pá, Dec 16, 2022 · 20:30
Chaves
4 3
1 - 2
Celý zápas · Pol. 0-0
CD Mafra
1 1 1
NejstaršíNedávné
VPRVRP
2.30
3.30
2.80
NedávnéNejstarší
RRRPVV

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.5
Góly celkem
Více 10.0
Rohy celkem
+0.25
CD Mafra
Chaves
PRVRVPRVRPNedávnéPokles-0.7 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 21
Více než 9.5 rohůVíce8/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapNekryje4/10
CD Mafra
RRPRVVPRRRNedávnéStabilní+0.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 24
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapNekryje3/10
Poslední
Chaves
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
CD Mafra
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
Chaves
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
CD Mafra
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

Chaves Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Portugalsko - Segunda Liga 2022-04-09 1 CD Mafra
0 - 1
0 - 1
Chaves 5 V 0.0 Méně 10.0
Portugalsko - Segunda Liga 2021-11-27 5 Chaves
0 - 1
0 - 1
CD Mafra 3 P 0.0, -0.5 Méně 10.5
Portugalsko - Segunda Liga 2021-05-01 1 4 Chaves
1 - 0
1 - 1
CD Mafra 4 R -1.0 Méně 10.5
Portugalsko - Segunda Liga 2021-01-03 2 CD Mafra
1 - 1
1 - 2
Chaves 4 V 0.0 Více 11.0
Portugalsko - Segunda Liga 2020-02-01 1 CD Mafra
1 - 0
1 - 0
Chaves P 0.0 Méně 10.5
Portugalsko - Segunda Liga 2019-08-17 3 Chaves
1 - 0
2 - 1
CD Mafra V -1.0 Více 10.0 Méně
3-6 (9) 0-3 (3) 1 (0-1) 3 (2-1)
Portugalsko - Segunda Liga 2016-04-24 2 CD Mafra
0 - 1
0 - 1
Chaves 1 V 0.0, +0.5 Méně 10.0 Push
5-5 (10) 2-2 (4) 1 (1-0) 2 (2-0)
Portugalsko - Segunda Liga 2015-12-09 2 Chaves
1 - 0
1 - 0
CD Mafra 3 V -0.5, -1.0 Méně 10.0 Více
5-10 (15) 3-6 (9) 4 (1-3) 3 (2-1)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Chaves Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Portugalsko - Ligový pohár 2022-12-08 5 Chaves
0 - 0
0 - 2
FC Porto P +1.5 Méně 10.0
Portugalsko - Ligový pohár 2022-11-22 3 Vizela
1 - 1
2 - 2
Chaves 2 1 R 0.0, -0.5 Více
Portugalsko - Primeira Liga 2022-11-13 4 Casa Pia
1 - 0
1 - 2
Chaves 1 V 0.0, -0.5 Více 10.0
Portugalsko - Primeira Liga 2022-11-07 4 Chaves
0 - 0
0 - 0
Santa Clara 4 R 0.0, -0.5 Méně 10.0
Portugalsko - Primeira Liga 2022-10-29 1 Benfica
3 - 0
5 - 0
Chaves 2 P -2.5 Více 11.0
Portugalsko - Primeira Liga 2022-10-23 1 Chaves
0 - 1
3 - 1
Gil Vicente 2 1 V 0.0 Více 10.5 Méně
5-1 (6) 4-0 (4) 2 (2-0) 0 (0-0)
Portugalsko - Pohár 2022-10-16 5 Valadares Gaia FC
0 - 1
2 - 2
Chaves 3 R +1.0, +1.5 Více 10.0 Push
5-5 (10) 4-2 (6) 2 (2-0) 0 (0-0)
Portugalsko - Primeira Liga 2022-10-09 6 Braga
0 - 1
0 - 1
Chaves 5 V -1.0, -1.5 Méně 10.0 Více
13-1 (14) 7-0 (7) 4 (4-0) 4 (3-1)
Portugalsko - Primeira Liga 2022-10-01 3 Chaves
1 - 0
1 - 1
Estoril 2 R 0.0, -0.5 Méně 10.0 Více
4-8 (12) 3-3 (6) 3 (1-2) 4 (0-4)
Portugalsko - Primeira Liga 2022-09-16 4 Portimonense
1 - 0
1 - 0
Chaves 2 1 P 0.0, -0.5 Méně 10.0 Více
9-7 (16) 4-4 (8) 2 (1-1) 5 (4-1)
Portugalsko - Primeira Liga 2022-09-10 1 FC Porto
1 - 0
3 - 0
Chaves 3 P -2.0 Push 10.0 Více
9-3 (12) 5-2 (7) 3 (1-2) 2 (2-0)
Portugalsko - Primeira Liga 2022-09-05 6 Chaves
1 - 0
1 - 1
Rio Ave 3 R 0.0, -0.5 Méně 10.0 Více
8-11 (19) 4-5 (9) 5 (1-4) 2 (1-1)
Portugalsko - Primeira Liga 2022-08-27 5 Sporting
0 - 0
0 - 2
Chaves 2 1 V -2.0 Méně 9.5 Více
13-3 (16) 6-0 (6) 1 (1-0) 2 (2-0)
Portugalsko - Primeira Liga 2022-08-20 1 4 Chaves
1 - 1
1 - 1
Vizela 5 1 R 0.0 Méně 10.0 Méně
5-4 (9) 3-1 (4) 1 (1-0) 2 (2-0)
Portugalsko - Primeira Liga 2022-08-15 1 Maritimo
1 - 0
1 - 2
Chaves 1 V 0.0, -0.5 Více 9.5 Méně
3-6 (9) 3-3 (6) 2 (1-1) 0 (0-0)
Portugalsko - Primeira Liga 2022-08-07 2 Chaves
0 - 1
0 - 1
Guimaraes 9 2 P 0.0 Méně 9.5 Méně
2-5 (7) 2-2 (4) 2 (1-1) 1 (0-1)
Evropa - Přátelská utkání 2022-07-31 Chaves
0 - 0
0 - 0
Lugo 1 R -0.5, -1.0 Méně 9.0 Méně
3-4 (7) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (0-2)
Evropa - Přátelská utkání 2022-07-23 1 FC Arouca
0 - 0
0 - 0
Chaves R 0.0, -0.5 Méně 8.5 Méně
5-1 (6) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Evropa - Přátelská utkání 2022-07-20 Chaves
3 - 0
3 - 1
Guimaraes B V -1.0 Více
4-4 (8) 2-2 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Evropa - Přátelská utkání 2022-07-13 Chaves
0 - 1
1 - 1
Academico Viseu R -1.0 Méně 8.5 Více
9-4 (13) 5-0 (5) 0 (0-0) 3 (2-1)
Portugalsko - Primeira Liga - play-off 2022-05-29 4 Moreirense
1 - 0
1 - 0
Chaves 2 P -0.5 Méně 9.5 Více
6-8 (14) 0-5 (5) 0 (0-0) 2 (2-0)
Portugalsko - Primeira Liga - play-off 2022-05-21 1 Chaves
1 - 0
2 - 0
Moreirense 2 V 0.0 Méně 9.0 Více
6-5 (11) 3-1 (4) 0 (0-0) 3 (2-1)
Portugalsko - Segunda Liga 2022-05-15 2 Rio Ave
1 - 0
3 - 0
Chaves 4 1 P 0.0, -0.5 Více 10.0 Push
2-8 (10) 1-6 (7) 0 (0-0) 1 (0-1)
Portugalsko - Segunda Liga 2022-05-08 4 Chaves
2 - 1
2 - 2
Estrela Amadora 4 1 R -1.5 Více 10.0 Méně
1-5 (6) 1-2 (3) 2 (0-2) 2 (0-2)
Portugalsko - Segunda Liga 2022-04-30 1 5 SC Farense
0 - 1
1 - 2
Chaves 5 V 0.0, +0.5 Více 10.0 Méně
4-3 (7) 3-2 (5) 1 (1-0) 2 (1-1)
Portugalsko - Segunda Liga 2022-04-23 1 4 Chaves
3 - 0
3 - 2
Academica 3 V -1.0, -1.5 Více 10.0 Více
0-11 (11) 0-6 (6) 2 (0-2) 0 (0-0)
Portugalsko - Segunda Liga 2022-04-15 4 Chaves
1 - 0
1 - 0
Sporting Covilha 2 V -1.0 Méně 10.5 Více
8-7 (15) 5-1 (6) 1 (1-0) 2 (2-0)
Portugalsko - Segunda Liga 2022-04-09 1 CD Mafra
0 - 1
0 - 1
Chaves 5 V 0.0 Méně 10.0 Více
8-4 (12) 7-2 (9) 2 (2-0) 1 (1-0)
Portugalsko - Segunda Liga 2022-04-03 4 Chaves
1 - 0
2 - 0
Nacional 3 V -0.5, -1.0 Méně 10.5 Méně
5-5 (10) 2-4 (6) 1 (1-0) 2 (1-1)
Portugalsko - Segunda Liga 2022-03-20 1 Trofense
1 - 0
1 - 1
Chaves 1 R 0.0, +0.5 Push 10.0 Méně
4-4 (8) 0-3 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
CD Mafra Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Portugalsko - Ligový pohár 2022-12-05 1 4 CD Mafra
1 - 0
1 - 1
Vizela 2 1 R 0.0, +0.5 Méně 10.5
Portugalsko - Ligový pohár 2022-11-25 2 FC Porto
0 - 2
2 - 2
CD Mafra 7 1 R -2.0 Více 10.0
Portugalsko - Segunda Liga 2022-11-14 3 CD Mafra
0 - 1
1 - 1
Leixoes 1 R 0.0, -0.5 Méně 10.5
Portugalsko - Pohár 2022-11-08 2 CD Mafra
0 - 2
0 - 3
FC Porto 2 P +1.5, +2.0 Méně 10.0
Portugalsko - Segunda Liga 2022-11-04 4 CD Mafra
1 - 2
3 - 2
Sporting Covilha 3 V -1.0 Více 10.5
Portugalsko - Segunda Liga 2022-10-29 2 Torreense
0 - 0
0 - 1
CD Mafra 6 V 0.0, -0.5 Méně 10.0 Méně
3-3 (6) 1-2 (3) 2 (0-2) 1 (1-0)
Portugalsko - Segunda Liga 2022-10-23 4 CD Mafra
1 - 1
2 - 2
Estrela Amadora 4 1 R -0.5 Více 10.0 Více
7-6 (13) 3-5 (8) 2 (0-2) 3 (2-1)
Portugalsko - Segunda Liga 2022-10-18 3 Benfica B
4 - 1
5 - 1
CD Mafra 4 P 0.0 Více 10.0 Více
2-10 (12) 1-2 (3) 0 (0-0) 4 (0-4)
Portugalsko - Pohár 2022-10-15 2 CD Mafra
1 - 1
2 - 2
Maritimo 4 1 R 0.0 Více 10.0 Méně
4-4 (8) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Portugalsko - Segunda Liga 2022-10-09 2 CD Mafra
1 - 1
1 - 1
Tondela 2 R 0.0, -0.5 Méně 10.0 Méně
3-2 (5) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Portugalsko - Pohár 2022-10-02 3 UD Santarem
0 - 0
0 - 1
CD Mafra 2 V +1.5 Méně 10.0 Méně
1-5 (6) 1-2 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Portugalsko - Segunda Liga 2022-09-17 1 3 Academico Viseu
1 - 0
2 - 0
CD Mafra 2 P 0.0, -0.5 Méně 10.0 Push
5-5 (10) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Portugalsko - Segunda Liga 2022-09-10 4 CD Mafra
0 - 1
0 - 1
FC Porto B 6 P 0.0 Méně 10.5 Méně
3-2 (5) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Portugalsko - Segunda Liga 2022-09-04 1 Feirense
0 - 0
0 - 0
CD Mafra 3 R 0.0, -0.5 Méně 10.5 Méně
6-3 (9) 4-3 (7) 3 (0-3) 0 (0-0)
Portugalsko - Segunda Liga 2022-08-29 CD Mafra
0 - 1
0 - 3
SC Farense 1 P 0.0 Více 10.5 Více
7-9 (16) 3-3 (6) 1 (0-1) 2 (1-1)
Portugalsko - Segunda Liga 2022-08-21 4 Nacional
0 - 1
0 - 2
CD Mafra 3 V 0.0, -0.5 Méně 10.5 Více
8-3 (11) 1-2 (3) 0 (0-0) 3 (3-0)
Portugalsko - Segunda Liga 2022-08-15 3 CD Mafra
0 - 0
3 - 0
Penafiel 3 V 0.0, -0.5 Více 10.0 Méně
3-4 (7) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Portugalsko - Segunda Liga 2022-08-06 3 UD Oliveirense
0 - 1
3 - 1
CD Mafra 3 1 P 0.0, +0.5 Více 10.5 Méně
5-3 (8) 1-1 (2) 1 (1-0) 2 (1-1)
Evropa - Přátelská utkání 2022-07-23 CD Mafra
0 - 1
2 - 3
SC Farense P 0.0, -0.5 Více
4-5 (9) 3-2 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Portugalsko - Segunda Liga 2022-05-15 4 Varzim
1 - 0
2 - 0
CD Mafra 2 1 P -0.5, -1.0 Méně 10.5 Méně
7-2 (9) 5-1 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Portugalsko - Segunda Liga 2022-05-07 CD Mafra
0 - 0
0 - 2
Leixoes P 0.0, -0.5 Méně 10.5 Více
14-4 (18) 3-3 (6) 1 (1-0) 6 (5-1)
Portugalsko - Segunda Liga 2022-04-30 1 Academica
0 - 0
0 - 2
CD Mafra 4 V 0.0 Méně 10.0 Více
9-2 (11) 3-1 (4) 2 (2-0) 3 (3-0)
Portugalsko - Segunda Liga 2022-04-24 4 CD Mafra
1 - 1
1 - 1
Rio Ave 3 R +0.5 Méně 10.0 Více
6-9 (15) 2-4 (6) 1 (1-0) 6 (2-4)
Portugalsko - Pohár 2022-04-20 1 CD Mafra
1 - 0
1 - 1
Tondela 2 R 0.0, -0.5 Méně 10.0 Push
9-1 (10) 4-1 (5) 2 (2-0) 2 (2-0)
Portugalsko - Segunda Liga 2022-04-16 1 SC Farense
1 - 0
1 - 0
CD Mafra 2 P -0.5 Méně 10.0 Více
5-8 (13) 2-3 (5) 4 (2-2) 5 (2-3)
Portugalsko - Segunda Liga 2022-04-09 1 CD Mafra
0 - 1
0 - 1
Chaves 5 P 0.0 Méně 10.0 Více
8-4 (12) 7-2 (9) 2 (2-0) 1 (1-0)
Portugalsko - Segunda Liga 2022-04-02 5 CD Mafra
2 - 0
2 - 1
Benfica B 2 V -0.5 Více 10.0 Push
5-5 (10) 2-2 (4) 2 (1-1) 2 (0-2)
Portugalsko - Segunda Liga 2022-03-19 4 Sporting Covilha
0 - 0
2 - 0
CD Mafra 4 P 0.0, -0.5 Méně 10.5 Více
6-5 (11) 3-1 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Portugalsko - Segunda Liga 2022-03-13 3 CD Mafra
1 - 1
3 - 2
Nacional 3 1 V 0.0, -0.5 Více 10.5 Méně
3-5 (8) 0-3 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Portugalsko - Segunda Liga 2022-03-08 1 Casa Pia
3 - 1
3 - 1
CD Mafra 3 P -0.5, -1.0 Více 10.0 Méně
3-2 (5) 2-0 (2) 0 (0-0) 3 (1-2)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 2.3 3.3 2.8
Poločas 2.875 2.1 3.4
Asijský hendikep
Celý zápas (-0.25) Domácí@2.025 Hosté@1.825
Poločas (0.0) Domácí@1.75 Hosté@2.05
Rohy celkem
Celý zápas (10.0) Ví[email protected] Méně@1.95
Poločas (5.0) Ví[email protected] Méně@1.725
Góly celkem
Celý zápas (2.5) Ví[email protected] Méně@1.95
Poločas (1.0) Ví[email protected] Méně@1.95


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 2 , Roh: 4 - 1

Roh: 10.0 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 2.5

4
Střela na branku
4
7
Střela mimo
5
36
Útok
39
77
Nebezpečný útok
66
51
Držení míče %
49

Skóre: 0 - 0 , Roh: 2 - 0 Poločas

Roh: 5.0 , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0

2
Střela na branku
1
3
Střela mimo
3
14
Útok
20
35
Nebezpečný útok
33
48
Držení míče %
52
  • 3' - 1st Corner - Chaves
  • 8' - 1st Yellow Card - Chaves
  • 37' - 2nd Corner - Chaves
  • 37' - 2nd Yellow Card - Chaves
  • 43' - 1st Offside - Chaves
  • 43' - 2nd Offside - Chaves
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 48' - 3rd Offside - Chaves
  • 48' - 4th Offside - Chaves
  • 49' - 3rd Corner - CD Mafra
  • 62' - 5th Offside - CD Mafra
  • 64' - 1st Goal - CD Mafra
  • Race to 3 Corners - Chaves
  • 69' - 4th Corner - Chaves
  • 77' - 2nd Goal - CD Mafra
  • 84' - 3rd Goal - Chaves
  • 87' - 3rd Yellow Card - Chaves
  • 89' - 4th Yellow Card - CD Mafra
  • 90+3' - Red Card - CD Mafra
  • 90+9' - 5th Corner - Chaves
  • 1-2 score at the end of Second Half

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění