ne, Sep 8, 2024 · 20:00
NejstaršíNedávné
VPPVVR
1.57
3.60
6.50
NedávnéNejstarší
RVPPPV
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 2.0
Góly celkem
Méně 10.5
Rohy celkem
-1.0
Ceara
Ceara vs Operário PR Profil týmů
Ceara
PVVRVPPVVRNedávnéStabilní0.0 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůMéně3/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapKryje6/10
Tým druhého poločasuUdává tempoVíce než 2.5 karty v 9 z posledních 10Gól v 1. poločase v 8 z posledních 10
Operário PR
PVRPVPPPVRNedávnéPokles-0.7 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůMéně3/10
Asijský handicapNekryje3/10
Poslední
| Ceara | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Operário PR | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Ceara | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Operário PR | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.0
Rozložení rohůLinie 10.5
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 1.55,
Sm. odch.: 1.26, Medián: 1,
Modus: 1,
Více: 26%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Ceara vs Operário PR Časové rozložení gólů/rohů
Ceara vs Operário PR Vzájemné zápasy
Ceara vs Operário PR Zobrazit celé H2H →| Ceara Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazílie - Serie B | 2024-05-19 | 2 Operário PR |
0 - 0
0 - 0
|
Ceara 6 | R | -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Ceara Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazílie - Serie B | 2024-09-01 | 1 3 Amazonas |
1 - 0
1 - 1
|
Ceara 1 | R | 0.0 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Brazílie - Serie B | 2024-08-27 | 2 Ceara |
0 - 0
1 - 0
|
Novorizontino 3 | V | -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Brazílie - Serie B | 2024-08-22 | CRB |
0 - 1
0 - 2
|
Ceara | V | 0.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Serie B | 2024-08-17 | 1 2 Ceara |
0 - 1
1 - 2
|
Mirassol 3 | P | -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Serie B | 2024-08-13 | 2 Goias |
1 - 1
2 - 1
|
Ceara 3 | P | 0.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Serie B | 2024-08-07 | 2 Ceara |
1 - 1
3 - 1
|
Guarani 3 | V | -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Serie B | 2024-07-28 | 2 America MG |
2 - 2
2 - 2
|
Ceara 1 | R | -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie B | 2024-07-26 | 3 Ceara |
3 - 1
4 - 1
|
Botafogo SP 2 | V | -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Serie B | 2024-07-19 | 3 Avai |
0 - 0
0 - 1
|
Ceara 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Serie B | 2024-07-13 | 3 Paysandu |
1 - 1
2 - 1
|
Ceara 3 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 3 (0-3) |
| Brazílie - Serie B | 2024-07-05 | 1 Ceara |
0 - 1
0 - 1
|
Santos 5 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
7-2 (9) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie B | 2024-06-30 | 2 Ceara |
3 - 1
4 - 2
|
Ituano 3 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 | Více |
|
13-4 (17) | 7-0 (7) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Brazílie - Serie B | 2024-06-26 | 2 Ponte Preta |
2 - 0
3 - 1
|
Ceara 2 | P | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-6 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Brazílie - Serie B | 2024-06-21 | 5 Ceara |
0 - 0
0 - 0
|
Sport Recife 2 | R | -0.5 | Méně | 11.0 | Push |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Serie B | 2024-06-16 | 3 Brusque |
0 - 0
1 - 0
|
Ceara 3 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Serie B | 2024-06-10 | 7 Vila Nova |
1 - 1
3 - 2
|
Ceara 5 | P | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
5-9 (14) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Brazílie - Serie B | 2024-05-31 | 3 Ceara |
0 - 0
1 - 0
|
Coritiba 4 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
9-3 (12) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Brazílie - Serie B | 2024-05-26 | 2 Ceara |
1 - 1
2 - 1
|
Chapecoense 7 | V | -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Copa do Brasil | 2024-05-24 | 4 Ceara |
0 - 1
0 - 1
|
CRB 3 | P | -0.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Serie B | 2024-05-19 | 2 Operário PR |
0 - 0
0 - 0
|
Ceara 6 | R | -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
9-6 (15) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Brazílie - Serie B | 2024-05-16 | 1 3 Ceara |
2 - 0
2 - 1
|
Amazonas 4 | V | -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
6-5 (11) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Brazílie - Serie B | 2024-05-10 | 2 Novorizontino |
0 - 1
0 - 3
|
Ceara 5 1 | V | -0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 4-2 (6) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie B | 2024-05-06 | 6 Ceara |
1 - 1
2 - 2
|
CRB 2 | R | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
7-6 (13) | 2-3 (5) | 3 (0-3) | 3 (2-1) |
| Brazílie - Copa do Brasil | 2024-05-03 | 2 CRB |
0 - 0
1 - 0
|
Ceara 2 | P | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-5 (12) | 3-2 (5) | 3 (3-0) | 3 (0-3) |
| Brazílie - Serie B | 2024-04-29 | 3 Mirassol |
2 - 0
3 - 2
|
Ceara 7 1 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
6-11 (17) | 1-7 (8) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie B | 2024-04-20 | 2 Ceara |
1 - 1
1 - 1
|
Goias 5 | R | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Více |
|
14-3 (17) | 7-3 (10) | 6 (4-2) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Copa Nordeste | 2024-04-11 | 3 Sport Recife |
1 - 0
2 - 1
|
Ceara 5 | P | -0.5 | Více |
|
6-9 (15) | 2-5 (7) | 3 (1-2) | 2 (2-0) | ||
| Brazílie - Campeonato Cearense | 2024-04-06 | 2 Ceara |
0 - 0
1 - 1
|
Fortaleza 2 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
7-3 (10) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Campeonato Cearense | 2024-03-30 | 4 Fortaleza |
0 - 0
0 - 0
|
Ceara 5 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Copa Nordeste | 2024-03-28 | 4 Ceara |
1 - 1
2 - 1
|
Itabaiana 4 | V | -2.0 | Více | 10.5 | Více |
|
9-4 (13) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Operário PR Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazílie - Serie B | 2024-09-03 | 1 Operário PR |
0 - 0
0 - 0
|
Brusque 5 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Brazílie - Serie B | 2024-08-24 | 3 Ponte Preta |
0 - 0
0 - 1
|
Operário PR 1 | V | -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Serie B | 2024-08-21 | 4 Operário PR |
1 - 0
2 - 3
|
Vila Nova 2 | P | -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Serie B | 2024-08-16 | Operário PR |
1 - 2
1 - 2
|
Ituano 2 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Brazílie - Serie B | 2024-08-09 | 1 Avai |
1 - 0
1 - 0
|
Operário PR 2 | P | -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Serie B | 2024-08-04 | 3 Operário PR |
1 - 0
2 - 0
|
CRB 1 | V | -0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 7-1 (8) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Serie B | 2024-07-27 | 1 2 Mirassol |
1 - 0
1 - 0
|
Operário PR 4 | P | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-8 (10) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 3 (0-3) |
| Brazílie - Serie B | 2024-07-23 | 3 Operário PR |
0 - 0
0 - 0
|
Novorizontino 4 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Brazílie - Serie B | 2024-07-18 | 1 Operário PR |
0 - 0
2 - 0
|
Goias 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 0-0 (0) | (-) | (-) |
| Brazílie - Copa do Brasil | 2024-07-14 | 3 Gremio |
2 - 1
3 - 1
|
Operário PR 2 | P | -0.5, -1.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
5-5 (10) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie B | 2024-07-06 | 2 America MG |
0 - 0
2 - 0
|
Operário PR 1 | P | -0.5, -1.0 | Push | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Serie B | 2024-06-30 | 2 Paysandu |
1 - 0
1 - 1
|
Operário PR 3 | R | -0.5 | Push | 10.0 | Více |
|
5-6 (11) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Serie B | 2024-06-22 | 3 Operário PR |
0 - 0
0 - 1
|
Botafogo SP 4 1 | P | -0.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Serie B | 2024-06-18 | 2 Chapecoense |
0 - 0
0 - 1
|
Operário PR 5 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
7-2 (9) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie B | 2024-06-14 | 3 Operário PR |
1 - 0
1 - 0
|
Santos 5 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
3-8 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 5 (0-5) |
| Brazílie - Serie B | 2024-06-08 | 1 3 Guarani |
0 - 1
0 - 1
|
Operário PR 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-5 (12) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Serie B | 2024-06-04 | 4 Operário PR |
1 - 0
1 - 0
|
Amazonas 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Serie B | 2024-05-27 | 1 Coritiba |
3 - 0
3 - 0
|
Operário PR 1 | P | -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Serie B | 2024-05-19 | 2 Operário PR |
0 - 0
0 - 0
|
Ceara 6 | R | -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
9-6 (15) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Brazílie - Serie B | 2024-05-15 | 3 Brusque |
0 - 0
0 - 0
|
Operário PR 4 | R | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
0-8 (8) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Serie B | 2024-05-11 | 1 2 Operário PR |
1 - 0
1 - 1
|
Ponte Preta 3 | R | -0.5, -1.0 | Push | 10.5 | Více |
|
6-7 (13) | 4-6 (10) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Serie B | 2024-05-04 | 1 Vila Nova |
0 - 0
1 - 0
|
Operário PR 5 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Copa do Brasil | 2024-05-01 | 1 Operário PR |
0 - 0
0 - 0
|
Gremio 4 | R | +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
3-13 (16) | 1-7 (8) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Brazílie - Serie B | 2024-04-26 | 3 Ituano |
0 - 1
0 - 2
|
Operário PR | V | 0.0 | Push | 10.0 | Více |
|
9-3 (12) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Brazílie - Serie B | 2024-04-20 | 1 Operário PR |
0 - 0
1 - 0
|
Avai 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Campeonato Paranaense | 2024-03-27 | 3 Athletico Paranaense |
1 - 0
1 - 0
|
Operário PR 4 | P | -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
12-7 (19) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 9 (7-2) |
| Brazílie - Campeonato Paranaense | 2024-03-16 | Operário PR |
1 - 1
1 - 2
|
Athletico Paranaense 2 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
6-6 (12) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 4 (1-3) |
| Brazílie - Campeonato Paranaense | 2024-03-11 | 1 3 Operário PR |
0 - 0
1 - 0
|
Azuriz 3 1 | V | -1.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
14-4 (18) | 8-2 (10) | 6 (5-1) | 2 (0-2) |
| Brazílie - Copa do Brasil | 2024-03-07 | 4 Vila Nova MG |
0 - 2
0 - 2
|
Operário PR 3 | V | 0.0, +0.5 | Push | 10.0 | Více |
|
4-10 (14) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Campeonato Paranaense | 2024-03-03 | 2 Azuriz |
0 - 0
0 - 0
|
Operário PR 2 | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
5-5 (10) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.571 | 3.6 | 6.5 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-1.0) | Domácí@2.1 | Hosté@1.775 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.5) | Ví[email protected] | Méně@1.875 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.0) | Ví[email protected] | Méně@1.875 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 1 , Roh: 6 - 2
Roh: 10.5 , Hendikep: -1.0 , Góly: 2.0
Skóre: 1 - 0 , Roh: 1 - 2 Poločas
Roh: , Hendikep: , Góly:
-
12' - 1st Yellow Card - Operário PR -
17' - 1st Corner - Operário PR -
20' - 2nd Corner - Ceara -
25' - 2nd Yellow Card - Ceara -
34' - 3rd Corner - Operário PR -
43' - 1st Goal - Ceara -
45+2' - 3rd Yellow Card - Ceara -
1-0 score at the end of First Half - 46' ~ Substitution ~ Rodrigues ~ Boschilia ~(Operario PR)
- Race to 3 Corners - Operário PR
-
53' - 4th Corner - Ceara - Race to 3 Corners - Ceara
-
54' - 5th Corner - Ceara -
56' - 6th Corner - Ceara - Race to 5 Corners - Ceara
- 58' ~ Substitution ~ Lourenco ~ Richardson ~(Ceara)
- Race to 5 Corners - Ceara
-
64' - 7th Corner - Ceara -
64' - 4th Yellow Card - Operário PR -
64' - 5th Yellow Card - Ceara - 67' ~ Substitution ~ Paraiba ~ Vinicius Diniz ~(Operario PR)
- 66' ~ Substitution ~ Lindoso ~ Jacy Maranhao ~(Operario PR)
- 66' ~ Substitution ~ Filipe Claudino ~ Maxwell ~(Operario PR)
- 71' ~ Substitution ~ Recalde ~ Mugni ~(Ceara)
- 71' ~ Substitution ~ Santos Oliveira ~ Aylon ~(Ceara)
-
74' - 2nd Goal - Ceara - 79' ~ Substitution ~ Talisson ~ Erick Pulga ~(Ceara)
- 79' ~ Substitution ~ Jean ~ Patrick ~(Ceara)
-
84' - 6th Yellow Card - Operário PR - 83' ~ Substitution ~ Daniel ~ Mingotti ~(Operario PR)
-
89' - 7th Yellow Card - Ceara -
89' - 8th Yellow Card - Operário PR -
90+6' - 3rd Goal - Operário PR -
90+7' - Red Card - Operário PR -
90+10' - 9th Yellow Card - Operário PR -
90+9' - Red Card - Ceara - 102' ~ Substitution ~ Gabriel ~ Felipe Augusto ~(Operario PR)
-
90+15' - 10th Yellow Card - Ceara -
90+15' - 11th Yellow Card - Ceara -
90+17' - 8th Corner - Ceara -
2-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5
