Chapecoense vs Figueirense Profil týmů
Chapecoense vs Figueirense Fakta o zápasu
6V-3R-1P v posledních 10 zápasech, s 20 vstřelenými a 7 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.0 pro, 0.7 proti. Výhry 60%, AH výhra 50%, góly Over 60%, rohy Over 20%.
2V-4R-4P v posledních 10 zápasech, s 12 vstřelenými a 12 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.2 pro, 1.2 proti. Výhry 20%, AH výhra 30%, góly Over 50%, rohy Over 50%.
| Chapecoense | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Figueirense | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Chapecoense | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Figueirense | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Chapecoense vs Figueirense Časové rozložení gólů/rohů
Chapecoense vs Figueirense Vzájemné zápasy
Chapecoense vs Figueirense Zobrazit celé H2H →| Chapecoense Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazílie - Campeonato Catarinense | 2021-05-09 | 3 Figueirense |
3 - 0
3 - 1
|
Chapecoense 1 | P | +0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Catarinense | 2021-03-28 | 1 Figueirense |
0 - 1
1 - 3
|
Chapecoense 4 | V | +0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Brazílie - Serie B | 2021-01-13 | Chapecoense |
1 - 0
2 - 1
|
Figueirense | V | -0.5 | 9.5 |
|
||||||
| Brazílie - Serie B | 2020-10-09 | 2 Figueirense |
0 - 0
0 - 0
|
Chapecoense 2 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Catarinense | 2020-03-01 | 1 2 Figueirense |
0 - 0
0 - 0
|
Chapecoense 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Catarinense | 2019-04-14 | 1 Chapecoense |
0 - 0
1 - 0
|
Figueirense 3 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
12-3 (15) | 8-3 (11) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Campeonato Catarinense | 2019-04-04 | 3 Figueirense |
2 - 1
3 - 3
|
Chapecoense 3 | R | 0.0 | Více | 10.5 | Více |
|
7-4 (11) | 5-4 (9) | 5 (1-4) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Campeonato Catarinense | 2019-02-16 | 1 Chapecoense |
0 - 0
0 - 0
|
Figueirense 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Campeonato Catarinense | 2018-04-08 | 2 Chapecoense |
0 - 1
0 - 2
|
Figueirense 4 | P | -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
9-2 (11) | 6-1 (7) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Campeonato Catarinense | 2018-03-29 | 1 Chapecoense |
3 - 1
3 - 2
|
Figueirense 1 | V | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
6-7 (13) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Brazílie - Campeonato Catarinense | 2018-02-14 | 2 Figueirense |
0 - 0
0 - 0
|
Chapecoense 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Campeonato Catarinense | 2017-04-01 | 3 Figueirense |
0 - 0
0 - 2
|
Chapecoense 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
9-12 (21) | 2-7 (9) | 4 (1-3) | 3 (1-2) |
| Brazílie - Campeonato Catarinense | 2017-02-19 | 1 Chapecoense |
0 - 1
1 - 1
|
Figueirense 4 | R | -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
14-1 (15) | 7-1 (8) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Brazílie - Serie A | 2016-11-06 | 1 Chapecoense |
0 - 0
1 - 0
|
Figueirense 3 1 | V | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-4 (12) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Serie A | 2016-07-17 | 1 Figueirense |
1 - 0
1 - 1
|
Chapecoense 4 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Chapecoense Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazílie - Campeonato Catarinense | 2021-05-09 | 3 Figueirense |
3 - 0
3 - 1
|
Chapecoense 1 | P | +0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Catarinense | 2021-04-29 | 2 Chapecoense |
1 - 0
1 - 0
|
Hercilio Luz 2 | V | -1.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Catarinense | 2021-04-25 | 1 Hercilio Luz |
0 - 0
0 - 0
|
Chapecoense 1 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Catarinense | 2021-04-22 | Chapecoense |
1 - 0
5 - 0
|
CA Metropolitano | V | -1.0, -1.5 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Catarinense | 2021-04-18 | 2 Marcilio Dias |
1 - 1
2 - 2
|
Chapecoense 6 | R | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Catarinense | 2021-04-10 | 2 Chapecoense |
2 - 1
3 - 1
|
EC Próspera 1 | V | -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Campeonato Catarinense | 2021-04-03 | 1 Joinville |
0 - 1
0 - 3
|
Chapecoense 2 1 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-0 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Campeonato Catarinense | 2021-04-01 | 2 Chapecoense |
0 - 0
0 - 0
|
Brusque 4 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
9-2 (11) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Campeonato Catarinense | 2021-03-28 | 1 Figueirense |
0 - 1
1 - 3
|
Chapecoense 4 | V | +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
7-5 (12) | 2-5 (7) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Campeonato Catarinense | 2021-03-21 | 4 Chapecoense |
0 - 0
2 - 0
|
Juventus SC 4 | V | -0.5, -1.0 | Push | 10.0 | Méně |
|
6-1 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Brazílie - Campeonato Catarinense | 2021-03-14 | 1 Criciuma |
0 - 1
0 - 1
|
Chapecoense 5 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Campeonato Catarinense | 2021-02-25 | 2 Concordia AC |
0 - 1
0 - 2
|
Chapecoense 2 | V | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-8 (15) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 5 (2-3) |
| Brazílie - Zápasy | 2021-02-21 | 1 Chapecoense |
0 - 0
1 - 1
|
Joinville 1 | R | -1.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Brazílie - Serie B | 2021-01-30 | 1 1 Chapecoense |
1 - 0
3 - 1
|
AD Confianca 3 1 | V | -1 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Brazílie - Serie B | 2021-01-25 | 2 Operário PR |
1 - 0
2 - 0
|
Chapecoense 1 | P | 0.0, +0.5 | Push | 9.5 | Méně |
|
1-5 (6) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Serie B | 2021-01-21 | 3 Chapecoense |
0 - 0
1 - 0
|
Ponte Preta 6 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-4 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Brazílie - Serie B | 2021-01-17 | 1 Vitoria |
0 - 0
0 - 0
|
Chapecoense 2 1 | R | 0.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-4 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 5 (2-3) |
| Brazílie - Serie B | 2021-01-13 | Chapecoense |
1 - 0
2 - 1
|
Figueirense | V | -0.5 | 9.5 | Více |
|
6-16 (22) | 4-13 (17) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | |
| Brazílie - Serie B | 2021-01-10 | 3 Botafogo SP |
2 - 0
3 - 0
|
Chapecoense 2 | P | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
3-8 (11) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie B | 2021-01-03 | 1 Chapecoense |
0 - 0
0 - 0
|
Brasil de Pelotas 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie B | 2020-12-28 | Chapecoense |
2 - 0
2 - 0
|
Parana 2 1 | V | -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie B | 2020-12-20 | 1 America MG |
0 - 1
2 - 2
|
Chapecoense 3 | R | -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
7-2 (9) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Serie B | 2020-12-16 | 2 Chapecoense |
0 - 0
0 - 0
|
Nautico 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-4 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie B | 2020-12-13 | 1 Chapecoense |
2 - 0
3 - 2
|
CRB 1 | V | -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Serie B | 2020-12-09 | 5 Avai |
0 - 1
0 - 2
|
Chapecoense 3 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
9-3 (12) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Serie B | 2020-12-05 | 4 EC Juventude |
0 - 0
1 - 1
|
Chapecoense 2 | R | 0.0, +0.5 | Push | 9.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie B | 2020-12-01 | 2 Chapecoense |
0 - 0
1 - 0
|
Cuiabá 4 | V | -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie B | 2020-11-29 | 3 Guarani |
2 - 0
2 - 0
|
Chapecoense 2 | P | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
6-4 (10) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Brazílie - Serie B | 2020-11-25 | 4 Chapecoense |
0 - 0
0 - 1
|
Cruzeiro 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
3-8 (11) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Serie B | 2020-11-20 | Sampaio Correa |
1 - 1
1 - 3
|
Chapecoense | V | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Figueirense Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazílie - Campeonato Catarinense | 2021-05-09 | 3 Figueirense |
3 - 0
3 - 1
|
Chapecoense 1 | V | +0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Catarinense | 2021-04-22 | 2 Figueirense |
0 - 0
0 - 0
|
Marcilio Dias 4 | R | -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Catarinense | 2021-04-18 | 2 EC Próspera |
0 - 0
1 - 0
|
Figueirense | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Catarinense | 2021-04-11 | 5 Figueirense |
1 - 1
1 - 1
|
Joinville 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Catarinense | 2021-04-04 | 1 Brusque |
0 - 0
2 - 2
|
Figueirense 2 | R | -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Catarinense | 2021-03-31 | 1 1 Figueirense |
2 - 0
3 - 0
|
Hercilio Luz 1 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Campeonato Catarinense | 2021-03-28 | 1 Figueirense |
0 - 1
1 - 3
|
Chapecoense 4 | P | +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
7-5 (12) | 2-5 (7) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Campeonato Catarinense | 2021-03-25 | 3 Juventus SC |
3 - 1
3 - 2
|
Figueirense 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
2-5 (7) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Campeonato Catarinense | 2021-03-21 | 4 Figueirense |
0 - 0
0 - 0
|
Criciuma 1 | R | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Campeonato Catarinense | 2021-03-03 | 3 Avai |
0 - 0
1 - 0
|
Figueirense 2 | P | -0.5,-1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
11-2 (13) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Campeonato Catarinense | 2021-02-28 | 3 Figueirense |
1 - 0
3 - 0
|
Concordia AC 3 | V | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
7-7 (14) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Campeonato Catarinense | 2021-02-25 | 1 CA Metropolitano |
0 - 0
0 - 0
|
Figueirense 2 | R | +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-6 (13) | 5-4 (9) | 5 (4-1) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Serie B | 2021-01-29 | 2 Figueirense |
1 - 4
2 - 7
|
Ponte Preta 1 | P | 0.0,-0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie B | 2021-01-22 | 2 EC Juventude |
0 - 0
2 - 1
|
Figueirense 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Serie B | 2021-01-19 | 1 CRB |
3 - 0
5 - 1
|
Figueirense 2 | P | -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
5-10 (15) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Brazílie - Serie B | 2021-01-15 | 1 Figueirense |
3 - 0
3 - 0
|
Brasil de Pelotas 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 2-2 (4) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie B | 2021-01-13 | Chapecoense |
1 - 0
2 - 1
|
Figueirense | P | -0.5 | 9.5 | Více |
|
6-16 (22) | 4-13 (17) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | |
| Brazílie - Serie B | 2021-01-09 | Figueirense |
0 - 0
0 - 0
|
CSA 3 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
8-6 (14) | 6-3 (9) | 4 (2-2) | 2 (0-2) |
| Brazílie - Serie B | 2021-01-02 | 5 Oeste |
2 - 0
2 - 1
|
Figueirense 3 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
1-6 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie B | 2020-12-26 | 3 Figueirense |
2 - 0
2 - 0
|
Avai 2 | V | 0.0, +0.5 | Push | 10.0 | Více |
|
4-8 (12) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 5 (2-3) |
| Brazílie - Serie B | 2020-12-20 | 4 Guarani |
2 - 1
2 - 2
|
Figueirense 2 | R | -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
11-6 (17) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 6 (6-0) |
| Brazílie - Serie B | 2020-12-17 | 2 Figueirense |
1 - 1
1 - 2
|
America MG | P | +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
6-4 (10) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie B | 2020-12-12 | 2 Figueirense |
0 - 0
1 - 0
|
Cuiabá 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
6-8 (14) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Brazílie - Serie B | 2020-12-09 | 1 Parana |
0 - 0
0 - 2
|
Figueirense 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Serie B | 2020-12-06 | 3 Figueirense |
0 - 0
2 - 0
|
Nautico 1 | V | 0.0 | Push | 9.5 | Více |
|
7-4 (11) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Brazílie - Serie B | 2020-12-01 | 3 AD Confianca |
1 - 0
1 - 1
|
Figueirense 5 | R | -0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Serie B | 2020-11-27 | 1 Figueirense |
0 - 0
0 - 0
|
Botafogo SP 1 | R | 0.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-11 (18) | 1-6 (7) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Brazílie - Serie B | 2020-11-23 | 6 Figueirense |
1 - 0
1 - 2
|
Sampaio Correa 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 4-2 (6) | 5 (4-1) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Serie B | 2020-11-21 | Cruzeiro |
1 - 1
1 - 1
|
Figueirense | R | -1.0 | Push | 9.5 | Více |
|
9-2 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Serie B | 2020-11-13 | 1 Vitoria |
2 - 0
3 - 0
|
Figueirense | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.3 | 4.333 | 10 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-1.25) | Domácí@1.825 | Hosté@1.975 |
| Poločas (-0.5) | Domácí@1.925 | Hosté@1.875 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (11.0) | Ví[email protected] | Méně@2 |
| Poločas (5.5) | Ví[email protected] | Méně@1.775 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.5) | Ví[email protected] | Méně@1.925 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 0 , Roh: 6 - 7
Roh: 11.0 , Hendikep: -1.0, -1.5 , Góly: 2.5
Skóre: 1 - 0 , Roh: 3 - 2 Poločas
Roh: 5.5 , Hendikep: -0.5 , Góly: 1.0
-
5' - 1st Corner - Chapecoense -
5' - 2nd Corner - Chapecoense -
5' - 1st Goal - Chapecoense -
9' - 3rd Corner - Figueirense - Race to 3 Corners - Chapecoense
-
20' - 4th Corner - Chapecoense -
27' - 5th Corner - Figueirense -
37' - 1st Yellow Card - Figueirense -
1-0 score at the end of First Half -
49' - 6th Corner - Chapecoense - Race to 5 Corners - Chapecoense
-
57' - 7th Corner - Chapecoense -
57' - 2nd Goal - Chapecoense -
59' - 2nd Yellow Card - Chapecoense -
60' - 8th Corner - Figueirense -
66' - 3rd Yellow Card - Figueirense -
74' - 4th Yellow Card - Figueirense -
77' - 9th Corner - Figueirense -
80' - 10th Corner - Chapecoense -
89' - 11th Corner - Figueirense -
90' - 12th Corner - Figueirense -
90+1' - 13th Corner - Figueirense - Race to 7 Corners - Figueirense
-
90+1' - 5th Yellow Card - Chapecoense -
2-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

