so, Aug 18, 2018 · 13:00
NejstaršíNedávné
RRVVVR
1.50
4.75
4.20
NedávnéNejstarší
PPPPVP
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
–
Góly celkem
–
Rohy celkem
–
Asijský hendikep
Brumunddal vs Kolstad Profil týmů
Brumunddal
Hodnocení se připravuje
PVPVPRVVVRNedávné
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapKryje7/10
Tým druhého poločasuVíce než 2.5 karty v 3 z posledních 10
Kolstad
Hodnocení se připravuje
PVVPPVPPPPNedávnéPokles-0.9 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 11
Více než 9.5 rohůVíce7/10
Více než 2.5 gólůVíce8/10
Asijský handicapNekryje3/10
Brumunddal vs Kolstad Fakta o zápasu
Brumunddal
5V-3R-2P v posledních 10 zápasech, s 16 vstřelenými a 14 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0 pro, 0 proti. Výhry 50%, AH výhra 70%, góly Over 0%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 50%5
Remíza 30%3
Prohra 20%2
Asijský hendikep
Výhra 70%7
Neplatné 10%1
Prohra 20%2
Kolstad
2V-0R-8P v posledních 10 zápasech, s 13 vstřelenými a 34 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0 pro, 0 proti. Výhry 20%, AH výhra 30%, góly Over 0%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 20%2
Remíza 0%0
Prohra 80%8
Asijský hendikep
Výhra 30%3
Neplatné 0%0
Prohra 70%7
Poslední
| Brumunddal | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Kolstad | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Brumunddal | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Kolstad | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólů
Rozložení rohů
Rozložení karet
Pro tento zápas není linie
Brumunddal vs Kolstad Časové rozložení gólů/rohů
Brumunddal vs Kolstad Vzájemné zápasy
Brumunddal vs Kolstad Zobrazit celé H2H →Žádná data
| Brumunddal Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Norsko - 3. divize - Skupina 5 | 2018-08-06 | 1 Brumunddal |
1 - 1
2 - 2
|
Rosenborg 2 1 | R | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Norsko - 3. divize - Skupina 5 | 2018-07-29 | Brumunddal |
0 - 0
1 - 0
|
Gjøvik-Lyn | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
||||||
| Norsko - 3. divize - Skupina 5 | 2018-07-22 | 1 Ottestad |
1 - 1
2 - 4
|
Brumunddal 1 | V | +0.5, +1.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Norsko - 3. divize - Skupina 5 | 2018-06-16 | 2 Brumunddal |
1 - 0
3 - 1
|
Byåsen | V | +0.5 | Více |
|
||||||
| Norsko - 3. divize - Skupina 5 | 2018-05-19 | 1 1 Brumunddal |
0 - 0
0 - 0
|
Tynset 2 | R | 0.0 | Méně |
|
||||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2018-04-07 | 2 Lyn Oslo |
0 - 2
2 - 2
|
Brumunddal 3 | R | -0.5 | Více |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2017-10-21 | 1 Brumunddal |
0 - 2
0 - 3
|
Grorud 1 | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
5-6 (11) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2017-10-07 | 3 Brumunddal |
0 - 0
1 - 0
|
KFUM 2 | V | +0.5 | Méně |
|
6-5 (11) | 4-3 (7) | 4 (3-1) | 2 (1-1) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2017-09-25 | 2 Valerenga 2 |
3 - 0
3 - 1
|
Brumunddal | P | -1.5 | Více |
|
3-5 (8) | 2-4 (6) | 4 (0-4) | 1 (0-1) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2017-09-02 | 1 1 Brumunddal |
0 - 0
2 - 1
|
Baerum 1 | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 3 (3-0) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2017-08-26 | 1 Follo |
0 - 0
1 - 0
|
Brumunddal 1 | P | 0.0 | Méně |
|
4-7 (11) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2017-08-19 | 1 Brumunddal |
0 - 0
0 - 0
|
Skeid 2 | R | +0.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2017-08-13 | 1 Raufoss |
2 - 1
6 - 2
|
Brumunddal 1 | P | -1.0, -1.5 | Více |
|
7-6 (13) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2017-07-29 | 2 Kjelsås |
1 - 0
2 - 1
|
Brumunddal 5 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
7-5 (12) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2017-07-22 | 2 Grorud |
0 - 1
0 - 2
|
Brumunddal 3 | V | -1.0, -1.5 | Méně |
|
7-6 (13) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2017-06-30 | 2 Brumunddal |
0 - 1
2 - 1
|
Finnsnes IL 5 1 | V | 0.0 | Push |
|
10-3 (13) | 7-3 (10) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2017-06-24 | 1 KFUM |
0 - 1
2 - 1
|
Brumunddal 5 | P | -1.0, -1.5 | Push |
|
11-8 (19) | 6-3 (9) | 3 (1-2) | 6 (2-4) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2017-06-17 | Asker |
0 - 0
1 - 0
|
Brumunddal 2 | P | -1.0 | Méně |
|
8-4 (12) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2017-06-10 | 1 Brumunddal |
0 - 0
2 - 1
|
Valerenga 2 3 | V | 0.0, +0.5 | Push |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2017-05-28 | 1 2 Brumunddal |
0 - 0
0 - 0
|
Alta | R | +1.0, +1.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
2-11 (13) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Norsko - Pohár | 2017-05-24 | 3 Brumunddal |
1 - 1
1 - 3
|
Lillestrom 2 | P | +2.0, +2.5 | Více |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 5 (3-2) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2017-05-20 | 2 Baerum |
2 - 0
4 - 1
|
Brumunddal | P | -1.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2017-05-14 | 1 Brumunddal |
1 - 2
1 - 3
|
Follo 2 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2017-05-07 | Skeid |
1 - 0
2 - 0
|
Brumunddal | P | -1.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2017-04-29 | 1 Brumunddal |
0 - 1
0 - 3
|
Raufoss 1 | P | +0.5, +1.0 | Push |
|
7-6 (13) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Norsko - Pohár | 2017-04-26 | 3 Gjovik/Lyn |
0 - 2
0 - 4
|
Brumunddal 1 | V | +1.5 | Více |
|
4-9 (13) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2017-04-23 | 1 1 Ham-Kam |
1 - 0
1 - 0
|
Brumunddal 2 | P | -2.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2017-04-17 | 2 Brumunddal |
0 - 0
1 - 0
|
Kjelsås 1 | V | 0.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2017-03-10 | 2 Brumunddal |
2 - 1
2 - 2
|
Nybergsund 1 | R | -0.5 | Více |
|
6-2 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 5 (4-1) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2017-02-18 | Ham-Kam |
0 - 0
1 - 0
|
Brumunddal 1 | P | -1.5 | Méně |
|
8-2 (10) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Kolstad Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Norsko - 3. divize - Skupina 5 | 2018-07-30 | 3 Levanger 2 |
2 - 0
3 - 1
|
Kolstad 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Norsko - 3. divize - Skupina 5 | 2018-07-22 | 2 Kolstad |
0 - 1
0 - 2
|
Steinkjer 1 1 | P | 0.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Norsko - 3. divize - Skupina 5 | 2018-06-21 | 4 Verdal |
0 - 0
1 - 0
|
Kolstad | P | -0.5, -1.0 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Norsko - 3. divize - Skupina 5 | 2018-06-03 | 1 Kolstad |
1 - 1
2 - 3
|
Tillerbyen FK 2 | P | -0.5 | Více |
|
||||||
| Norsko - 3. divize - Skupina 5 | 2018-05-21 | 3 Melhus |
0 - 2
2 - 4
|
Kolstad 3 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Norsko - 3. divize - Skupina 5 | 2018-05-14 | 1 Kolstad |
0 - 1
1 - 6
|
Rosenborg 2 | P | +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
9-6 (15) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| Norsko - Pohár | 2018-04-18 | 1 Stjordals/Blink |
3 - 0
6 - 0
|
Kolstad 1 | P | -1.5 | Více |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2018-01-28 | Ranheim |
3 - 0
5 - 0
|
Kolstad 1 1 | P | -3.0 | Více |
|
15-1 (16) | 7-1 (8) | 2 (1-1) | 3 (3-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2018-01-17 | Rosenborg |
1 - 1
4 - 1
|
Kolstad | P | -5.0 | Méně |
|
12-2 (14) | 7-0 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Norsko - 3. divize - Skupina 5 | 2017-10-14 | 2 Kolstad |
0 - 2
4 - 2
|
Steinkjer | V | -0.5 | Více |
|
6-9 (15) | 4-7 (11) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Norsko - 3. divize - Skupina 5 | 2017-10-07 | 4 Kolstad |
3 - 1
7 - 3
|
Sverresborg | V | -1.0 | Více |
|
7-7 (14) | 5-4 (9) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Norsko - 3. divize - Skupina 5 | 2017-09-25 | 3 Kolstad |
2 - 2
3 - 4
|
Rosenborg 2 2 | P | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Norsko - 3. divize - Skupina 5 | 2017-09-09 | Kolstad |
0 - 2
2 - 6
|
Mo 1 | P | -1.0, -1.5 | Více |
|
6-5 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Norsko - 3. divize - Skupina 5 | 2017-09-02 | Stjørdals/Blink |
1 - 0
3 - 2
|
Kolstad 2 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
7-9 (16) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (0-4) | ||
| Norsko - 3. divize - Skupina 5 | 2017-08-26 | Kolstad |
1 - 0
2 - 2
|
Mosjøen 1 | R | -1.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-7 (14) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Norsko - 3. divize - Skupina 5 | 2017-08-20 | 1 Junkeren |
0 - 0
1 - 2
|
Kolstad 3 | V | 0.0 | Méně |
|
7-8 (15) | 6-2 (8) | 0 (0-0) | 5 (1-4) | ||
| Norsko - 3. divize - Skupina 5 | 2017-08-14 | Kolstad |
1 - 0
2 - 0
|
Molde 2 1 1 | V | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-4 (12) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Norsko - 3. divize - Skupina 5 | 2017-07-22 | 1 Kolstad |
0 - 0
5 - 0
|
Tillerbyen FK 1 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
8-6 (14) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Norsko - 3. divize - Skupina 5 | 2017-06-24 | 3 Sverresborg |
2 - 0
3 - 1
|
Kolstad 2 | P | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
3-11 (14) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Norsko - 3. divize - Skupina 5 | 2017-05-01 | 3 Molde 2 |
0 - 0
0 - 1
|
Kolstad 3 | V | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
10-2 (12) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2017-02-15 | 2 Nardo |
2 - 2
3 - 2
|
Kolstad | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Norsko - 3. divize - Skupina 10 | 2016-10-10 | 1 Ranheim 2 |
0 - 0
0 - 1
|
Kolstad | V | +1.0, +1.5 | Méně | 11.5 | Více |
|
3-13 (16) | 2-5 (7) | 4 (0-4) | 2 (0-2) |
| Norsko - 3. divize - Skupina 10 | 2016-09-23 | 4 NTNUI |
1 - 3
2 - 3
|
Kolstad 2 | V | +1.5, +2.0 | Více |
|
5-6 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Norsko - 3. divize - Skupina 10 | 2016-06-15 | 1 Kolstad |
3 - 1
5 - 2
|
Ranheim 2 3 | V |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||||
| Norsko - 3. divize - Skupina 10 | 2016-05-27 | Buvik |
2 - 4
4 - 7
|
Kolstad | V | +2.5 | Více |
|
3-7 (10) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Norsko - Pohár | 2016-03-16 | 2 Kolstad |
4 - 2
6 - 2
|
Sverresborg 4 | V | -1.5, -2.0 | Více |
|
3-7 (10) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Norsko - 3. divize - Skupina 10 | 2015-09-30 | 3 NTNUI |
1 - 2
2 - 3
|
Kolstad 1 | V | +1.0 | Více |
|
6-8 (14) | 5-4 (9) | 0 (0-0) | 4 (1-3) | ||
| Norsko - 3. divize - Skupina 10 | 2015-08-30 | 2 Kolstad |
1 - 0
1 - 0
|
Byasen 2 2 1 | V |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||||
| Norsko - 3. divize - Skupina 10 | 2015-08-10 | Strindheim 2 |
0 - 0
0 - 0
|
Kolstad | R | +1.0 |
|
5-4 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | |||
| Norsko - 3. divize - Skupina 10 | 2015-06-17 | Charlottenlund |
1 - 1
1 - 2
|
Kolstad 1 | V | +1 | Méně | 10.5 | Více |
|
5-8 (13) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

