st, Apr 17, 2024 · 19:00
NejstaršíNedávné
RVPVRP
1.44
4.00
6.00
NedávnéNejstarší
PR
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.75
Góly celkem
–
Rohy celkem
-1.25
Brusque U20
Brusque U20 vs Nacao U20 Profil týmů
Brusque U20
Hodnocení se připravuje
PPPVRVPVRPNedávnéZlepšení+0.6 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 10
Více než 9.5 rohůMéně3/10
Více než 2.5 gólůMéně3/10
Asijský handicapVyrovnanéKryto 5/10
Neudrží vedení · nevyhrává 2 z 5 zápasů, v nichž vedlVíce než 2.5 karty v 9 z posledních 10Vyhrál 3 z posledních 10
Nacao U20
Hodnocení se připravuje
Asijský handicapNekryjeKryto 0/2
Brusque U20 vs Nacao U20 Fakta o zápasu
Brusque U20
3V-2R-5P v posledních 10 zápasech, s 8 vstřelenými a 13 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.8 pro, 1.3 proti. Výhry 30%, AH výhra 50%, góly Over 30%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 30%3
Remíza 20%2
Prohra 50%5
Góly celkem 2.5, 3.0
Více 30%3
Neplatné 0%0
Méně 70%7
Asijský hendikep
Výhra 50%5
Neplatné 0%0
Prohra 50%5
Nacao U20
0V-1R-1P v posledních 2 zápasech, s 3 vstřelenými a 4 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.5 pro, 2.0 proti. Výhry 0%, AH výhra 0%, góly Over 100%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 0%0
Remíza 50%1
Prohra 50%1
Góly celkem 2.5, 3.0
Více 100%2
Neplatné 0%0
Méně 0%0
Asijský hendikep
Výhra 0%0
Neplatné 0%0
Prohra 100%2
Poslední
| Brusque U20 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Nacao U20 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Brusque U20 | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Nacao U20 | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.5, 3.0
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 2,
Prům.: 3.50,
Sm. odch.: 0.50, Medián: 3,
Modus: ,
Více: 100%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Brusque U20 vs Nacao U20 Časové rozložení gólů/rohů
Brusque U20 vs Nacao U20 Vzájemné zápasy
Brusque U20 vs Nacao U20 Zobrazit celé H2H →Žádná data
| Brusque U20 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazílie - Liga U20 | 2024-04-13 | 2 Joinville U20 |
1 - 0
2 - 1
|
Brusque U20 2 3 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Brazílie - Liga U20 | 2024-04-04 | 1 4 Brusque U20 |
1 - 1
1 - 1
|
Avai U20 4 | R | +0.5 | Méně |
|
||||||
| Brazílie - Liga U20 | 2023-07-11 | 1 5 Concordia U20 |
0 - 1
0 - 2
|
Brusque U20 3 | V | -0.5 | Méně |
|
||||||
| Brazílie - Liga U20 | 2023-07-01 | 4 Criciuma U20 |
1 - 0
2 - 0
|
Brusque U20 2 | P | -1.0, -1.5 | Méně |
|
||||||
| Brazílie - Liga U20 | 2023-06-23 | 5 Brusque U20 |
0 - 0
2 - 1
|
Hercilio Luz U20 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Brazílie - Liga U20 | 2023-06-17 | 3 Joinville U20 |
0 - 1
1 - 1
|
Brusque U20 3 | R | -0.5, -1.0 | Méně |
|
1-4 (5) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Brazílie - Liga U20 | 2023-06-08 | 6 Brusque U20 |
0 - 0
1 - 0
|
Camboriu FC U20 6 | V | 0.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Brazílie - Liga U20 | 2023-06-02 | 4 Brusque U20 |
0 - 0
0 - 2
|
Figueirense U20 1 | P | +0.5 | Méně |
|
5-6 (11) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Brazílie - Liga U20 | 2023-05-28 | Chapecoense U20 |
2 - 0
3 - 0
|
Brusque U20 2 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Brazílie - Liga U20 | 2023-05-19 | 3 Brusque U20 |
0 - 1
0 - 1
|
Avai U20 2 | P | 0.0, +0.5 | Méně |
|
4-10 (14) | 2-7 (9) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Brazílie - Liga U20 | 2023-05-13 | 3 Barra SC U20 |
1 - 1
4 - 2
|
Brusque U20 1 | P | -0.5 | Více |
|
7-3 (10) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 5 (5-0) | ||
| Brazílie - Liga U20 | 2023-04-27 | 2 Brusque U20 |
0 - 2
2 - 2
|
Criciuma U20 3 | R | +1.0 | Více |
|
14-5 (19) | 7-4 (11) | 3 (1-2) | 0 (0-0) | ||
| Brazílie - Liga U20 | 2023-04-15 | 1 Brusque U20 |
1 - 0
1 - 1
|
Joinville U20 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Brazílie - Liga U20 | 2023-04-08 | 1 3 Camboriu FC U20 |
0 - 0
0 - 0
|
Brusque U20 5 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Brazílie - Liga U20 | 2023-04-01 | 3 Figueirense U20 |
0 - 0
0 - 0
|
Brusque U20 4 | R | -1.0, -1.5 | Méně |
|
9-3 (12) | 4-2 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) | ||
| Brazílie - Liga U20 | 2022-10-01 | 2 Avai U20 |
1 - 0
1 - 0
|
Brusque U20 2 | P | -1.5 | Méně |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Brazílie - Liga U20 | 2022-09-28 | 2 Joinville U20 |
1 - 1
3 - 1
|
Brusque U20 1 1 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
9-4 (13) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 4 (4-0) | ||
| Brazílie - Liga U20 | 2022-09-24 | 2 Juventus SC U20 |
0 - 0
1 - 2
|
Brusque U20 3 | V | +0.5 | Push |
|
6-7 (13) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Brazílie - Liga U20 | 2022-09-20 | 2 Brusque U20 |
2 - 0
2 - 2
|
Figueirense U20 3 | R | -0.5 | Více |
|
5-3 (8) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Brazílie - Liga U20 | 2022-09-02 | 2 Brusque U20 |
1 - 2
2 - 3
|
Barra FC U20 1 | P | +0.5, +1.0 | Více |
|
13-4 (17) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 4 (3-1) | ||
| Brazílie - Liga U20 | 2022-08-26 | 1 Hercilio Luz U20 |
1 - 1
4 - 1
|
Brusque U20 1 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
5-2 (7) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Brazílie - Liga U20 | 2022-08-20 | 1 2 Brusque U20 |
1 - 0
1 - 2
|
Camboriu FC U20 5 | P | 0.0, +0.5 | Push |
|
0-9 (9) | 0-6 (6) | 3 (0-3) | 1 (0-1) | ||
| Brazílie - Pohár U20 | 2022-06-29 | 3 Hercilio Luz U20 |
0 - 0
1 - 0
|
Brusque U20 3 | P | -0.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 3-0 (3) | 3 (3-0) | 0 (0-0) | ||
| Brazílie - Pohár U20 | 2022-06-18 | 2 Brusque U20 |
0 - 0
0 - 0
|
Hercilio Luz U20 | R | 0.0 | Méně |
|
9-3 (12) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 2 (2-0) | ||
| Brazílie - Pohár U20 | 2022-06-01 | 5 Brusque U20 |
3 - 0
6 - 0
|
Navegantes EC U20 4 1 | V | -3.0 | Více |
|
4-1 (5) | 3-0 (3) | 3 (3-0) | 0 (0-0) | ||
| Brazílie - Pohár U20 | 2022-05-21 | 3 Brusque U20 |
2 - 1
2 - 1
|
Carlos Renaux U20 5 | V | 0.0 | Push |
|
5-6 (11) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Brazílie - Pohár U20 | 2022-05-14 | 1 4 Concordia U20 |
0 - 0
0 - 0
|
Brusque U20 2 | R | -0.5 | Méně |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Brazílie - Pohár U20 | 2022-05-04 | 1 3 Brusque U20 |
0 - 2
1 - 2
|
Chapecoense U20 3 | P | 0.0, +0.5 | Push |
|
0-7 (7) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Brazílie - Liga U20 | 2021-10-23 | 4 Brusque U20 |
0 - 1
2 - 5
|
Concordia U20 5 | P | 0.0,-0.5 | Více |
|
4-3 (7) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 3 (1-2) | ||
| Brazílie - Liga U20 | 2021-10-12 | 3 Hercilio Luz U20 |
1 - 2
1 - 2
|
Brusque U20 2 | V | 0.0,+0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
7-2 (9) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Nacao U20 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazílie - Liga U20 | 2022-05-15 | 2 Guarani SC U20 |
1 - 1
2 - 1
|
Nacao U20 4 | P | 0.0 | Méně |
|
||||||
| Brazílie - Liga U20 | 2022-05-01 | 3 Atlético Catarinense U20 |
1 - 1
2 - 2
|
Nacao U20 3 | R | 0.0, +0.5 | Více |
|
||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.444 | 4 | 6 |
| Poločas | 1.952 | 2.3 | 6 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-1.25) | Domácí@1.975 | Hosté@1.825 |
| Poločas (-0.5) | Domácí@2.025 | Hosté@1.775 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.75) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@2.05 |
Živé události
Stav: , Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 0
Roh: , Hendikep: -1.0, -1.5 , Góly: 2.5, 3.0
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

