Brescia vs Atalanta Profil týmů
Brescia vs Atalanta Fakta o zápasu
2V-1R-7P v posledních 10 zápasech, s 10 vstřelenými a 19 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.0 pro, 1.9 proti. Výhry 20%, AH výhra 50%, góly Over 30%, rohy Over 60%.
3V-4R-3P v posledních 10 zápasech, s 20 vstřelenými a 18 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.0 pro, 1.8 proti. Výhry 30%, AH výhra 50%, góly Over 60%, rohy Over 60%.
| Brescia | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Atalanta | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Brescia | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Atalanta | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Brescia vs Atalanta Časové rozložení gólů/rohů
Brescia vs Atalanta Vzájemné zápasy
Brescia vs Atalanta Zobrazit celé H2H →Žádná data
| Brescia Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Itálie - Serie A | 2019-11-24 | 1 Řím |
0 - 0
3 - 0
|
Brescia 1 | P | -1.5 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-11-14 | Ciliverghe Mazzano |
0 - 3
1 - 4
|
Brescia | V | +2.5 | Více |
|
||||||
| Itálie - Serie A | 2019-11-09 | 1 4 Brescia |
0 - 2
0 - 4
|
Torino 3 | P | 0.0 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Itálie - Serie A | 2019-11-03 | 1 Verona |
0 - 0
2 - 1
|
Brescia 4 | P | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Itálie - Serie A | 2019-10-29 | 4 Brescia |
0 - 1
1 - 2
|
Inter Milán 3 | P | +1.0, +1.5 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Itálie - Serie A | 2019-10-26 | 6 Janov |
0 - 1
3 - 1
|
Brescia 4 | P | -0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Itálie - Serie A | 2019-10-21 | Brescia |
0 - 0
0 - 0
|
Fiorentina 3 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
6-9 (15) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Itálie - Serie A | 2019-09-29 | 2 Neapol |
2 - 0
2 - 1
|
Brescia 1 | P | -2.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
7-7 (14) | 5-2 (7) | 3 (1-2) | 4 (1-3) |
| Itálie - Serie A | 2019-09-24 | 1 Brescia |
1 - 1
1 - 2
|
Juventus 3 | P | +1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Itálie - Serie A | 2019-09-21 | 4 Udinese |
0 - 0
0 - 1
|
Brescia 4 | V | -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
3-9 (12) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Itálie - Serie A | 2019-09-15 | 1 1 Brescia |
3 - 1
3 - 4
|
Bologna 6 | P | +0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
2-10 (12) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-09-07 | Brescia |
2 - 0
3 - 2
|
Frosinone | V | -0.5, -1.0 | Více | 8.5 | Více |
|
4-10 (14) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-09-04 | 1 Mantova |
1 - 1
1 - 5
|
Brescia | V | +2.5 | Více | 9.5 | Více |
|
4-6 (10) | 2-5 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Itálie - Serie A | 2019-08-31 | 3 AC Milán |
1 - 0
1 - 0
|
Brescia 4 | P | -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Itálie - Serie A | 2019-08-25 | 2 Cagliari |
0 - 0
0 - 1
|
Brescia 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
8-8 (16) | 2-5 (7) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Itálie - Coppa Italia | 2019-08-18 | 2 Perugia |
0 - 1
1 - 1
|
Brescia 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-1 (3) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Elitní kluby - Přátelská utkání | 2019-08-10 | 1 Brescia |
1 - 1
2 - 1
|
Valladolid 1 | V | 0.0 | Více |
|
4-3 (7) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 3 (1-2) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-08-07 | 1 Alanyaspor |
0 - 0
2 - 0
|
Brescia | P | 0.0 | Méně | 8.5 | Více |
|
7-8 (15) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-08-04 | 1 Besiktas |
0 - 1
0 - 2
|
Brescia | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
11-3 (14) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 7 (4-3) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-07-27 | Brescia |
1 - 0
2 - 0
|
Renate 1 | V | -2.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-07-24 | Brescia |
6 - 0
11 - 0
|
Ciliverghe Mazzano | V | -3.0 | Více | 9.0 | Více |
|
17-3 (20) | 10-2 (12) | 3 (3-0) | 3 (2-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-07-21 | Darfo Boario |
1 - 5
1 - 5
|
Brescia | V | +4.5 | Push | 10.0 | Více |
|
4-17 (21) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 4 (0-4) |
| Itálie - Serie B | 2019-05-11 | 1 Brescia |
2 - 2
2 - 3
|
Benevento | P | -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
6-4 (10) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 6 (3-3) |
| Itálie - Serie B | 2019-05-04 | Cremonese |
0 - 0
0 - 0
|
Brescia 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
9-5 (14) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Itálie - Serie B | 2019-05-01 | 2 Brescia |
1 - 0
1 - 0
|
Ascoli 1 | V | -1.0 | Méně | 9.0 | Více |
|
7-5 (12) | 6-2 (8) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Itálie - Serie B | 2019-04-28 | 4 Lecce |
0 - 0
1 - 0
|
Brescia 2 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
8-3 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Itálie - Serie B | 2019-04-22 | 2 Brescia |
2 - 0
3 - 0
|
Salernitana 1 | V | -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
5-8 (13) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Itálie - Serie B | 2019-04-15 | 2 Livorno |
0 - 0
0 - 1
|
Brescia 4 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Itálie - Serie B | 2019-04-05 | 2 Brescia |
1 - 0
2 - 0
|
Venezia 3 | V | -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-11 (17) | 4-4 (8) | 3 (2-1) | 4 (0-4) |
| Itálie - Serie B | 2019-04-02 | 2 Verona |
1 - 2
2 - 2
|
Brescia 3 | R | 0.0 | Více | 9.5 | Více |
|
5-6 (11) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Atalanta Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Champions League | 2019-11-26 | 2 Atalanta |
1 - 0
2 - 0
|
Dinamo Záhřeb 3 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Itálie - Serie A | 2019-11-23 | 5 Atalanta |
0 - 0
1 - 3
|
Juventus 3 | P | 0.0 | Více | 11.5 |
|
|||||
| Itálie - Serie A | 2019-11-10 | 2 Sampdoria |
0 - 0
0 - 0
|
Atalanta 3 1 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2019-11-06 | 4 Atalanta |
0 - 1
1 - 1
|
Man City 3 1 | R | +1.0, +1.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Itálie - Serie A | 2019-11-03 | 1 2 Atalanta |
0 - 1
0 - 2
|
Cagliari 3 | P | -1.5 | Méně | 11.5 |
|
|||||
| Itálie - Serie A | 2019-10-30 | 3 Neapol |
1 - 1
2 - 2
|
Atalanta 3 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Itálie - Serie A | 2019-10-27 | 2 Atalanta |
3 - 1
7 - 1
|
Udinese 2 1 | V | -1.0, -1.5 | Více | 11.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| UEFA Champions League | 2019-10-22 | 1 4 Man City |
2 - 1
5 - 1
|
Atalanta 1 | P | -2.0, -2.5 | Více | 10.0 | Více |
|
7-6 (13) | 5-1 (6) | 5 (4-1) | 3 (0-3) |
| Itálie - Serie A | 2019-10-19 | 5 Lazio |
0 - 3
3 - 3
|
Atalanta 2 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Itálie - Serie A | 2019-10-06 | 2 Atalanta |
2 - 0
3 - 1
|
Lecce 3 | V | -2.0 | Více | 11.0 | Více |
|
9-5 (14) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League | 2019-10-01 | 4 Atalanta |
1 - 1
1 - 2
|
Šachtar Doněck 4 | P | -0.5 | Push | 10.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Itálie - Serie A | 2019-09-28 | 2 Sassuolo |
0 - 4
1 - 4
|
Atalanta 2 | V | +0.5, +1.0 | Více | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Itálie - Serie A | 2019-09-25 | 2 Řím |
0 - 0
0 - 2
|
Atalanta 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Itálie - Serie A | 2019-09-22 | 2 Atalanta |
0 - 1
2 - 2
|
Fiorentina 5 | R | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
9-1 (10) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League | 2019-09-18 | 2 Dinamo Záhřeb |
3 - 0
4 - 0
|
Atalanta 3 | P | +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Itálie - Serie A | 2019-09-15 | 3 Janov |
0 - 0
1 - 2
|
Atalanta 3 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
8-7 (15) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Itálie - Serie A | 2019-09-01 | 2 Atalanta |
1 - 1
2 - 3
|
Torino 2 | P | -1.0 | Více | 11.0 | Více |
|
12-5 (17) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Itálie - Serie A | 2019-08-25 | 2 Spal |
2 - 1
2 - 3
|
Atalanta 1 | V | +0.5, +1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
2-10 (12) | 0-8 (8) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Elitní kluby - Přátelská utkání | 2019-08-10 | 1 Getafe |
1 - 0
4 - 1
|
Atalanta 1 | P | 0.0 | Více | 9.0 | Více |
|
9-5 (14) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 7 (4-3) |
| Elitní kluby - Přátelská utkání | 2019-08-02 | Leicester |
0 - 0
2 - 1
|
Atalanta | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
8-2 (10) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Elitní kluby - Přátelská utkání | 2019-07-30 | 1 Norwich |
1 - 1
1 - 4
|
Atalanta 1 | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
6-10 (16) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-07-27 | Swansea |
0 - 1
2 - 1
|
Atalanta | P | 0.0, +0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Itálie - Serie A | 2019-05-26 | 2 3 Sassuolo |
1 - 1
1 - 3
|
Atalanta 2 | V | +1.5 | Více | 10.0 | Více |
|
4-7 (11) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Itálie - Serie A | 2019-05-19 | 1 3 Juventus |
0 - 1
1 - 1
|
Atalanta 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
5-8 (13) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Itálie - Coppa Italia | 2019-05-15 | 3 Atalanta |
0 - 0
0 - 2
|
Lazio 4 | P | 0.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
4-8 (12) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 4 (2-2) |
| Itálie - Serie A | 2019-05-11 | 1 Atalanta |
0 - 0
2 - 1
|
Janov 3 | V | -1.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
0-4 (4) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Itálie - Serie A | 2019-05-05 | 4 Lazio |
1 - 1
1 - 3
|
Atalanta 3 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Itálie - Serie A | 2019-04-29 | Atalanta |
0 - 0
2 - 0
|
Udinese 2 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
9-5 (14) | 7-5 (12) | 4 (3-1) | 1 (1-0) |
| Itálie - Coppa Italia | 2019-04-25 | 1 Atalanta |
1 - 1
2 - 1
|
Fiorentina 3 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
9-3 (12) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Itálie - Serie A | 2019-04-22 | 3 Neapol |
1 - 0
1 - 2
|
Atalanta 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 7 | 4.75 | 1.444 |
| Poločas | 6 | 2.5 | 1.952 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (+1.25) | Domácí@1.92 | Hosté@2.01 |
| Poločas (+0.5) | Domácí@1.875 | Hosté@1.975 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.5) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
| Poločas (5.0) | Více@2 | Méně@1.8 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.0) | Ví[email protected] | Méně@1.98 |
| Poločas (1.25) | Ví[email protected] | Méně@1.875 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 3 , Roh: 2 - 11
Roh: 10.5 , Hendikep: +1.0, +1.5 , Góly: 3.0
Skóre: 0 - 1 , Roh: 0 - 9 Poločas
Roh: 5.0 , Hendikep: +0.5 , Góly: 1.0, 1.5
-
6' - 1st Corner - Atalanta -
6' - 2nd Corner - Atalanta -
11' - 1st Yellow Card - Atalanta - Race to 3 Corners - Atalanta
-
14' - 3rd Corner - Atalanta -
14' - 4th Corner - Atalanta -
19' - 5th Corner - Atalanta - Race to 5 Corners - Atalanta
-
19' - 2nd Yellow Card - Brescia -
22' - 6th Corner - Atalanta -
26' - 1st Goal - Atalanta -
37' - 7th Corner - Atalanta - Race to 7 Corners - Atalanta
-
39' - 8th Corner - Atalanta - Race to 9 Corners - Atalanta
-
40' - 9th Corner - Atalanta -
0-1 score at the end of First Half - 51' Substitution - Freuler for de Roon - Atalanta
-
54' - 10th Corner - Atalanta -
57' - 3rd Yellow Card - Atalanta - 57' Substitution - Malinovsky for Muriel - Atalanta
-
60' - 11th Corner - Atalanta -
61' - 2nd Goal - Atalanta - 64' Substitution - Bisoli for Ndoj - Brescia
-
69' - 12th Corner - Brescia - 74' Substitution - Hateboer for Gosens - Atalanta
- 76' Substitution - Donnarumma for Torregrossa - Brescia
-
79' - 4th Yellow Card - Atalanta - 85' Substitution - Morosini for Mangraviti - Brescia
-
90+1' - 13th Corner - Brescia -
90+2' - 3rd Goal - Atalanta -
0-3 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

