Celtic vs Hibernian Profil týmů
Celtic vs Hibernian Fakta o zápasu
9V-1R-0P v posledních 10 zápasech, s 34 vstřelenými a 11 inkasovanými góly. Průměr gólů: 3.4 pro, 1.1 proti. Výhry 90%, AH výhra 80%, góly Over 70%, rohy Over 40%.
6V-0R-4P v posledních 10 zápasech, s 23 vstřelenými a 10 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.3 pro, 1.0 proti. Výhry 60%, AH výhra 60%, góly Over 50%, rohy Over 50%.
| Celtic | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Hibernian | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Celtic | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Hibernian | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Celtic vs Hibernian Časové rozložení gólů/rohů
Celtic vs Hibernian Vzájemné zápasy
Celtic vs Hibernian Zobrazit celé H2H →| Celtic Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Skotsko - Premiership | 2024-08-11 | 2 Hibernian |
0 - 2
0 - 2
|
Celtic 1 | V | +1.5 | Méně | 11.5 |
|
|||||
| Skotsko - Premiership | 2024-02-07 | 4 Hibernian |
0 - 1
1 - 2
|
Celtic 2 | V | +1.0, +1.5 | Push | 11.5 |
|
|||||
| Skotsko - Premiership | 2023-12-06 | 2 Celtic |
2 - 0
4 - 1
|
Hibernian 2 | V | -2.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - Premiership | 2023-10-28 | Hibernian |
0 - 0
0 - 0
|
Celtic 2 | R | +1.0, +1.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - Premiership | 2023-05-24 | 2 Hibernian |
0 - 1
4 - 2
|
Celtic 2 1 | P | +0.5, +1.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - Premiership | 2023-03-18 | 1 Celtic |
0 - 1
3 - 1
|
Hibernian 4 1 | V | -2.5 | Více | 10.5 | Více |
|
15-0 (15) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Skotsko - Premiership | 2022-12-28 | Hibernian |
0 - 2
0 - 4
|
Celtic | V | +1.5 | Více | 10.0 | Více |
|
5-13 (18) | 3-5 (8) | 2 (0-2) | 6 (0-6) |
| Skotsko - Premiership | 2022-10-15 | 1 Celtic |
3 - 0
6 - 1
|
Hibernian | V | -1.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
7-2 (9) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Skotsko - Premiership | 2022-02-27 | 5 Hibernian |
0 - 0
0 - 0
|
Celtic 2 | R | +1.0, +1.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
3-8 (11) | 0-3 (3) | 3 (0-3) | 6 (2-4) |
| Skotsko - Premiership | 2022-01-17 | 1 Celtic |
2 - 0
2 - 0
|
Hibernian 2 | V | -1.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
8-1 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Ligový pohár | 2021-12-19 | 3 Hibernian |
0 - 0
1 - 2
|
Celtic 2 | V | +1.0, +1.5 | Více | 10.5 | Více |
|
1-10 (11) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Skotsko - Premiership | 2021-10-27 | 2 Hibernian |
1 - 3
1 - 3
|
Celtic 1 | V | +1.0 | Více | 11.0 | Více |
|
4-8 (12) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Skotsko - Premiership | 2021-05-15 | 1 Hibernian |
0 - 0
0 - 0
|
Celtic 2 | R | +1.0, +1.5 | Méně |
|
1-6 (7) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Skotsko - Premiership | 2021-01-11 | 1 Celtic |
0 - 0
1 - 1
|
Hibernian 2 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
3-10 (13) | 2-5 (7) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Skotsko - Premiership | 2020-11-21 | Hibernian |
0 - 0
2 - 2
|
Celtic | R | +1.0, +1.5 | Více | 10.5 | Více |
|
5-8 (13) | 1-7 (8) | 5 (0-5) | 2 (2-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Celtic Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Skotsko - Premiership | 2024-08-11 | 2 Hibernian |
0 - 2
0 - 2
|
Celtic 1 | V | +1.5 | Méně | 11.5 |
|
|||||
| Skotsko - Premiership | 2024-08-04 | Celtic |
2 - 0
4 - 0
|
Kilmarnock 2 | V | -2.5 | Více | 11.5 |
|
|||||
| Elitní kluby - Přátelská utkání | 2024-07-27 | Chelsea |
0 - 2
1 - 4
|
Celtic | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Elitní kluby - Přátelská utkání | 2024-07-24 | Man City |
1 - 3
3 - 4
|
Celtic 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Svět - Přátelská utkání klubů | 2024-07-21 | 1 DC United |
0 - 2
0 - 4
|
Celtic | V | +0.5, +1.0 | Více |
|
||||||
| UK Friendlies | 2024-07-10 | Queen's Park |
2 - 3
4 - 6
|
Celtic | V | +1.0, +1.5 | Více | 9.5 | Více |
|
3-7 (10) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| UK Friendlies | 2024-07-05 | Ayr |
1 - 1
1 - 1
|
Celtic | R | +1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Skotsko - FA Cup | 2024-05-25 | 7 Celtic |
0 - 0
1 - 0
|
Rangers 5 | V | -0.5 | Méně | 11.5 | Více |
|
3-11 (14) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 4 (1-3) |
| Skotsko - Premiership | 2024-05-18 | Celtic |
2 - 2
3 - 2
|
St Mirren | V | -2.0, -2.5 | Více | 12.0 | Více |
|
11-3 (14) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Skotsko - Premiership | 2024-05-15 | 2 Kilmarnock |
0 - 3
0 - 5
|
Celtic | V | +1.5 | Více | 11.5 | Méně |
|
2-9 (11) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Skotsko - Premiership | 2024-05-11 | 3 Celtic |
2 - 1
2 - 1
|
Rangers 1 | V | -0.5, -1.0 | Push | 11.0 | Více |
|
10-5 (15) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Skotsko - Premiership | 2024-05-04 | Celtic |
2 - 0
3 - 0
|
Hearts 2 | V | -2.0 | Méně | 11.5 | Více |
|
17-8 (25) | 9-6 (15) | 4 (4-0) | 3 (2-1) |
| Skotsko - Premiership | 2024-04-28 | Dundee |
0 - 1
1 - 2
|
Celtic 1 | V | +2.0 | Méně | 11.5 | Více |
|
8-8 (16) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Skotsko - FA Cup | 2024-04-20 | 1 Aberdeen |
1 - 1
2 - 2
|
Celtic 1 | R | +1.5, +2.0 | Více | 10.5 | Více |
|
8-8 (16) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 8 (4-4) |
| Skotsko - Premiership | 2024-04-13 | Celtic |
0 - 0
3 - 0
|
St Mirren 2 | V | -2.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
11-1 (12) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Skotsko - Premiership | 2024-04-07 | Rangers |
0 - 2
3 - 3
|
Celtic 4 | R | 0.0, -0.5 | Více | 11.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Premiership | 2024-03-31 | 1 Livingston |
0 - 0
0 - 3
|
Celtic | V | +2.0 | Méně | 11.0 | Méně |
|
0-8 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Skotsko - Premiership | 2024-03-16 | Celtic |
1 - 0
3 - 1
|
St Johnstone 3 | V | -2.0, -2.5 | Více | 12.0 | Push |
|
10-2 (12) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Skotsko - FA Cup | 2024-03-10 | Celtic |
2 - 1
4 - 2
|
Livingston 5 | V | -2.5 | Více | 11.5 | Méně |
|
7-4 (11) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Skotsko - Premiership | 2024-03-03 | 2 Hearts |
1 - 0
2 - 0
|
Celtic 2 1 | P | +1.0, +1.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
7-7 (14) | 5-6 (11) | 4 (1-3) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Premiership | 2024-02-28 | 2 Celtic |
6 - 0
7 - 1
|
Dundee 2 1 | V | -2.5 | Více | 12.0 | Méně |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Skotsko - Premiership | 2024-02-25 | 1 Motherwell |
1 - 0
1 - 3
|
Celtic 2 | V | +1.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Skotsko - Premiership | 2024-02-17 | Celtic |
1 - 0
1 - 1
|
Kilmarnock 3 | R | -1.5, -2.0 | Méně | 11.5 | Více |
|
8-4 (12) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Skotsko - FA Cup | 2024-02-11 | St Mirren |
0 - 1
0 - 2
|
Celtic 2 | V | +1.5 | Méně | 12.0 | Více |
|
11-4 (15) | 9-2 (11) | 5 (4-1) | 2 (1-1) |
| Skotsko - Premiership | 2024-02-07 | 4 Hibernian |
0 - 1
1 - 2
|
Celtic 2 | V | +1.0, +1.5 | Push | 11.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Premiership | 2024-02-03 | 3 Aberdeen |
0 - 0
1 - 1
|
Celtic 1 | R | +1.0, +1.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
1-12 (13) | 0-8 (8) | 3 (0-3) | 3 (0-3) |
| Skotsko - Premiership | 2024-01-27 | 1 Celtic |
1 - 0
1 - 0
|
Ross County 1 | V | -3.0 | Méně | 12.5 | Více |
|
7-7 (14) | 4-6 (10) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Skotsko - FA Cup | 2024-01-21 | 1 Celtic |
3 - 0
5 - 0
|
Buckie Thistle 1 | V | -5.0 | Méně | 13.0 | Více |
|
15-0 (15) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Premiership | 2024-01-02 | 1 St Mirren |
0 - 2
0 - 3
|
Celtic | V | +1.5, +2.0 | Push | 11.5 | Více |
|
1-12 (13) | 0-6 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Skotsko - Premiership | 2023-12-30 | 7 Celtic |
1 - 0
2 - 1
|
Rangers 3 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Hibernian Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Skotsko - Premiership | 2024-08-11 | 2 Hibernian |
0 - 2
0 - 2
|
Celtic 1 | P | +1.5 | Méně | 11.5 |
|
|||||
| Skotsko - Premiership | 2024-08-04 | 3 St Mirren |
0 - 0
3 - 0
|
Hibernian 1 | P | 0.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - Ligový pohár | 2024-07-27 | 1 Hibernian |
1 - 0
4 - 0
|
Peterhead 1 | V | -2.5, -3.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2024-07-24 | 1 Hibernian |
1 - 2
2 - 3
|
Watford | P | 0.0 | Více | 8.5 |
|
|||||
| Skotsko - Ligový pohár | 2024-07-20 | Kelty Hearts |
0 - 0
1 - 0
|
Hibernian 1 | P | +2.0, +2.5 | Méně |
|
||||||
| Skotsko - Ligový pohár | 2024-07-16 | 1 Hibernian |
3 - 0
5 - 1
|
Queen's Park 1 | V | -1.5, -2.0 | Více | 10.0 | Více |
|
11-5 (16) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Skotsko - Ligový pohár | 2024-07-13 | 2 Elgin |
0 - 2
0 - 5
|
Hibernian | V | +2.0, +2.5 | Více |
|
0-7 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2024-07-06 | PAOK Salonika |
0 - 1
0 - 1
|
Hibernian | V | -1.0, -1.5 | Méně | 8.5 | Více |
|
7-3 (10) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2024-07-03 | MSV Duisburg |
0 - 1
0 - 1
|
Hibernian 3 | V | +0.5, +1.0 | Méně |
|
1-5 (6) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| UK Friendlies | 2024-06-29 | Edinburgh City |
0 - 3
0 - 5
|
Hibernian | V | +3.0 | Více | 9.0 | Více |
|
1-12 (13) | 1-5 (6) | 4 (1-3) | 3 (0-3) |
| Skotsko - Premiership | 2024-05-19 | Livingston |
0 - 0
1 - 1
|
Hibernian 1 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 9.0 | Více |
|
4-9 (13) | 4-4 (8) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Skotsko - Premiership | 2024-05-15 | 1 Hibernian |
2 - 0
3 - 0
|
Motherwell 1 | V | 0.0, -0.5 | Push | 11.0 | Více |
|
8-4 (12) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Skotsko - Premiership | 2024-05-12 | 2 Hibernian |
0 - 2
0 - 4
|
Aberdeen 1 | P | -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
8-3 (11) | 6-2 (8) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Skotsko - Premiership | 2024-05-04 | 1 Ross County |
1 - 1
2 - 1
|
Hibernian | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Premiership | 2024-04-27 | St Johnstone |
0 - 2
1 - 3
|
Hibernian 1 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
1-7 (8) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Premiership | 2024-04-13 | 2 Motherwell |
0 - 0
1 - 1
|
Hibernian 4 | R | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-6 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Premiership | 2024-04-06 | 1 Hibernian |
0 - 0
1 - 2
|
St Johnstone 2 | P | -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
13-3 (16) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 7 (6-1) |
| Skotsko - Premiership | 2024-03-30 | 2 Rangers |
2 - 1
3 - 1
|
Hibernian 3 | P | -2.0 | Více | 11.0 | Více |
|
9-4 (13) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Skotsko - Premiership | 2024-03-16 | Hibernian |
3 - 0
3 - 0
|
Livingston 6 | V | -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Premiership | 2024-03-13 | 1 Ross County |
1 - 0
2 - 2
|
Hibernian 2 | R | +0.5, +1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Skotsko - FA Cup | 2024-03-10 | 2 3 Hibernian |
0 - 1
0 - 2
|
Rangers 1 | P | +1.0, +1.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
7-8 (15) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Skotsko - Premiership | 2024-03-02 | Hibernian |
0 - 0
2 - 0
|
Ross County 1 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
8-2 (10) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Skotsko - Premiership | 2024-02-28 | 2 Hearts |
1 - 1
1 - 1
|
Hibernian 1 | R | -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
4-9 (13) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Skotsko - Premiership | 2024-02-24 | Hibernian |
1 - 0
2 - 1
|
Dundee 2 | V | -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
10-2 (12) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Skotsko - Premiership | 2024-02-17 | 1 Aberdeen |
1 - 1
2 - 2
|
Hibernian 3 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Skotsko - FA Cup | 2024-02-10 | 1 Inverness CT |
0 - 0
1 - 3
|
Hibernian | V | +0.5, +1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Premiership | 2024-02-07 | 4 Hibernian |
0 - 1
1 - 2
|
Celtic 2 | P | +1.0, +1.5 | Push | 11.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Premiership | 2024-02-03 | 3 Hibernian |
0 - 3
0 - 3
|
St Mirren 3 | P | -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
6-7 (13) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Skotsko - Premiership | 2024-01-27 | 1 2 Kilmarnock |
1 - 0
2 - 2
|
Hibernian 1 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
7-3 (10) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Premiership | 2024-01-24 | 1 Hibernian |
0 - 2
0 - 3
|
Rangers | P | +1.5 | Push | 10.5 | Více |
|
4-10 (14) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.143 | 9 | 13 |
| Poločas | 1.5 | 3.1 | 12 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-2.25) | Domácí@1.9 | Hosté@1.95 |
| Poločas (-1.0) | Domácí@2.025 | Hosté@1.775 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (11.0) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
| Poločas (5.5) | Ví[email protected] | Méně@1.775 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.5) | Více@2 | Méně@1.85 |
| Poločas (1.5) | Ví[email protected] | Méně@1.775 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 3 - 1 , Roh: 7 - 2
Roh: 11.0 , Hendikep: -2.0, -2.5 , Góly: 3.5
Skóre: 2 - 1 , Roh: 6 - 0 Poločas
Roh: 5.5 , Hendikep: -1.0 , Góly: 1.5
-
2' - 1st Yellow Card - Hibernian -
4' - 1st Corner - Celtic -
4' - 1st Goal - Celtic -
10' - 2nd Corner - Celtic - Race to 3 Corners - Celtic
-
13' - 3rd Corner - Celtic -
17' - 2nd Goal - Celtic -
20' - 4th Corner - Celtic -
35' - 2nd Yellow Card - Celtic -
35' - 3rd Goal - Hibernian - Race to 5 Corners - Celtic
-
40' - 5th Corner - Celtic -
45+1' - 6th Corner - Celtic -
2-1 score at the end of First Half - 46' ~ Substitution ~ Cadden ~ Moriah-Welsh ~(Hibernian)
- Race to 7 Corners - Celtic
-
51' - 7th Corner - Celtic -
56' - 4th Goal - Celtic - 59' ~ Substitution ~ Idah ~ Forrest ~(Celtic)
- 63' ~ Substitution ~ Bowie ~ Kukharevych ~(Hibernian)
- 63' ~ Substitution ~ Cadden ~ Ekpiteta ~(Hibernian)
- 72' ~ Substitution ~ Yang ~ Maeda ~(Celtic)
- 76' ~ Substitution ~ Molotnikov ~ Boyle ~(Hibernian)
-
78' - 8th Corner - Hibernian - 81' ~ Substitution ~ Palma ~ Kuhn ~(Celtic)
- 81' ~ Substitution ~ Bernardo ~ Hatate ~(Celtic)
- 81' ~ Substitution ~ Bernardo ~ Hatate ~(Celtic)
-
86' - 9th Corner - Hibernian - 90' ~ Substitution ~ Amos ~ Newell ~(Hibernian)
-
3-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

