ne, Apr 30, 2023 · 12:00
NejstaršíNedávné
PPVRVV
1.83
3.60
3.50
NedávnéNejstarší
RRVPRP
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 2.75
Góly celkem
–
Rohy celkem
+0.5
Babelsberg 03
Chemnitzer vs Babelsberg 03 Profil týmů
Chemnitzer
PVPPPPVRVVNedávnéStabilní+0.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 24
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapNekryje4/10
Babelsberg 03
RVPPPRPVRRNedávnéStabilní+0.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 20
Více než 9.5 rohůMéně2/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapNekryje3/10
Poslední
| Chemnitzer | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Babelsberg 03 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Chemnitzer | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Babelsberg 03 | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.5, 3.0
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.90,
Sm. odch.: 2.01, Medián: 2,
Modus: 1,
Více: 50%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Chemnitzer vs Babelsberg 03 Časové rozložení gólů/rohů
Chemnitzer vs Babelsberg 03 Vzájemné zápasy
Chemnitzer vs Babelsberg 03 Zobrazit celé H2H →| Chemnitzer Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2022-11-13 | 1 3 Babelsberg 03 |
0 - 2
0 - 2
|
Chemnitzer 3 1 | V | 0.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2021-07-27 | 2 Babelsberg 03 |
0 - 0
2 - 1
|
Chemnitzer 1 | P | +0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2020-09-02 | Babelsberg 03 |
1 - 1
2 - 2
|
Chemnitzer 2 | R | +0.5 | Více |
|
||||||
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2018-12-08 | Chemnitzer |
0 - 0
2 - 0
|
Babelsberg 03 2 1 | V | -1.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2018-08-04 | 2 Babelsberg 03 |
1 - 1
1 - 2
|
Chemnitzer 3 | V | 0.0, +0.5 | Push | 9.0 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Chemnitzer Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2023-04-22 | 1 Chemnitzer |
1 - 0
3 - 0
|
Berliner AK 07 1 | V | -0.5 | Více |
|
||||||
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2023-04-16 | 3 ZFC Meuselwitz |
0 - 2
0 - 3
|
Chemnitzer | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
||||||
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2023-04-08 | 1 2 Chemnitzer |
1 - 0
1 - 1
|
Lichtenberg 47 4 | R | -1.0, -1.5 | Méně |
|
||||||
| Německo - Landespokal | 2023-03-22 | 1 Chemnitzer |
2 - 0
3 - 0
|
Erzgebirge Aue 2 | V | +0.5, +1.0 | Push |
|
||||||
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2023-03-17 | 3 Chemnitzer |
0 - 0
0 - 1
|
VSG Altglienicke 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2023-03-12 | 1 BSG Chemie Leipzig |
1 - 0
3 - 0
|
Chemnitzer 4 | P | 0.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2023-03-03 | 2 Chemnitzer |
0 - 1
0 - 2
|
Cottbus | P | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2023-02-25 | 1 Rot-Weiss Erfurt |
1 - 0
1 - 0
|
Chemnitzer 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
3-7 (10) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2023-02-19 | 1 3 Chemnitzer |
2 - 0
3 - 0
|
Halberstadt 3 | V | -1.5, -2.0 | Více |
|
11-3 (14) | 6-0 (6) | 4 (4-0) | 4 (3-1) | ||
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2023-02-15 | FC Viktoria 1889 Berlin |
2 - 0
3 - 0
|
Chemnitzer 2 | P | +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2023-02-10 | 2 BFC Dynamo |
0 - 0
0 - 0
|
Chemnitzer 5 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2023-02-05 | 1 2 Chemnitzer |
1 - 0
2 - 0
|
Greifswalder FC 5 | V | -0.5 | Méně |
|
8-2 (10) | 7-1 (8) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2023-01-31 | 2 FC Lok Leipzig |
0 - 1
2 - 2
|
Chemnitzer 2 | R | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2023-01-26 | 1 1 Tennis Borussia Berlin |
0 - 1
0 - 1
|
Chemnitzer 4 | V | +1.0, +1.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
3-9 (12) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2023-01-07 | SG Union Sandersdorf |
0 - 2
0 - 4
|
Chemnitzer | V | +1.5, +2.0 | Push |
|
6-2 (8) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 1 (1-0) | ||
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2022-12-09 | 1 Chemnitzer |
1 - 1
1 - 1
|
Hertha Berlin II | R | -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2022-11-27 | 1 Chemnitzer |
2 - 0
4 - 0
|
Carl Zeiss Jena 4 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2022-11-13 | 1 3 Babelsberg 03 |
0 - 2
0 - 2
|
Chemnitzer 3 1 | V | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2022-11-04 | 1 1 Berliner AK 07 |
1 - 1
2 - 4
|
Chemnitzer 3 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
5-5 (10) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2022-10-29 | 2 Chemnitzer |
3 - 0
4 - 0
|
ZFC Meuselwitz 2 | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
6-5 (11) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 2 (2-0) | ||
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2022-10-22 | 1 Lichtenberg 47 |
0 - 1
0 - 2
|
Chemnitzer 6 | V | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
8-1 (9) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2022-10-16 | 2 Chemnitzer |
2 - 0
2 - 0
|
FSV 63 Luckenwalde 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
4-8 (12) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2022-10-07 | 2 VSG Altglienicke |
1 - 2
3 - 3
|
Chemnitzer 4 | R | -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2022-10-01 | 2 Chemnitzer |
0 - 0
0 - 1
|
BSG Chemie Leipzig 2 | P | -0.5, -1.0 | Méně |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2022-08-29 | 3 Halberstadt |
0 - 1
1 - 1
|
Chemnitzer 1 | R | +1.0, +1.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-5 (11) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2022-08-19 | 2 Chemnitzer |
0 - 0
1 - 0
|
BFC Dynamo 3 | V | 0.0 | Méně |
|
7-4 (11) | 3-3 (6) | 3 (3-0) | 3 (2-1) | ||
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2022-08-06 | Chemnitzer |
2 - 0
3 - 0
|
Tennis Borussia Berlin 3 1 | V | -1.5 | Push | 10.0 | Méně |
|
8-1 (9) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Německo - Pohár DFB | 2022-08-01 | Chemnitzer |
0 - 0
1 - 1
|
Union Berlin | R | +2.0, +2.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
3-8 (11) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Německo - Landespokal | 2022-05-21 | 1 Chemnitzer |
1 - 1
2 - 1
|
BSG Chemie Leipzig 3 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
4-6 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2022-05-08 | 4 VfB Auerbach |
1 - 3
1 - 4
|
Chemnitzer 2 | V | +1.0 | Více |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Babelsberg 03 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2023-04-14 | 3 Berliner AK 07 |
0 - 1
2 - 2
|
Babelsberg 03 3 | R | 0.0 | Více | 8.5 |
|
|||||
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2023-04-06 | 4 Babelsberg 03 |
0 - 1
1 - 1
|
BFC Dynamo 2 | R | 0.0 | Méně | 8.5 |
|
|||||
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2023-03-21 | 1 VSG Altglienicke |
1 - 1
1 - 2
|
Babelsberg 03 4 | V | -1.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2023-03-18 | 2 Babelsberg 03 |
1 - 1
1 - 2
|
Greifswalder FC 3 | P | 0.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2023-03-03 | 2 Babelsberg 03 |
0 - 0
0 - 0
|
Tennis Borussia Berlin 4 | R | -1.5 | Méně | 8.5 |
|
|||||
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2023-02-26 | 5 FSV 63 Luckenwalde |
3 - 0
3 - 1
|
Babelsberg 03 4 | P | 0.0 | Více |
|
6-1 (7) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2023-02-18 | 5 Babelsberg 03 |
0 - 1
0 - 2
|
FC Viktoria 1889 Berlin 4 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
5-1 (6) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2023-02-14 | 2 FC Lok Leipzig |
2 - 0
4 - 3
|
Babelsberg 03 3 | P | -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
1-6 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2023-02-04 | 3 Babelsberg 03 |
0 - 0
1 - 0
|
Hertha Berlin II 3 | V | -0.5 | Méně |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2023-01-29 | 2 BSG Chemie Leipzig |
1 - 0
1 - 1
|
Babelsberg 03 4 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
1-2 (3) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2023-01-07 | SV Tasmania Berlin |
0 - 3
0 - 6
|
Babelsberg 03 | V | +2.5, +3.0 | Více | 9.0 | Více |
|
4-6 (10) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2022-12-10 | 4 Babelsberg 03 |
0 - 0
0 - 1
|
Cottbus 1 | P | +0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
2-2 (4) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2022-12-03 | 2 Babelsberg 03 |
0 - 0
0 - 1
|
Carl Zeiss Jena 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně |
|
5-6 (11) | 2-6 (8) | 4 (1-3) | 0 (0-0) | ||
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2022-11-26 | Rot-Weiss Erfurt |
2 - 0
6 - 2
|
Babelsberg 03 | P | -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Německo - Landespokal | 2022-11-19 | 1 Cottbus |
0 - 1
2 - 1
|
Babelsberg 03 5 1 | P | -0.5 | Push | 9.5 | Více |
|
11-1 (12) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 5 (4-1) |
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2022-11-13 | 1 3 Babelsberg 03 |
0 - 2
0 - 2
|
Chemnitzer 3 1 | P | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2022-10-28 | 4 Babelsberg 03 |
0 - 0
0 - 0
|
Berliner AK 07 4 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
3-9 (12) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2022-10-20 | 3 BFC Dynamo |
1 - 1
2 - 1
|
Babelsberg 03 4 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2022-10-14 | 1 Babelsberg 03 |
2 - 0
3 - 0
|
ZFC Meuselwitz 4 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2022-10-01 | 5 Babelsberg 03 |
2 - 1
2 - 2
|
Lichtenberg 47 2 | R | -1.0, -1.5 | Více |
|
2-4 (6) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2022-09-18 | 6 Tennis Borussia Berlin |
0 - 1
0 - 1
|
Babelsberg 03 4 | V | +1.0, +1.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
2-5 (7) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2022-09-09 | 2 Babelsberg 03 |
1 - 1
1 - 1
|
FSV 63 Luckenwalde 4 | R | -1.0 | Méně | 9.0 | Více |
|
6-7 (13) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2022-08-28 | 1 2 FC Viktoria 1889 Berlin |
0 - 1
0 - 1
|
Babelsberg 03 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2022-08-19 | 2 Babelsberg 03 |
0 - 1
2 - 2
|
VSG Altglienicke 1 | R | +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
2-16 (18) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2022-08-12 | 2 Hertha Berlin II |
0 - 1
0 - 1
|
Babelsberg 03 4 | V | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
2-7 (9) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Německo - Regionalliga - Severovýchod | 2022-08-07 | 1 Babelsberg 03 |
1 - 1
4 - 2
|
BSG Chemie Leipzig 3 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
3-7 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 3 (0-3) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2022-07-22 | 2 Babelsberg 03 |
2 - 1
3 - 2
|
St Pauli II | V | -1.0 | Více |
|
3-7 (10) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2022-07-16 | Union Furstenwalde |
0 - 1
1 - 4
|
Babelsberg 03 | V | +2.5 | Více | 8.5 | Více |
|
6-5 (11) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2022-07-06 | Optik Rathenow |
0 - 1
1 - 5
|
Babelsberg 03 2 | V | +2.0, +2.5 | Více |
|
1-0 (1) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2022-06-26 | SV Tasmania Berlin |
1 - 4
1 - 5
|
Babelsberg 03 | V | +4.5 | Push |
|
2-4 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.833 | 3.6 | 3.5 |
| Poločas | 2.4 | 2.25 | 4 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.5) | Domácí@1.9 | Hosté@1.95 |
| Poločas (-0.25) | Domácí@2.025 | Hosté@1.775 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.75) | Více@2 | Méně@1.85 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@2.05 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 1 , Roh: 1 - 6
Roh: , Hendikep: -0.5 , Góly: 2.5, 3.0
Skóre: 1 - 1 , Roh: 1 - 1 Poločas
Roh: , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.0
-
2' - 1st Goal - Babelsberg 03 -
4' - 1st Yellow Card - Babelsberg 03 -
5' - 2nd Yellow Card - Babelsberg 03 -
7' - 2nd Goal - Chemnitzer -
10' - 3rd Yellow Card - Chemnitzer -
13' - 1st Corner - Babelsberg 03 - 22' - 1st Offside - Chemnitzer
-
29' - 4th Yellow Card - Chemnitzer -
40' - 2nd Corner - Chemnitzer - 43' - 2nd Offside - Chemnitzer
-
44' - 5th Yellow Card - Chemnitzer - 45' - 3rd Offside - Babelsberg 03
-
1-1 score at the end of First Half -
57' - 3rd Corner - Babelsberg 03 -
62' - 6th Yellow Card - Babelsberg 03 -
65' - 4th Corner - Babelsberg 03 - Race to 3 Corners - Babelsberg 03
-
66' - 7th Yellow Card - Babelsberg 03 -
81' - 5th Corner - Babelsberg 03 - Race to 5 Corners - Babelsberg 03
-
81' - 6th Corner - Babelsberg 03 -
83' - 8th Yellow Card - Chemnitzer -
83' - 7th Corner - Babelsberg 03 - 88' - 4th Offside - Chemnitzer
- 90+1' - 5th Offside - Chemnitzer
-
1-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

