemel Hempstead |
0 - 2
1 - 4
|
Torquay 2 | V | +1.0 | Více | 9.0 | Více |
|
1-14 (15) | 1-6 (7) | 3 (0-3) | 3 (0-3) |
| Anglie - National League - Jih | 2025-04-21 | Torquay |
1 - 0
3 - 0
|
Weymouth 3 | V | -1.0, -1.5 | Více | 9.5 | Více |
|
9-3 (12) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Anglie - National League - Jih | 2025-04-18 | 1 Truro City |
0 - 0
0 - 1
|
Torquay 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
9-0 (9) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 5 (5-0) |
| Anglie - National League - Jih | 2025-04-12 | 1 Torquay |
1 - 0
2 - 0
|
Slough 1 1 | V | -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Jih | 2025-04-05 | 3 Torquay |
1 - 0
1 - 2
|
Chesham 3 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 6 (4-2) |
| Anglie - National League - Jih | 2025-03-29 | 1 4 Aveley |
0 - 0
0 - 1
|
Torquay 1 | V | +0.5, +1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League - Jih | 2025-03-22 | 1 Torquay |
0 - 0
1 - 0
|
Bath City | V | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League - Jih | 2025-03-15 | 2 Dorking |
0 - 0
0 - 1
|
Torquay 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League - Jih | 2025-03-11 | Torquay |
1 - 1
2 - 2
|
Salisbury 3 | R | -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
4-8 (12) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Jih | 2025-03-08 | 2 Tonbridge Angels |
0 - 1
0 - 1
|
Torquay 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
2-1 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League - Jih | 2025-03-04 | Chippenham Town |
1 - 1
1 - 3
|
Torquay 1 | V | +0.5 | Více |
|
5-0 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglie - National League - Jih | 2025-03-01 | 1 Torquay |
2 - 0
2 - 2
|
Boreham Wood | R | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
1-6 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Anglie - National League - Jih | 2025-02-25 | 2 Weston Super Mare |
1 - 0
1 - 1
|
Torquay 3 | R | 0.0 | Push | 9.0 | Více |
|
8-4 (12) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - National League - Jih | 2025-02-22 | 2 Chelmsford |
0 - 2
3 - 2
|
Torquay 2 | P | 0.0 | Více |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 3.2 | 3.25 | 2.1 |
| Poločas | 3.6 | 2.1 | 2.75 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (+0.25) | Domácí@1.925 | Hosté@1.875 |
| Poločas (+0.25) | Domácí@1.65 | Hosté@2.2 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (9.0) | Ví[email protected] | Méně@1.95 |
| Poločas (4.0) | Ví[email protected] | Méně@2.025 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.5) | Ví[email protected] | Méně@1.85 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@1.95 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 0 , Roh: 3 - 2
Roh: 9.0 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 2.5
Skóre: 1 - 0 , Roh: 3 - 0 Poločas
Roh: 4.0 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 1.0
-
26' - 1st Corner - Chesham -
31' - 2nd Corner - Chesham - Race to 3 Corners - Chesham
-
36' - 3rd Corner - Chesham -
36' - 1st Goal - Chesham -
43' - 1st Yellow Card - Torquay -
1-0 score at the end of First Half -
51' - 2nd Yellow Card - Chesham -
71' - 3rd Yellow Card - Torquay -
74' - 4th Yellow Card - Chesham - 81' ~ Substitution ~ Adebiyi ~ Roberts ~(Chesham)
-
89' - 4th Corner - Torquay -
90+2' - 5th Yellow Card - Chesham -
90+3' - 6th Yellow Card - Chesham -
90+6' - 5th Corner - Torquay -
90+11' - 7th Yellow Card - Torquay -
90+12' - 8th Yellow Card - Chesham -
90+15' - 9th Yellow Card - Torquay -
1-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

