ne, Nov 19, 2017 · 11:00
NejstaršíNedávné
RVPRPP
1.57
3.75
4.75
NedávnéNejstarší
PVPRRP
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.5
Góly celkem
–
Rohy celkem
+1.0
Castilleja CF
CD Utrera vs Castilleja CF Profil týmů
CD Utrera
VRRVRVPRPPNedávnéPokles-0.4 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 21
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapNekryje4/10
Castilleja CF
PPPPPRRPVPNedávnéStabilní-0.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůMéně3/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapNekryje4/10
Poslední
| CD Utrera | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Castilleja CF | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| CD Utrera | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Castilleja CF | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.5
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.45,
Sm. odch.: 1.56, Medián: 2,
Modus: ,
Více: 43%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
CD Utrera vs Castilleja CF Časové rozložení gólů/rohů
CD Utrera vs Castilleja CF Vzájemné zápasy
CD Utrera vs Castilleja CF Zobrazit celé H2H →| CD Utrera Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-02-26 | 3 Castilleja CF |
0 - 0
0 - 1
|
CD Utrera 3 | V | 0.0 | Méně |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2015-12-20 | 3 CD Utrera |
1 - 1
4 - 1
|
Castilleja CF 3 | V | 0.0 | Více |
|
||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| CD Utrera Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-11-05 | 4 Recreativo Huelva B |
2 - 0
3 - 1
|
CD Utrera 2 | P | 0.0 | Více |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-10-29 | 5 Xerez |
1 - 0
3 - 2
|
CD Utrera 5 | P | 0.0 | Více |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-10-22 | 2 CD Utrera |
0 - 0
0 - 0
|
Lebrijana 4 | R | -0.5 | Méně |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-10-15 | 3 Algeciras CF |
1 - 0
2 - 1
|
CD Utrera 4 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-10-12 | 3 CD Utrera |
2 - 0
2 - 0
|
Cabecense 3 | V | -0.5 | Méně |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-10-08 | 2 Atletico Sanluqueno |
0 - 0
0 - 0
|
CD Utrera 6 | R | -0.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-09-24 | 1 3 CD Gerena |
0 - 1
0 - 1
|
CD Utrera 5 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-09-17 | 1 CD Utrera |
1 - 0
1 - 1
|
Ciudad Lucena 3 | R | -0.5, -1.0 | Méně |
|
7-8 (15) | 6-3 (9) | 3 (0-3) | 2 (0-2) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-08-27 | 1 CD Guadalcacin |
1 - 0
2 - 2
|
CD Utrera 3 1 | R | 0.0, -0.5 | Více |
|
9-1 (10) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 4 (4-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2017-08-17 | 1 CD Utrera |
0 - 0
0 - 1
|
Cadiz B | P | -1.0 | Méně |
|
8-3 (11) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2017-08-01 | CD Alcala |
1 - 3
1 - 3
|
CD Utrera | V | +0.5, +1.0 | Více |
|
3-10 (13) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-04-23 | 4 CD Utrera |
0 - 0
2 - 1
|
Lebrijana 6 1 | V | 0.0 | Více |
|
9-4 (13) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-04-09 | 3 Coria CF |
2 - 0
4 - 0
|
CD Utrera 1 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-04-02 | 4 CD Utrera |
3 - 0
5 - 1
|
Ecija Balompie 3 | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
7-4 (11) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-03-26 | 1 CD Alcala |
1 - 0
2 - 1
|
CD Utrera 2 | P | -0.5 | Více |
|
5-6 (11) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 2 (0-2) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-03-12 | 3 Los Barrios |
1 - 0
3 - 0
|
CD Utrera 3 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
5-2 (7) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-02-26 | 3 Castilleja CF |
0 - 0
0 - 1
|
CD Utrera 3 | V | 0.0 | Méně |
|
4-6 (10) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-02-19 | 3 CD Utrera |
1 - 1
5 - 1
|
Cabecense 4 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-01-29 | 6 Arcos |
1 - 0
2 - 0
|
CD Utrera 6 | P | -1.0, -1.5 | Méně |
|
7-6 (13) | 5-3 (8) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-01-15 | 4 San Roque de Cadiz |
0 - 0
0 - 0
|
CD Utrera 2 | R | 0.0 | Méně |
|
5-6 (11) | 1-6 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-01-02 | 4 Recreativo Huelva B |
1 - 0
2 - 0
|
CD Utrera 7 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 5 (2-3) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-12-18 | 2 CD San Roque de Lepe |
0 - 0
2 - 0
|
CD Utrera 4 | P | -0.5, -1.0 | Méně |
|
8-4 (12) | 6-3 (9) | 4 (3-1) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-12-11 | 3 CD Utrera |
1 - 0
2 - 0
|
AD Ceuta FC 5 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-12-04 | 2 Lebrijana |
0 - 0
1 - 2
|
CD Utrera 5 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
7-3 (10) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-11-27 | 1 6 CD Utrera |
1 - 0
1 - 1
|
Coria CF 3 | R | -0.5 | Méně |
|
2-1 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-11-20 | 2 Ecija Balompie |
3 - 0
3 - 0
|
CD Utrera 1 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-11-06 | 5 Real Betis B |
2 - 1
2 - 1
|
CD Utrera 7 1 | P | -1.0 | Více |
|
8-1 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-10-23 | Algeciras CF |
2 - 0
2 - 1
|
CD Utrera 4 | P | -1.0, -1.5 | Více |
|
5-5 (10) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-10-12 | 1 2 Cabecense |
0 - 0
0 - 0
|
CD Utrera 5 | R | 0.0 | Méně |
|
8-2 (10) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-10-02 | 2 CD Guadalcacin |
0 - 0
0 - 1
|
CD Utrera 3 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Castilleja CF Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-11-05 | 1 AD Ceuta FC |
0 - 0
1 - 0
|
Castilleja CF 4 | P | -1.5 | Méně |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-11-01 | 1 Castilleja CF |
2 - 1
2 - 1
|
Xerez 3 | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-10-22 | 1 7 Castilleja CF |
0 - 2
2 - 4
|
Algeciras CF 2 | P | +0.5, +1.0 | Více |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-10-15 | 5 Cabecense |
0 - 0
0 - 0
|
Castilleja CF 4 1 | R | -0.5 | Méně |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-10-12 | 3 Castilleja CF |
0 - 1
1 - 1
|
Atletico Sanluqueno 6 1 | R | +0.5 | Méně |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-09-17 | 3 Castilleja CF |
0 - 0
0 - 1
|
Cadiz B 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 3 (0-3) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-09-03 | 4 Castilleja CF |
0 - 1
0 - 1
|
CD Guadalcacin 1 1 | P | -0.5 | Méně |
|
10-1 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 4 (4-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-04-23 | 1 1 CD Gerena |
2 - 0
4 - 1
|
Castilleja CF 2 1 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
4-7 (11) | 3-5 (8) | 3 (0-3) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-04-09 | 1 3 Castilleja CF |
0 - 2
1 - 2
|
Sevilla C 4 1 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
4-5 (9) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-04-02 | 2 CD San Roque de Lepe |
3 - 0
4 - 0
|
Castilleja CF 1 | P | -1.0 | Více |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-03-26 | 5 Castilleja CF |
0 - 0
1 - 0
|
CA Antoniano 5 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
7-7 (14) | 5-3 (8) | 4 (2-2) | 2 (0-2) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-03-19 | 1 Coria CF |
0 - 0
0 - 0
|
Castilleja CF 4 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
10-4 (14) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-03-12 | 3 Castilleja CF |
0 - 1
2 - 1
|
CD Alcala 3 | V | -0.5 | Více |
|
3-8 (11) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-03-05 | 3 Los Barrios |
0 - 0
0 - 0
|
Castilleja CF 2 | R | -0.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-02-26 | 3 Castilleja CF |
0 - 0
0 - 1
|
CD Utrera 3 | P | 0.0 | Méně |
|
4-6 (10) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-02-12 | 2 Arcos |
0 - 0
1 - 0
|
Castilleja CF 3 1 | P | -1.5 | Méně |
|
7-7 (14) | 5-4 (9) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-01-29 | 1 1 Recreativo Huelva B |
0 - 1
4 - 1
|
Castilleja CF 4 1 | P | 0.0 | Více |
|
7-2 (9) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-01-22 | 3 Castilleja CF |
0 - 1
0 - 2
|
AD Ceuta FC 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
7-2 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-01-08 | 6 Castilleja CF |
1 - 0
3 - 1
|
Ecija Balompie 2 | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
1-2 (3) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-01-02 | 2 Real Betis B |
1 - 1
1 - 1
|
Castilleja CF 4 | R | -1.5 | Méně |
|
10-4 (14) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-12-18 | 3 Algeciras CF |
1 - 1
1 - 1
|
Castilleja CF 4 | R | -1.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-12-11 | 3 Castilleja CF |
0 - 0
0 - 1
|
Cabecense 1 | P | -0.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-12-08 | CD Guadalcacin |
1 - 0
1 - 0
|
Castilleja CF | P | 0.0 | Méně |
|
5-8 (13) | 4-4 (8) | 3 (0-3) | 2 (1-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-12-04 | 3 Castilleja CF |
2 - 0
2 - 0
|
CD Gerena 3 | V | 0.0 | Méně |
|
3-7 (10) | 1-5 (6) | 3 (1-2) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-11-26 | 2 Sevilla C |
0 - 0
1 - 1
|
Castilleja CF 4 | R | -1.0, -1.5 | Méně |
|
2-2 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-11-20 | 5 Castilleja CF |
0 - 1
1 - 1
|
CD San Roque de Lepe 3 | R | -0.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 5-2 (7) | 3 (1-2) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-11-13 | 4 CA Antoniano |
0 - 0
1 - 2
|
Castilleja CF 2 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-11-06 | 2 Castilleja CF |
2 - 0
3 - 1
|
Coria CF 5 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
3-6 (9) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-10-30 | 3 CD Alcala |
0 - 1
1 - 3
|
Castilleja CF 2 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
10-5 (15) | 6-3 (9) | 3 (2-1) | 3 (2-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-10-23 | 1 Castilleja CF |
1 - 2
1 - 2
|
Los Barrios 4 1 | P | -0.5 | Více |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.57 | 3.75 | 4.75 |
| Poločas | 2.1 | 2.25 | 5.5 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-1.0) | Domácí@2 | Hosté@1.8 |
| Poločas (-0.25) | Domácí@1.725 | Hosté@2.075 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.5) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 3 - 1 , Roh: 10 - 7
Roh: , Hendikep: -1.0 , Góly: 2.5
Skóre: 2 - 0 , Roh: 5 - 5 Poločas
Roh: , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.0
-
9' - 1st Corner - CD Utrera -
10' - 2nd Corner - CD Utrera -
14' - 3rd Corner - CD Utrera - Race to 3 Corners - CD Utrera
-
15' - 4th Corner - Castilleja CF -
19' - 1st Goal - CD Utrera -
25' - 5th Corner - Castilleja CF -
28' - 2nd Goal - CD Utrera -
32' - 6th Corner - Castilleja CF -
33' - 7th Corner - Castilleja CF -
38' - 8th Corner - Castilleja CF - Race to 5 Corners - Castilleja CF
-
43' - 9th Corner - CD Utrera -
45+1' - 10th Corner - CD Utrera -
2-0 score at the end of First Half -
48' - 1st Yellow Card - Castilleja CF -
62' - 11th Corner - CD Utrera -
68' - 12th Corner - CD Utrera - Race to 7 Corners - CD Utrera
-
69' - 3rd Goal - Castilleja CF -
78' - 13th Corner - CD Utrera -
78' - 2nd Yellow Card - CD Utrera -
79' - 14th Corner - Castilleja CF -
80' - 3rd Yellow Card - CD Utrera -
81' - 4th Goal - CD Utrera -
86' - 4th Yellow Card - Castilleja CF -
86' - 15th Corner - CD Utrera - Race to 9 Corners - CD Utrera
-
88' - 5th Yellow Card - CD Utrera -
90' - 16th Corner - Castilleja CF -
90+1' - 17th Corner - CD Utrera -
3-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

