ne, Apr 7, 2019 · 20:00
NejstaršíNedávné
RVPPVP
3.40
3.50
1.90
NedávnéNejstarší
VPPRVV
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.5
Góly celkem
Méně 9.5
Rohy celkem
-0.25
ABC
CE Forca e Luz vs ABC Profil týmů
CE Forca e Luz
Hodnocení se připravuje
PPPRRVPPVPNedávnéZlepšení+0.6 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 10
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůMéně4/10
Asijský handicapNekryje4/10
ABC
Hodnocení se připravuje
VRPVVVRPPVNedávnéStabilní-0.2 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapNekryje4/10
CE Forca e Luz vs ABC Fakta o zápasu
CE Forca e Luz
2V-2R-6P v posledních 10 zápasech, s 5 vstřelenými a 14 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.5 pro, 1.4 proti. Výhry 20%, AH výhra 40%, góly Over 40%, rohy Over 50%.
Výsledek v plném čase
Výhra 20%2
Remíza 20%2
Prohra 60%6
Góly celkem 2.5
Více 40%4
Neplatné 0%0
Méně 60%6
Rohy celkem 9.5
Více 50%5
Neplatné 0%0
Méně 50%5
Asijský hendikep
Výhra 40%4
Neplatné 10%1
Prohra 50%5
ABC
5V-2R-3P v posledních 10 zápasech, s 12 vstřelenými a 10 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.2 pro, 1.0 proti. Výhry 50%, AH výhra 40%, góly Over 50%, rohy Over 50%.
Výsledek v plném čase
Výhra 50%5
Remíza 20%2
Prohra 30%3
Góly celkem 2.5
Více 50%5
Neplatné 0%0
Méně 50%5
Rohy celkem 9.5
Více 50%5
Neplatné 0%0
Méně 50%5
Asijský hendikep
Výhra 40%4
Neplatné 10%1
Prohra 50%5
Poslední
| CE Forca e Luz | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| ABC | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| CE Forca e Luz | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| ABC | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.5
Rozložení rohůLinie 9.5
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.15,
Sm. odch.: 1.37, Medián: 2,
Modus: 1,
Více: 43%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
CE Forca e Luz vs ABC Časové rozložení gólů/rohů
CE Forca e Luz vs ABC Vzájemné zápasy
CE Forca e Luz vs ABC Zobrazit celé H2H →| CE Forca e Luz Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2019-02-10 | 2 ABC |
0 - 0
0 - 0
|
CE Forca e Luz 6 | R | -1.5 | Méně |
|
||||||
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2018-03-17 | 1 ABC |
0 - 1
1 - 1
|
CE Forca e Luz 4 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2018-02-14 | 4 CE Forca e Luz |
0 - 3
1 - 4
|
ABC 3 | P | +1.5, +2.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Zápasy | 2015-02-04 | 1 CE Forca e Luz |
0 - 1
0 - 1
|
ABC 2 | P | +0.5 | Méně |
|
||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| CE Forca e Luz Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2019-03-16 | 3 America RN |
0 - 0
2 - 0
|
CE Forca e Luz 5 | P | -1.5 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2019-03-13 | 3 FC Palmeira |
0 - 1
0 - 1
|
CE Forca e Luz 4 1 | V | -0.5 | Méně |
|
||||||
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2019-03-08 | 2 CE Forca e Luz |
0 - 0
1 - 3
|
Globo FC 1 | P | +0.5, +1.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2019-03-03 | 2 4 CE Forca e Luz |
0 - 1
0 - 2
|
ACD Potiguar 1 | P | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2019-02-27 | 1 3 Santa Cruz RN |
0 - 0
0 - 1
|
CE Forca e Luz 6 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2019-02-22 | 2 CE Forca e Luz |
0 - 0
0 - 0
|
ASSU 3 | R | 0.0 | Méně |
|
1-4 (5) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2019-02-10 | 2 ABC |
0 - 0
0 - 0
|
CE Forca e Luz 6 | R | -1.5 | Méně |
|
12-3 (15) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 5 (4-1) | ||
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2019-02-07 | 2 CE Forca e Luz |
1 - 1
1 - 2
|
FC Palmeira 4 | P | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
9-3 (12) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 4 (4-0) |
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2019-01-31 | 1 CE Forca e Luz |
0 - 2
1 - 2
|
America RN 1 | P | +1.5 | Více | 11.5 | Více |
|
5-8 (13) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2019-01-20 | 3 Globo FC |
1 - 0
3 - 0
|
CE Forca e Luz 3 | P | -1.0 | Více |
|
7-2 (9) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2019-01-14 | 4 CE Forca e Luz |
0 - 0
1 - 1
|
Santa Cruz RN 2 1 | R | +0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
2-15 (17) | 2-10 (12) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2019-01-10 | 1 ASSU |
1 - 0
1 - 1
|
CE Forca e Luz 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 3-5 (8) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2018-03-17 | 1 ABC |
0 - 1
1 - 1
|
CE Forca e Luz 4 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-3 (11) | 7-1 (8) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2018-03-08 | 1 2 CE Forca e Luz |
0 - 3
1 - 3
|
ACD Potiguar 2 | P | 0.0 | Více |
|
7-8 (15) | 3-5 (8) | 2 (0-2) | 4 (3-1) | ||
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2018-03-05 | 3 CE Forca e Luz |
0 - 0
0 - 0
|
Santa Cruz RN 4 | R | +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2018-03-01 | 2 CE Forca e Luz |
0 - 0
1 - 0
|
ASSU 3 | V | +0.5 | Méně |
|
6-5 (11) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2018-02-25 | 4 Globo FC |
1 - 0
1 - 1
|
CE Forca e Luz 1 | R | -1.0, -1.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2018-02-22 | 1 America RN |
0 - 1
2 - 2
|
CE Forca e Luz 5 | R | -1.5, -2.0 | Více |
|
9-1 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2018-02-19 | 2 CE Forca e Luz |
0 - 0
3 - 1
|
Baraunas-RN 2 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
8-4 (12) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2018-02-14 | 4 CE Forca e Luz |
0 - 3
1 - 4
|
ABC 3 | P | +1.5, +2.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2018-01-29 | 1 2 Santa Cruz RN |
1 - 0
3 - 0
|
CE Forca e Luz 3 1 | P | -1.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2018-01-22 | 2 CE Forca e Luz |
0 - 1
0 - 1
|
Globo FC 1 | P | +1.0, +1.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2018-01-14 | CE Forca e Luz |
0 - 2
0 - 4
|
America FC Natal 1 | P | +0.5, +1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
8-1 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Brazílie - Zápasy | 2015-03-08 | America RN |
0 - 0
3 - 0
|
CE Forca e Luz 5 | P | -1.5, -2.0 | Více | 11.0 | Více |
|
12-5 (17) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Zápasy | 2015-02-04 | 1 CE Forca e Luz |
0 - 1
0 - 1
|
ABC 2 | P | +0.5 | Méně |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| ABC Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazílie - Copa do Brasil | 2019-04-04 | ABC |
0 - 0
1 - 0
|
Santa Cruz | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Brazílie - Copa Nordeste | 2019-03-30 | 2 Fortaleza EC |
0 - 0
1 - 0
|
ABC 4 | P | -0.5, -1.0 | Méně |
|
||||||
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2019-03-27 | 6 ABC |
1 - 0
1 - 2
|
ACD Potiguar 7 | P | -1.0 | Více |
|
||||||
| Brazílie - Copa Nordeste | 2019-03-23 | 2 ABC |
0 - 0
0 - 0
|
Vitoria 3 | R | 0.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2019-03-20 | 1 ABC |
1 - 1
2 - 1
|
ASSU 3 | V | -1.0, -1.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2019-03-17 | 3 Santa Cruz RN |
0 - 1
0 - 1
|
ABC 2 | V | +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-6 (12) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Copa Nordeste | 2019-03-15 | 2 Sampaio Correa |
0 - 1
0 - 1
|
ABC 4 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
9-3 (12) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2019-03-10 | 3 America RN |
2 - 0
3 - 0
|
ABC 2 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
1-8 (9) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Copa do Brasil | 2019-03-07 | 3 ABC |
0 - 1
2 - 2
|
Moto Club de São Luís 2 | R | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
8-4 (12) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Copa Nordeste | 2019-03-02 | 2 ABC |
1 - 0
4 - 1
|
Salgueiro 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2019-02-27 | ABC |
0 - 0
1 - 0
|
FC Palmeira 3 | V | -1.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
10-4 (14) | 6-2 (8) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2019-02-24 | 1 Globo FC |
0 - 0
1 - 1
|
ABC 2 | R | 0.0 | Push |
|
5-6 (11) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2019-02-20 | 5 America RN |
1 - 1
1 - 2
|
ABC 1 | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Brazílie - Copa Nordeste | 2019-02-16 | 1 ABC |
0 - 0
0 - 0
|
CRB 2 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-8 (15) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Brazílie - Copa do Brasil | 2019-02-13 | 6 Galvez AC |
0 - 0
0 - 1
|
ABC 3 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
6-5 (11) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 4 (4-0) | ||
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2019-02-10 | 2 ABC |
0 - 0
0 - 0
|
CE Forca e Luz 6 | R | -1.5 | Méně |
|
12-3 (15) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 5 (4-1) | ||
| Brazílie - Copa Nordeste | 2019-02-02 | 2 Santa Cruz |
0 - 0
1 - 0
|
ABC 4 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
8-5 (13) | 3-2 (5) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2019-01-30 | 2 ABC |
1 - 0
1 - 0
|
Santa Cruz RN 1 | V | -1.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-2 (4) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Copa Nordeste | 2019-01-27 | AE Altos |
0 - 0
1 - 1
|
ABC 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2019-01-20 | 3 ABC |
1 - 0
3 - 0
|
America RN 3 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
4-7 (11) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Brazílie - Copa Nordeste | 2019-01-16 | 1 ABC |
1 - 1
2 - 1
|
CS Sergipe 1 | V | -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
7-0 (7) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2019-01-12 | 3 FC Palmeira |
0 - 0
2 - 1
|
ABC 2 | P | +0.5, +1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
3-8 (11) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 5 (1-4) |
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2019-01-09 | 2 ABC |
1 - 0
1 - 0
|
Globo FC 3 | V | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
9-5 (14) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Brazílie - Serie C | 2018-08-11 | 1 1 ABC |
0 - 0
0 - 1
|
Atletico Acreano 3 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Brazílie - Serie C | 2018-08-04 | 4 Nautico |
0 - 0
2 - 0
|
ABC 2 1 | P | -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
7-8 (15) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Brazílie - Serie C | 2018-07-29 | 2 Clube do Remo |
0 - 0
1 - 0
|
ABC 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
8-4 (12) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Serie C | 2018-07-22 | 3 ABC |
1 - 0
2 - 0
|
Salgueiro 1 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-1 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Serie C | 2018-07-14 | 2 ABC |
1 - 0
4 - 0
|
AD Confianca 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
2-8 (10) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Brazílie - Serie C | 2018-07-08 | 4 Botafogo PB |
0 - 0
2 - 0
|
ABC 1 | P | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Serie C | 2018-07-01 | 1 ABC |
0 - 2
0 - 3
|
Santa Cruz 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
12-4 (16) | 8-3 (11) | 6 (4-2) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 3.4 | 3.5 | 1.9 |
| Poločas | 3.5 | 2.2 | 2.75 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (+0.25) | Domácí@2.2 | Hosté@1.65 |
| Poločas (0.0) | Domácí@2.15 | Hosté@1.675 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (9.5) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
| Poločas (4.5) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.5) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@1.85 |
Živé události
Stav: , Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 0
Roh: 9.5 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 2.5
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5
