Ceara U20 vs Internacional U20 Profil týmů
Ceara U20 vs Internacional U20 Fakta o zápasu
6V-3R-1P v posledních 10 zápasech, s 15 vstřelenými a 8 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.5 pro, 0.8 proti. Výhry 60%, AH výhra 50%, góly Over 10%, rohy Over 10%.
6V-2R-2P v posledních 10 zápasech, s 26 vstřelenými a 10 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.6 pro, 1.0 proti. Výhry 60%, AH výhra 60%, góly Over 50%, rohy Over 30%.
| Ceara U20 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Internacional U20 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Ceara U20 | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Internacional U20 | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Ceara U20 vs Internacional U20 Časové rozložení gólů/rohů
Ceara U20 vs Internacional U20 Vzájemné zápasy
Ceara U20 vs Internacional U20 Zobrazit celé H2H →Žádná data
| Ceara U20 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazílie - Juniorský Sao Paulo Cup | 2017-01-11 | 2 Ceara U20 |
2 - 0
2 - 1
|
Mogi Mirim U20 1 | V | -1.0 | Push |
|
||||||
| Brazílie - Juniorský Sao Paulo Cup | 2017-01-08 | 1 Taboao da Serra U20 |
0 - 0
1 - 1
|
Ceara U20 1 | R | 0.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Brazílie - Juniorský Sao Paulo Cup | 2017-01-06 | 2 3 Luverdense U20 |
0 - 2
0 - 2
|
Ceara U20 2 | V | +0.5, +1.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Brazílie - Juniorský Sao Paulo Cup | 2017-01-04 | 1 Ceara U20 |
1 - 0
2 - 1
|
Madureira RJ U20 2 | V | -1.0 | Push |
|
||||||
| Brazílie - Copa Nordeste | 2016-11-28 | 1 Ceara U20 |
0 - 0
0 - 0
|
CRB U20 | R | -0.5 | Méně |
|
||||||
| Brazílie - Juniorský Sao Paulo Cup | 2016-01-16 | 2 Cruzeiro U20 |
1 - 0
2 - 1
|
Ceara U20 1 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Juniorský Sao Paulo Cup | 2016-01-13 | 1 Ceara U20 |
2 - 2
3 - 2
|
Joinville U20 2 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
1-9 (10) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Brazílie - Juniorský Sao Paulo Cup | 2016-01-09 | 3 Santos U20 |
0 - 0
0 - 0
|
Ceara U20 4 | R | -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
6-1 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Brazílie - Juniorský Sao Paulo Cup | 2016-01-06 | 3 Guaratingueta U20 |
0 - 2
0 - 2
|
Ceara U20 1 | V | +1.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
0-9 (9) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Brazílie - Juniorský Sao Paulo Cup | 2016-01-04 | 1 1 Paraíbano U20 |
1 - 1
1 - 2
|
Ceara U20 4 | V | +0.5 | Více |
|
7-9 (16) | 5-2 (7) | 4 (4-0) | 2 (1-1) | ||
| Brazílie - Juniorský Sao Paulo Cup | 2016-01-02 | 1 Ceara U20 |
0 - 1
0 - 1
|
Joinville U20 4 | P | 0.0, +0.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 4-3 (7) | 4 (2-2) | 1 (1-0) | ||
| Brazílie - Zápasy | 2015-09-30 | 1 Goias U20 |
1 - 0
2 - 0
|
Ceara U20 3 1 | P | -0.5,-1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
6-5 (11) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Liga U20 | 2015-07-08 | 4 Goias U20 |
2 - 2
2 - 3
|
Ceara U20 3 1 | V | -0.5,-1.0 | Více | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Liga U20 | 2015-06-25 | 2 Ceara U20 |
0 - 2
0 - 2
|
Palmeiras U20 2 | P | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
11-1 (12) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Brazílie - Liga U20 | 2015-06-17 | 2 Botafogo U20 |
1 - 1
2 - 1
|
Ceara U20 2 | P | -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
10-4 (14) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Liga U20 | 2015-06-10 | 1 Ceara U20 |
0 - 1
0 - 1
|
Cruzeiro U20 4 | P | 0.0, +0.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Brazílie - Zápasy | 2014-09-23 | 2 Cruzeiro U20 |
1 - 0
2 - 0
|
Ceara U20 5 | P | -0.5, -1.0 | Méně |
|
7-4 (11) | 4-4 (8) | 4 (0-4) | 1 (1-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Internacional U20 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazílie - Juniorský Sao Paulo Cup | 2017-01-11 | 1 Internacional U20 |
4 - 0
6 - 0
|
Taboao da Serra U20 2 | V | -1.5, -2.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Brazílie - Juniorský Sao Paulo Cup | 2017-01-08 | 1 2 Sao Jose Dos Campos U20 |
0 - 1
1 - 3
|
Internacional U20 2 | V | +0.5, +1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Juniorský Sao Paulo Cup | 2017-01-06 | Mogi Mirim U20 |
0 - 3
0 - 5
|
Internacional U20 2 | V | +1.0,+1.5 | Více |
|
||||||
| Brazílie - Juniorský Sao Paulo Cup | 2017-01-04 | 2 Internacional U20 |
2 - 0
2 - 0
|
Clube Esportivo Aimore U20 1 | V | -1.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Turnaj juniorů | 2016-12-11 | 3 Ponte Preta U20 |
1 - 0
2 - 0
|
Internacional U20 3 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Turnaj juniorů | 2016-12-05 | 1 Fluminense U20 |
0 - 1
1 - 1
|
Internacional U20 4 | R | 0.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Brazílie - Pohár U20 | 2016-12-03 | 1 Internacional U20 |
2 - 0
4 - 1
|
Corinthians U20 3 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
7-10 (17) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Brazílie - Pohár U20 | 2016-11-02 | Internacional U20 |
0 - 2
1 - 2
|
Bahia U20 3 | P | -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
8-1 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Pohár U20 | 2016-10-28 | 1 5 Bahia U20 |
0 - 1
2 - 2
|
Internacional U20 6 | R | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Pohár U20 | 2016-10-21 | 2 4 Corinthians U20 |
1 - 0
1 - 2
|
Internacional U20 5 | V | 0.0, -0.5 | Více | 11.5 | Méně |
|
5-6 (11) | 5-3 (8) | 6 (5-1) | 2 (0-2) |
| Brazílie - Pohár U20 | 2016-10-12 | 1 Internacional U20 |
2 - 0
3 - 0
|
Corinthians U20 1 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
7-9 (16) | 5-3 (8) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Pohár U20 | 2016-09-29 | 1 2 Santa Cruz FC U20 |
0 - 1
0 - 3
|
Internacional U20 3 1 | V | +1.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Brazílie - Liga U20 | 2016-08-31 | 2 SC Corinthians Paulista U20 |
1 - 0
2 - 0
|
Internacional U20 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Liga U20 | 2016-07-26 | 1 Internacional U20 |
2 - 1
3 - 1
|
Ponte Preta U20 4 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
11-8 (19) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Brazílie - Liga U20 | 2016-07-10 | 4 Internacional U20 |
0 - 0
1 - 1
|
Sao Paulo U20 2 | R | -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
6-6 (12) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Liga U20 | 2016-06-29 | 4 Internacional U20 |
0 - 1
2 - 2
|
Coritiba U20 3 | R | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
9-3 (12) | 8-2 (10) | 5 (4-1) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Liga U20 | 2016-06-26 | 1 4 Internacional U20 |
0 - 0
0 - 0
|
Gremio RS U20 4 1 | R | -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
1-8 (9) | 1-6 (7) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Liga U20 | 2016-06-23 | 3 Ponte Preta U20 |
0 - 0
0 - 1
|
Internacional U20 | V | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-2 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Liga U20 | 2016-06-14 | 1 Internacional U20 |
0 - 2
0 - 3
|
Ponte Preta U20 1 | P | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 | Více |
|
9-6 (15) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Liga U20 | 2016-06-11 | 2 Internacional U20 |
0 - 1
0 - 1
|
Passo Fundo U20 4 | P | -2.5 | Méně |
|
12-5 (17) | 9-2 (11) | 3 (2-1) | 3 (2-1) | ||
| Brazílie - Liga U20 | 2016-05-26 | 2 Internacional U20 |
1 - 0
3 - 0
|
Palmeiras U20 4 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
7-6 (13) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Liga U20 | 2016-05-18 | 4 Flamengo U20 |
0 - 0
0 - 1
|
Internacional U20 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Liga U20 | 2016-05-11 | 1 4 Lajeadense RS U20 |
0 - 1
0 - 1
|
Internacional U20 4 | V | +2.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-6 (12) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Brazílie - Liga U20 | 2016-03-24 | 2 5 Novo Horizonte U20 |
0 - 3
1 - 6
|
Internacional U20 4 1 | V | +0.5, +1.0 | Více |
|
0-6 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Brazílie - Liga U20 | 2015-12-14 | 3 Palmeiras U20 |
0 - 0
2 - 1
|
Internacional U20 3 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
5-12 (17) | 1-8 (9) | 4 (0-4) | 4 (3-1) |
| Brazílie - Liga U20 | 2015-12-10 | 1 3 Internacional U20 |
0 - 3
2 - 4
|
Atletico Mineiro U20 6 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
11-3 (14) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 3 (3-0) | ||
| Brazílie - Liga U20 | 2015-12-08 | 1 4 Avai U20 |
0 - 0
0 - 0
|
Internacional U20 3 | R | +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Liga U20 | 2015-12-06 | 2 Internacional U20 |
3 - 0
4 - 0
|
Vasco da Gama U20 1 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-6 (9) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Zápasy | 2015-10-14 | 1 Internacional U20 |
1 - 1
1 - 2
|
Luverdense U20 3 | P | -1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
9-6 (15) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Brazílie - Zápasy | 2015-09-30 | 4 Internacional U20 |
1 - 0
2 - 0
|
Chapecoense U20 3 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
3-6 (9) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 4.75 | 4.2 | 1.5 |
| Poločas | 4.33 | 2.6 | 2.05 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (+1.0) | Domácí@1.925 | Hosté@1.875 |
| Poločas (+0.5) | Domácí@1.75 | Hosté@2.05 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.25) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
| Poločas (1.25) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 1 , Roh: 6 - 7
Roh: 10.5 , Hendikep: +1.0 , Góly: 3.0, 3.5
Skóre: 0 - 0 , Roh: 2 - 5 Poločas
Roh: , Hendikep: +0.5 , Góly: 1.0, 1.5
-
6' - 1st Corner - Internacional U20 -
12' - 2nd Corner - Internacional U20 -
15' - 3rd Corner - Ceara U20 -
26' - 4th Corner - Internacional U20 -
27' - 5th Corner - Internacional U20 -
36' - 6th Corner - Ceara U20 -
39' - 7th Corner - Internacional U20 -
0-0 score at the end of First Half -
48' - 8th Corner - Internacional U20 -
55' - 9th Corner - Internacional U20 -
61' - 1st Goal - Internacional U20 -
68' - 10th Corner - Ceara U20 -
70' - 11th Corner - Ceara U20 -
73' - 1st Yellow Card - Internacional U20 -
79' - 12th Corner - Ceara U20 -
90' - 13th Corner - Ceara U20 -
0-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

