Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 2.5
Góly celkem
Méně 11.0
Rohy celkem
+0.5
Cerro
Cerro vs Danubio Profil týmů
Cerro
PPPPRPPNedávné
Více než 9.5 rohůVíce6/7
Více než 2.5 gólůVíce6/7
Asijský handicapVyrovnané1/2
Danubio
PPVRPVPPRRNedávné
Více než 9.5 rohůVíce8/10
Více než 2.5 gólůVíce7/10
Asijský handicapVyrovnané2/4
Cerro vs Danubio Fakta o zápasu
Cerro
0V-1R-6P v posledních 7 zápasech, s 1 vstřelenými a 20 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.1 pro, 2.9 proti. Výhry 0%, AH výhra 50%, góly Over 85%, rohy Over 42%.
Výsledek v plném čase
Výhra 0%0
Remíza 14%1
Prohra 85%6
Góly celkem 2.5
Více 85%6
Neplatné 0%0
Méně 14%1
Rohy celkem 11.0
Více 42%3
Neplatné 14%1
Méně 42%3
Asijský hendikep
Výhra 50%1
Neplatné 0%0
Prohra 50%1
Danubio
2V-3R-5P v posledních 10 zápasech, s 14 vstřelenými a 20 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.4 pro, 2.0 proti. Výhry 20%, AH výhra 50%, góly Over 70%, rohy Over 40%.
Výsledek v plném čase
Výhra 20%2
Remíza 30%3
Prohra 50%5
Góly celkem 2.5
Více 70%7
Neplatné 0%0
Méně 30%3
Rohy celkem 11.0
Více 40%4
Neplatné 20%2
Méně 40%4
Asijský hendikep
Výhra 50%2
Neplatné 0%0
Prohra 50%2
Poslední
| Cerro | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Danubio | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Cerro | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Danubio | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.5
Rozložení rohůLinie 11.0
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 10,
Prům.: 3.40,
Sm. odch.: 1.69, Medián: 3,
Modus: ,
Více: 70%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Cerro vs Danubio Časové rozložení gólů/rohů
Cerro vs Danubio Vzájemné zápasy
Cerro vs Danubio Zobrazit celé H2H →Žádná data
| Cerro Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Uruguay - Apertura | 2014-10-05 | River Plate |
2 - 0
3 - 0
|
Cerro | P | Více |
|
|||||||
| Uruguay - Apertura | 2014-10-05 | 2 CA River Plate |
2 - 0
3 - 0
|
Cerro 3 1 | P |
|
||||||||
| Uruguay - Apertura | 2014-09-27 | 4 Cerro |
0 - 0
0 - 0
|
El Tanque Sisley 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Uruguay - Apertura | 2014-09-14 | Cerro |
0 - 0
0 - 3
|
Defensor Sporting | P | +0.5 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Uruguay - Apertura | 2014-09-07 | Tacuarembo |
1 - 0
4 - 0
|
Cerro | P | Více |
|
|||||||
| Uruguay - Apertura | 2014-08-24 | Racing Club de Montevideo |
2 - 0
4 - 1
|
Cerro | P | Více | 11.0 | Více |
|
5-7 (12) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | |
| Uruguay - Apertura | 2014-08-16 | Penarol |
1 - 0
3 - 0
|
Cerro | P | Více | 11.0 | Více |
|
8-10 (18) | 6-5 (11) | 2 (2-0) | 3 (1-2) | |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Danubio Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Uruguay - Apertura | 2014-10-04 | 3 Danubio |
1 - 0
1 - 1
|
Penarol 2 | R | +0.5 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Uruguay - Apertura | 2014-09-28 | 4 Atletico Fenix Montevideo |
0 - 0
0 - 0
|
Danubio 4 1 | R | 10.5 |
|
|||||||
| Uruguay - Apertura | 2014-09-21 | Danubio |
0 - 1
0 - 3
|
Rentistas | P | Více | 11.0 |
|
||||||
| Uruguay - Apertura | 2014-09-14 | Nacional De Football |
3 - 0
3 - 0
|
Danubio | P | Více | 10.5 |
|
||||||
| Uruguay - Apertura | 2014-09-06 | 3 Danubio |
1 - 0
5 - 0
|
Rampla Juniors 3 | V | -0.5, -1.0 | Více | 11.5 |
|
|||||
| Uruguay - Apertura | 2014-08-31 | Montevideo Wanderers |
3 - 0
4 - 1
|
Danubio | P | Více | 11.0 | Více |
|
6-10 (16) | 4-6 (10) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | |
| Copa Sudamericana | 2014-08-28 | Danubio |
1 - 0
2 - 2
|
Deportivo Capiata | R | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
5-6 (11) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Uruguay - Apertura | 2014-08-24 | Danubio |
0 - 0
2 - 0
|
CA Atenas | V | Méně | 11.0 | Více |
|
7-7 (14) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 4 (1-3) | |
| Copa Sudamericana | 2014-08-21 | Deportivo Capiata |
1 - 0
3 - 1
|
Danubio | P | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Uruguay - Apertura | 2014-08-16 | Danubio |
2 - 0
2 - 4
|
Racing Club de Montevideo | P | Více | 11.0 | Více |
|
7-6 (13) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 3.5 | 3.3 | 1.9 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (+0.5) | Domácí@1.75 | Hosté@2.05 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (11.0) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.5) | Ví[email protected] | Méně@1.75 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 0 , Roh: 3 - 7
Roh: 11.0 , Hendikep: +0.5 , Góly: 2.5
-
7' - 1st Corner - Cerro - Start Delayed
-
11' - 2nd Corner - Danubio -
19' - 3rd Corner - Danubio -
37' - 4th Corner - Cerro - Race to 3 Corners - Danubio
-
41' - 5th Corner - Danubio -
0-0 score at the end of First Half -
47' - 1st Yellow Card - Cerro -
48' - 2nd Yellow Card - Danubio -
60' - 1st Goal - Cerro -
67' - 6th Corner - Danubio - Race to 5 Corners - Danubio
-
69' - 7th Corner - Danubio -
77' - 2nd Goal - Cerro -
81' - 8th Corner - Danubio -
88' - 9th Corner - Cerro - Race to 7 Corners - Danubio
-
90+2' - 10th Corner - Danubio -
2-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

