Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 2.0
Góly celkem
–
Rohy celkem
0.0
CD Azuaga
CD Azuaga vs CD Coria Profil týmů
CD Azuaga
PRRRRRVVRVNedávnéV ráži+1.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 14
Více než 9.5 rohůMéně3/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
CD Coria
VVVRVRRVVVNedávnéStabilní0.0 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 24
Více než 9.5 rohůMéně3/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapKryje6/10
Poslední
| CD Azuaga | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| CD Coria | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| CD Azuaga | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| CD Coria | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.0
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.33,
Sm. odch.: 1.60, Medián: 2,
Modus: 2,
Více: 50%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
CD Azuaga vs CD Coria Časové rozložení gólů/rohů
CD Azuaga vs CD Coria Vzájemné zápasy
CD Azuaga vs CD Coria Zobrazit celé H2H →| CD Azuaga Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Španělsko - Tercera - Skupina 14 | 2019-11-01 | 3 CD Coria |
1 - 1
2 - 1
|
CD Azuaga 5 1 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 14 | 2017-11-26 | 3 CD Azuaga |
0 - 0
0 - 4
|
CD Coria 4 1 | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| CD Azuaga Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Španělsko - Tercera - play-off | 2024-05-26 | 1 2 CD Azuaga |
2 - 0
4 - 0
|
Vilafranca 6 2 | V | -0.5 | Více |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - play-off | 2024-05-19 | 2 Vilafranca |
1 - 0
1 - 1
|
CD Azuaga 1 | R | 0.0 | Push |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 14 | 2024-04-21 | 2 RCP Valverdeno |
0 - 0
0 - 2
|
CD Azuaga | V | +0.5, +1.0 | Méně |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 14 | 2024-03-29 | 1 3 UD Fuente de Cantos |
0 - 2
1 - 3
|
CD Azuaga | V | +0.5, +1.0 | Více |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 14 | 2024-03-24 | 3 CD Azuaga |
1 - 1
2 - 2
|
Don Benito 3 | R | +0.5 | Více |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 14 | 2024-03-17 | 2 CD Diocesano |
0 - 0
3 - 3
|
CD Azuaga 2 | R | 0.0 | Více |
|
7-3 (10) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 5 (4-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 14 | 2024-02-04 | 2 CP Montehermoso |
0 - 1
1 - 1
|
CD Azuaga 4 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
4-7 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 14 | 2024-01-21 | 3 CF Trujillo |
0 - 0
1 - 1
|
CD Azuaga 3 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
6-0 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 14 | 2023-12-16 | CD Don Alvaro |
0 - 1
1 - 1
|
CD Azuaga | R | +1.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 14 | 2023-11-19 | 4 SP Villafranca |
1 - 0
3 - 0
|
CD Azuaga 4 1 | P | 0.0 | Více |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 14 | 2023-11-05 | 1 Don Benito |
1 - 0
2 - 0
|
CD Azuaga 3 | P | -0.5, -1.0 | Push |
|
6-6 (12) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Španělsko - Copa del Rey | 2023-11-01 | CD Azuaga |
0 - 0
0 - 0
|
FC Cartagena 2 | R | +1.0 | Méně |
|
2-8 (10) | 1-5 (6) | 4 (1-3) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 14 | 2023-10-12 | 3 Arroyo CP |
0 - 1
0 - 2
|
CD Azuaga 1 | V | 0.0, +0.5 | Push |
|
0-5 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 14 | 2023-10-01 | 1 5 Jerez |
0 - 0
0 - 0
|
CD Azuaga 5 | R | 0.0 | Méně |
|
2-7 (9) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| Španělsko - Tercera - play-off | 2023-06-03 | 1 Torrent C.F. |
1 - 0
2 - 0
|
CD Azuaga 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 3 (1-2) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - play-off | 2023-05-27 | CD Azuaga |
0 - 1
1 - 2
|
Torrent C.F. 1 | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
5-3 (8) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - play-off | 2023-05-21 | 4 CD Azuaga |
0 - 1
1 - 2
|
Moralo 4 1 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
1-3 (4) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - play-off | 2023-05-14 | 1 Moralo |
0 - 1
0 - 2
|
CD Azuaga 1 | V | -0.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Španělsko - Tercera - play-off | 2023-05-07 | 4 CD Azuaga |
1 - 0
3 - 0
|
Jerez 6 1 | V | -0.5 | Více |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 14 | 2023-04-16 | 1 1 CD Azuaga |
0 - 0
2 - 4
|
Olivenza 5 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
7-2 (9) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 14 | 2023-04-02 | CD Azuaga |
2 - 0
3 - 0
|
CP Montehermoso 5 | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
10-5 (15) | 7-0 (7) | 3 (3-0) | 2 (0-2) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 14 | 2023-03-26 | 1 SP Villafranca |
3 - 1
4 - 1
|
CD Azuaga 3 | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 14 | 2023-03-19 | 4 CD Azuaga |
1 - 0
1 - 2
|
Calamonte 1 | P | -1.0 | Více |
|
2-8 (10) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 14 | 2023-03-12 | 5 Jerez |
0 - 0
0 - 0
|
CD Azuaga 1 | R | 0.0 | Méně |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 14 | 2023-02-25 | 8 CD Miajadas |
2 - 2
3 - 2
|
CD Azuaga 3 1 | P | +1.0 | Více |
|
3-3 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 14 | 2023-02-11 | Arroyo CP |
0 - 1
0 - 1
|
CD Azuaga 1 | V | 0.0 | Méně |
|
2-2 (4) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 14 | 2023-01-29 | 3 CD Don Alvaro |
0 - 2
0 - 4
|
CD Azuaga 2 | V | +0.5, +1.0 | Více |
|
2-4 (6) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 14 | 2023-01-22 | 5 UP Plasencia |
1 - 2
1 - 2
|
CD Azuaga 5 | V | +1.0 | Více |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 14 | 2022-12-18 | 2 Olivenza |
0 - 2
0 - 4
|
CD Azuaga 2 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
3-8 (11) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 14 | 2022-12-10 | CD Azuaga |
0 - 0
1 - 0
|
At. Pueblonuevo | V | -0.5 | Méně |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 3 (0-3) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| CD Coria Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Španělsko - Tercera - play-off | 2024-05-26 | 4 CD Coria |
2 - 0
4 - 1
|
Moralo 4 1 | V | -1.0 | Více |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - play-off | 2024-05-19 | 1 Moralo |
0 - 0
0 - 2
|
CD Coria 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 14 | 2024-04-14 | 1 CD Diocesano |
0 - 3
0 - 4
|
CD Coria 2 | V | +0.5 | Více |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 14 | 2024-03-31 | 4 Moralo |
0 - 0
0 - 0
|
CD Coria 1 | R | +0.5 | Méně |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 14 | 2024-03-24 | 2 CD Coria |
0 - 0
0 - 0
|
Arroyo CP 2 | R | -1.5 | Méně |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 14 | 2024-03-10 | 2 CD Coria |
3 - 0
4 - 1
|
Jerez 2 1 | V | -1.5, -2.0 | Více |
|
6-2 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 14 | 2024-03-03 | 1 CP Montehermoso |
1 - 1
1 - 1
|
CD Coria 1 | R | +1.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 14 | 2024-02-25 | 1 4 CD Coria |
2 - 0
2 - 1
|
CF Jaraiz 6 | V | -2.0 | Push |
|
3-4 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 14 | 2024-02-18 | 3 CF Trujillo |
0 - 1
0 - 2
|
CD Coria 1 | V | +0.5, +1.0 | Push |
|
1-2 (3) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 14 | 2024-02-04 | 1 CD Coria |
1 - 0
5 - 0
|
Calamonte 1 | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 14 | 2024-01-28 | 2 CD Don Alvaro |
1 - 1
1 - 1
|
CD Coria 1 | R | +1.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 14 | 2024-01-21 | 1 CD Coria |
1 - 0
1 - 0
|
RCP Valverdeno 4 | V | -2.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 14 | 2024-01-07 | 4 SP Villafranca |
0 - 0
0 - 2
|
CD Coria 1 | V | +0.5 | Push |
|
0-6 (6) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 14 | 2023-12-17 | 1 CD Coria |
1 - 0
4 - 0
|
UD Fuente de Cantos 3 | V | -1.5, -2.0 | Více |
|
11-1 (12) | 9-0 (9) | 5 (5-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 14 | 2023-12-03 | 4 Don Benito |
0 - 1
0 - 1
|
CD Coria 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
10-0 (10) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 14 | 2023-11-12 | 1 CD Coria |
2 - 0
4 - 1
|
Moralo 4 1 | V | -0.5 | Více |
|
10-4 (14) | 6-1 (7) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 14 | 2023-11-05 | 1 Arroyo CP |
0 - 0
0 - 1
|
CD Coria 4 | V | +0.5 | Méně |
|
2-2 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 14 | 2023-11-01 | 6 Jerez |
1 - 0
2 - 2
|
CD Coria 4 | R | +0.5 | Více |
|
2-7 (9) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 4 (0-4) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 14 | 2023-10-29 | 2 CD Coria |
0 - 0
1 - 0
|
Olivenza 5 | V | -1.0 | Méně |
|
7-2 (9) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 14 | 2023-10-15 | CD Coria |
1 - 0
1 - 1
|
CP Montehermoso 6 | R | -1.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 3-3 (6) | 5 (2-3) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 14 | 2023-10-08 | 3 CD Coria |
2 - 1
2 - 2
|
CF Trujillo 4 | R | -2.0 | Více |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 4 (2-2) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 14 | 2023-10-01 | 1 CD Coria |
2 - 1
2 - 2
|
At. Pueblonuevo 5 | R | -1.5, -2.0 | Více |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 6 (5-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 14 | 2023-09-24 | 3 Calamonte |
0 - 0
0 - 1
|
CD Coria 2 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 14 | 2023-09-17 | 2 CD Coria |
1 - 0
4 - 0
|
CD Don Alvaro 2 | V | -1.5 | Více |
|
5-5 (10) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 3 (2-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 14 | 2023-09-10 | 1 RCP Valverdeno |
0 - 1
0 - 2
|
CD Coria 1 | V | +1.0 | Méně |
|
3-7 (10) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Španělsko - Segunda División RFEF - Play-off | 2023-05-27 | 3 CD Coria |
1 - 1
1 - 1
|
Deportivo Aragon 3 | R | 0.0, -0.5 | Push |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Segunda División RFEF - Play-off | 2023-05-21 | 1 Deportivo Aragon |
1 - 0
1 - 0
|
CD Coria 4 | P | -0.5 | Méně |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Segunda División RFEF - skupina 5 | 2023-05-07 | 5 CD Diocesano |
0 - 1
0 - 1
|
CD Coria 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
8-7 (15) | 3-6 (9) | 4 (2-2) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Segunda División RFEF - skupina 5 | 2023-04-30 | 5 CD Coria |
0 - 0
0 - 1
|
Cacereno 3 | P | 0.0, +0.5 | Méně |
|
1-10 (11) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 3 (1-2) | ||
| Španělsko - Segunda División RFEF - skupina 5 | 2023-04-23 | 1 3 Villanovense |
0 - 2
2 - 3
|
CD Coria 3 | V | -0.5 | Více |
|
7-1 (8) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.375 | 3 | 2.8 |
| Poločas | 3.2 | 1.952 | 3.6 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (0.0) | Domácí@1.75 | Hosté@2.05 |
| Poločas (0.0) | Domácí@1.775 | Hosté@2.025 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.0) | Ví[email protected] | Méně@2 |
| Poločas (0.75) | Ví[email protected] | Méně@2.025 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 0 , Roh: 3 - 2
Roh: , Hendikep: 0.0 , Góly: 2.0
Skóre: 0 - 0 , Roh: 1 - 1 Poločas
Roh: , Hendikep: 0.0 , Góly: 0.5, 1.0
-
13' - 1st Yellow Card - CD Azuaga -
13' - 2nd Yellow Card - CD Coria -
16' - 3rd Yellow Card - CD Coria -
20' - 4th Yellow Card - CD Azuaga -
24' - 1st Corner - CD Coria -
31' - 2nd Corner - CD Azuaga -
41' - 5th Yellow Card - CD Coria -
0-0 score at the end of First Half -
48' - 3rd Corner - CD Azuaga - Race to 3 Corners - CD Azuaga
-
67' - 4th Corner - CD Azuaga -
84' - 6th Yellow Card - CD Azuaga -
90+1' - 5th Corner - CD Coria -
0-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

