út, Jan 30, 2024 · 14:00
NejstaršíNedávné
VRVPRP
2.63
4.00
2.10
NedávnéNejstarší
RRVRVV
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 3.75
Góly celkem
Více 9.5
Rohy celkem
+0.25
Cardiff U21
Cardiff U21 vs QPR U21 Profil týmů
Cardiff U21
PPRPVRVPRPNedávnéStabilní0.0 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVíce8/10
Více než 2.5 gólůVíce8/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
QPR U21
VRPRVVRVRRNedávnéStabilní0.0 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůMéně3/10
Více než 2.5 gólůVíce7/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Poslední
| Cardiff U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| QPR U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Cardiff U21 | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| QPR U21 | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 3.5, 4.0
Rozložení rohůLinie 9.5
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 3.88,
Sm. odch.: 2.17, Medián: 4,
Modus: ,
Více: 60%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Cardiff U21 vs QPR U21 Časové rozložení gólů/rohů
Cardiff U21 vs QPR U21 Vzájemné zápasy
Cardiff U21 vs QPR U21 Zobrazit celé H2H →| Cardiff U21 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - Development League 2 | 2023-10-30 | 2 QPR U21 |
2 - 1
3 - 2
|
Cardiff U21 1 | P | -1.0 | Více |
|
||||||
| Anglie - Development League 2 | 2023-01-31 | QPR U21 |
2 - 1
3 - 1
|
Cardiff U21 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - Development League 2 | 2022-09-16 | Cardiff U21 |
1 - 3
3 - 5
|
QPR U21 1 | P | 0.0 | Více |
|
||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Cardiff U21 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - Development League 2 | 2024-01-12 | 1 Bournemouth U21 |
1 - 0
3 - 2
|
Cardiff U21 1 | P | -1.0 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Anglie - Development League 2 | 2024-01-08 | 2 Cardiff U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Watford U21 2 | R | 0.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - Development League 2 | 2023-12-18 | 1 Millwall U21 |
2 - 1
5 - 1
|
Cardiff U21 2 | P | -1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - Development League 2 | 2023-12-05 | 2 Cardiff U21 |
2 - 0
3 - 0
|
Swansea U21 2 1 | V | +1.0, +1.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - Development League 2 | 2023-11-27 | 2 Charlton U21 |
2 - 3
5 - 5
|
Cardiff U21 2 1 | R | -0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - Development League 2 | 2023-11-07 | 5 Cardiff U21 |
2 - 0
3 - 0
|
Bristol City U21 1 | V | +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
5-11 (16) | 3-6 (9) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-10-30 | 2 QPR U21 |
2 - 1
3 - 2
|
Cardiff U21 1 | P | -1.0 | Více |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Anglie - Development League 2 | 2023-10-24 | 1 Watford U21 |
0 - 2
2 - 2
|
Cardiff U21 2 | R | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
13-7 (20) | 9-3 (12) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-10-03 | 4 Ipswich U21 |
2 - 0
5 - 2
|
Cardiff U21 2 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
6-7 (13) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 5 (1-4) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-09-26 | 1 1 Cardiff U21 |
0 - 1
0 - 1
|
Millwall U21 2 | P | +1.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
1-5 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Wales - Ligový pohár | 2023-09-19 | 1 Swansea U21 |
1 - 0
1 - 1
|
Cardiff U21 4 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně |
|
8-2 (10) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Anglie - Development League 2 | 2023-09-12 | 4 Sheff Utd U21 |
3 - 1
6 - 2
|
Cardiff U21 | P | -2.5 | Více | 9.5 | Více |
|
13-2 (15) | 9-0 (9) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-09-01 | Cardiff U21 |
0 - 0
2 - 1
|
Barnsley U21 1 | V | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-08-26 | 1 Burnley U21 |
1 - 1
2 - 2
|
Cardiff U21 2 | R | -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-08-22 | 1 3 Cardiff U21 |
2 - 2
3 - 3
|
Sheff Wed U21 4 | R | -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
4-6 (10) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-08-15 | 1 3 Fleetwood Town U21 |
3 - 0
4 - 1
|
Cardiff U21 2 | P | +0.5 | Více |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglie - Development League 2 | 2023-05-09 | Cardiff U21 |
2 - 2
4 - 2
|
Crewe U21 | V | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
7-6 (13) | 6-1 (7) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-04-29 | 2 Hull U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Cardiff U21 1 | P | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-04-25 | Cardiff U21 |
1 - 1
3 - 1
|
Barnsley U21 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-04-17 | 2 Coventry U21 |
2 - 0
3 - 0
|
Cardiff U21 3 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
1-7 (8) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-04-04 | Cardiff U21 |
1 - 1
1 - 1
|
Sheff Wed U21 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-03-17 | 1 1 Cardiff U21 |
2 - 0
3 - 2
|
Ipswich U21 1 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
2-12 (14) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-03-14 | Ipswich U21 |
3 - 0
4 - 1
|
Cardiff U21 3 | P | 0.0 | Více | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-03-06 | 2 Reading U21 |
1 - 0
1 - 1
|
Cardiff U21 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-02-28 | 1 Cardiff U21 |
0 - 0
0 - 2
|
Charlton U21 4 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-4 (12) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-02-21 | 1 Cardiff U21 |
1 - 1
4 - 2
|
Millwall U21 3 | V | -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-02-13 | 1 Swansea U21 |
1 - 0
2 - 2
|
Cardiff U21 5 | R | -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
10-3 (13) | 6-2 (8) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-01-31 | QPR U21 |
2 - 1
3 - 1
|
Cardiff U21 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-7 (10) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-01-24 | 1 Cardiff U21 |
0 - 0
0 - 3
|
Watford U21 1 | P | -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - Premier League Cup U21 | 2023-01-20 | 1 Wolverhampton U21 |
0 - 0
1 - 0
|
Cardiff U21 1 | P | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| QPR U21 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - Development League 2 | 2024-01-09 | 2 Ipswich U21 |
1 - 1
3 - 3
|
QPR U21 2 | R | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Anglie - Development League 2 | 2023-12-18 | 3 Swansea U21 |
0 - 0
0 - 0
|
QPR U21 1 | R | -2.0, -2.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Anglie - Development League 2 | 2023-11-27 | 4 Colchester U21 |
2 - 3
3 - 6
|
QPR U21 2 | V | +0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - Development League 2 | 2023-11-20 | 2 QPR U21 |
0 - 2
2 - 2
|
Bournemouth U21 | R | +0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - Development League 2 | 2023-11-07 | Watford U21 |
1 - 2
1 - 4
|
QPR U21 2 | V | 0.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - Development League 2 | 2023-10-30 | 2 QPR U21 |
2 - 1
3 - 2
|
Cardiff U21 1 | V | -1.0 | Více |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Anglie - Development League 2 | 2023-10-23 | 2 QPR U21 |
1 - 1
1 - 1
|
Ipswich U21 1 | R | -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-10-17 | 4 Bristol City U21 |
0 - 0
1 - 0
|
QPR U21 3 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-10-03 | 1 1 Millwall U21 |
0 - 1
2 - 2
|
QPR U21 3 | R | +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
0-5 (5) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-09-25 | 1 QPR U21 |
1 - 0
3 - 1
|
Swansea U21 2 | V | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-5 (11) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-09-08 | 1 Burnley U21 |
1 - 0
3 - 0
|
QPR U21 3 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-09-04 | 1 QPR U21 |
0 - 0
2 - 0
|
Fleetwood Town U21 | V | -2.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-08-29 | 2 Peterborough U21 |
1 - 4
1 - 7
|
QPR U21 3 | V | +1.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
2-1 (3) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-08-21 | 4 QPR U21 |
2 - 1
4 - 2
|
Coventry U21 3 | V | -1.0 | Více | 10.0 | Push |
|
1-9 (10) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-08-16 | 1 2 Wigan U21 |
2 - 1
2 - 3
|
QPR U21 1 | V | -1.5, -2.0 | Více | 9.5 | Více |
|
4-8 (12) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-05-09 | 1 QPR U21 |
0 - 0
1 - 5
|
Wigan U21 2 | P | +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-05-02 | Barnsley U21 |
0 - 1
1 - 1
|
QPR U21 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-04-25 | 1 QPR U21 |
1 - 1
1 - 3
|
Hull U21 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-04-18 | 1 Sheff Wed U21 |
1 - 0
1 - 1
|
QPR U21 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
11-0 (11) | 8-0 (8) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-04-13 | 2 QPR U21 |
1 - 0
3 - 1
|
Reading U21 | V | -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-04-03 | 2 QPR U21 |
0 - 0
1 - 1
|
Coventry U21 1 | R | -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
5-8 (13) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-03-27 | 1 QPR U21 |
0 - 0
2 - 0
|
Birmingham U21 1 | V | -1.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-03-20 | 3 Watford U21 |
1 - 0
1 - 0
|
QPR U21 2 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
7-1 (8) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-03-16 | 2 QPR U21 |
2 - 1
4 - 2
|
Charlton U21 1 1 | V | -0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
1-3 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-03-07 | 1 1 QPR U21 |
1 - 0
3 - 1
|
Swansea U21 2 1 | V | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
5-5 (10) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-03-03 | 2 Colchester U21 |
0 - 3
2 - 3
|
QPR U21 1 | V | 0.0 | Více | 10.5 | Více |
|
9-6 (15) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-02-27 | Ipswich U21 |
0 - 3
0 - 3
|
QPR U21 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-1 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - Premier League Cup U21 | 2023-02-20 | 2 Fulham U21 |
2 - 0
5 - 0
|
QPR U21 4 | P | -1.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
8-1 (9) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-02-13 | 3 QPR U21 |
0 - 0
0 - 1
|
Bristol City U21 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-02-07 | Millwall U21 |
0 - 2
0 - 2
|
QPR U21 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.625 | 4 | 2.1 |
| Poločas | 2.875 | 2.75 | 2.5 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (+0.25) | Domácí@1.9 | Hosté@1.9 |
| Poločas (0.0) | Domácí@2.05 | Hosté@1.75 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (9.5) | Více@2 | Méně@1.8 |
| Poločas (4.5) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.75) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
| Poločas (1.5) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 2 , Roh: 4 - 9
Roh: 9.5 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 3.5, 4.0
Skóre: 0 - 0 , Roh: 1 - 4 Poločas
Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.5
-
7' - 1st Yellow Card - Cardiff U21 -
14' - 1st Corner - QPR U21 -
24' - 2nd Yellow Card - Cardiff U21 -
36' - 2nd Corner - QPR U21 - Race to 3 Corners - QPR U21
-
36' - 3rd Corner - QPR U21 -
38' - 4th Corner - Cardiff U21 -
45+1' - 5th Corner - QPR U21 -
0-0 score at the end of First Half -
49' - 6th Corner - QPR U21 - Race to 5 Corners - QPR U21
-
49' - 7th Corner - QPR U21 -
53' - 3rd Yellow Card - QPR U21 -
58' - 1st Goal - QPR U21 -
76' - 8th Corner - QPR U21 - Race to 7 Corners - QPR U21
-
78' - 4th Yellow Card - QPR U21 -
80' - 2nd Goal - QPR U21 -
82' - 9th Corner - QPR U21 - Race to 9 Corners - QPR U21
-
83' - 10th Corner - QPR U21 -
87' - 11th Corner - Cardiff U21 -
87' - 12th Corner - Cardiff U21 -
89' - 13th Corner - Cardiff U21 -
0-2 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

