po, Apr 24, 2023 · 19:00
NejstaršíNedávné
PRPPRP
2.20
4.00
2.40
NedávnéNejstarší
RRVRPV
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 3.5
Góly celkem
–
Rohy celkem
0.0
Ham Kam 2
Brumunddal vs Ham Kam 2 Profil týmů
Brumunddal
Hodnocení se připravuje
VPPVPRPPRPNedávnéPokles-0.9 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 19
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVíce8/10
Asijský handicapNekryje2/10
Ham Kam 2
Hodnocení se připravuje
RRNedávné
Více než 9.5 rohůMéně0/2
Více než 2.5 gólůVíce2/2
Asijský handicapKryje6/9
Tým druhého poločasu2 remíz v řadě
Poslední
| Brumunddal | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Ham Kam 2 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Brumunddal | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Ham Kam 2 | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 3.5
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 2,
Prům.: 8.00,
Sm. odch.: 2.00, Medián: 6,
Modus: ,
Více: 100%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Brumunddal vs Ham Kam 2 Časové rozložení gólů/rohů
Brumunddal vs Ham Kam 2 Vzájemné zápasy
Brumunddal vs Ham Kam 2 Zobrazit celé H2H →Žádná data
| Brumunddal Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Norsko - 3. divize - Skupina 2 | 2022-10-23 | 1 Brumunddal |
0 - 0
0 - 1
|
Raufoss 2 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Norsko - 3. divize - Skupina 2 | 2022-10-16 | 3 Lillehammer |
0 - 1
1 - 1
|
Brumunddal 1 | R | +0.5 | Méně |
|
||||||
| Norsko - 3. divize - Skupina 2 | 2022-10-08 | 1 Brumunddal |
0 - 1
1 - 3
|
Førde 1 | P | 0.0 | Více |
|
||||||
| Norsko - 3. divize - Skupina 2 | 2022-10-04 | 1 Kongsvinger 2 |
0 - 2
4 - 2
|
Brumunddal 3 | P | 0.0 | Více |
|
||||||
| Norsko - 3. divize - Skupina 2 | 2022-09-24 | 2 Brumunddal |
1 - 1
2 - 2
|
Toten 2 1 | R | -2.0, -2.5 | Méně |
|
||||||
| Norsko - 3. divize - Skupina 2 | 2022-09-16 | 1 Elverum |
2 - 0
4 - 0
|
Brumunddal 2 | P | -1.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
1-2 (3) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Norsko - 3. divize - Skupina 2 | 2022-09-03 | 2 Brumunddal |
1 - 0
5 - 0
|
Spjelkavik 2 | V | -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Norsko - 3. divize - Skupina 2 | 2022-08-20 | 3 Brumunddal |
0 - 2
1 - 2
|
Honefoss 1 | P | -0.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Norsko - 3. divize - Skupina 2 | 2022-08-14 | 1 Aalesunds FK 2 |
2 - 0
4 - 1
|
Brumunddal 2 | P | -1.0 | Více |
|
5-6 (11) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Norsko - 3. divize - Skupina 2 | 2022-07-15 | 3 Brumunddal |
1 - 1
2 - 1
|
Molde 2 2 | V | +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
1-5 (6) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Norsko - 3. divize - Skupina 2 | 2022-07-09 | 5 Florø |
2 - 0
2 - 1
|
Brumunddal 1 | P | -0.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 2 (1-1) | ||
| Norsko - 3. divize - Skupina 2 | 2022-07-03 | 2 Brumunddal |
0 - 0
3 - 0
|
Volda 3 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
5-6 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Norsko - 3. divize - Skupina 2 | 2022-06-25 | 2 Toten |
1 - 3
1 - 4
|
Brumunddal 1 | V | +2.0 | Více |
|
7-3 (10) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 5 (3-2) | ||
| Norsko - Pohár | 2022-06-22 | Brumunddal |
2 - 0
3 - 4
|
Valerenga 1 | P | +3.5 | Více | 12.0 | Méně |
|
2-9 (11) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Norsko - 3. divize - Skupina 2 | 2022-06-18 | 1 Brumunddal |
1 - 2
1 - 2
|
Florø 3 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Norsko - 3. divize - Skupina 2 | 2022-06-11 | 1 3 Brumunddal |
1 - 0
3 - 2
|
Lillehammer 4 | V | -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Norsko - 3. divize - Skupina 2 | 2022-06-04 | 1 Spjelkavik |
1 - 0
1 - 1
|
Brumunddal 2 | R | -0.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Norsko - 3. divize - Skupina 2 | 2022-05-29 | 1 Brumunddal |
2 - 1
4 - 2
|
Hodd 2 1 | V | -1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
8-6 (14) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 5 (4-1) |
| Norsko - 3. divize - Skupina 2 | 2022-05-23 | 1 3 Honefoss |
2 - 0
3 - 3
|
Brumunddal 2 | R | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Norsko - Pohár | 2022-05-18 | 2 Brumunddal |
0 - 0
0 - 0
|
Strommen | R | +1.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Norsko - 3. divize - Skupina 2 | 2022-05-08 | 2 Molde 2 |
2 - 2
4 - 3
|
Brumunddal 1 | P | -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
7-5 (12) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 4 (1-3) |
| Norsko - 3. divize - Skupina 2 | 2022-04-30 | 2 Brumunddal |
0 - 1
0 - 1
|
Aalesunds FK 2 1 | P | 0.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
12-4 (16) | 6-4 (10) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Norsko - 3. divize - Skupina 2 | 2022-04-25 | 1 Raufoss 2 |
2 - 0
4 - 2
|
Brumunddal 2 | P | -0.5 | Více |
|
5-6 (11) | 4-4 (8) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Norsko - 3. divize - Skupina 2 | 2022-04-20 | 3 Brumunddal |
1 - 0
4 - 0
|
Kongsvinger 2 3 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Norsko - 3. divize - Skupina 1 | 2021-10-23 | 1 Brumunddal |
2 - 0
7 - 0
|
Toten 2 | V | -1.5 | Více | 10.0 | Více |
|
7-4 (11) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Norsko - 3. divize - Skupina 1 | 2021-10-09 | 1 Brumunddal |
0 - 1
1 - 4
|
Gjøvik-Lyn 4 | P | +1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
5-6 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Norsko - 3. divize - Skupina 1 | 2021-09-26 | 1 Raufoss 2 |
0 - 0
0 - 1
|
Brumunddal | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
2-10 (12) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Norsko - 3. divize - Skupina 1 | 2021-09-20 | 1 Brumunddal |
1 - 0
6 - 0
|
Ullensaker/Kisa 2 1 1 | V | -1.0 | Více | 9.0 | Více |
|
10-2 (12) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Norsko - 3. divize - Skupina 1 | 2021-09-06 | 1 Kongsvinger 2 |
2 - 0
4 - 0
|
Brumunddal 4 | P | 0.0 | Více | 9.5 | Více |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Norsko - 3. divize - Skupina 1 | 2021-08-21 | 4 Stovner SK |
0 - 1
0 - 2
|
Brumunddal 3 | V | +0.5, +1.0 | Méně |
|
8-3 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Ham Kam 2 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Norsko - 3. divize - Skupina 2 | 2023-04-17 | 1 Ham Kam 2 |
2 - 4
5 - 5
|
Molde 2 3 | R | +0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Norsko - 3. divize - Skupina 2 | 2023-04-11 | Raufoss 2 |
1 - 0
3 - 3
|
Ham Kam 2 1 | R | 0.0, +0.5 | Více |
|
||||||
| Norsko - 3. divize - Skupina 9 | 2016-08-29 | 2 Ottestad |
0 - 1
1 - 5
|
Ham Kam 2 1 | V | +0.5, +1.0 | Více |
|
||||||
| Norsko - 3. divize - Skupina 9 | 2016-07-16 | 2 Gjøvik-Lyn 2 |
0 - 0
1 - 1
|
Ham Kam 2 1 | R |
|
||||||||
| Norsko - 3. divize - Skupina 9 | 2016-06-27 | Ham Kam 2 |
0 - 1
1 - 2
|
Raufoss 2 | P | +0.5 | Méně |
|
||||||
| Norsko - 3. divize - Skupina 9 | 2016-06-19 | 1 Ham Kam 2 |
0 - 0
1 - 0
|
Eidsvold TF | V | +1.5 | Méně |
|
3-9 (12) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (0-3) | ||
| Norsko - 3. divize - Skupina 9 | 2016-06-12 | 1 Trygg/Lade |
1 - 0
1 - 0
|
Ham Kam 2 | P | -1.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Norsko - 3. divize - Skupina 9 | 2016-06-07 | 3 Ham Kam 2 |
0 - 2
1 - 3
|
Faaberg 2 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 3 (3-0) | 1 (1-0) | ||
| Norsko - 3. divize - Skupina 9 | 2016-06-04 | 2 Heimdal |
1 - 0
1 - 2
|
Ham Kam 2 2 | V | -1.5 | Méně |
|
10-6 (16) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 3 (3-0) | ||
| Norsko - 3. divize - Skupina 2 | 2015-09-29 | Ham Kam 2 |
2 - 0
3 - 1
|
Skedsmo 1 1 | V | 0.0, +0.5 |
|
5-12 (17) | 2-7 (9) | 3 (1-2) | 2 (1-1) | |||
| Norsko - 3. divize - Skupina 2 | 2015-09-08 | Ullensaker/Kisa 2 |
1 - 0
1 - 2
|
Ham Kam 2 2 | V | -0.5 | Méně |
|
2-7 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Norsko - 3. divize - Skupina 2 | 2015-08-31 | Ham Kam 2 |
0 - 2
1 - 2
|
Hauerseter 3 | P | +0.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Norsko - 3. divize - Skupina 2 | 2015-08-03 | 1 Lokomotiv Oslo |
0 - 1
1 - 1
|
Ham Kam 2 1 | R | -1.5, -2.0 | Méně |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Norsko - 3. divize - Skupina 2 | 2015-07-06 | 2 Kongsvinger 2 |
1 - 0
3 - 1
|
Ham Kam 2 1 | P | -0.5 | Více |
|
6-6 (12) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Norsko - 3. divize - Skupina 2 | 2015-06-29 | Ham Kam 2 |
0 - 0
0 - 2
|
Strømmen 2 | P | +1.0, +1.5 | Méně |
|
1-1 (2) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Norsko - 3. divize - Skupina 2 | 2015-05-24 | 1 Asker |
5 - 0
8 - 1
|
Ham Kam 2 | P |
|
9-2 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.2 | 4 | 2.4 |
| Poločas | 2.625 | 2.625 | 2.875 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (0.0) | Domácí@1.775 | Hosté@2.025 |
| Poločas (0.0) | Domácí@1.8 | Hosté@2 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.5) | Ví[email protected] | Méně@1.925 |
| Poločas (1.5) | Více@2 | Méně@1.8 |
Živé události
Stav: , Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 0
Roh: , Hendikep: 0.0 , Góly: 3.5
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

